mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 13:14 
Cytuj  
Galka, to ja w mordę jeża :)


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 13:18 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
...miło było że w CC był choć jeden Galka...


Stok ma wade wzroku :P ja moge podac przynajmniej jeszcze jendego galke w naszym LS'ie (oprocz Tomali)

>> ZAGLADNIJ TUTAJ <<


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 13:25 
Cytuj  
powodzenia Bart

najważniejsze to odejść z czystym sumieniem i tak chyba zrobiłeś
RL, świat wirtualny czy to forum nie mają żadnego znaczenia jeśli chodzi o nas, bo wzbudzają u nas różne stany i emocje które przeżywamy tylko i wyłącznie w realu także i tak wszystko się do niego sprowadza (+ oczywiście ich skutek jest przekładany na ludzi z reala którzy nie mają nic wspólnego z tą grą, ale nie można myśleć o RLu tylko i wyłącznie jako o ludziach spoza gry zapominając o sobie)
wiele osób ma różne zobowiązania w tej grze wobec innych w tej grze (nie chodzi mi o jakiekolwiek statiki) i nie sądzę żeby chcieli odejść przed właściwym uregulowaniem swoich spraw w tym naszym świecie wirtualnym, dlatego wg mnie nie wystarczy samozaparcie, determinacja czy decyzja tylko najzwyklejsza uczciwość którą każdy ma/miał szansę nauczyć się w realu


_________________
Obrazek

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 13:30 
Cytuj  
Powodzenia w RL


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 17:52 
Cytuj  
Dzięki wszystkim za miłe słowa :)

Co do zawieszania gry na 3 miesiące czy dłużej dla mnie to bez sensu bo wtedy byłbym jeszcze bardziej z tyłu i bym musiał grać jeszcze więcej... poczekam na jakiś nowy "wypasiony" mmorpg może nawet na jakiś od SE i wtedy zacznę grać od początku i będę sobie grał bez presji :)


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 18:46 
Cytuj  
Ja tam zawieszałem działalność i nie uważam żebym był z tyłu. Po prostu gram swoim tempem.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 19:42 
Cytuj  
Właśnie dlatego ja obecnie sobie darowałam. Ze wzgledu na szkołę. Dlatego wkurza mnie, ze tak niektórzy się rzucaja, ze pisać nie powinnam. A udzielam się w nielicznych tematach i nie wtrącam sie jak nie czuję potrzeby lub po prostu nie mam po co. Gra to gra. Zawsze się zdąży do niej wrócić, a nauka jednak jest ważniejsza. Tak samo jak rodzina, praca. Dlatego słuszny jest tekst od twórców zawsze na początku, aby o tym nie zapominać, a jednak wiele osób zatraca się w grze.
Prawdziwa odwagą jest powiedzieć "Stop" i tu należy się ukłon Bartowi, iż tego dokonał mimo swego "uzaleznienia" od FFXI. Rzucenie kazdego nałogu to wyzwanie.


_________________
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 21:48 
Cytuj  
No dobrze. :D To wypowie się teraz ta co największym leszczem fajnalowym jest z wiadomych powodów (dzidzia zajmuje mi na razie ogromną ilość czasu).
Po pierwsze to życzę Barteliusowi wszystkiego dobrego. Podziwiam jego decyzję. Ja choć ostatnio prawie w ogóle nie gram i pewnie nigdy już nie dogonię najlepszych, to staram się nie mieć ciśnienia. Był moment, że szlag mnie trafiał, że nie mogę dalej grać i stoję w miejscu. Ale powoli syutacja się zmienia i prędzej czy później wrócę do grania. I choć nie będe mogła grać godzinami i osiągać sukcesów w najszybszym możliwym czasie, to będe starała się mieć satysfakcję z samego grania.
Na pewno wrócę, nie wiem kiedy jeszcze, ale powolutku :D
Życzę wszytskim dobrych świąt :)


_________________
Kaththea Mithra - 22Rdm/11Whm :) ole

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 21:52 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Po prostu gram swoim tempem.


No właśnie w tym problem Krzysiek, że moje tempo to 10h+ tyle lubię grać bo lubię wciąż szybko rosnąć w siłe poprostu nie lubie tak powoli, a skoro nie lubie to nie będę się zmuszał do wolnego grania bo mi się to nie będzie podobało, skoro mi się nię będzie podobało wolno, a szybko nie mogę to chyba już wniosek nasuwa się sam :)

A moje plany to były zmeritować hp i mp i kilka innych rzeczy u MNK,DRK,SAM,RDM,BRD,THF,RNG :) mówie serio :)
i później tak nawalony na maxa w hp i mp chciałem zacząć Mages Class
taki BLM na 10 lvl z 500+ hp i 500+mp :) teraz patrząc na moje plany i liczbę godzin ile gram to by wyszło, że musiałbym grać tak z 4 lata, więc jak widać nie mogę sobie na to pozwolić :D


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 23:05 
Cytuj  
No i dlatego podjąłeś słuszną decyzję. Sądzę, że każdy by tak zrobił :D

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 01:10 
Cytuj  
Lol no rzeczywiscie. Kazdy by sobie najpierw stawial cele wymagajace lat intensywnego grania zeby potem zrezygnowac po paru miesiacach...
Doprawdy godne podziwu! :]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 02:05 
Cytuj  
Bo trzeba być elastycznym. Poza tym co innego stawiać sobie cele w grze a co innego w RLu. Nawet w RLu coś nie wychodzi i żeby nie zostać ciapą trzeba dokonać pewnych korekt w celach.

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 10:50 
Cytuj  
Czesc Bart!!!
Mam nadzieje ze odebrales PM jaka Tobie wyslalem - jej tresc zachowaj dla siebie ^^ ale przemysl ja sobie...
Tymczasem ja jestem najlepszym przykladem na to ze mozna grac juz ponad 2 lata, i pomimo posiadania dwoch postaci zadna z nich do dzis dnia nie ma lvl 75. Nie wynika to z mojego nygustwa bo byl czas gdzie Finalowi poswiecalem duzo. Kazdy z nas wie gdzie jest ta "granica" pomiedzy FUN a HARDCORE i kazdy z nas wie co mu lepiej odpowiada ^^


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 17:49 
Cytuj  
Saed napisał(a):
Lol no rzeczywiscie. Kazdy by sobie najpierw stawial cele wymagajace lat intensywnego grania zeby potem zrezygnowac po paru miesiacach...
Doprawdy godne podziwu! :]


Trochę źle to przedstawiłeś.
Poprstu kiedy stawiałem sobie te cele, zdawały się one możliwe do uzyskania, ale kilka ważnych rzeczy się zmieniło i poprostu nie jest to już możliwe. Te plany nie niosły ze sobą nic oprócz przyjemności, a więc mogłem z nich zrezygnować, ze szkoły nie mogę.... I nie chodzi tu tak bardzo wcale o Kasię, tylko o szkołę właśnie, będzie mnie ciągnąć do FFXI bardzo, już ciągnie ale zwyczajnie się nie dam :) mam zamiar teraz
zabić "Pokute" wkońcu :D


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 19:41 
Cytuj  
Spoko Bart. Po prostu smiesza mnie komentarze niektorych przedstawiajace twoje odejscie z gry jako wyczyn heroiczny ;)
Jak ktos jest podatny na uzaleznienia to nie powinien wogole zaczynac grac w MMORPGi.
"Bo grac to trzeba umiec" :D

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 23:48 
Cytuj  
Saed to nie jest kwestia uzależnienia IMO tylko poprostu ja nie widzę grać inaczej w FFXI, niż 10h+ bo imo tylko tak można do czegoś w tej grze dojść.
Główny jednak problem leży gdzie indziej, mianowicie chodzi tutaj o to, że ja bym chciał grę gdzie ja decydyje kiedy gram, a tylko na wyjścia kilkunasto osobowe trzeba się umawiać, tymczasem w FFXI jesteś praktycznie w każdej dziedzinie uzależniony od kogoś. Jedynie RDM i kilka innych klas może praktycznie grać kiedy chce bo invite dostanie. Ale takim mnk musiałem grać tylko w nocy. Poza tym w tej grze naprawde WSZYSTKO prawie się robi w party tylko farmowac można samemu, i sie zanudzić na śmierć XD
Także, żeby coś osiągnąć to musiałbym grać kilka godzin dziennie i to jeszcze nie kiedy chce tylko kiedy mam możliwość. NO THX
Zaraz mi ktoś napisze pewnie, że można sobie craftować jak się nie ma pt, robić miliony różnych innych rzeczy, ale ja nie chcę craftować ja chcę expować, a nie mogę. Gra ma mi dawać fun, i jak chce exp to powinienem mieć możliwość expowania. Rha błagam nie pisz, że się Solo da bić, proszę wiem co ten Twój nin robi, ale to wyjątek potwierdzający regułę ;)


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 14:24 
Cytuj  
Trzym sie Bart!!! Czesto mielismy rozne poglady i czesto mielismy ostre wymiany zdan... ale czasami byly nam chyba takowe potrzebne:D WIELKIE POZDRO!!!


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 22:55 
Cytuj  
Tak sobie pomyślałem, że mam dużo screenów i będę w miarę możliwości wrzucał jakieś na forum:
Na początek, zdjęcie w jaki sposób poradziłem sobie z chęcią powrotu do gry :)

[img][img]http://img374.imageshack.us/img374/5567/img02960lv.jpg[/img][/img]



Dla tych co mają wątpliwości, kliknąłem na "yes", później trzymając "d" kliknąłem na "delete" i odczekałem 30 sekund :P


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 23:26 
Cytuj  
My sie już żegnamy ....

Obrazek

/See you agian /Goodbye /Take care :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 03:18 
Cytuj  
kurna dopiero zagladnalem do Delivery :) dzieki Bart za prezenty. tylko nie moge rozszyfrowac dlaczego akurat to... ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.