mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 10:58 
Cytuj  
Ja jeden i 5 dziewczyn (w tym 3 prawdziwe). To jakis horror! :D

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 11:00 
Cytuj  
Mi Kalcia nawet bardzo pasuje :> tzn chodzi o fakt, że ja będę mógł sobie spokojnie rzucać Blood Pacty :) a i Dispel będzie. No i 3 elfy i 3 mithry hihihi :P


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 11:08 
Cytuj  
Sklad jest sprawdzony i dziala. Bijemy bez zadnych przerw. Pitia troche oszczedzal swoje avatarki (Kalci co jakis czas sie konczylo MP i SMN stawal sie main healerem), ty bedziesz mogl bardziej poszalec.

Dmg RNG i BLM sie powoli robi potezny (Sto wali ze swojego karabinu). :) Ogolnie ekspuje sie sympatycznie przy takim setupie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 01:51 
Cytuj  
up

Kiedy ciag dalszy? Ja proponuje niedziele, nawet niekoniecznie wieczorem.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 02:29 
Cytuj  
Czyli rozumiem, że założyliście sobie stakik? :D


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 02:41 
Cytuj  
Ta. Do 41 lvlu, a potem sie zobaczy. :)

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 08:41 
Cytuj  
w niedziele moge tylko od 19, wczesniej nie ma mnie w domu
w poniedzialek - od rana do 14 a potem od 20


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 08:52 
Cytuj  
Narazie nie wiem jeszcze co kiedy mogę :(
a poza tym to ja mam 39 level a nie Kalcia :P (taka mała uwaga ^^v)


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 10:22 
Cytuj  
Niestety nie bede z wami na expowaniu, jak rowniez wycofuje sie z dalszego ciagu Promow.
Wakat wolny. Sadze, ze nie bedziecie mieli problemow ze znalezieniem odpowiedniej osoby.
Zycze smacznego jajka i mokrego dyngusa.
Pozdrawiam.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 11:06 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Niestety nie bede z wami na expowaniu, jak rowniez wycofuje sie z dalszego ciagu Promow.
Wakat wolny. Sadze, ze nie bedziecie mieli problemow ze znalezieniem odpowiedniej osoby.
Zycze smacznego jajka i mokrego dyngusa.
Pozdrawiam.


To by było na tyle :(


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 14:12 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Niestety nie bede z wami na expowaniu, jak rowniez wycofuje sie z dalszego ciagu Promow.
Wakat wolny. Sadze, ze nie bedziecie mieli problemow ze znalezieniem odpowiedniej osoby.
Zycze smacznego jajka i mokrego dyngusa.
Pozdrawiam.


po prostu super...

jeszcze wczoraj umawialismy sie wstepnie na dalsze levelowanie i teraz co? wszyscy maja zamiar to olac? ja tez moge - mam WARa na 38 czyli sub do NIN z glowy do konca gry...

nie tak mialo byc, mielismy razem zrobic CoP chapter 2... oprocz Ciebie nie ma zadnego maga ktory mialby zrobione Promyviony i moglby do nas z marszu dolaczyc...

pewnie nie powinnam sie nawet odzywac bo na promy trafilam zupelnie przypadkiem - tylko dlatego ze Paker zniknal a ja moglam szybko wylevelowac WAR/NIN do 30... wszyscy pamietamy jakie przeszkody mielismy na drodze do skonczenia Promyvionow... udalo nam sie je pokonac i pokonalismy kazdego z bossow w pierwszej walce...

najlatwiej sie poddac, olać reszte, machnac na wszystko reka i powiedziec "mam to gdzieś"

{take care}


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 16:05 
Cytuj  
Ok spokojnie spokojnie, o co wogóle chodzi, chociaż krótkie wyjaśnienie i dlaczego tak nagle i wcale łatwo nie jest znaleźć osoby na Twoje miejsce.
I co z expem ?
Trochę confused jestem


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 16:44 
Cytuj  
ehhh, cos ie porobilo ==;
ja moge byc online ok 21ej, wczesniej raczej nie dam rady :/


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 19:04 
Cytuj  
Fajnie, to tak jakby sie wypiac na Stokrotke, ktory specjalnie po to robil po raz drugi Promyviony aby Ancover i Opiekun mieli dostep i robic z nimi w statikowym gronie fabule. No coz Sto, ja bym nie byl tak oszczedny w slowach jak Ty ale moze tym razem masz racje- lepiej miec gdzies kogos kto tak sie odwdziecza za pomoc.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 19:35 
Cytuj  
sytuacja wyglada nastepujaco:

poniewaz na Minotaura mozna isc w alliance a jest kilka osob ktore chcą nam pomoc wiec tutaj nie bedzie problemu :)

po odejsciu Lesia i Anc sprawa wyglada nastepujaco
1.Stok RNG
2.Opi RNG
3.Xet SMN
4.Zjawcia WAR
5.Pitia SMN
6.>>>WOLNY WAKAT<<<

poszukiwany blm/whm lev 40 ze zrobionymi promami a takiego w tej chwili na LSie chyba nie ma... jest Coldee WHM40 ale nie ma promow...

ujme to tak - zostalismy na lodzie


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 20:00 
Cytuj  
Z jednej strony nie ma co panikowac: trzeba zrobic lvl 40-41 i isc na minotaura tym co mamy. Chlopaki z copstatica 1 nam pomoga, powinnismy dac rade na luzie. Dalszego ciagu misji nie znam (i nie chce znac przed czasem), ale z tego co mi sie obilo o uszy na LSie nie wszedzie jest potrzebne party, niektore rzeczy mozna robic w 3-4 osoby, inne dla odmiany w 12. Jak na jakas walke bedzie potrzebne 6 osob to napewno ktos z LSa nam pomoze (najwyzej zlozymy sie dla niego na potrzebna chemie).
Generalnie czeka nas reorganizacja skladu. Lvl 50 juz nie robi sie tak szybko jak 40, levelowanie drugiego joba tez juz nie jest takie fun jak pierwszego i moze sie okazac, ze ja czy Sto bedziemy szli na walki naszymi mainjobami. Czas pokaze. Pamietajmy tez, ze po Minotaurze czeka na dolaczenie do nas Gal, ktory byl w zamyslach statica od samego poczatku, wiec niektore walki bedziemy robic po dwa razy dla Xeta i Gala.

Z drugiej strony czuje pewien niesmak po rezygnacji Lesia i Ancover (w szczegolnosci Ancover) i rozwazam nawet zawieszenie konta, bo nie po to gram zeby mi jakies wirtualne problemy z wirtualnego swiata lezaly na zoladku i zeby jakies konfilkty w VL przekladaly sie na konflikty w RL i odwrotnie... choc pewnie nie potrafie zyc bez Vanadiel :), gdzie kazde zalogowanie przynosi cos ciekawego i gdzie dostaje sie rozrywke nieporownywalna z zadna inna (no moze z prawie zadna inna :) ).

Niedziela 21.00 wszystkim pasuje? Mamy do zrobienia tylko 2 lvle.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 20:08 
Cytuj  
Opi są rzeczy, których VL nie zastąpi. I niemam na myśli sexu. Wiele bym dał żeby móc wrócić na ligowe boisko nie bojąc się, że mi urwie stopę. Niestety jak narazie to zostają mi Football Manager i Fifa lub PES lub gra na hali. Ale się nie łamię się tym. Ja też starciłbym część siebie jakbym miał z Vanadiel zrezygnować.

Że też THF jest niepotrzebny na Promach. Eh :)

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 21:01 
Cytuj  
Opi chyba nie myslisz powaznie o zawieszeniu konta? bez przesady :/

troche sie pokomplikowalo to fakt ale jak juz zaczelismy to nie po to zeby teraz sie poddac i zrezygnowac :(

to prawda ze na poczatku Stok zaplanowal osobne sklady na poszczegolne level capy CoP ale udalo nam sie zebrac dobrą ekipe na promy... przykro ze nic nie wyjdzie z dalszego grania w tym skladzie i musimy kombinowac z tym co mamy albo zrobic jeszcze raz promy dla nowego WHMa... chociaz watpie czy ktos z nas poszedłby tam jeszcze raz z wlasnej woli :P

na razie czeka nas levelowanie do 40-41 a potem walka z Minotaurem w LSowym gronie i polowanie na subligary Fomorow :P

więc do dziela !!!

niedziela 21 pasuje :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 21:18 
Cytuj  
Gwoli scislosci: Ancover robila promy dla mnie, ona ma troche inny styl gry niz wiekszosc z nas, inne rzeczy w grze jej sprawiaja najwieksza przyjemnosc, jej WHM mial lvl 30 juz od dawna i Stokrotka czekal tak naprawde tylko na mnie... pewnie gdyby sie tak nie opierdalal z RNG to bysmy byli juz duzo dalej z fabula...
FF XI stal sie nasza gra rodzinna i tak jak z wyborem miejsca na wakacje dobrze zeby obojgu sie tam podobalo. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. :)

Jesli chodzi o WHMa to mamy bialasa i to nawet highlvl: Pitie, wiec do skladu nam brakuje w zasadzie dowolnego joba ze zrobionymi promami (co jest najwiekszym problemem).

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 21:57 
Cytuj  
no wiec wlasnie - na cap 40 - CoP sie dla mnie skonczy bo w przeciwieństwie do Ciebie, Stoka, Pitii czy Xeta nie mam żadnego joba powyzej 40 levelu, poza tym nie mam zamiaru levelowac dalej WARa i biore sie za NIN ktory w tej chwili jest na 31 levelu


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.