mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 21:30 
Cytuj  
:wtf: Co tu sie dzieje? Ten topic wyglada jak z darmowych mmorpg. Spokojnie panowie, bo sie burdel robi...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 21:44 
Cytuj  
Nie ma co sie dziwic ~_~
Seph blagam spusc troche z tonu zanim zle to sie skonczy, to nie jest hm... nawet nie uzyje tego slowa. Double post tez nie dziala na twoj plus.

Egoist twoj post calkowicie nic nie wniosl. Naprawde nie rozumiem po co ten post. Prosze ludzie jesli nie macie co wniesc do dyskucji to nie postujcie - lepsze to od bezsensownych postow, ktore tylko moga kogos obrazic.


Ostatnio edytowano 14 sty 2005, 22:39 przez Gokulo, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 21:50 
Cytuj  
Mi sie wydaje, ze ten Seph to jakas nedzna prowokacja. Pisze jak polamany, a kiedy przedarlem sie przez jego post, ktorego pisal o 15:00 jakby byl nacpany to znalazlem ciekawy fragment mowiacy o poprawianiu historii w tym samym dniu . Zaocznie podstawowki dzialaja czy co?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 22:19 
Cytuj  
zamiast blokowac lepiej usunac temat dla dobra ludzkosci


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 01:12 
Cytuj  
masz racje gok. napisalem bezsensownego posta ale nie tylko ja. w ogole cała ta dyskusja jest bezsensowna.


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 01:47 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Mi sie wydaje, ze ten Seph to jakas nedzna prowokacja. Pisze jak polamany, a kiedy przedarlem sie przez jego post, ktorego pisal o 15:00 jakby byl nacpany to znalazlem ciekawy fragment mowiacy o poprawianiu historii w tym samym dniu . Zaocznie podstawowki dzialaja czy co?



Czyzby jakas prowokacja? Dlaczego mnie obrazasz? Czy ja Ci zrobilem cos zlego? Fakt pisalem o 15 posta. Bylem strasznie niewyspany. Nie spalem 2 dni wiec mialem prawo belkotac. W sumie niewiele interesuje mnie Twoja marna egzystencja ale nie musisz mnei obrazac. Czy ja to robie? Wiesz,ze bardzo czesto newbie sa gnebieni na wielu forach, ale... Hm... jakby Ci to powiedziec... Ja bede newbie tylko tyle czasu az mi nie zniknie znak zapytania z nicka. Wiadomo - nie gram od miesiaca, dwoch, trzech, roku... Ale to nie powod do "jezdzenia". Jesli Ci sie cos nie podoba w stylu mojej wypowiedzi, masz do mnie jakies osobiste pretensje - prosze. Wyraz je smialo. Uzywajac guzika "PM". Nie rob tego na forum bo nie po to je stworzono.

Sorka za OT.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 01:55 
Cytuj  
Chyba nie rozumiesz kolego drogi o czym sie do Ciebie pisze. Nigdzie nie wspomnialem o tym, ze jestes nowy w grze. Wspomnialem o tym, ze piszesz jak polamany i zanizasz poziom forum. Przeczytaj przed wyslaniem post dwa razy. Wcale Cie nie obrazam, po prostu mocniej zwracam uwage i nie tylko ja jakbys nie zauwazyl.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 07:13 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Chyba nie rozumiesz kolego drogi o czym sie do Ciebie pisze. Nigdzie nie wspomnialem o tym, ze jestes nowy w grze. Wspomnialem o tym, ze piszesz jak polamany i zanizasz poziom forum. Przeczytaj przed wyslaniem post dwa razy. Wcale Cie nie obrazam, po prostu mocniej zwracam uwage i nie tylko ja jakbys nie zauwazyl.


Zbyt mocno? Bez glupich postow? Okej, nie ma sprawy. Nie czytales chyba wszystkich, napisalem az chyba 30;D Bez glupisz postow - ok. Nie ma sprawy. Przepraszam. Zahcowalem siejak gowniarz. To sie weicej nie powtorzy.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 07:39 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Ja bede newbie tylko tyle czasu az mi nie zniknie znak zapytania z nicka.


Newbie to Ty będziesz dużo dłużej niż tylko na czas posiadania znaku zapytania. Uwierz mi.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 15:40 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Seph napisał(a):
Ja bede newbie tylko tyle czasu az mi nie zniknie znak zapytania z nicka.


Newbie to Ty będziesz dużo dłużej niż tylko na czas posiadania znaku zapytania. Uwierz mi.


Wiem,


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 15:43 
Cytuj  
przestaniesz nim byc jak dociagniesz pierwszego joba do 70+ levelu ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 16:25 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
przestaniesz nim byc jak dociagniesz pierwszego joba do 70+ levelu ;)


No chwilke to potrwa ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.