mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 16:11 
Cytuj  
Oooo - Rhaegal chodzi do biblioteki!!! :))


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 16:16 
Cytuj  
Na picie mnie jeszcze nie stac :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 19:21 
Cytuj  
Um... Troche sie duze zamieszanie zrobilo >.<; Moglem nie pisac tego posta ;/ Moj blad. Co do Waszych postow... Krzysiek za duzo animal planet ogladal;)

Cytuj:
Nie powiedziałem też nigdy że tzw "n00b'ek" nie ma prawa gdzieś iść bo ma za niski level...


Doslownie - nie, ale jak LS kampil Simiurgha 2 raz to mowiles, ze mam za niski lvl i zgine... ciagle... ciagle... ciagle... A jak wszyscy juz byli na spocie to powiedziales "Jak chcesz to chodz, ale i tak zginiesz." Ja mam naprawde gdzies czy umre czy nie. Poszedlem kiedys z random party na BCNM40 bo mi sie nudzilo i nigdy nie bylem. Worm turn. Podczas jednej walki zginalem 5 razy dlvlowalem i takie tam. Prawde mowiac dzieki moim 5 smiercia Ci ludzie wiedza juz jak wygrac ten BCNM....

Cytuj:
Canto wiedziałem kiedyś, że masz jakąś/jakieś inne perełkę/perełki, ale nie sądziłem nigdy, że nawet po przejściu do innego LS'a wyrzucisz zieloną. Chciałeś się odciąć od 1 osoby, 5, czy wszystkich ?


Ja tez nie... Od wszystkich napewno nie, ale glupio miec tyle osob z LSa na blist. W ogole glupio kogokolwiek miec z LSa na blist...


Cytuj:
Wracam za jakies 2 miesiace, Canto masz miec 75 do tego czasu i pogodzic sie ze wszystkimi


.... .... .... eeee... chcesz piwka ? xDDD

Co do mojej ostatniej nieobecnosci w grze... khm... POL mnie chyba nie lubi ;/
Mam juz 5 lvl Rouge!!! xDDDDDDD


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 19:49 
Cytuj  
Wlasnie sozu kampimy łosiu


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 19:55 
Cytuj  
Nie zgodze sie z toba Stok.

Nie u wszystkich chodzi o zazdorsc. Czesc ludzi poprostu nie lubi gdy sie na nich patrzy z gory, tym samym robiac z siebie kogos lepszego. Gorzej, ze nie umieja dystansu utrzymac do takiego zachowania.
Jak sie ktos zazdroscia kieruje, to to jest poprostu zenujace/podle/smieszne. O ile wiem Canto to bardziej ta pierwsza grupa (chociaz sa jeszcze inne powody jak mi sie wydaje).

Pozatym czy Zjawcia napracowala sie jakos bardziej robiac swoj level od innych, ktorzy tez go zrobili? (o ile wogole robienie levela mozna nazwac napracowaniem sie).

Co do wdziecznosci, to uwazam to stwierdzenie za przesade. Napewno nie jestem jej za nic wdzieczny. Zapamietam oczywiscie, ze pierwsza poszla na przyklad na przyklad na BCNM (z Coldeem i Piterem), ale nic wiecej. Sa osoby na LSie, ktorym jestem naprawde wdzieczny (btw. tobie tez Stok :) ), niestety nie Zjawci.


Rha:

Punkt dla ciebie (masz pifko za to)! Btw. pozdro gdzie bys teraz nie byl.

A ty sie Oskar ladnie go sluchaj, bo ninja dobrze mowi :D . Mam nadzieje, ze sie jeszcze na CC zobaczymy.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 23:27 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Krzysiek za duzo animal planet ogladal;)


Hehehe bardziej Discovery. Ale nie do końca. Miałem sporo zajęć z Psychy i Pedagogiki. Może to dlatego tak wygądało. A może dlatego, że lepiej mi wychodzi zaognianie niż gaszenie konfliktów ;) Nieważne. Wracaj do nas.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 00:21 
Cytuj  
Rzeczywiście tak powiedziałem :) Nie będę się wypierał po prostu wyraziłem moje zdanie - a przyjść bym Ci nie mógł zabronić.
Natomiast uważam że obrażanie się na cały LS przez to że parę osób Cię denerwuje nie jest sensownym zachowaniem(domyślam się oczywiście że sam należę do tej grupy;)
Według mnie powodem dla którego powinieneś zostać jest szacunek dla osób z tego LS'a które Ci pomogły - mają prawo prosić abyś został :)
To wszystko - no i rób jak uważasz.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 00:37 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Bodziu --> za rzadko jestes w grze zeby powiedziec, ze "nowe CC" jest fajne czy niefajne.


Op a czy ja mowie ?
Poza tym po co tworzysz sztuczny podzial "nowe CC" - nie rozumiem tego ?

Pisze na podstawie przeczytanych tutaj postow, o calej tej wyolbrzymionej sytuacji, tylko to. Dziwi mnie ze ktos tak sobie rzucil LS, a wy go juz prosicie, a nie daj Boze zaraz go po pietach bedziecie calowac aby wrocil - LOL !!! No coz moze dla was jest to jakas forma zachowania jednosci, ale nie dla mnie. Jesli ktos nie potrafi sie znalezc w danym srodowisku i po dlugim czasie dochodzi do wniosku ze ma dosyc takiego LS i go porzuca, no to badzmy powazni, uszanujmy czyjas decyzje. Nie zmuszajmy go jak nie chce. Canto nie ma 5 lat i chyba nie trzeba nim kierowac, prawda ???
Nie jsetem przeciwny Canto, prosze bez jakichkolwiek insynuacji, po prostu mial dosyc i zrobil jak zrobil, wiec nie wchodzmy w czyjes zycie z butami.


Huck - a co ma wspolnego crafting z owym noobostwem, ze sie tak grzecznie spytam ??? Xav nie ma praktycznie w ogole craftu i nie jest jakims tam noobem, wiec ... aby jezyk gietki powiedzial wszystko co pomysli glowa :P Nie wymyslaj sobie jakichs tam swoich demagogii :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 00:57 
Cytuj  
Zgodze się w 100 % z Bodziem...
Jak Canto olewa CC bo mu coś nie pasuje to OK , jego wybór.
Do craftu potrzebna jest tylko kasa i odrobina kombinatorstwa... nie ma kompletnie NIC wspólnego z doświadczeniem w grze.
No i o Zjawci... bo wszyscy poruszają Jej temat: Nie znam, prawie wcale nie rozmawiam.. raz poprosilem o pomoc --- odmowila - raz nic nie mowilem i pomogla. Obustronny stosunek obojetno-pozytywny.
No i to tyle co chcialem powiedziec....


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 01:16 
Cytuj  
Gal nie jestes (chociaz jestes marketingowcem i chyba powinienes - LOL!!!! XD - joke)

Bodziu - zgadzam sie ;)
Myrta tez sie zgadzam (RNG/NIN RNG/NIN RNG/NIN! XDDDDD)

Btw, zjadlem muche bo sie zmialem glosno i wleciala mi do gardla :D ale taka malutka;P
Co do pomocy - nie ma sprawy. Wystarczy napisac /t canto siema.
Co do mojego odejscia doceniam to bardzo, ze chcecie zebym zostal... ale nie moge... moze kiedys ;) Chcialem sie tylko pozegnac z LSem, that`s all.
W kazdym razie zeby nie bylo. Doceniam to wszystko co dla meni zrobiliscie ;) Gk1 w 1,5h np. ;) Zobaczymy sie w grze jeszcze nie raz.
Ide dalej kampic... a tak btw2 o/15 z torrentem.. on mnei nei lubi czy co? Ja juz nie wiem... wyrzne mu cala rodzinke xD


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 06:57 
Cytuj  
Bodziu, mysle, ze zle zrozumiales Opiego i Hucka. Im chodzi o nowa jakosc CC, a nie o podzialy. Poprostu oby nas poznac z nami trzeba przebywac. I nie ma sie na co obrazac a nie dziwic sie, na LS-e jest duzo graczy, o ktorych nawet nie slyszales i ich nie znasz...ja tez po czesci nie znam, a mnie znaja :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 07:21 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
... I nie ma sie na co obrazac a nie dziwic sie, na LS-e jest duzo graczy, o ktorych nawet nie slyszales i ich nie znasz...ja tez po czesci nie znam, a mnie znaja :D


Obrazac ??? A kto sie obraza niby ??? O co Ci chodzi Anc ? :) (*kreci oczami ginac w zadumie* )

Jesli Ci chodzi o slowa w kierunku Hucka, to stwierdzilem po prostu fakt, nic poza tym, a Ty zle zinterpretowalas moja wypowiedz ;-)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 08:07 
Cytuj  
Bodziu ma prawdopodobnie rację co do tzw. "noobostwa" i doskonale wie (zresztą tak jak wielu innych oficjanie/lub nie), że nawet np. jakbym ja (i cała chyba reszta graczy która gra od 6-8 mies. ) miał 3 joby po 75 a resztę 60+ to i tak "w oczach" wielu byłbym tylko jakimś tam "noobem" :D . Tego określenia można się wg mnie pozbyć tylko i wyłącznie grając ze sobą wspólnie miesiącami-latami. Poza tym, szkoda że wielu z graczy 70+ nawet sobie nie wyobraża jakimi sa "noobami" "w oczach" low-mid levelowców, pewnie tylko dlatego, że znają się ze screenów i filmików :D :D :D .


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 08:22 
Cytuj  
Ja tak krótko...

Canto dzisiaj bede mial neta wieczorem, jak wejde i cie nie bedzie na LSie to "parampampam" i jade do wrocka nakopac ci do dupy buraku!!

Zostaw ten WOW i graj w Finala, przeciez WOW to syfsko nieziemskie!!

Kalke przepros, nieladnie tak pisac do pani . . .


Ostatnio edytowano 8 lip 2005, 08:40 przez Pan_Pritula, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 08:30 
Cytuj  
Prit, to ssanie organow nieladnie wyglada, wez to zedytuj

Canto zrobil to co zrobil i wypada to uszanowac
jak komu nie pasi to jego problem


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:52 
Cytuj  
Bodziu, ludzie tak czesto obrazaja sie....
Ciesze sie, ze do tej massy nie nalezysz :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.