mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 08:02 
Cytuj  
ja was nie rozumiem ^^;;;
nie kloccie sie plz, saitou {language}, canto hush, narazie nie bylo cie na zadnym wypadzie z nami
ja tez biore dostawanie itemow z CC serio, fun funem, bo moge z grupka polakow i znajomych pobic gody, ale narazie nie mam szans na sensowny hnmls (i chyba nie mam za duzej ochoty szukac jakiegos...) wiec mysle serio o dropach z tych godow;

po za tym, to co sai napisal o kolejnosci jobow, to jest jego subiektywne zdanie, sam zaznaczyl ze nie jest zadna wyrocznia czy czymstam ;p wiec nie burzcie sie plz ^^;;

wiadome i logiczne jest, ze osoba z wieksza iloscia punktow (frekwencja) ma pierszenstwo nad inna osoba z mala iloscia punktow (byl sobie raz czy od swieta na wypadzie), nawet jesli job ma bardziej pasujacy wg metryki saia ;p no i jak Simi napisal lvl..

ah, ja jeszcze slowko do Rha... mi bylo po prostu przykro ^^;;; nie mam ci za zle.. wiem, ze jestes w SW od dlugiego czasu i zalezy ci na tamtych itemach bardziej, bo masz wieksze szanse majac wiecej punktow, rozumiem, ale mogles wrocic ^^;;;; moje 'a to spadaj ;p' bylo w sumie joke'm, ale chyba zostalo zle odebrane ^^;;;;

no nic, to ja chyba tyle, no flames plz, bo sie wkurze ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 08:50 
Cytuj  
Zabawne to wszystko. Nagle się krzyki podniosły, bo Sai wypisał sobie, jak według niego wygląda przydatność itemów dla jobów. Nie zmieniło to w żadnen sposób pierwotnego założenia rozdawania itemów. W końcu, jak narazie, to nam dobrze szło rozdawanie.

Rha, ty weź też się nie denerwuj. Jeśli ktoś krótkowzrocznie nie zrozumiał Twojej sytuacji, to jego problem :wink: Chodź znami, kiedy tylko dasz radę. Zawsze ten +1 tank jest przydatny.

W tym momencie trzeba dokładnie wyszczególnieć o co są te kłutnie. Nie o żadne Abjuracje, bo jak narazie ich rozdawanie idzie bez problemu, ale o spodnie, buty, rękawice i hełm. Właściwie, to o tych czterech itemach tutaj dyskutujecie. W sumie zawsze mozecie ustalac na bierzaco kto ma do nich w danym momencie najwieksze prawo i pisac na forum :)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 11:48 
Cytuj  
Musze jeszcze coś dodać (<I'm sorry>) żebyśmy wszyscy równo upadli na ziemię.

Sytuacja jest skomplikowana bo są u nas osoby które mają perełki HNMLSów, są takie które planują po cichu mieć taką perełkę, są takie które robią wszystko żeby takiej perełki nie mieć i są takie które jeszcze o tym nawet nie myślały. Wśród tych osób są takie które jeśli by było bidowanie to zaczęliby kombinować/kalkulować który itemek zdobyć z CC a który ze swoim HNMLSem. Na pewno to nie będzie uczciwe podejście szczególnie że my bawimy się tylko i wyłącznie w SKY a prawdziwe HNMLSy bawią się w różnych innych miejscach też.

Duszek napisał(a):
...dostaje go ktos inny bo rzekomo jest dla niego bardziej przydatny !!! gdzie to jest napisane hmm?

jezeli rozdawanie itemkow ma wygladac tak jak zaproponowal do Sait to mozemy sie juz w tym momencie pozegnac

chyba zaczne szukac jakiegos HNMLSa...


Zjawcia - samo poszukanie HNMLSa to nie żaden problem, poświęcenie się w nim to też nie żaden problem, poczytajcie cenniki punktów i zastanówcie się dlaczego armia naszych weteranów chodząc (chodząc ?) od wielu wielu wielu miesięcy z nimi ma jeszcze "deficyt w podstawowych" itemkach które by chcieli mieć ze SKY.

Anc napisała :
"Canto, czy ty wiesz, ze wiekszosc HNMLS-ow wymaga od swoich czlonkow obecnosci tylko i wylacznie tylko na ich akcjach? Godach, Kirinie?

To wogole cud, ze chlopaki kombinuja i chodza z nami.
"
Prawda. Większym cudem jest to że jakoś udaje nam się jeszcze zatrzymać pęd ku HNMLSom naszym 70+ levelowcom, bo nie sądzę żeby byli lojalni w stosunku do CC - każdy może mieć pretensje do Rha ale zobaczymy już niedługo co się będzie działo jak ludzie zaczną rozróżniać prawdziwe HNMLSy od LSów chatowych i definiować sobie na własny użytek słowo - lojalność.

Kiedyś Opi napisał :
"Raczej nie widze bycia w dwoch HNM LSach jednoczesnie, wiec jak ktos juz jest w jakims i nie chce z niego zrezygnowac albo ma mocne samozaparcie do dostania sie do jakiegos juz istniejacego niech lepiej sie nie dopisuje."
Skutek był taki, że w wątku o CC HNMLS nie zapisała się oprócz Opiego ŻADNA osoba która już miała wtedy perełkę jakiegoś HNMLSa.

Sry ale musze przypomnieć listę :
NIN: Zjawcia, Lesiu

PLD: Phalian


WHM: Coldee, Ancover, Pitia

RDM: Kalcia, Volirion, Stokrotka ?

BRD: Comodo

SMN: Daras ?

BLM: Simiurg, Piłek

RNG: Sollo, Opiekun

pozostali DD: Canto MNK, Vejitta WAR, Huckster THF, Drakant MNK, Karwacek DRK, Tomala MNK

Wnioski wyciągnijcie sami.
(podpowiedź pierwsza - nie jest wcale tak łatwo na rzecz CC zrezygnować z innych perełek, szczególnie jak sporo zawdzięcza się innym ludziom a CC traktuje się tak jak rok temu, 2 lata temu ...)

btw jesli miałoby być bidowanie w naszym LSie itemków z godów lub innych pcheł to ja bym jednak wymagał super lojalności wobec naszej grupy i nie uczęszczanie na podobne zabawy z innymi LSami zwiększając sobie szanse na zdobycie itemka, który czasem będzie użyty kilka razy na rok w MH w celu przypomnienia sobie jak się w nim wygląda :roll:

btw jestem totalnym noobem i totalnym ignorantem dlatego prosiłbym expertów o wyjaśnienie mi dlaczego tak dużo szumu jest o itemki ze SKY które są w zasięgu teraz naszego CC LSa a mi się wydają TOTALNYM ZŁOMEM, który nawet nie wiem w jakich sytuacjach mógłby być przydatny, przecież lepsze rzeczy można czasem kupić na AH, bazarkach ,zdobyć z NMów i innych stworzeń spoza SKY, af, af2, questy itd....

Na koniec mam gorącą prośbę do ludzi z naszego LSa którzy są w różnych prawdziwych HNMLSach - napiszcie pls dla nas noobów kiedy i co ostatni raz udało się wam coś zdobyć stamtąd, jak często bawicie się tam w miesiącu i co was tam jeszcze trzyma (jakie itemki - to by zapewne zainteresowało wiele osób z naszego LSa). (jak będziecie pisać o fun'ie a nie o itemkach to napiszcie pls jakie proporcje fun'u można zastosować porównując zabawę tam i u nas - 2:1, 1:1, czy może 0.34:0.75)

po takich dyskusjach frekfencja ludzi z naszego LSa zawyczaj wzrasta w sky, pewnie w nastepną środę będzie ponad 18 osób :roll:, i nawet wiadomo dlaczego : tak łatwo zdobyć jakiś itemek w sky jak z naszym LSem nie można nigdzie indziej :D :D :D :D :D lol lol lol lol lol lol
(trochę się dziś nudzę w pracy)


_________________
Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 12:05 
Cytuj  
... Sai podejdz no do plota prosze <Naif wyjmuje cos ciezkiego czym moze przywalic>..

... bylem na kazdym evencie CC w SKY i chce to jebane kabuto . po cholore niby mi te pkt byly skoro i tak dostana ci z mniejsza frekwencja na eventach . Sprawiedliwosc jakas musi byc .

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 12:27 
Cytuj  
naif napisał(a):
... Sai podejdz no do plota prosze <Naif wyjmuje cos ciezkiego czym moze przywalic>..

... bylem na kazdym evencie CC w SKY i chce to jebane kabuto . po cholore niby mi te pkt byly skoro i tak dostana ci z mniejsza frekwencja na eventach . Sprawiedliwosc jakas musi byc .


lepiej odpowiem za Saia bo dostanie zawał jeszcze
Punkty służą tylko i wyłącznie do sprawiedliwego podziału gili.
Frekwencja się nie liczy - liczy się obecność, job i level.
Kabuto powinni dostać najpierw tankowie którzy jeszcze tego nie mają, tak wskazują przynajmniej parametry, dyskusyjne jest czy NIN czy WAR najpierw, bo lepiej żeby NIN dbał o swoje cienie i nie dał się uderzyć i tym samym zrobic użytku z parametrów kabuto,a z drugiej strony mogą pomóc mu przeżyć w krytycznej sytuacji a tym samym uratować cały alliance być może. WAR na pewno dostać powinien Kabuto również w pierwszej kolejności i dostanie, jak przyjdzie, będzie drop i ewentualnie lotowanie jak będzie miała wybuchnąć burza jakaś mała ...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 12:38 
Cytuj  
po cholere mi kabuto?? sorry ale wole agi i eva zeby nie oberwac niz kabuto zeby dluzej przezyc jak obrywam?

no sorry ale moze ja czegos nie rozumiem?

zreszta nvm


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 12:55 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
po cholere mi kabuto??

No właściwie też się zastanawiam, jakieś małe zastosowanie chyba powinien mieć, ale skoro NIN jest na końcu jobów w kabuto to musi to być "bardzo małe" zastosowanie :wink: . Wygląda na to że WAR czyli Naif powinien dostać pierwszy.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 13:11 
Cytuj  
Tja.... Wszyscy bardzo madrze piszecie.
Nie bierzecie tylko pod uwage tego, ze taki Kabuto to moze jak narazie tylko Naif i Lesiu zalozyc, ale nvmd.

Nie wiem w ogole po co te Wasze dyskusje.
Chodzicie sobie razem grupka polakow do {sky} macie fun itd - super ;]
Bardzo sie ciesze z tego powodu chodzicie sobie dalej co tydzien w srody :)
Bedziecie sie odbrze bawic, bic duze moby itp, itd ;]
Lotujcie sobie itemki ;] Kto chce niech lotuje (oczywisscie bez przesady jak ktos jest pierwszy czy drugi raz to niech ustapi innym co sa 20sty).
Przeciez jestesmy wszyscy grupka przyjaciol, prawda?
Czy to takie trudne dogadac sie miedzy soba?
Widocznie tak... No cuz. Cala koncepcja chodzenia sobie do {sky} dla zabawy bierze w leb.
No cuz... Jakos mnei to nie dziwi, nvmd.
Jesli ktos powaznie mysli o tym, zeby sie "bosko" ubrac to powinien szukac HNM LSa albo zaczac lvlowac.
Texty w stylu, ze trudno sie dostac, ze trzeba czekac sobie darujcie bo to smieszne jest. Nie ma nic za darmo. Trzeba sobie zapracowac na wszystko. Dla co po niektorych srodowe wypady do {sky} to NAJPROSTSZA i NAJMNIEJWYMAGAJACA droga do zdobycia "boskiego" sprzetu. Mam patrzec na innych? Jak im to trudno? Jak nic nie maja? OK.
Patrze na Rhaegala, ktory smiga w Kirin`s Osode ma skonczone CoPy, Suzaku Sun-Ate, i Seriyu`s Kote i cholera wie co jeszcze a gra tyle co Wy.
Patrze na Eda, ktory ma tak wyjebanego SMNera, ze juz chyba bardziej sie nie da (nie liczac tego, ze ma jeszce BLMa na 75).
Patrze na Opiego i widze jego czarny pas (wiem zdobyl fartem, ale BYL TAM I GO MA).
Patrze na Lesia, ktory SH zdobyl na 58 lvlu zapieprzajac w kopalni po kilka ladnych dni i kampiac conieco.
No i patrze tez na siebie i swojego pikoka :D ghe, ghe, ghe :D
Jak sie chce to sie ma ;]
Ale co ja tam wiem? Nie mam zadnej wiedzy o grze. Polamcie mi perelke przeciez i tak jestem tylko zwyklym pajacem ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 13:11 
Cytuj  
Frekwencja to wlasnie obecnosc , nie pierdol mi tu Simi
Ja juz nie wiem , czy tylko mnie to wkurzylo ?? Kazdy sam pracuje na to , zeby miec to czy tamto i to powinno byc wyznacznikiem ( chodzenie na eventy ) Ale nic to , skoro udzielanie sie na eventach nie ma najmniejszego znaczenia to kasy mi nie trzeba teraz w zasadzie , takze wpadne na Genbu jak juz inni dostana co im trzeba .

Wymadrzac sie jest latwo jak komus bezposrednio nie zalezy .

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 13:17 
Cytuj  
naif napisał(a):
Frekwencja to wlasnie obecnosc , nie pierdol mi tu Simi
...
Wymadrzac sie jest latwo jak komus bezposrednio nie zalezy .


Jak chcesz zdobyć itemek rare/ex chodząc 200 razy a ten jeden raz kiedy był drop dla Ciebie będziesz np. nieobecny. ????? Twoja frekwencja byłaby wtedy powyżej wszelkiej średniej ale ...
Liczy się obecność w każdym znaczeniu w jakim ktokolwiek tylko sobie może wyobrazić.
Frekwencja to jest słowo ze słownika science-fiction. Zawsze liczy się ten jeden raz. (Zapytaj Pitię i Draconiego pls co oznacza frekwencja a co oznacza obecność.)

"Kazdy sam pracuje na to , zeby miec to czy tamto i"

hmhm to nie ta gra, na twoją czapeczkę będzie pracować kilkanaście osób tracąc kilogramy expa ...

"Wymadrzac sie jest latwo jak komus bezposrednio nie zalezy ."
Uwierz mi że zależy mi bardziej na tym żebyś miał swoją czapeczkę niż ja rękawice które użyję raz na tydzień przez 4 godziny, dla moich zachcianek potrzeba ponad 30 (lub 60 osób - lol też czapeczka ) osób z levelami 75, ale ja poczekam ... :roll:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 paź 2005, 13:35 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 13:35 
Cytuj  
dla mnie tez: frekwencja=obecnosc=prawo do pierwszenstwa w lotie ale to tylko dla niektorych itemow, rzdkich i.t.p.

sa rownierz itemy co beda i wypadaja dosc czesto - one moga byc lotowane na zasadzie - prawie free - bo ty jestes obecny, wez inaczej idzie rzecz do piachu, np. abjuration do Zenit Crown - napewno do piachu niedlugo pujda.

beda itemy, ktore ani rzadkie ani co chwila padajace, wiec tu tez powinien byc system - frekwencja <=> lvl <=> przydatnosc <=> moznosc uzycia <=> koszta.

omg, opisalam wasz system :D wiecie, ze sie zakrecamy w bawelne?

heh, bidowanie na punkty -> moglibysmy ustalic, lol, ze jesli nie masz lvl, to zbieraj sobie punkty i nie panikuj, ze jestes Tank, a daj ta rzecz Naifowi, a jak Naif nie przyjdzie biduja to osoby Tankowie co sa lub DD...
i w ten sposob do kazdego itema...

sluchajcie ja i tak bede chodzila do Sky, bo mi sie tam podoba, no chyba, ze bedzie tam okropna atmosfera miedzy ludzmi, to juz nie dla mnie bedzie...


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 13:52 
Cytuj  
Simi ty jakis ograniczony jestes ? Czepiasz sie slowek , chrzanisz durnoty a sedna nie lapiesz widze . I co mam teraz nabijac sobie posty klocac sie z Toba ?

Frekwencja ... sry obecnosc na eventach wg mnie powina miec zasadnicze znaczenie przu lootowaniu itemow . To mialem na mysli mowiac , ze kazdy pracuje sam na siebie i na to co chce . Jak nie bede na runie i wypadnie to wypadnie i nie dostane lol po co to kurwa wogole bylo lol .

Wiem jestem cholernym egoista , ze chcialem dla siebie czapeczke i glupio sadzilem , ze moja ... obecnosc bedzie mialo na to jakikolwiek wplyw .

Przepraszam , ze sie unioslem , juz mi przeszlo , dostosuje sie i bede czekal na swoja kolej .

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 14:09 
Cytuj  
naif napisał(a):
Frekwencja to wlasnie obecnosc , nie pierdol mi tu Simi
Ja juz nie wiem , czy tylko mnie to wkurzylo ?? .


Nie tylko ciebie...

Punkty za udzial maja jedno podstawowe znaczenie - wplywaja motywujaco i zwiekszaja frekwencje. Chcesz cos z tygrysa - nie chodzisz tylko na tygrysa ale i na pozostale gody, bo wiesz ze dzieki temu bedziesz mial wieksze szanse na item, ktory potrzebujesz. Jesli bedzie ustalone z gory ze temu jobowi sie nalezy dany item nagle moze sie okazac, ze "akurat zaden tank nie mogl przyjsc" i wtedy w sky bedziecie mieli problem z zabiciem glupiego pelikana...

Nie decydujcie prosze za kogos o tym co ten ktos potrzebuje, szczegolnie jesli chodzi o joby o ktorych macie mgliste pojecie.

Dla mnie genbu kabuto to jest usefull item, napewno nie bede go trzymal w moghouse, albo zakladal tylko na solowanie. O HP sie nie dyskutuje, jest potrzebne kazdemu jobowi, tak tankom jak i magom. Nie raz dostalem strzal za 1800 i przezylem dzieki duzemu HP.
VIT wplywa na WSy monka, chakra tez jest VITbased i wierzcie mi uzywam jej nie tylko solujac...

Jeszcze pare slow o SW: to jest LS zbudowany na zasadach partnerskich i nikt nie czepia sie tam jak ktos przesiaduje wiekszosc czasu na innych perlach z powodu socjala, jednak chodzenie na Gody to juz nie to samo... dlatego powinniscie zrozumiec decyzje Rhaegala. Pozostalymi osoby z SW chodzace na Sky CC musze miec podobne watpliwosci i rozterki. Z drugiej strony jest bliski zwiazek z ludzmi z CC z ktorymi sie gra od samego poczatku.
Do tej pory ja i nie tylko ja staralem sie to pogodzic, ale mowiec szczerze nie wiem czy to jest mozliwe do pogodzenia na dluzsza mete wiec pewnie z czasem CC sky bedzie musialo sobie radzic bez wiekszosci ludzi z SW, na szczescie jest to realne.

Na koniec o HNM LSach: to nie prawda, ze nie macie szans na dostanie sie do zadnego porzadnego HNM LSa. Macie szanse i to niezaleznie od joba. Oczywiscie lepszym wyborem wydaje sie poswiecenie calej energii na bycie w Sky CC, bo bycie tam daje wiecej funu niz bieganie po sky z grupa 50 uberow, ale nie jest tez tak ze albo CC albo NIC.
Nie prawda jest tez, ze trzeba w HNM LSie siedziec pol roku zeby cokolwiek dostac. Wystarczy byc aktywnym i mozna miec kazdy item na ktorym wam zalezy i to w stosunkowo krotkim czasie.

CC moze wygrac z innym LSami tylko atmosfera, tym ze mozemy sobie pogadac po polsku, pozartowac, posmiac sie z byle czego, nawet z wipe. :D Jesli jednak bedzie tam panowac atmosfera wzajemnej niecheci, wytykania sobie bledow, pretensje o to ze ktos dostal niesprawiedliwie jakis item to ludzie beda odchdzic bez skrupolow...

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 14:12 
Cytuj  
naif napisał(a):
... Czepiasz sie slowek , chrzanisz durnoty a sedna nie lapiesz widze ....


Dla mnie sedno to : zapis na serwerze info o wpadniętym do inventory postaci itemka i wiara że ich save'y mają backupy i logi, które w każdej chwili spowodują odtworzenie każdego stanu gry każdej postaci.
Wiem, że większość "olewa" działanie mechanizmu w jakim się porusza od x miesięcy, i dlatego pewnie przez to nie zrozumieją mojego podejścia do itemków które zdobywa postać. Na szczęscie ludzie już się przyzwyczaili że za pierwszym razem lub kolejnym dropy nie są takie jakie by sobie życzyli.
Obecność dla mnie = okres od momentu wygrania lotu do potwierdzenia, że wygrany itemek jest widziany w swoim inventory.
Wszystko inne ma drugorzędne znaczenie i jest teorią, planami, marzeniami. Można chodzić milion razy i co z tego. Można mieć DC w trakcie czekania aż reszta łaskawie pass'nie na wygrany itemek - to już nie jest "co z tego".

Jesli chodzi o punkty to zgodzę się że wpływają motywująco. Ale jakie mają znaczenie mieć jakiekolwiek punkty jak po np. 10 minutach po przyjściu do sky lawina /tell'ów może się pojawić u naszych weteranów z SW i znikną w ciągu 5 sekund pozostawiając event nietknięty. Punkty ujemne ? To byłaby przesada. Punkty są dobre jak ktoś poważnie traktuje LS i wie, że nikt w grze nie ma wpływu na to co planuje robić. Wg mnie im mniej CC SKY będzie mieć cech HNMLS'a tym lepiej dla nas wszystkich z wiadomych względów. W sky miał być fun dla tych co chcą chodzić bez namawiania i zmuszania ludzi. Jak zaczną się punkty to zacznie się wyścig szczurów który spowoduje po jakimś czasie takie fochy u osób które będa mieć dużo punktów bo nie będą ich mieli na co wydać, ze zabawa się szybko może skończyć. Mamy strasznie małe możliwości - Genbu - jak skład będzie pozwalać. Kiedyś ktoś napisał że nas jest tak mało że na pewno się dogadamy co do dropów. Nas będzie zawsze mało !!!!. A jak ludzie znajdą sobie miejsce w HNMLSach to będzie nas jeszcze mniej !!!

(sry ale jak dla mnie to pierwszeństwo do dropów z Genbu powinni mieć ludzie którzy nie należą do żadnego HNMLSa niezależnie od frekfencji, taże jakby ktoś przyszedł pierwszy raz i byłby drop dla niego (wg job + level) to powinien go dostać, ludzie którzy są od X miesięcy w HNMLSach niech trochę tam popracują na swoje punkty i itemki też czasami albo niech pójdą na łatwiznę, wyrzucą perełkę HNMLSa i będą pierwsi w kolejce do dropów z GENBU i z fun'u jakim ma być CC SKY (btw czy ja kogoś krzywdzę ?))


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 19:08 
Cytuj  
heh jaka dziwna dyskuja sie zrobila z jednego niewinnego posta...
w cc nikt nigdy nie decyodwal za innych i nigdy nie bedzie, zawsze bylo wszystko 'demokratycznie' lol Tak samo jest i w sky
Tamten post to byl niejako apel by ludzie chwile sie zastanowili czy ten itemek ktory tak chca nie przyda sie komus bardziej, a tym samym calemu LSowi i tyle... nawet jesli nie byl na tylu co wy... O tym byla mowa od samego poczatku, wszyscy przytakneli i chcialem to jeszcze raz przypomniec, nie wiem po co cala dyskusja. Dogadywalismy sie niezle do tej porty co do dropow i mysle ze bedzie tak dalej, w razie sporow macie tabelke z punktami i lot system ktore pomoga wam je rozwiazac..

Heh skandalista Simiurg :lol:

ps. jak jestem zjebany chyba trudniej mnie zdenerowac ;)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 23:14 
Cytuj  
Ja nawet już tego nie czytam, bo i tak wszyscy się zawsze spokojnie dogadają. Lol. Ja np. mam tarczę i raczej nie będę sie kłucił o inne itemy z ludźmi, którzy nic jeszcze nie dostali - logiczne. Opiekun potrzebuje np. buty z MND i kask z VIT. Ale jako, że tych butów nikt inny za bardzo nie potrzebuje, to chyba może odpuści pierwszy kask Naifowi? Ja w sumie chciałem te buty, bo nie wyglądały, jakby kto inny ich potrzebował, a dla mnie ciekawy bajer, ale rzeczywiście są stworzone dla MNKa.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 23:23 
Cytuj  
Op ma już te buty ^^


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 23:56 
Cytuj  
Aha :] To ja je chce jak sie nikomu innemu nie przydadzą :]


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 00:21 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Opiekun potrzebuje np. buty z MND i kask z VIT. Ale jako, że tych butów nikt inny za bardzo nie potrzebuje, to chyba może odpuści pierwszy kask Naifowi?


Od poczatku bylo ustalone, ze pierwszy kask dostaje Naif.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 00:27 
Cytuj  
bo raz nie bylo cie z nami w sky i naif ma wiecej punktow ? :P

btw wieczorem moze bysmy tomali zrobili zm8 to w srode moze by pospamowal chiblastem troche ^^;

jesli ktos z cc lv60+ potrzebuje jakiejs pomocy z zm niech sie odezwie moze kiedys sie cos uda zorganizowac ^^;;


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.