mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 12:45 
Cytuj  
Po raz kolejny sygnalizuję brak moderatora! Trzeba gospodarzy forum poprosić o trzeciego moderatora albo zastąpić Browara (który już pewnie nie wróci do gry). Sztorma bym zostawił jako Honorowego Moderatora :smile:, mimo tego, że się specjalnie nie udziela.

Ja głosuję na Stokrotkę albo Suczkę. Obaj dużo grają i dużo piszą.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 12:47 
Cytuj  
Zeby tak stokrotka pisal z sensem wiecej niz bez sensu ^^ :grin:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 13:08 
Cytuj  
Stokrotka, Stokrotka, Stokrotka!!!


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 13:18 
Cytuj  
właśnie niech stokrotka pomoderuje trochę :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 14:40 
Cytuj  
Ja za malo czytam tutaj wiec pass :>
(czytal tylko jak jest pad heheh :razz:)


juz.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 21:19 
Cytuj  
To, że sie nie udzielam, to nie oznacza, że nie moderuje. Pojawiające się nieodpowiedni wątki i osoby znikają na tyle szybko, że faktycznie - możesz tego nie zauważyć. Tak więc nie bardzo rozumiem Twój problem :smile:

PS. A skąd wiesz, że do gry nie wrócę? Mi o tym nic nie wiadomo...

_________________
Alex
Browar, L44 Infiltrator, Guinevere (emeryt)
Bagietka, L44 Cleric, Guinevere (emerytka)
Browar, hume warrior, Ramuh

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Alex dnia 2004-03-16 21:21 ]</font>

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 21:44 
Cytuj  
No ale cuż - widzę, że decyzja już zapadła i została zrealizowana. Pewien niesmak mam - w końcu jeszcze niedawno sam zabiegałem o założenie tego forum. Z przyczyn niezależnych musiałem zniknąć z gry na dwa miesiące, o czym zresztą wcześniej pisałem. Chociaż nie udzielałem się tu zbyt wiele ostatnio, to forum jednak było dalej przeze mnie moderowane, a niepokorni wypraszani. Widzę jednak, że grób mi już wykopano i przyozdobiono. Szkoda tylko, że nikt wcześniej nie pofatygował się skontaktować ze mną przez PW lub jakieś gg. No ale mówi się trudno - bawcie się dobrze.


_________________
Browar

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2004, 00:33 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-16 21:44, Alex napisał:
No ale cuż - widzę, że decyzja już zapadła i została zrealizowana. Pewien niesmak mam - w końcu jeszcze niedawno sam zabiegałem o założenie tego forum. Z przyczyn niezależnych musiałem zniknąć z gry na dwa miesiące, o czym zresztą wcześniej pisałem. Chociaż nie udzielałem się tu zbyt wiele ostatnio, to forum jednak było dalej przeze mnie moderowane, a niepokorni wypraszani. Widzę jednak, że grób mi już wykopano i przyozdobiono. Szkoda tylko, że nikt wcześniej nie pofatygował się skontaktować ze mną przez PW lub jakieś gg. No ale mówi się trudno - bawcie się dobrze.


Alex co ty bredzisz??

Przeciez chyba zanim zostanie zmianiony moderator to ta druga osoba musi wyrazic zgode ??

Wszyscy wygladaj z utesknieniem twojego powrotu, nowi sie pytaja o Browara itd ...

Lepiej powiedz kiedy planujesz ew powrucic do nas bo ze na forum jestes to widac ... vide topic mithra porady ktory zostal zamkniety :grin:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2004, 00:35 
Cytuj  
Spójrz na info przy nazwie forum - ja już moderatorem nie jestem.


_________________
Browar

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2004, 00:39 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-17 00:35, Alex napisał:
Spójrz na info przy nazwie forum - ja już moderatorem nie jestem.


:wtf: ze tak powiem kiedy co gdzie ... ja cie krece kto ? ee i simiesznie bo ja nie chce byc moderatorem a wogole to jakis bezsens sadzilem ze sobie jaja robia chcac moja postac z FF XI uczynic moderatorem

Ide spac tak czy siak bo padam. Jutro tez jest dzien. Swoja droga glupio wyszlo ze nikt nie poczekal na ciebie z decyzjami :sad:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2004, 01:05 
Cytuj  
Eeeeeeeeeeeeeeeeee.
Ktos sie pospieszyl :>
Browar sie nie zaperzaj bo wszyscy na ciebie czekaja. A jak moderujesz to wrzuc czasem dwa slowa zebysmy wiedzieli ze zyjesz :>.

juz.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2004, 10:36 
Cytuj  
Browar!!! Zyjesz? Jest szansa na come back?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2004, 11:16 
Cytuj  
coś chciałem napisać, ale już zapomniałem.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2004, 12:09 
Cytuj  
Browar nie obrażaj się!
Przy tak dużej ilości postów musi być osoba, która je codziennie przegląda i ewentualnie porządkuje.
Widzę, że gospodarze forum znaleźli salomonowe rozwiązanie i jest trzech moderatorów. Dziękujemy!
Sztorm swoimi postami nakręcił parę osób na zakup FF XI, ty Browar rozkręciłeś to forum. Waszych zasług nikt nie umiejsza. Jednak ktoś też tu musi pracować. :smile: Dlatego witamy Stokrotkę w nowej roli!

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2004, 12:10 
Cytuj  
a! już wiem.

Browar - nie wal fochy!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2004, 19:20 
Cytuj  
Ja nie wale fochy. Tylko chętnie poznałbym osobę, która pofatygowała się zagadać do głównego moderatora o zdjęcie mnie z moderacji tego forum, ale nie pofatygowała się najpierw skontaktować ze mną.

BTW. Wydaje mi się, że niektóre osoby mają błędne pojęcie co do roli moderatora.


_________________
Browar

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2004, 19:27 
Cytuj  
a moze ktos sam przeczytal i zmienil?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2004, 10:03 
Cytuj  
Alex >> to nie jest żadna tajemnica, że to ja zabiegałem o nowego moderatora. Chyba,że chodzi ci o poznanie mnie osobiście i wypicie browara (nomen omen):-)
Tak na poważnie to moim celem nie było usunięcie cię z roli moderatora, to czego w w końcu nie doszło, tylko o dodanie nowego moderatora, kogoś kto będzie codziennie zaglądał na forum. Stokrotka nadaje się do tej roli idealnie.
Co do roli moderatora to nasze forum jest żywe, dzięki niemu udało się stworzyć jak na polskie warunki dużą i zgraną społeczność graczy i to wymaga większej aktywności ze strony moderatora niż kasowanie raz w tygodniu flamesów. Różnimy się trochę od Myth of Soma :smile:
Ostatnio spotkałem przez przypadek w SG Polaka, ktory okazało się od kilku dni szukał ciebie i Sztorma bo chciał dostać perełkę. Myślał, że tylko wy możecie je dawać.
Inna sprawa to aktualny WP. Przydało by się, aby ktoś dbał o to aby zawsze był jakiś. Teraz to spadnie na Stokrotkę :smile:

Był okres, że co chwila pojawiały się posty w stylu: "gdzie kupić FF XI" "jak można zagrać za darmo" i oczywiście nie miał kto ich wykasować. Na pierwszej stronie widocznych jest tylko 20 postów i przez te bezsensowne giną te ważne, bo na drugą stronę to już mało kto zagląda.

Co do twego powrotu to chciałbym, żebyś wrócił. WHMów nigdy nie za wiele :smile: Nie napisałem, że nie wrócisz, tylko, że pewnie nie wrócisz, bo wiem, że powroty nie są łatwe jak się już wypadło ze strumienia zafascynowania grą. Choć ostatnio wrócił Hekata, czego i tobię życzę!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2004, 10:07 
Cytuj  
Jedyny błąd to rzeczywiście powinienem najpierw z tobą się skontaktować w tej sprawie, za co przepraszam.
Mam nadzieję, że mimo wszystko się nie obraziłeś, bo nie ma o co moim zdaniem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.