mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 15:55 
Cytuj  
Zaraz, zaraz!!:)
Mówi tutaj teraz do Was WHM Darkopl.
Dzięki Zjawcia, że im o mnie przypomniałaś bo by mnie swoją korespondencją zadeptali do reszty :wink:
Polecam Wszystkim swoje usługi jak np: leczenie, w tym na kasę chorych(częściowe) oraz całkowite (prywatnie).
Oferuję też innne usługi, jak m. innymi bezsenność, usuwanie jadu po ukąszeniu, czy uśmierzanie bólu po uderzeniach niebezpiecznymi przedmiotami.
:)
A poważniej, to bardzo mnie ten temat podbudował, ponieważ czułem się już jak brzydkie kaczątko, co to go nikt do pty nie chce ponieważ stoi z boku i nic nie robi, a exp lecą:)
Z tego powodu (odrzucenie ogólne, złośliwe uśmieszki w Bastok podkładanie nóg na ulicy i nie tylko) postanowiłem, że przejdę na ciemniejszą stronę mocy (na którą to przeciągnął mnie pewien z natury mało rosły BLM, odżywiający się tarutaru rice, co niektórzy zwą Go Panem, a inni Protulą czy jakoś tak-przy nim czułem się jakiś WIĘKSZY, ważniejszy) i wczoraj oznajmiam wszem i wobec osiągnąłem BLM 10 lvl!! :D
Terez już nikt mi nie podskoczy, bo zamiast zdejmować uroki, mogę również rzucić małe co nieco.

A całkiem na poważnie, to polecam swoje usługi! :wink:

Darkopl

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 06:45 
Cytuj  
ja również obokm RDMa zacząłem robić WHMaga --- na początku miał on ,, '' ''pociągnąc się '' tylko do około 15 lvlu , ale...... no właśnie .... robię go nadal i myślę , że pociągnę go - o ile bozia da ( i moi koledzy lvlowi pomogą ) - minimum do 30 . Później - zobaczymy , bo rdm do 38 - to mój cel priorytetowy --- a wkolejce czeka SMN ( od kiedy Paker pokazał mi pod brama Bastok swoje ZOO ) . Tak więc do 30 lvl możecie na mnie liczyć i na pomoc - jak najbardziej ( o ile żona da żyć --tzn . grać ). :D :D :D

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 12:41 
Cytuj  
Myślę że level 30 nie do końca ich urządza. Oni chcą raise3, ew. z braku laku raise2, teleporty i inne bajery.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 13:01 
Cytuj  
tak wiem ---> to na razie najbliższe plany --> pójdę dalej .... na razie plan wobec whm jest do 30lvl :D :D :D


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 13:06 
Cytuj  
ja chce raise 3 i teleport - bez tego nigdzie z nim nie ide ;)

:P:P:P:P:P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 13:27 
Cytuj  
hahaha.....myślicie , że wszystko tak szybko się zrobi...... staram się --> dziś po nocce 3 godziny starałem się podnieść level i nici ....ale nie poddam się tak łatwo --> dziś w nocy idę znowu levelować ---> jak tylko wrócimy zwycieczki po klucze......chyba ,że mnie nikt nie chce :cry: :cry: :cry:


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 13:45 
Cytuj  
coldee - żartowałam no :)
ale na key hunt weź RDMa :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 03:48 
Cytuj  
Potrzebny WHM level 26-27 do expu w Kazham. Jest ktoś chętny? Mamy tylko Coldiego. Daras i Ancover mają 28 więc trochę exp zabiją. No chyba, że zrobimy z 5 godzinny exp. Wtedy no problemo. Termin - najlepiej jutro koło 21'00.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.