mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 23:26 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Relict napisał(a):

OoOOoO tyle osób to ja jeszcze nei widzialem ... no w kantynie raz na serverze invinity ...

(k***a czemu ja niegrałem Pre-CU .....).
Kiedyś było conajmniej dwa razy więcej ludzi w normalny szary dzień w Theed przed starportem....albo w Mos Eisley...albo w wiosce....albo na Dantoo...kiedyś wszędzie było dużo ludzi...Czasem to był taki lag, że masakra a grałem z 1GB ram... W sumie to podobna ilość ludzi była (trochę mniej ale niedużo mniej) na festynie w Atlantis albo na wyścigu..


JUŻ NIE WYTRZYMAM , KIEDYŚ MUSIAŁO BYĆ CUDOWNIE !!

( ja cholera już naten temat nie dyskutuje bo coraz bardziej mi żal że nie grałem za czasow PRE-CU ).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 23:49 
Cytuj  
Relict napisał(a):
Kassei napisał(a):
Relict napisał(a):

OoOOoO tyle osób to ja jeszcze nei widzialem ... no w kantynie raz na serverze invinity ...

(k***a czemu ja niegrałem Pre-CU .....).
Kiedyś było conajmniej dwa razy więcej ludzi w normalny szary dzień w Theed przed starportem....albo w Mos Eisley...albo w wiosce....albo na Dantoo...kiedyś wszędzie było dużo ludzi...Czasem to był taki lag, że masakra a grałem z 1GB ram... W sumie to podobna ilość ludzi była (trochę mniej ale niedużo mniej) na festynie w Atlantis albo na wyścigu..


JUŻ NIE WYTRZYMAM , KIEDYŚ MUSIAŁO BYĆ CUDOWNIE !!

( ja cholera już naten temat nie dyskutuje bo coraz bardziej mi żal że nie grałem za czasow PRE-CU ).
Za czasów preCU to tyle ludzi goniło każdego wieczora po całej galaktyce i się napierniczali (rebel vs imp)...A powiem Ci jedno, że to jedna grupa nie była ;) Ja grałem już po wprowadzeniu CU...i to co napisałem tyczy się okresu postCU - preNGE...Przyznam, że najwięcej ludu to było przez dwa miechy po wydaniu mega-packa SWG:TE, na Dantoo to był taaaaaki lag, że naprawde trudno to opisać, ale naprawdę niesamowicie dużo graczy tam było...mój kumpel co miał 256RAM wogóle tam się nie pojawiał, ludzie z 512RAM to po wylądowaniu MOP mieli pokaz slajdów, a ja mając 1024RAM to miałem problem trafić w terminal, że by wziąść misję :] Podobnie było w Theed, gdzie aby jechać pojazdem to trzeba było mieć albo zdolności jasnowidzenia, albo 2GB RAM ;) Potem dzięki bogu troszkę sie uspokoiło i ludzi było w sam raz (też dużo, ale nie było to tak denerwujące, bo się dało w miarę normalnie grać)... Moja friendlista to w jedym momencie było chyba ponad 150 graczy (sprzedwałem najtaniej FP na eclipse więc dość znany byłem)...tak na marginesie powiem, że w ostatni miesiąc mojego grania, czyli koniec grudnia z tej listy online bywał tylko Laren, a w poczice miałem ponad 100maili z pożegnaniami (sam chyba pisałem pożegnalne maile z 4 godziny w dwóch językach)...Kurcze szkoda tych czasów...wolałbym chyba, żeby gra padła całkowicie niż patrzeć na to, czym się obecnie stała...Takiej gry już nie będzie...:/ Czasem sobię myślę, jakim cudem jest tak, że nowe tytułu są tak ubogie w stosunku do SWG (preNGE/preCU)...jakby cały gatunke się cofał...ale to chyba nie jest tak...wydaje mi się, że SWG to była gra z przyszłości....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 00:13 
Cytuj  
Cholera no to lagi umnie by były niezłe mam tylko 512 MB RAM :o :o

Co do twoich ogólnie słów to znowu mi smutno sie zrobiło że ta gra to już nie to samo i to koniec ... wielkiej przygody jaka moglo byc kiedys SWG .. :cry: :cry: :cry: .

ps: Chciałbym aby kiedys jeszcze wydaną jakąs gre spod znaku SW i strasznie podobną do tej SWG z (PRECU-PreNGE) :cry:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 01:13 
Cytuj  
Relict napisał(a):
Cholera no to lagi umnie by były niezłe mam tylko 512 MB RAM :o :o
Zawsze można było dokupić te 512 albo nawet 1024....a ludzi z powrotem do SWG nie ściągniesz....

Relict napisał(a):
Co do twoich ogólnie słów to znowu mi smutno sie zrobiło że ta gra to już nie to samo i to koniec ... wielkiej przygody jaka moglo byc kiedys SWG .. :cry: :cry: :cry:
Dla mnie i wielu podobnych to koniec, ale dla Ciebie niekoniecznie...Ja się po prostu na tą grę w tej postaci nie mogę patrzeć...nawet za darmo bym w to obecnie nie grał...ale ty nie masz porównania, więc jesteś w lepszej sytuacji...

Relict napisał(a):
ps: Chciałbym aby kiedys jeszcze wydaną jakąs gre spod znaku SW i strasznie podobną do tej SWG z (PRECU-PreNGE) :cry:
Ja już dawno mówiłem, że pogrywałbym nawet w muminki online zrobione na mechaniźmie gry preNGE :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 02:21 
Cytuj  
Mozliwe ze jest szansa ze SWG bedzie istaniec i sie jeszcze rozkreci, jest aktualnie luka, sporo nowych graczy szuka mmoga, a SOE tez widzi co zrobili, wiec beda poprawiac, zapewne licza na ludzi znudzonych WoW, a konkurencja narazie nijaka, Codemaster z RF Online i DDO nie stanowi zagrozenia, NCSoft narazie sie szykuje z nowymi grami, ale nie widze nic tak duzego i rozbudowanego jak WoW czy SWG ( nawet teraz ) ewnetualnie FFXI, Lineage2 i Everquest2, wszystko co wychodzi nowego to malutkie gierki w porownaniu do nich :(
Nie mialem wczesniej doczynienia z SWG, no i całe szczescie bo teraz bym tu nie pisal tak spokojnie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 08:48 
Cytuj  
Khraan napisał(a):
Coz, patrzac na screen to raczej nie jest 20. Przypomina typowy event sprzed cu.

Pfff... typowy event (sprzed NGE) to masz tu:
http://www.xanth.eu.org/screeny/swg/imp ... ot0128.jpg
i reszta obrazkow:
http://www.xanth.eu.org/screeny/swg/impreza/

Tez chyba tam byles, patrzac na zdjecia ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 09:20 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Khraan napisał(a):
Coz, patrzac na screen to raczej nie jest 20. Przypomina typowy event sprzed cu.

Pfff... typowy event (sprzed NGE) to masz tu:
http://www.xanth.eu.org/screeny/swg/imp ... ot0128.jpg
i reszta obrazkow:
http://www.xanth.eu.org/screeny/swg/impreza/

Tez chyba tam byles, patrzac na zdjecia ;)

X.


No No te eventy sprzed NGE byly zajebiste ... ciekawe jaki duze lagi mieliście heh ... :wink: :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:40 
Cytuj  
Takie nasz codzienne "zabawy" pre-nge: KLICK

Czemu po prostu nie moze sie zdarzyc tak, ze durne paly z SOE przyznaja sie choc raz w historii do bledu i zrobia rollback, jesli juz nie do pre-cu, to chociaz do pre-nge?? Chyba ich wizerunek juz bardziej upasc nie moze, wiec jedynie mogliby na tym zyskac, napewno nie stracic.
W polaczeniu z jakas akcja promocyjna typu darmowe 1-3 miechy dla powracajacych....cos takiego byloby jeszcze w stanie uratowac te gre...

P.S
Dla lubiacych filmiki pre-cu i cu spora kolekcja naszego Elvis-maniaka z Farstar ;) KLICK


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:42 
Cytuj  
a weź ich zrozum ? :har: dogadaj się , przemów do rozumu ...

Gdyby mieli coś ztym robić już by to dawno zaczęli robic a nie siedzą i tylko za przeproszeniem morde cięszą .... :P :]

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 15:32 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Takie nasz codzienne "zabawy" pre-nge: KLICK

Czemu po prostu nie moze sie zdarzyc tak, ze durne paly z SOE przyznaja sie choc raz w historii do bledu i zrobia rollback, jesli juz nie do pre-cu, to chociaz do pre-nge?? Chyba ich wizerunek juz bardziej upasc nie moze, wiec jedynie mogliby na tym zyskac, napewno nie stracic.
W polaczeniu z jakas akcja promocyjna typu darmowe 1-3 miechy dla powracajacych....cos takiego byloby jeszcze w stanie uratowac te gre...

P.S
Dla lubiacych filmiki pre-cu i cu spora kolekcja naszego Elvis-maniaka z Farstar ;) KLICK


Swietne te filmiki :D
Kurde znowu to samo. Po restarcie serwerow znowu nie mozna wybrac postaci. Moja postac jest w samych gaciach a listy serwerow brak :( wrrr A specjalnie chcialem teraz pograc bo szybciej by mi poszlo na Tatoiine :har:


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 15:43 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Relict napisał(a):
Kassei napisał(a):
Relict napisał(a):

OoOOoO tyle osób to ja jeszcze nei widzialem ... no w kantynie raz na serverze invinity ...

(k***a czemu ja niegrałem Pre-CU .....).
Kiedyś było conajmniej dwa razy więcej ludzi w normalny szary dzień w Theed przed starportem....albo w Mos Eisley...albo w wiosce....albo na Dantoo...kiedyś wszędzie było dużo ludzi...Czasem to był taki lag, że masakra a grałem z 1GB ram... W sumie to podobna ilość ludzi była (trochę mniej ale niedużo mniej) na festynie w Atlantis albo na wyścigu..


JUŻ NIE WYTRZYMAM , KIEDYŚ MUSIAŁO BYĆ CUDOWNIE !!

( ja cholera już naten temat nie dyskutuje bo coraz bardziej mi żal że nie grałem za czasow PRE-CU ).
Za czasów preCU to tyle ludzi goniło każdego wieczora po całej galaktyce i się napierniczali (rebel vs imp)...A powiem Ci jedno, że to jedna grupa nie była ;) Ja grałem już po wprowadzeniu CU...i to co napisałem tyczy się okresu postCU - preNGE...Przyznam, że najwięcej ludu to było przez dwa miechy po wydaniu mega-packa SWG:TE, na Dantoo to był taaaaaki lag, że naprawde trudno to opisać, ale naprawdę niesamowicie dużo graczy tam było...mój kumpel co miał 256RAM wogóle tam się nie pojawiał, ludzie z 512RAM to po wylądowaniu MOP mieli pokaz slajdów, a ja mając 1024RAM to miałem problem trafić w terminal, że by wziąść misję :] Podobnie było w Theed, gdzie aby jechać pojazdem to trzeba było mieć albo zdolności jasnowidzenia, albo 2GB RAM ;) Potem dzięki bogu troszkę sie uspokoiło i ludzi było w sam raz (też dużo, ale nie było to tak denerwujące, bo się dało w miarę normalnie grać)... Moja friendlista to w jedym momencie było chyba ponad 150 graczy (sprzedwałem najtaniej FP na eclipse więc dość znany byłem)...tak na marginesie powiem, że w ostatni miesiąc mojego grania, czyli koniec grudnia z tej listy online bywał tylko Laren, a w poczice miałem ponad 100maili z pożegnaniami (sam chyba pisałem pożegnalne maile z 4 godziny w dwóch językach)...Kurcze szkoda tych czasów...wolałbym chyba, żeby gra padła całkowicie niż patrzeć na to, czym się obecnie stała...Takiej gry już nie będzie...:/ Czasem sobię myślę, jakim cudem jest tak, że nowe tytułu są tak ubogie w stosunku do SWG (preNGE/preCU)...jakby cały gatunke się cofał...ale to chyba nie jest tak...wydaje mi się, że SWG to była gra z przyszłości....


pamiętam jak niegdyś w grupie mogło być w ciuuul osób, i w takich grupach to się dopiero robiło rozpinderyczanie imperialnych


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 16:24 
Cytuj  
Ciekaw jestem jak sie ma faktycznie teraz SWG do inncyh gier w ilosci oplaconych kont, wiadomo Lineage2 i WoW to nikt nie doscignie, ale FFXI czy inne nowe nawet gry, szkoda ze takie statystkiki to "TOP SECRET" :)
Ja jednak sprobuje pograc, nie znam gry, w trialu troszke mnie zniechecila ta stacja i grafika ( zwlaszcza UI bo do tej pory gralem w Lineage, WoW, EQ2, GW ), ale jak poczytalem o grze i zobaczylem co oferu nawet na dzien dzisiejszy to sie pogubilem i to mi sie podobalo bo czuje ze to co lubie najbardziej czyli odkrywanie swiata bedzie mi pasowalo, moze dla gracza lubiacego sie szwedac solo w poszukiwaniu ciekawych rzeczy bedzie to dobra gra bo nic innego narazie nie widze co by nie sprowadzalo sie do samego grindowania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 21:57 
Cytuj  
Hail!

Wróciłem na forum - tym razem za sprawą FF11. Jednak najpierw postanowiłem zawitać w progi gry, którą uwielbiałem (jeśli widujecie postać na Eclipse: Kamilus Siasag to już nie ja - konto sprzedane za grosze...).

Coś się zmieniło? Cofnęli się z NGE? Widzę, że chyba nie...

A więc nadal o SWG można powiedzieć ino:

"Dawno dawno temu, w odległej galaktyce...."


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 22:32 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Hail!

Wróciłem na forum - tym razem za sprawą FF11.
Ja gram w FFXI ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 22:34 
Cytuj  
Wiem - już Cię widziałem na tamtym podforum :D
Liczę na Twoją pomoc ;)
A co się stało, że jednak nie grasz w RFO?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 23:13 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Wiem - już Cię widziałem na tamtym podforum :D
Liczę na Twoją pomoc ;)
A co się stało, że jednak nie grasz w RFO?
Skończyłem na 14 levelu w becie...pograłem może w sumie z 15-20 godzin z czego kilka przegadałem z ludźmi...RF to rozczarowanie roku...miało być pięknie a gra jest beznadziejna...przynajmniej dla mnei bo mnie napierniczanie miliona mobków i wypicie kilkuset cystern potionów, żeby potem raz na jakiś czas uczesticzyć w Chip Wars które polega na napierdalaniu innych ras i piciu tysięcy potionów, nie bawi kompletnie... :] FFXI może nawet być...fajnie sięw to gra...:] Tylko poniżej 30lvl nie licz na pomoc...jedynie merytoryczną....bo zabardzo nie ma w czym pomagać...Od 30lvl już możesz jakieś trudniejsze questy robić więc możesz zawsze na kogoś liczyć...ale ogólnie rozwój postaci to gra solo a wszelkie zabawy grupowe to zgrana paka... :] Ja narazie jestem noob ;) Ale ostrzegam z góry gra jest momentami i trudna i tak wkurwiająca, że czasem miałęm ochotę rzucać laptopem po pokoju :lol:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 20:58 
Cytuj  
wracajac do tematu? wiecie co? mam takie dziwne wrazenie ze sami sobie zgotowalismy taki los... najpierw narzekalismy na pre-cu swg a teraz co mamy?

potwierdza sie: czlowiek wtedy docenia to co mial kiedy to straci


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:52 
Cytuj  
nie wiedzialem gdzie to upchanc a nie ma sensu nowego topica zakladac,
na TC dali zaby :D dziwne bo sie zarzekali ze nie dadza. Ide przetestowac BH system ponoc dodali ludzi na terminal a nie jak mialo byc tylko przez bountyckeck. Na term mozna bedzie trafic przez zabijanie frakcyjnych npcy lub graczy z opzycyjnej fracji :]. Update soon ze screenami


_________________
Obrazek

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:48 
Cytuj  
gdzies na oficjalnym forum wyczytalem ze maja zmienic combat z powrotem na targeting, ale nie bedzie to takim sam system jak za pre-cu.
moze ktos wie cos o tym wiecej?
ps. fajny pomysl z bh..

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 16:25 
Cytuj  
Ok nic sie nie zmienilo w systemie bh gracze za pvp frakcyjne ida na term, np jesli zabije cie rebel overt wyskoczy okienko w ktorym mozesz wpisac wysokosc nagrody (min 1k) po tym taki pan dostaje tag z nagroda ktory widzi tylko bh po zrobieniu "examine" obok imienia mozemy zobaczyc jaki bonus dostaniemy za zabicie (na terminalu wszyscy maja taka sama cene) a co do targetowania obi to nie wiem dla mnie to tak samo wyglada jak teraz na live byc moze jeszcze tego nie dodali Obrazek


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.