mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 09:33 
Cytuj  
Kilka błędów rzeczowych, ale ogólnie może być :smile:

http://ss-ng.com/ss-ng18/ss-ng18/36.html

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 09:49 
Cytuj  
Dla mnie to wyglada jak zlepek kilku tekstow, ale ja mam skrzywienie zawodowe :smile:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 10:04 
Cytuj  
Do tego identyczna nieścisłość jak w clicku (quest na paladyna :wink: )

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 11:21 
Cytuj  
Ale w przypadku clacka wiemy ze recenzent nie ograniczyl sie do przerzucenia kilkiu stron forum :smile:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 11:37 
Cytuj  
Dla mnie wyglada jakby ktos kto to pisal wogole nie wiedzial o czym pisze :sad:
====
"Żałuję tylko, że nie spotkam obecnego we wszystkich częściach Cida"
Cid jest tylko nie wiem co robil w poprzednich czesciach
====
"Za to możemy jeździć na doskonale znanych z poprzednich części Chocobossach. Jednak zanim dosiądziemy tego wielkiego kurczaka (bo tym właśnie są Chocobo) najpierw musimy zdać prawo jazdy! Quest ten jest niejako obowiązkowy i trwa, bagatela, 6 do 8 godzin! "
hmm ...
====
"Dzieli się on na cztery państwa- Federacja Windurst, Republika Bastok, Królestwo San D'oria, oraz Wielki Księstwo Jeuno. Każde z nich zamieszkują inne rasy- w San D’orii Elvaan, w Windurst Tarutaru i Mithra, w Bartok Galka, a w Jeuno można spotkać większość z nich, z przewagą dla Humme."

hmm ... Bastok Hume bo Galka sa imigrantami z Altepa po tym jak musieli uciekac przed anticjanami a Jeuno nie jest Panstwem tylko neutralnym pomostem zamieszkiwanym przez wszystkie rasy oraz pokojowych beastmenow
=====
"Zrób się sam
Przyłączając się do gry masz do wyboru jedną z 5 ras- Humes (ludzie), Elvaan (odpowiednik elfów), Galka, Mithra (Kotopodobne istoty) i Tarutaru (magowie). Każda z ras ma odpowiednie dla siebie statystyki. I tak Ludzie są najbardziej wyważeni ze wszystkich, Elvaan specjalizują się we władaniu mieczem, Galka jako rasa wojowników są silni i trochę...eee... tępi (występują tylko w płci męskiej), Mithra są inteligentne, są naturalnymi myśliwymi i pociągają urodą (dostępne tylko osobniki płci żeńskiej), a Tarutaru są potężnymi magami pomimo, że wyglądem i wzrostem przypominają dzieci. "
hmm ... za duzo bym musial pisac, co jak co ale galka napewno nie sa tepi, maja malo MP ale nie gowniane statystyki a o specjalizacji Elfow w mieczach tez mam swoje zdanie (dex)

=====
"Możesz nadać własnej postaci odpowiednie charakterystyki, jednak nie będziesz miał zbyt dużego wpływu na rozwój, gdyż punkty doświadczenia przyznawane są automatycznie. Osobiście nie podoba mi się takie rozwiązanie. Wolałem to z podłączaniem bądź materii (FFVII) bądź czarów (FFVIII). Miałem wtedy większy wpływ na rozwój postaci i czułem się z nią bardziej związany (i nadal czuję pomimo 100Lv i wszystkich statystyk na maxa w FFVIII). "
No pewnie mozna nadac startowe statystyki - od razu widac ze ktos kto to pisal nie mial chocby zainstalowanej gry na dysku
:sad:
==========
"(np. aby zostać paladynem musisz mieć odpowiedni poziom wojownika i mnicha). Jednak nie trzeba poprzestawać na jednej profesji. Jest opcja wyboru drugiej, dodatkowej. Taka profesja będzie miała połowę poziomu doświadczenia podstawowego (czyli będąc na 20 poziomie złodzieja możesz być np. bardem, ale już tylko na 10 poziomie)."
no comment :lol:
Coval ale dales do pieca, choc to dobrze swiadczy ze ktos sie na ciebie powoluje - jeszcze jak by dokladnie cytowal ^^
===
Kto to pisal wogole ?? Zna go ktos, widzial go ktos w grze ?? Jaka polska wersja ???, nie i nie bedzie polskiej wersji jezykowej na 100% :sad:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 11:43 
Cytuj  
Mamo... jaki haj :smile:
A Cid wystepowal moze w 2ch FFach (na 100% nie we wszystkich). No i w Kingdom Hearts lol :smile:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 11:50 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-16 11:43, ksawery napisał:
Mamo... jaki haj :smile:
A Cid wystepowal moze w 2ch FFach (na 100% nie we wszystkich). No i w Kingdom Hearts lol :smile:


To ma byc .. hmm pochwala dla mnie lub ... co ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 11:52 
Cytuj  
Ja nie znam gościa, ale to raczej nie od nas - bo w bastok strasznie cięzko nie zauważyć Cid-a jak się gra dłuzej niż 2 dni :wink:

Zresztą rzuciłem linka z recką na forum gola (wątek o jRPG) i tam walnąłem swoje wnioski. Na tym forum ciężko mi się wyluzować :wink:


Zresztą zacytuję:
"Polecam zerknąć, aczkolwiek wkradło się kilka błędów rzeczowych:
1. Chocobo może biegać dokładnie tam samo gdzie człowiek
2. lagi mimo wszystko są tylko są umiejętnie zamaskowane (stojąc pod AH w Jeuno widzę na mapce około 100 osób, natomiast obok mnie stoi 20)
3. grafika mogłaby być lepsza ale to kwestia gustu
4. Cid jak najbardziej w grze jest do tego spotyka sie go na naprawdę niskim poziomie (chyba misja na rank 2 lub 3 to na pewno), sądzę, że Biggs i Wedge też są w grze
5. Jeuno to nie żadne oddzielne miasto startowe, to stolica wszystkich miast - w każdej dzielnicy miasta dominują inne rasy
6. Na paladyna wcale nie trzeba mieć mnicha i warriora na odpowiednim poziomie, wystarczy jakakolwiek profesja na 30lvl
6. THF/BRD - to zupełna porażka, Bard w ogóle nie nadaje sie na subjoba
7. Ilość kont przekroczyła liczbę 1 mln jakiś miesiąc temu
8. Nie może być mowy o jakiejkolwiek polskiej wersji, jeżeli gra zostanie wydana w Polsce to w wersji ang identycznej jak ta w USA przecież gramy na tych samych serwerach

W sumie szczególiki, ale ja z zasady się czepiem. Cała reszta ok :smile: "

i link:
http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=2112504&N=1

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 12:15 
Cytuj  
Mark taka mala uwaga, Jeuno nie jest stolica wszystkich Panstw, jest ksiestwem neutralnym, ktore zrezygnowalo dobrowolnie z supremacji i przeforosowalo uklad z pozostalymi Panstwami o pokojowym zdobywaniu regionow na zasadzie zdobywania wplywow handlowych, bez walk pomiedzy nimi, objelo ponadto honorowo role sedziego w tym ukladzie ( Caly sytem Conquest jest pomyslem ksiacia Jeuno ... )
Jako jedyne posiada technologie do produklcji i uzytkowania statkow powietrznych oraz jako jedyne nie bierze udzialu w conquest, ciegnie za to spore zyski z handlu, jest niewatpliwie stolica handlu.

Hipoteza :
Prawdopodobnie jedna z nagrod za misje ktoras jest obywatelstwo zapewne honorowe w Jeuno poniewaz ambasada Jeuno okazuje chec wspolpracy wylacznie obywatelom tego panstwa :sad: wiec ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 12:59 
Cytuj  
Cid to znak firmowy serii Finali i wystepowal takze w Final fantasy tactic nie tylko w Knightdom Hearts , wraz z slusznie wspomnianym Wedge , Biggs , oraz Summonami Ifrit i Shiva . System jobs to najlepszy system rozwoju postaci jakie wymyslilo Square , Junction Guardian Forces , oraz Materia niezbyt sie nadawaly do mmorpg ...Sphere Grid z FFX bylby na granicy uzytecznosci ale to jeszcze nie to :smile: . W FFIX byl ciekawy system nauki skill z przedmiotow , i...nie jestem pewien ale black mage Vivi byl chyba z rasy TaruTaru , jego twarz zakrywala czapka przynalezna Czarnym Magom . Szkoda ze nie dali do FFXI Blue Mage , ktory mogl uzywac Enemy Skill i mieszal chyba bardziej niz pozostale subclass magow razem wziete:) ,
...Megido Flame + bad breath + Pale horse...za latwo by chyba mial :grin:

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 13:07 
Cytuj  
Aldatha ja rozumiem ze uwazasz sie za znawce seri FF ale nie ty jeden miales okazje grac w wiecej niz kilka FFow. I jesli Cid jest znakiem rozpoznawczym to rownie dobrze mozesz to miano przypisac do 245 innych elementow tych gier, przewijajacych sie przez cala serie.
Nie lubie jak ktos sie kreuje na profesora odpowiadajac na pytania, ktorych nikt nie zadal :razz:

PS
Ja w ten sposob zdalem marture i 3/4 wszystkich egzaminow na studiach :wink:

_________________
Xavery: PAL 45/ WAR 33 / MNK 13

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ksawery dnia 2004-03-16 13:49 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 14:51 
Cytuj  
peace man ! , zluzuj taki mam juz styl bycia , czy dobry czy nie taki jestem drazni cie to sie powstrzymam od takich komentarzy , zamiast sie pouczac nawzajem pomozmy swoja wiedza :smile:

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 15:30 
Cytuj  
Ale ja jestem tak wyluzowany ze mi majty wokolo kolan dyndaja :smile: I nie mam zadnego zamiaru nigogo prowokowac, obrazac itp.
Piszac rozne rzeczy licze na wasza jako taka znajamosc mnie i swiadomosc, ze jak na LSie napisze: "Saitou ty chuju" to znaczy tyle co "znowu masz lepszy armor niz ja kurde :smile:"

V


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 15:47 
Cytuj  
Xavery ty chuju! :smile:
Gratuluję 45 lvl. Powoli robisz się highlvl dla mnie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 17:12 
Cytuj  
Bledy sie zdarzaja. Akurat z tym PLD to nie wymyslilem tego, tylko wyczytalem w jakims poradniku. W koncu ja PLD nie robilem - jedynie BLM i WHM.

Nie zmienia to faktu, ze tekst mi wyglada na zlepek kilku innych + przemyslenia goscia z innych gierek FF.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 21:55 
Cytuj  
peace & love & ecstasy :smile:, ja przyznam solennie iz nie nadaje sie chyba na pismaka :grin: , wiec gdzie mi tam do kunsztu recenzentow ..eh

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2004, 09:12 
Cytuj  
W japoni grają już w FFXII ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2004, 11:01 
Cytuj  
jeszcze nie , za pare miesiecy dopiero a my standard za rok :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.