mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 199
Dołączył(a): 6.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2004, 23:13 
Cytuj  
sprawa ma sie tak :smile: jestem niepelnoletni :smile: nie posiadam konta lecz posiadam przyajciela, ktory posiada konto i zgodzil sie zebym dosylal mu kase na konto na abonament i teraz pytanie da sie zrobic taki manewr :smile:

Kupujemy 2 gry na 1 konto ofcourse inne keye i wogole on instaluje sobie moja z moimi keyami podaje moje dane i wogole ustawia all 1 slowem :smile: podaje swoje konto kasuje gre przesyla mi dane keye i wogole :smile: i ja sobie gram a od niego z konta leci kasa za abonament a on gra sobien a swoich keyach swoim kompie ale z tego samego konta kasa leci ??? i czy teraz jak ewentualnie by mi przeslal te dane tzn jakby ustawione konto cale to ja bym sobie mogl grac spokojnie ale czy po 1 miechu by mi nie wyskoczylo pytanko o podanie numerow kart czy tylk oczy chce dalej GRAC I ODBIERAC KASE Z KONTA.

OGOLENIE CHODZI O TO CZY MOGE GRAC NIE ZNAJAC JEGO KODOW DO KONTA ale z ustawionym przez niego tym all wczesniej i podaniem mi konta. i czy ja bym sobie mogl to jakos podejrzec , chyab wiecie o co chodzi chcialbym jakos oplacac abonament z jego konta ale w taki sposob zebym nei mogl go ewentualnie okrasc !! :sad:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: EdwinPl dnia 2004-03-07 23:36 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2004, 23:19 
Cytuj  
Chodzi ci o to zeby on placil za ciebie i za siebie?? jesli tak to da sie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 199
Dołączył(a): 6.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2004, 23:21 
Cytuj  
a da sie tak zebym ja nie znal jego dostepu do konta wiesz zebym nie zajebal mu np 8 tys zlotych :smile:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2004, 23:24 
Cytuj  
Jedyne co mozesz poznac to nr jego karty i dane. Zreszta nie wiem jak to jest z ta gra moze tam jakos inaczej to jest rozwiazane.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2004, 23:28 
Cytuj  
niech poprostu wpadnie do ciebie i aktywuje klucze konto i contentId a ty wyjdz z pokoju :smile:
potem jesli kasa bedzie na koncie nigdy wiecej nie bedziesz musial podawac danych... ale jesli zabraknie to zablokuja konto i by je aktywowwac znowu musisz podawac nr karty
poprostu potem nie ma wgladu do danych karty po jej zatwierdzeniu (z tego co wiem ale moge sprawdzic dokladnie by sie upewnic)

*

Posty: 199
Dołączył(a): 6.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2004, 23:31 
Cytuj  
nie moze za bardzo do mnie wpasc :wink:
NIe daloby sie skonfigurowac konta przez niego potem podac mi nazwe konta haslo itp wszystko i zapewnic stala gotowke na koncie ?

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2004, 06:56 
Cytuj  
Da sie ...

Ja w ten sposob dawalem mozliwosc grania znajomemu na swoim koncie.
Czyli ja zainstalowalem FFXI - przy rejestracji podalem numer konta.
Jemu musialem podac tylko:
playonline ID, haslo do playonlineID oraz kod rejestracyjny do gry (to chyba tylko w przypadku gdy chcesz stworzyc nowego contentID).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.