mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 10:51 
Cytuj  
Ja ci radze - teraz nie sluchaj sie naszego LSa co do przydatnosci roznych jobow bo u nas ostatnio dziwne rewolucje wychodza ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 10:55 
Cytuj  
Wszystkie joby sa przydatne: jedne moga wynoscic smieci, inne myc okna, jeszcze inne sluzyc jako pilot do telewizora.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 11:34 
Cytuj  
A ja sadze, ze MNK na tyle dobrze smierc niesie, ze da rade na promach. :) .

Nie wiem jak bylo kiedys, ale widocznie ulatwili walki z bossami. Da sie wygrac bez 2h RNG i SMN, jest trudniej, ale nie znaczy, ze z gory skazane na niepowodzenie. Ja oczywiscie wole z RNG chodzic... ktos musi droge pokazywac, hehe.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 11:37 
Cytuj  
Są tacy co słuchają rad starszych graczy i tacy co lubia wybić własną głową przejscie w metrowej scianei nosne 5 cm od istniejcego przejscia :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 11:57 
Cytuj  
Tylko w przypadku kilku osob to przejscie trzeba najpierw zbudowac :D

Pozatym jedno czy dwa miejsce dla "niechcianego joba" mozna latwo znalesc party, bez obaw, ze wypad zakonczy sie wipem.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 12:35 
Cytuj  
Przeca ja moge miec Hi-Potiony i inne leczace itemki nie obciazajac tym samym WHM za duza odpowiedzialnoscia za hate i Cure o czym wspominasz...
Sek w tym ze zauwazylem ze sa osoby ktore za bardzo powaznie do tego podchodza, zaliczyly juz swoje promy i jakos malo chetnie pomogliby innym...


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 12:43 
Cytuj  
my idziemy dzis na promy skladem zupelnie od czapy - tzn moze niekoniecznie ale odbiega znacznie od norm przyjetych...tez nie wiem jak bedzie ale w kupie sila


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 13:11 
Cytuj  
taaaa.......są osoby , które (jak zwykle ) pomogą , a są tacy co popatrzą : Neyah ......a kto to ? mnk ? ....nie znam .......sorry Gienia ----mam robotę na swoim podwórku ........ nie wypowiadam się w stronę Uberów ....ponieważ ...nie zaczynałem w tym momencie co oni ..... więc o nich piszę ..... zresztą Oni sami pomogli mi nie raz nie dwa ( tak jak np.Goku wczoraj .....gdy na maxa dawałem dupy w Cytadeli ....... --- a on , Naifik ( zawsze mi pomocny,ZAWSZE ! ) ..... ) :D :D :D ale mówię o takich , którzy zapominają o swoich FF rówieśnikach ..... :D :D :D ... przychodzi LVL i czas gdy już nie uberzy ......lecz my 50+ , 60+ powinniśmy pomagać innym niższym graczom . Czasem można odłożyć nawet swoje sprawy na bok ....żeby usłyszeć radosne DZIĘKI BARDZO ZA POMOC ! .... to --- są naprawdę znikome przypadki ....mamy zajebisty LS HELPING :D :D ...chodzi tylo o to ,żeby czasem w pogoni za exp , itp ...... obejrzeć się czasem ....... do tyłu ........

a co do składu promów .....Stok ma troszkę racji ....od składu zależy ( na chłopski rozum przekładając ) czy reszta ekipy w dpusko dostaje za nietypowy job .....czy nie :D :D :D jednakże jedna z opinii mówi , iż każdy skład podoła ( przy poziomie trudnośći na dziś dzień ) ...zależy potem wszystko od zwiększonej uwagi , w czasie walk i ...... maxymalnej ilości posiadanych ---i użytych anim...... Ja sam kończyłem promy w składzie BEZ smn ........ + 1 mnk/ nin....... i np.mea ....poszła bez problemów :D :D :D ale jestem tylko cienkim łamagiem , więc to tylko moje zdanie .......... jeszcze raz : gl na promach Caspian czy jak tam :D :D :D


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 13:27 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
ale mówię o takich , którzy zapominają o swoich FF rówieśnikach ..... :D :D :D ... przychodzi LVL i czas gdy już nie uberzy ......lecz my 50+ , 60+ powinniśmy pomagać innym niższym graczom . Czasem można odłożyć nawet swoje sprawy na bok ....żeby usłyszeć radosne DZIĘKI BARDZO ZA POMOC !
Coldee. Akurat gdy prosiłeś mnie o wypad do cytadeli od ponad godziny latałem po spocie, biłem yagudo i czekałem na torrenta. No sorry, ale on ma pop co minimum 55 minut i chciałem go chociaż po takim ganianiu zobaczyć. Sam bym chciał klucz z cytadeli.

EDIT: Heheh, Dzienx za info Coldee, że to do mnie nie było :lol:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek


Ostatnio edytowano 30 cze 2005, 16:40 przez Comodo, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 13:29 
Cytuj  
Tlumacza sie tylko winni :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 13:38 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
Przeca ja moge miec Hi-Potiony i inne leczace itemki nie obciazajac tym samym WHM za duza odpowiedzialnoscia za hate i Cure o czym wspominasz...
Sek w tym ze zauwazylem ze sa osoby ktore za bardzo powaznie do tego podchodza, zaliczyly juz swoje promy i jakos malo chetnie pomogliby innym...


Zgadza się, ale wtedy zmienia się sposób walki i wugle :P I znów wszystko zależy od Składu grupy. Profesje a głownie ludzie ktorzy nimi steruja.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 13:58 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
taaaa.......są osoby , które (jak zwykle ) pomogą , a są tacy co popatrzą : Neyah ......a kto to ? mnk ? ....nie znam .......sorry ....


Do wątku o pomocy nikt przez miesiąc nie zajrzał. To może oznaczać na przykład, że nikt niczego nie potrzebuje (lub wiele innych rzeczy). Nie wierzcie w tell'a, bo jak ktoś się loguje to zazwyczaj dokładnie wie po co i wie co chce robić w grze. Mało kto (właściwie to chyba nikt) loguje się z myślą : "poczekam sobie ze 2-3 godzinki, to może dostanę tell'a i może ktoś coś będzie chciał ode mnie". "Zabieranie" czasu graczom, którzy założyli sobie coś przed logowaniem jest .....

[Edit]
A właściwie proście jak najwięcej na tell o pomoc.:) Zawsze można przecież mieć nadzieję, tylko trzeba pamiętać, że ta gra jest brutalniejsza czasem od życia i nie wolno się poddawać widząc w odpowiedzi np: "no" (to była najkrótsza odpowiedź jaką dostałem - po angielsku oczywiście :D )


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 30 cze 2005, 15:28 przez Slayerek, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 15:05 
Cytuj  
Simi, ty akurat pomagasz duzo ^^ ostatnio Muni pomogles w zabiciu smoka, choc czekales na pty; masz zlote serducho XD


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 17:12 
Cytuj  
Simi ....wierze w tella ....ostatnio 2 razy na tellu prosiłem o pomoc Naifa ....raz dla Gizmosa --->AF1 , a potem dla mnie AF3 ....... Naifik party szukał , ale jak znalazłem jeszcze kogoś ( Patrz temat wpis wcześniejszy ) nie robił żadnego problemu ....... Opi ....pomoże praktycznie zawsze ..jeśli nie może NOW ...umówimy się na inny termin ...... jest jeszcze kilka osób , które pomogły mi ( a o których w tej chwili nie pamiętam ...SORKI ) , a są i Tacy których o pomoc nie prosiłem --- bo jakoś się nigdy bliżej nie poznaliśmy --- A na 100% pewnie mogliby pomóc .

Chcę być kiedyś jak oni ...... chętny i pomocny .... co prawda mój 64 łamaga narazie wiele nie może , ale czszkę w gusgen już nie raz wyciągałem ......

w każdym razie nasz LS jest i tak superek :) to tyle ...idę na pivko


_________________
COLD is BACK !

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 17:20 
Cytuj  
Omg Coldee blagam, mnie wielokropkow i dlugasnych myslnikow :o

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 17:26 
Cytuj  
Coldee ja wierzę w tell'a, Twojego, nawet swojego, ale bardziej miałem na myśli :
" ... a są tacy co popatrzą : <jakiś nickname -> kto to w ogóle jest?> ......a kto to ? mnk ? ....nie znam .......sorry ...."
i ich starania o pomoc i tell'owanie. Poza tym na naszym ls'ie jeszcze wielu z nas jest dla wielu : "kto to w ogóle jest?".


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 18:06 
Cytuj  
Goku ....ja w ten sposób pisze ..... już tyle razy inni ( poza LSem ) gracze pytają mnie dlaczego odpowiedź do nich ( przeważnie na tellu ) zaczynam od myślnika :) :) :) Ja w taki sposób już piszę ..... mam przestać ?? :D :D :D powiedz tylko , będę milczał jak grób ......(/jk)


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.