mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 11:10 
Cytuj  
Czołem!

Trzeba zrobić Genkai 2 - kilka osób z LSa tego potrzebuje + potrzebujemy alliance, żeby to zrobić.

Wpisujcie sie poniżej kto jest chętny aby się przejść na 3x tygrysy w Xarcabard.

Opis questu:
http://ffxi.allakhazam.com/db/quests.ht ... fquest=257

Czas:
24.06.2004 - godz. 20 - Jeuno

Lista osób:
- Huckster
- Oczko
- Idril
- Pitia
- ?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 12:03 
Cytuj  
Od razu Huck musze powiedzieć że na mnie niestety nie licz :( Raczej nie bede bo to za dlugo bedzie trwalo [ do 1-2 w nocy jesli zaczynacie o 20 :( ]. W piatek jesli nie bede expował moge pomoc.

Pozatym potrzebujecie full aliance, 18 osob, z lv to 51+ bo wtedy można otrzymac ten quest. Moja propozycja dla ciebie jest taka, zacznij robic shout ok godz 17 w Jeuno + pytaj ludzi tellujac , z mojego doswiadczenia z tym genkai wynika ze zajmuje to srednio okolo 2-3 h zebranie aliance + sama akcja okolo 2h. Bardzo wskazane było by uzyskanie pomocy ludzi z naprawde duzym lvl - 70+++, tam tank lv 60+ może paść po jednym ciosie z full HP :( Dolicz jeszcze problemy po drodze, koniecznosc zabicia monsterkow raz jeszcze + spacer przez raugemount passage do xarcabard.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 13:05 
Cytuj  
Od momentu zebrania ekipy i przeniesienia do Xalabardu potrzebna jest max 1-1,5 godziny na skonczenie tego.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 13:38 
Cytuj  
No mi sie udalo zebrac ludzi przez 2 godziny, a podchodzilem do tego 2 razy :( No i faktycznie jak wie sie gdzie co i jak to zabiera to 1,5godziny jak nic :)) A na 55lvl to praktycznie tam sneak przy undeadach oraz dodatkowo invisible dla pozostalych :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 13:40 
Cytuj  
...


Ostatnio edytowano 24 sie 2004, 12:01 przez Nimloth, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 13:46 
Cytuj  
Jak sie uda zebrac i wybrac o 20 z Jeuno to ja moge isc, jak o 23:00 wyruszymy z Jeuno to nie


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 16:27 
Cytuj  
Nimloth napisał(a):
Wczoraj mozna powiedziec ze byl ostatni dzien w ktorym pomoglem :) jak narazie (3 x AF jednego dnia to chyba duzo ^^). Teraz biore sie za exp ...
Ale jak bede wolny i nie bede mial pty to pewnie pojde ...


Nim z calym szacunkiem do twojej osoby, ale gdym patrzal tak jak ty to w sumie tyle juz ludziom pomagalem, ze powinienem teraz powiedziec: przez polroku mam wszystkich w duszy ! Hmm... no masz oczywiscie prawo tak myslec, twoj bussines. Ja tam goraco bede pomagal wszystkim w miare mozliwosci, w koncu mam wzor do nasladowania -> Xavery :DD
On pomagal ostatnio czesto bezinteresownie i to jest super, wieksza jest taka satysfakcja anizeli pomoc komus na odczepnego a potem lac na wszystko ! (uogolniam teraz)

Ja osobiscie jestem ci bardzo wdzieczny za pomoc, w ktorej dokladnie wszystko mi wyjasniles jak malo kto, raz jeszcze dzieki :))

Huck -> Tak tez na mnie mozesz liczyc, jak tylko bede to daj znac a pomoge :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 17:27 
Cytuj  
Też chętnie pomogę.

Bodziu --> ja bym tego co robimy bezinteresowną pomocą nie nazywał, bardziej to jest współpraca, bo każdy chętnie pomaga, ale też w zamian oczekuje pomocy innych. Proporcje na pierwszy rzut oka mogą sie wydawać niesprawiedliwe, ale tek nie jest. Jeśli mi np. pomoże w czymś grupa 15 osób, to aby "wyrównać" bilans powinienem po tym innym pomóc 15 razy. Tak to wygląda.

Wprawdzie w każdej grupie moga się znaleźć cwaniacy, którzy chętnie korzystają, ale jak mają sami coś dać od siebie to się od tego wykręcają, ale ja szczerze powiedziawczy takich osób w naszym LSie nie widzę. Nawet Edwin, który się trochę alienuje i żyje w swoim świecie :) też nam parę razy pomagał.

Naturalne jest też, że nie każdy zawsze musi służyć pomocą. Z różnych przyczyn. Wczorajsze pretensje do Sto był niesłuszne, bo skoro w końcu jego staticowi udało się zebrać to trudno, aby nagle rzucał party. Nie od każdego też trzeba wymagać, aby grał po nocy, bo niektórzy wstają wcześnie rano i pewnie często mają pracę wymagającą trzeźwości umysłu.

Bezinteresowna pomoc jest wtedy, gdy ktoś kogo pierwszy raz widzisz woła o pomoc, a ty idziesz i pomagasz i nie dodajesz go odrazu do "friendsów", aby przy następnej okazji poprosić o go zrewanżowanie się. :)

W naszym LSie naprawdę bezinteresownie pomagał Suczka, wtedy gdy nas wyprzedzał o 20 lvl, bo my mu za bardzo nie byliśmy w stanie w niczym pomóc :). Kupa rzeczy swego czasu bez jego pomocy byłaby bardzo trudna (advanced joby, pierwsze AFy, misje itp).

Ale się kurwa rozpisałem. :) :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 23:49 
Cytuj  
ja chetnei pomagam ale nie w tak koszmarnie niezorganizowanych eventach jak nimlotha....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 00:06 
Cytuj  
Opiekun:

Co do Stoka to ja sobie z nim na Telle wyjasnilem , poza tym ja go calkowicie rozumialem, mial static ktory tydzien temu uzgodnil ze teraz expuja i w porzadku. Nie ma co tu deliberowac, mimo to ze byl kluczowa postacia do otworzenia drzwi :)

Natomiast co sie tyczy owych pretensji to ja ich nie mialem, po prostu nie ma chetnych to nie, jak to Rhaegal powiedzial: na tym swiat sie nie konczy :) w ostatecznosci kupilbym sobie pomoc, coz tydzien bym kopal lub dwa ale w koncu bym mial to co chce :(

btw twojego rozumowania, to poczesci sie zgadzam, ale nie do konca, jako ze ja akurat pomagam nie liczac na to ze ktos mi kiedys pomoze czy tez zrewanzuje, bo czesto w realu sie na tym przewiozlem, to robie tak bo chce, tu mozna by podac przyklad Xava, ile razy nam pomagal ?? Naprawde duzo, sam nie oczekujac nic w zamian :) Poza tym nie chodzi mi o jakies rozliczenia ten pomogl tyle a ten tyle, to jest bezsensu, przykladem moze byc Masakra, jemu tez malo kto pomogl choc wolal o pomoc. Natomiast teraz nas jest juz troche na takim lvl, ze mozemy pomoc innym, na tym to polega, a nie jakies rozliczenia.

Dlaczego w inych LSach potrafia sie zbierac i pomagac nawzajem a my tego nie robimy ??

Reasumujac, mam nadzieje, ze bedziemy jak to nazwales kooperowac wspolnie celem wspolnej pomocy a przede wszystkim funu, a nie tylko przeniesienia kapitalistycznej machiny z reala do virtuala. Ja wlasnie uciekam z reala do virtulanego swiata, aby moc kreeowac tak swoje poczynania aby czuc sie lepiej :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 02:17 
Cytuj  
Ja bardzo dziękuję za pomoc. Jestem osobą, która dużo pomocy otrzymala, a chyba nic nie dala wzamian. No, jak mi się uda do 56 dojechać to Was będę wskrzeszała.

Wracając do wątku:
Huckster, czy Ty będziesz w grze na tyle wcześniej żeby poszukać innych chętnych? Bo ja o 17 nie będę ani o 18. Postaram się o 19, ale nie mogę obiecać. Dopiero jutro się okaże jak mi sie poukłada dzień. Ale Oczko będzie trochę przede mną pewnie :)

Na bank zagadam do ludzi, z którymi ostatnio levelowałam.

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 09:20 
Cytuj  
...


Ostatnio edytowano 24 sie 2004, 12:01 przez Nimloth, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 10:52 
Cytuj  
Nie dam rady być wcześniej niż na 20 - o 19 jestem umowiony. ale do 20 myślę, że będę. :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 11:54 
Cytuj  
Eh, to ja się postaram.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 11:58 
Cytuj  
Jakies dziwne macie tlumaczenia :P. Te rekawiczki po ktore poszlismy niedawno pomoga w 70 poziomie BLM? Najlepiej nie mowic sobie, ze zrobie X poziom do Y dnia, bo potem sie zabawa w prace zamienia.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 23:54 
Cytuj  
Jak zawsze - poszło szybko, sprawnie i bezproblemowo.

NMy padły jak muchy, nikt nie zginął, wszyscy za każdym razem zdążyli dotknąć ???. (a było nas ok 8 osób (lvl55-) :o ).

Dziękuję wszystkim, którzy pomagali :lol: :lol: :lol:


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.