mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 13:06 
Cytuj  
Hehe, czyli sobota o 20. Ja mam 11k do lvl upa, wczoraj 3 razy zdechłem na CoP...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 18:22 
Cytuj  
He he :)
Nie powiem ze sie ciesze :roll:
ale milo nie byc samemu ;D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 21:32 
Cytuj  
Przykro mi ale ze wzgledu na zobowiazania jakie nieopatrznie złozyłem CoP Static party jutro nie będzie mnie na expowaniu. Proszę znajdźcie na jutro innego tanka, po prostu nie mogę się rozdwoić a swój czas obiecałem wcześniej CoP Statikowi. Idiotyczna sprawa, miałem nadzieję że do tego nie dojdzie nigdy ale okazało się że to się jednak stało.

Nie powiem im tym razem dajcie spokój bo dotrzymuje słowa a obiecałem że przy nastepnej ojkazji to im pójdę na rękę. Miałem nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Nie powstrzymujcie się jednak od expowania jutro, dobijcie do 72 a jak sobie to jakos nadrobię.

Przepraszam.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 02:47 
Cytuj  
Dobra- wpisywać kto kiedy może a kiedy nie. Ja chetnie dobije do 72 i to w miarę szybko. Potem robimy małą przerwę na zrobienie kaski na BC, WSNM i wracamy do expa.

Ja w przyszłym tygodniu wybiorę się na dzień lub dwa na narty, na więcej póki co robota mi nie pozwoli.

Generalnie do środy na bank będę około 20-20.30 mógł pograć do jak zwykle 1-2 rano. Jak dalsze dni i weekend zależy od natłoku pracy i pogody bo jak sypnie to jadę na deski.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 07:33 
Cytuj  
Rhaegal :
Bodzia nie ma do czwartku wiec nie ma znaczenia kiedy kto może bo najblizszy termin to własnie czwartek lub co bardziej prawdopodobne piatek.


Edit : Ponieważ wygląda że planujesz wypoczynek w tym czasie czyli czwartek -> niedziela wiec pewnie dopiero w nastepnym tygodniu jakiś termin jest mozliwy do uzgodnienia. To umówimy sie jakoś w przyszły poniedziałek.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 09:05 
Cytuj  
Mnie w grze nie ma do czwartku, nawet jak będę się pojawiał to tylko po to, aby sprawdzić AH i roślinki. W piątek wieczorem powinienem już być, ale nie wiem czy nie będę się musiał wyspać przed dynamis (o ile będzie). Sobota-niedziele na dziś ok.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 10:18 
Cytuj  
Czyli piatek. Na weekend sie nie wybieram na narty bo jade sie wyjezdzic a nie stac w kolejkach przez dlugie godziny :) Raczej srodek tygodnia albo poczatek przyszlego, zobaczymy jak bedzie.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 10:33 
Cytuj  
Piątek odpada z tego co pisze Opiekun, czyli Sobota najwcześniej z tego co widze, czyli sobota + niedziela.

Nie chce być upierdliwy ale może poza mna, Rhae i Opikiem ktos jeszcze coś napisze, Bodzia nie ma do czwartku, wiec nie wiedomo jak z nim, ale Galen i Drac mogą podać jakies terminy.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:05 
Cytuj  
Spoko. Jak wszystkim będzie pasować piątek to najwyżej pojadę na red bullach na dynamisie.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:36 
Cytuj  
Opi - polecam red bull pół na pół z colą - nie zaśniesz przez 2 dni :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:39 
Cytuj  
Nie próbowałem. Sprawdzę. :) Jak już z czymś mieszałem go to z wódą.

Przy okazji: dynamis na moim kompie jest skrajnie nudnym zajęciem (jak na FF XI), zanim namierzę moba i wyciągnę broń to ten już nie żyje. Do tego muszę grać na low ustawieniach (jak większość zresztą), widać niewiele, tylko muzyka jest super! Na domiar złego niektórzy idioci lotują na wszystkim (na AFach, itemach na sprzedeż, czasem nawet na billach).

Mimo wszystko zamierzam twardo chodzić na dynamisy, które są na szczęscie dobrze zorganizowane (Kele mogłaby tylko nie zapraszać paru debili). Zbieram bille powoli, może kiedyś też jakiś AF się trafi. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:48 
Cytuj  
Opik nie ma co się napinać, przed nami sobota i niedziela, jak będziesz jechał na dopalaczu w piątek to w sobote sie nie wyspisz i nie poexpujemy ... wiec nei przesadzaj. Pozatym do czwartu nie wiadomo co z Bodkinsem będzie..

PS: Mocna kawa + red bull też działa ... po paru dniach uzywania mam objawy stanu przed/w trakcie zawałowego wiec nie polecam słabszym zdrowiem


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 12:07 
Cytuj  
opi ty masz nei namierzac moba....
musisz miec makro

/assist Xavery (albo inne imie main tanka)
/wait 1
/a <t>

i tylko tego uzywac do targetowanie, chyba ze xav padnie...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 12:18 
Cytuj  
Ja nie piszę bo mam czas :)
Bod rozmawiał ze mną i mówił że powinien być w domu w czwartek - powiedział także że możemy w czwartek poexpować. Prosiłem żeby napisal cosik na forum ale widać zapomniał...
Jakby co to ja jestem chętny na expa więc wystarczy że napiszecie jakie godziny wam pasują a ja się pojawię.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 09:33 
Cytuj  
Mam do was prośbe, potrzebuje waszej pomocy i prosze o nią. Mam trzy zadania do realizacji które chciał bym jakoś przepchnąć :
1 . Skill up broni [ sword + dagger ] wraz z questem na ws, do lv 73 włacznie, w chwili obecnej do cap w dagger brakuje mi jakies 1,5 pkt a w sword jakies 24 pkt. Pokrywam koszty np shihei o ile Rhe znajdzie czas na pomoc, do ws questu potrzebuje partnera w SC lv 2 > lv 3
2. Oczka - mam 1 hkt. eye, potrzebuje pozostałe, można to połaczyć ze skillupem o ile znajdzie sie ktoś chetny, chodzi mi głownie o te trudniejsze.
3. Potrzebuje pomocy z kampowaniem Charbridis, można połaczyć to ze skillupem, jak narazie mam info od shredera że o ile bedzie możliwe to ls DH mi pomoże ale spawn musze sam zaltwic, jakoś nie czuje sie na siłach pobić solo Tough ośmiorniczki.

I zupełnie Extra sprawa, mam 180+ seali, i mam zamrozna kase w itemach z lv cap 60 chce się tego pozbyć i odzyskać kase, więc chce sie z wami umówić na jakieś BCNM-y


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 10:09 
Cytuj  
Zupełnie przy okazji ponieważ niebawem mam nadzieje uda nam sie zrobić lv 72 i bardzo możliwe że wtedy totalnie nam sie popsuje exp na zyrafach mamy do dyspozycji nowe lokacje i nowych przeciwników :

Kufal Tunel :
http://ffxi.allakhazam.com/db/bestiary.html?fmob=1848
http://ffxi.allakhazam.com/db/bestiary.html?fmob=1676

The Shrine of Ru'Avitau
http://ffxi.allakhazam.com/db/bestiary.html?fmob=1685
http://ffxi.allakhazam.com/db/bestiary.html?fmob=1016

Dragon's Aery
http://ffxi.allakhazam.com/db/bestiary.html?fmob=988
http://ffxi.allakhazam.com/db/bestiary.html?fmob=989

King Ranperre's Tomb
http://ffxi.allakhazam.com/db/bestiary.html?fmob=1980

+ mozna też expować w nowych area z capem na lvl, na mobkach IT, ale tam dostęp ma raptem 4 z 6 membersów party.

Przemyślcie gdzie byscie chcieli expować i na czym, pamietajcie że wiekszość z tych mobków ma AoE


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 10:17 
Cytuj  
1. Zrobmy 72 bedziesz mial od razu wiecej do skillupowania. Jak bede mial duzo wolnego czasu i nic innego do roboty to pomoge. Niestety skillup zajmuje mase czasu i jest nudny jak flaki z olejem jesli sie go z czyms nie polaczy.

WS quest to dalsza sprawa. Pytaj ludzi na DH, moze akurat kilka osob bedzie chcialo to robic to sie zbierzecie.

2. Szkoda, ze dajesz znac tak pozno. Mialem oczka, zawsze moglismy sie jakos dogadac. Na Oczkach nie zrobisz skillupa, no chyba, ze na tych w Den of Rancor ale tam raczej na skillupa czasu nie ma bo mozna szybko umrzec przez nawet jednego adda (niech zyje Firaga 3).

3. Jak dla mnie to postawa Shredera wyglada tak: skampuj go sobie a my laskawie pojdziemy Ci go zabic. Co to za pomoc z HNM LS`ella?
Powiem tak: nie lubie siedziec w jednym miejscu i w kolko kampowac jednego stworka. Raz sie wybiore, moze sie akurat uda.

Ja mam 250+ beastman seals i 180+ Kindredow seals. Niemniej jednak nie bede sprzetu na cap 60 trzymac wiecznie, szczegolnie jak skonczymy fabule CoP (a zostala nam jedna walka).

Moj pomysl na dalsze statikowanie jest taki:
-zrobic 72
-pozbyc sie wszystkich seali jakie mamy (to moze zajac wiecej niz 2 spotkania)
-Zbijanie Lantenta z "... of trials" i WSNM (zbijanie jak sie nie da podczas expowania we wlasnym zakresie albo na skillupach).
-WSNM, skillup, Charybdis, Ungur (chce bumerang).

Jak ktos ma inna propozycje to po to jest ten temat aby sie wypowiadac.

Stawiam na pajaki w Dragon`s Avery, nie boje sie :D

Expowanie w obszarach z lvl capem mija sie z celem bo expo jest dzielone na pol. Inaczej sprawa bedzie wygladac jak bedziemy robic punkty rozwoju, one sa przyznawane normalnie (ale to 75+ wiec sporo czesu).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***

Posty: 540
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 10:30 
Cytuj  
Ale te pajaki maja taki sam lvl jak catoblepasy, wiec chyba wiecej expa na nich nie zdobedziemy. Mozna by na Aura weapony pojsc, one maja troche wiekszy lvl.


_________________
Draconi Hume BRD75 COR75 MNK55 BLM42 WHM37 WAR25 THF15 BST15 NIN20 RNG45
77 Merit Points
Boneworking 100+2, Leather 60,Cloth 50, Goldsmithing 18, Alchemy 60

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 12:01 
Cytuj  
WS quest już mam na dagger, Opiekun ma go też i ma go
Galenros, nabijać punkty to możemy iść w te 3 osoby ;)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 12:51 
Cytuj  
Zgadza się: niech to robią osoby bezpośrednio zainteresowane, inaczej to naprawdę nudne dla kogoś z zewnątrz.

W piątek, sobotę i niedzielę wieczorami mogę i chcę expować. Pasuje wam? Rha - co z nartami?

Sto --> Charbridisa możemy pocampować razem: ja, ty Sto, Gal, Bodziu (może ktoś z DH sie podlaczy). Jak go dorwiemy to damy rade go utrzymac do przybycia jakiegos tanka z DH. Generalnie raczej to jest sprawa dla HNM LSa. W DH jest pare nowych osob, ktore nie wszystko w FF XI widzialy (tak jak my) mysle, ze spokojnie damy rade je zaktywizowac i pocampowac razem NMy i troche slabsze HNMy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.