mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 21:15 
Cytuj  
Spoko, Phal, mi tez sie malo sympatyczne rzeczy cisna na usta, ale zaczynam powoli rozumiec nature tego LSa i konsekwencje zwiazane z przebywaniem na nim :/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 92
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 22:48 
Cytuj  
Sorry ze mnie nie bylo ale musialem wyjsc z domu - nieprzewidziane :har:

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 08:16 
Cytuj  
Dobra zapytam inaczej - kiedy mamy zamiar iść? znowu za tydzien? za miesiac? za rok? Co sie zmieni za ten czas? bo według mnie nie wiele.


_________________
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 08:47 
Cytuj  
Mam taka propozycje : wybierzmy sie w najblizszym czasie (w tym tyg wieczorem najlepiej) i spróbujmy jeszcze raz. Jeśli i tym razem sie nie uda, poprostu przemodelujemy sklad na taki, który bedzie miał większe szanse i przeciągniemy wszystkich przez tą nieszczęsną misje.
Co Wy na to ?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 92
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 09:36 
Cytuj  
mhm proponuje zlapac sie w tygodniu wieczorem i sprobowac ,odrazu mówie ze mnie nie ma w piatek dzien /noc ,sobata dzien .

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 12:35 
Cytuj  
Mam propozycję, żebyśmy codziennie ok. 19-20 spojrzeli na friends list (i ls list) i jak wszyscy, z naszego statica będą wolni (nie w exp party) to znak, że możemy iśc na mammety . :D Dlatego proponuję do 19-20 nie szukać party(chyba, że ktoś już expuje kilka godzin). Jak się zbierzemy o np. 20 to jest szansa że o 21 wyjdziemy i o 22-23 zaliczymy kolejne podejście. :) Jeśli do 20 nie będzie wszystkich w grze to proponuję iść expować lub inne rzeczy robić. Nie traćmy czasu na czekanie. Ktoś może się zalogować o 19.59 i już będzie wiedział, czy coś robimy razem czy nie. Szkoda czasu w grze i poza na umawianie się i czekanie godzinami wg mnie. Jak ktoś nie może o 20 a może np. o 21 to znaczy, że nie idziemy. Wolałbym, żeby nikogo z nas nie ominęła ewentualna szansa na exp party i nie chciałbym żebyśmy kilka dni pod rząd stali i czekali po kilka godzin w grze na zbiórkę.
ENM'y proponuję żeby każdy robił kiedy chce i z kim chce :D.
Jak dla mnie 3k,6k,9k exp (lub czasem 0 :)) jest bardziej opłacalne niż czekanie po kilka godzin przez kilka dni na party w czasie kiedy widać wyraźnie że nie ma szans.

[Edit]
Środa odpada o 20 bo pomagamy z dokończeniem promów.


_________________
Obrazek

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 19:24 
Cytuj  
Nic z takiego sposobu nie wyjdzie - macie jutro kolo 20-21 czas? Jak nie jutro to czy macie pojutrze czas? Naprawde nie mam ochoty robic miesiac czasu jedna misje.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 22:14 
Cytuj  
Jutro mam tak do 24. max, w piatek nie mam, w weekend jestem o Colda


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 08:45 
Cytuj  
ja tak jak Veji...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 11:55 
Cytuj  
Nasi czarni mali ulubiency jak zwykle milcza =P

Jesli nie chcecie isc na mammety to napiszcie kurde, a nie ja nie wiem co mam robic bo sie wam odezwac nie chce >/

Simi, twoj sposob jest poroniony, bo jak sam kiedys powiedziales kazdy wchodzi do gry i w niej siedzi w jakims konkretnym. A nie czeka a nuz cos sie uda zrobic.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 12:39 
Cytuj  
Mój plan (plan dla mnie :)) jest wybitnie prosty. (Nie dotyczy weekendów)
Wchodzę do gry nie ważne o której godzinie.
Do godz. 20.00 nie mam lfp. (o ile uda mi się wrócić odpowiednio szybko z pracy)
Nie jestem w exp party do 20.00.
O 20.00 idziemy na mammety lub włączam lfp lub robię inne rzeczy.
(Chyba, że umówiłem się na jakiś dzień na tą godzinę.)
Będę tak robić do 19 sierpnia. (Potem jak się uda będę mieć urlop przez 2 tyg. i nie wiem co jeszcze będę robić, może grać 20 g/d a może pojadę sobie gdzieś).
Czyli z mojego planu wynika, że jestem gotowy prawie codziennie na mammety o 20.00.
Każdy ma przecież inny plan i może o różnych godzinach robić co chce w grze.

(Zamiast 20.00 może być 21,22,23,0 , to jest do uzgodnienia)
[Edit]
Vejitta napisał(a):
...
Simi, twoj sposob jest poroniony, bo jak sam kiedys powiedziales kazdy wchodzi do gry i w niej siedzi w jakims konkretnym. A nie czeka a nuz cos sie uda zrobic.

Ja od poniedziałku wchodzę do gry konkretnym zamiarem na godz. 20.
Do 20 czekam aż się uda coś zrobić. Mogę czekać nawet do północy, ale po co skoro :
smiechu napisał(a):
Nic z takiego sposobu nie wyjdzie - macie jutro kolo 20-21 czas? Jak nie jutro to czy macie pojutrze czas? Naprawde nie mam ochoty robic miesiac czasu jedna misje.


Wolałbym żeby 5 osób expowało po 20 lub bawiło się inaczej niż 5 osób czekało na 1 osobę z nadzieją, że wszyscy dojdą do mammetów i będą brać udział w walce. :evil:
Ja jestem w stanie czekać do 20.00. Potem dla dobra naszej zabawy w ffxi róbmy i umawiajmy się na coś pożytecznego niż ciągłe czekanie na kogoś żeby zrobić misję.

Napiszę jeszcze raz :
(Zamiast 20.00 może być 21,22,23,0 , to jest do uzgodnienia)

[Edit2]
Wyżej napisałem problemy z godzinami.
Problemy z dniami polegają na tym, że nie wszyscy mogą każdego dnia o określonej porze grać z róznych przyczyn, których nie poświęcą na misję.

Ale jakoś umówić się trzeba. Ja jestem (byłem) codziennie w grze.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 13:41 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Wolałbym żeby 5 osób expowało po 20 lub bawiło się inaczej niż 5 osób czekało na 1 osobę z nadzieją, że wszyscy dojdą do mammetów i będą brać udział w walce. :evil:

I wlasnie po to mamy sie umawiac na forum, zebysmy czekac NIE musieli, i DLATEGO pomysl z 'jak-beda-wszyscy-i-nie-beda-w-tym-czasie-nic-innego-robic' jest bez perspektyw

Jesli chodzi o godz. to jestem codziennie od 17 a w weekendy wczesniej.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 13:53 
Cytuj  
Zgadzam sie, ze pomysl typu jak beda wszyscy to pojdziemy ma bardzo niskie szanse na powodzenie .. dzis na mamety isc nie moge, jutro od 20 mnie nie ma, w sobote dynamis ... Moze pojdziemy w niedziele ? ;p


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 13:55 
Cytuj  
no to dzis nie ma mammetow.. w niedziele nie wiem o ktorej bedziemy z Vejim w domu..


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:41 
Cytuj  
Jest tylko jeden warunek żebyśmy poszli na misję :
- wszyscy musimy być w grze w tym samym dniu o tej samej porze z zamiarem pójścia (i dojścia) na misję.
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Na forum oczywiśćie możemy umawiać się kiedy będziemy, kiedy nas nie będzie, kiedy nam coś wypada i być nie możemy. Terminy mogą nawet padać. Możemy się nawet umówić na konkretny dzień i godzinę na forum.
Ale i tak warunek konieczny musi być spełniony :
- wszyscy musimy być w grze w tym samym dniu o tej samej porze z zamiarem pójścia (i dojścia) na misję.

Ja nie mogę niestety dokładnie napisać kiedy będę w grze a kiedy nie, bo nie wiem kiedy i jak długo będę musiał zostawać po pracy, czy będę miał dojazd do domu na czas, kiedy prąd wyłączą itd ...
Mam tylko nadzieję, że do 20.00 zdążę codziennie. Po tej godzinie nie chciałbym spędzać 1-4 godzin na czekanie na kogoś kto może od 22,23,0.
Ale mogę prawie zawsze (o ile się nie umówiłem wcześniej) zrezygnować z rzeczy które robię w grze na rzecz misji.


_________________
Obrazek

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:41 
Cytuj  
W takim bądź razie chyba juz wogóle sie na nie nie wybiore bo coraz bardziej ta gra działa mi na nerwy - cały czas sobie obiecuje że jak coś to nią pizdne i bedzie spokoj. Chyba nadszedł czas na przerwe albo rzeczywiście ją wywalić na śmietnik, no nic poczekamy do konca miesiąca i zobaczymy.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:44 
Cytuj  
Dlaczego "nie możecie sobie włączyć schedulera" tak jak ja :
codziennie o 20.00 gotowy na msiję ???? :) :) :) :) :)
To jest o wiele prostrze niż planowanie 20 różnych rzeczy na różne terminy z różnymi osobami.
Mamy tylko jedną rzecz do zrobienia w jednym miejscu w takim samym składzie.
Nic prostrzego chyba w tej grze nie ma. (oprócz realizacji :)) .


_________________
Obrazek

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:49 
Cytuj  
No tak tylko że ja od prawie tygodnia wchodze miedzy 18-21 żeby sie przejsć i jakoś nie było nigdy kompletu ... kolo 21 wywieszam flage i tak dalej czekam ( troche swojego NPC pomęcze) ... i czekam ... i czekam... potem robie logout i taka moja przygoda z finalem.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:57 
Cytuj  
smiechu napisał(a):
No tak tylko że ja od prawie tygodnia wchodze miedzy 18-21 żeby sie przejsć i jakoś nie było nigdy kompletu ... kolo 21 wywieszam flage i tak dalej czekam ( troche swojego NPC pomęcze) ... i czekam ... i czekam... potem robie logout i taka moja przygoda z finalem.


Ja robię podobnie, dlatego wolę się położyć i pospać czasem zamiast grać jak widze że nie ma szans na party i misję. Nie będę czekać 4 godziny aż się wszyscy zbiorą w grze, bo 4 godziny to ja śpię na dobę codzinnie od 16 listopada 2004 roku ....


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 92
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 16:03 
Cytuj  
Hmm ja ostatnio wchodze do gry tylko po to zeby pogadac,zrobic pare stacków boltów na AH,nie expuje z od 1,5 miesiaca .Co do róznych misji i runów staram sie byc (w miare możliwosci) dzieje sie tak ze wakacje dla mnie to nie najlepsza pora oprocz 2 tyg. urlopu mam w pracy urwanie jajec za przeproszeniem .Dobra co do wolnego czasu do konca tygodnia :
Czwartek:22 - 24
Piątek: zero czasu dzien i noc :har:
Sobota:18-
Niedziela:18-
Od poniedzialku ide na urlop za nim wyjade minie pewno ze 2 dni czyli w grze bede napewno potem offline na 12 dni .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.