mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 14:12 
Cytuj  
Goku na lvl 44 max to juz sa ... wiec odpada .. jak rozumiem ciezka praca w Gar<tab> .. <tab> jakies tam cytadeli ^^ ???


Anyway ludki zbliza sie powoli ... lv 50 i
"Chalenge the limit"

Collect a Bomb Coal from a Explosure in Garliage, a Exoray Mold from an Exoray in Crawler's Nest and an Ancient Parchment from a Lich in Eldieme. As a reward, your level cap will increase from 50 to 55

Mobki :
=============================================
Liche :
Family: Skeleton
Found in Areas: Eldieme Necropolis
Level: 49 - 57
Flags:
Job: Black Mage
Weak against Fire
Weak against Light
Drops:
Earth Crystal
Ancient Papyrus pain in ass kazdego lv 50
Bone Chip
=============================================
Exoray :
Family: Funguar
Found in Areas: Crawler's Nest
Level: 51 - 54
Based on Darkness
Weak against Light
Drops:
Darkness Crystal
Exoray Mold Lv Cap quest
Woozyshroom
Sleepshroom
Danceshroom
Kindred's Seal
Key to Nest Chest RDM Af Quest Found
=============================================
Explosure:
in Areas: Garlaige Citadel
Level: 52 - 53
Flags:
Aggro
Based on Fire
Weak against Fire
Drops:
Fire Crystal
Bomb Coal
Bomb Arm
Bomb Ash
=============================================

Lvling quide :


41-45 6 Garlaige Citadel
41-Bat
43-Skeletons
44-Evil Weapon

41-46 6 Crawlers Nest
41-Soldier Crawler
43-Labyrinth Lizard

42-44 6 Castle Zvahl Demon
Evil Eye

42-45 6 Western Altepa Desert Beetle

43-48 6 Labyrinth of Onzozo
43-Goblin/Leech
45-Cockatrice

44-46 6 Castle Zvahl
Baileys Demon Pawn/Morbid Eye

44-46 6 Crawlers Nest Drone Crawler

45-46 6 Toraimarai Canal
45-Crab
46-Skeletons

45-46 6 Crawlers Nest Sapling

45-47 6 The Eldieme Necropolis Lich/Mummy

45-49 Gariage & CN
45-Hornfly
46-Blazer Beetle
47-Mushussu & Exoray

46-48 6 Yhoator Jungle
Ifrits Cauldron Goblin Zilart

46-49 6 The Eldieme Necropolis Skeletons/Haunt/Lich

46-54 6 Quicksand Caves
46-Spider/Worm/Beetle/Antica
48-Spider/Worm/Beetle/Antica
49-Spider/Worm/Beetle/Antica


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 15:03 
Cytuj  
Stokrotka --> dzisiaj właśnie planuję podlevelować Samuraja. RDM też bym chciał mieć na 25 lvl, bo do grania solo jest fajny jako sub.

No i zaczynam zbierać kasę na brown belt, (mam juz jakieś 20 % :smile:,) bo na zrobienie questu to chyba nie mam co liczyć. Gdyby ktoś jednak chciał mi pomóc to płacę po 20k za pomoc, ale sam mam wątpliwości czy jest sens i szansa.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 15:10 
Cytuj  
A czy mozecie powiedzic lvlup guide dla ludzi od 20lvl w gore, czyli gdzie na ktorym lvl ???

Jak na razie to wiem ze do lvl 10 to solo (oof jak ja tego nie lubie :sad: )
10-20 to poczatek jest w KH a potem juz VD
20-25 to slyszalem ze na Qufim
a co dalej ???

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 15:32 
Cytuj  
OK sam znalazlem i nie mam wiecej pytan, moze tylko czy jest ktos to static party od 20lvl ??

(a dla nie znajacych gdzie expowac to podaje link :wink:)

http://mysterytour.web.infoseek.co.jp/ffxi/us/hunt/view.htm


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 16:38 
Cytuj  
Ja co prawda nie zawsze mam czas, ale chętnie przyłączę się do takiego party.

Moj dżob to WHM42

Zetoriush

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 16:55 
Cytuj  
Mam jeszcze BLK na 20 poziomie, którego chce podlwewlowac co 30.

Jak będę miał wybór party whm a blk to wybieram whm - chce dobić do 50-tji :wink:

Zetoriush

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 18:20 
Cytuj  
pseplasam ze czasem sie irytuje ciut zabardzo :cool:

ano ten thf kurna ... elvaan jest do chrzanu jako thf a to bardzo przyjemna zabawa :smile: np wczoraj w czasie expowania zarobilem mniej wiecej tyle kasy co barti wydal na strzaly i proszki :smile:

postaram sie lv podciagnac bo bedac najnizszym to z kazdym mobkiem sie od was oddalam z uwagi na okrojony exp :sad:

jakby co to mam tez drg na 25 wiec jesli ktos bedzie planowal expowc w kazham (mam na mysli zwlaszca whm :razz: ) to chetnie sie zabiore

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 18:36 
Cytuj  
Zet - kogoś takiego jak ty nam własnie brakuje! :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 23:13 
Cytuj  
Dziś pechowy dzień... Długie wycieczki bez sensu, dużo smierci i do tego moje DC co minutę (w momencie gdy exp zaczął być normalny).
A chciałem się zająć Samurajem...

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2004, 02:30 
Cytuj  
Wlasnie skonczylem Genkai 1, powodzenia, cierpliwosci i zdrowia zycze...
Pomagam tylo jak ktos przez tydzen papieru nie znajdzie!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2004, 09:14 
Cytuj  
Chciałem tylko nadmienic, że ktoś wspominał, że nie ma co iść na żuki u góry, bo są easy.

Jak nasze party się ropadło to poszedłem do mojego znajomego prawie już "stałego" party w konfiguracji:

WHM (ja) 42
MNK 43
BRD 43
WAR 43
PLD 43
THF 44

Nie była to dobra konfiguracja z uwagi na thiefa 1 lewel w porywach do 2 powyżej średniej, ale na żukach robiliśmy przyzwoity exp rzędu 3k/h.
Nie były to chainy po 250 (jakby thf był niższy to by prawdopodobnie tak było) - ale exp od 100 - 230 w stałym tempie jest okej.

W efekcie dorobiłem się 43-go poziomu i zakończyłem grę z uśmiechem na twarzy.

Zetoriush
Whm lev 43

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2004, 09:18 
Cytuj  
Wczorajsze party stalo sie calkiem spontanicznie :grin: ...
Sprawozdanie z placu boju :grin:
Po przemysleniu sprawy doszlismy do wniosku ze nie chce isc nam sie do Crawlers Nest i poszlismy szukac szczescia na pustynie altepa ... po przebyciu pustyni i dotarciu do RABAO wsiedlismy na kury i udalismy sie na pustynie szukac CAVES .... odnalezlismy wejscie do RABAO :grin: ... chwile potem wejscie do KUFAL TUNNEL ... wszyscy zsiedlismy z kury i poszlismy obejrzec lokacje ^^ ... fajna :grin: ... wyszlismy na zewnatrz no i .... zetoriusz poszedl zabic Manticore ... po zacietej acz szybkiej walce uzyl zdolnosci do samowskrzeszenia ... przenieslismy sie teleportem do holla skad na kurach rozpoczelismy podroz do Crawlers NEST ... na miejscu zaczelismy szukac spawnu HORNFLY i Chamber of secrets ^^ ... w trakcie zwiedzania CN nasz BLM poszedl powiedziec dzien dobry 3 crawlerom soldierom ... bohatersko padl pierwszy ... nastepnie Martinez uzyl provoke i dal dluga chcac nas ochronic .... dwa soldiery pobiegly za nim ... Opiekun podjol wyzwanie i zucil rekwice w pysk crawlera - rozpoczol systematyczne kasowanie jednego z crawlerow w czym pomagl mu Barti ja i Zetoriusz ... Barti padl jako pierwszy ... potem ja ... Opiekun uzyl POWER OF MONK :grin: ... ktos nas wskrzesil ( mnie i bartiego) po zacietej walce w ktorej udalo mi sie zucic cure 3 raz a Bartiemu nafaszerowac soldiera strzalami dolaczylismy do grona nieboszczykow :grin: .. w miedzyczasie Zetoriusz gdzies sie zawieruszyl i dolaczyl do grona leniuszkow spedzajacych czas w pozycji horyzontalnej :wink: .. oczywiscie nasz palladyn nie mial tyle szczescia co my i padl w trakcie bohaterskiego odwrotu ^^
W koncu Opiekun po zarzartej walce pokonal soldiera ... zostalo mu jakies 100 HP z 1000 .. zetoriusz powrocil do jeuno i prowadzony przez Martineza dotarl do miejsca naszego wypoczynku ... po uplywie czasu oslabienia podjelismy probe expowania .. po dlugotrwalej wedrowce po przepastnych jaskiniach crawlerow udalo nam sie odnalesc ukryta komante gdzie zalozylismy biwak i spozylismy herbatke z cisteczkami .... niestey nie dane nam bylo cieszyc sie 6 osobowym skladem .. w wyniku wtargniecia twardych praw realnego swiata w ten sielski obrazek nasz monk tracil co 30-60 sek lacznosc ze swiatem ... nie poddajac sie zaczelismy exterminacje HORNFLY, za nami w komnacie usadowilo sie party .. po 20 minutach sensownego expa puller z tamtego party pulnol EXORAYA ... ktos z tamtego party zakrzyknol "COS TY PRZYPROWADZIL !!!" i padl z piesnia bojowa na ustach ... zaraz potem dolaczliy do niego pozostali ... my w tym czasie zajeci walka z HORNFLY podjelismy heroiczny wysilek - zabic i uciec ... niestety EXORAY przeniknol przez drzwi i nasz WHM stoczyl zacieta acz przegrana wlake z nim ... nastepny ktory podjol rekawice byl nasz BLM ktory dolaczyl do WHM dosc szybko co widowiskowo spowity wlasna magia do konca nekajca nieprzyjaciela swoimi zakleciami ... ja po stwierdzeniu ze nic nie moge zrobic a moj czar bezpieczeninstwa padl po jednym ciosie ( stoneskin ) podjolem probe teleportacji ... w miedzyczasie padl HORNfly ... proba o dziwo powiodla sie .. zatruty z 100 HP wyladowalem w Jeuno .. niestety nasz Ranger i Palladyn nie mieli tyle szczescia ... po krotkiej acz zacietej walce dolaczyli do BLM i WHM .... koniec relecji :grin:

_________________
UO : Scorpio Thurin, Stokrotka, Piorko, Edmund
FFXI : Stokrotka Mithra RDM 43/BLM 22/WHM 20/THF 20/NIN 10/WAR 7/SUM 5/MNK 6 ....
Cooking 36*Fishing 22*alchemy 5*goldsmith 5* blacksmith 4 ...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2004-03-24 09:30 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2004-03-24 09:30 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2004, 09:23 
Cytuj  
Zetoriusz ja z 3 razy mowilem na party chat - <t> IT, ( Scorpion, bettle z west desert).
Tylko sadzilem ze sa za trudne i dlatego ignorujecie to :sad: ... a szkoda .. .nienawidze CN ... laguje mnie tam .. HORN rozwala jedym ciosem moj pancez


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2004, 09:41 
Cytuj  
Bardzo fajny raport, Sto!

Jeszcze kilka takich party, a bede mogl dolaczyc do waszego stalego skladu :wink:

A swoja droga mnie tez wczoraj strasznie zaczelo wyrzucac z gry. Na szczescie nie robilem nic bardzo niebezpiecznego - zabijalem owieczki campujac Mary. Wprawdzie przezylem chwile strachu, jak pullnalem owieczke i usilowalem wlaczyc tryb ataku, a tu okazalo sie, ze rozlaczylo mnie tak wrednie, ze pull jeszcze zadzialal, a attak juz nie... Na szczescie sie okazalo, ze Requiem III jest w stanie zabic owce szybciej niz owca mnie.

Mum


_________________
Pandorka 45 BRD/ 31 WHM

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2004, 10:19 
Cytuj  
Ostatnią walkę przeżyłem aczkolwiek niezbyt bohatersko bo z 200HP, 10MP i zatruty uciekałem przez całe Crawler Nest - wiem, że niezbyt przystoi to paladynowi, ale szanse na wygraną były dokładnie równie 0. A zginąć 4 raz tego samego dnia to dla mnie z deko przy dużo.

A co do altepa to owszem:
Były mróweczki IT, IT+, IT++ (chociaż z IT++ kompletnie nie wiem jak odróżnić od IT++++++++++++++++++++), to samo z żuczkami. Manticory faktycznie chyba były z deka przyciężkie - obserwując heroiczną aczkolwiek niezbyt wyrównaną walkę Zetoriusha :wink:
Ale cała reszta była do zabicia. Wstrzymałbym się też z tymi lizardami w tym cave - bo cholera wie czy to było IT+++++++++++++++++ czy zwykłe IT++, do tego z doświadczenia wiem, że lizardy walą mocno a obrywają słabo.

W każdym bądź razie po wczorajaszym kilku godzinnym partowaniu się bilans expa dla mnie wyniósł coś w okolicy 0.

_________________
AO: Martinez751, Enf 200lvl (frozen)
FFXI: Martinez - War(31),Monk(15),Pal(42)
cooking (3.3), fishing (19.2)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2004-03-24 10:21 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2004, 12:46 
Cytuj  
Ja jestem po wczorajszym dniu na lekkim minusie,choć padłem tylko raz. Chello mi nie pozwoliło nadrobić straty.

Wypad na Altepa był bez sensu o tyle, że nie wiedzieliśmy co zabijać i gdzie. Często IT a nawet T może się okazać jakimś killerem. W tym tunelu do którego trafiliśmy dostałem ostrzeżenie od kogoś kto tam lvlował, że to miejsce dla party 52+, więc dobrze, że sobie poszliśmy.

Ja bym się nie zrażał i partował dalej w podobnym składzie. Wczoraj poprostu był pechowy dzień.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2004, 12:51 
Cytuj  
http://mysterytour.web.infoseek.co.jp/f ... t/view.htm
Heh...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2004, 12:53 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-24 12:51, ksawery napisał:
http://mysterytour.web.infoseek.co.jp/f ... t/view.htm
Heh...



heh .... kilka postow wyzej ^^ dokladnie to samo :grin: + dodatek


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2004, 12:56 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-24 12:53, Scorpio napisał:
Cytuj:
2004-03-24 12:51, ksawery napisał:
http://mysterytour.web.infoseek.co.jp/f ... t/view.htm
Heh...



heh .... kilka postow wyzej ^^ dokladnie to samo :grin: + dodatek




Heh... :smile:
Nudzi mi sie FF... a wam?

_________________
Xavery: PAL 49/ WAR 33 / MNK 13

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ksawery dnia 2004-03-24 12:57 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2004, 14:50 
Cytuj  
Nam nie!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.