mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 00:28 
Cytuj  
THF ma kitowac tylko jak tank padnie, kurde, co z wami, thf ma ws - bind, thf ma 2-h, thf ma hide i sa ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 00:40 
Cytuj  
WS-bind? Lol, a co jak nie bedzie mial tp?
Jak tank padnie to Aniolek nie poleci na thiefa nepwno.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 01:55 
Cytuj  
thf to dupa jest... nawet nie bierz tego pod uwage stok ^_^;;


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 18:57 
Cytuj  
No ja bym chcial ;] Jak Napisalem juz na poczatku,


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 00:00 
Cytuj  
wyglada na to ze poza kilkoma osobami ktore juz maja kolczyki nikt na serio nie jest zainteresowany CC DM

zreszta nie dziwie sie, kto chcialby tracic kilkadziesiat k gil na medy i kilka k expa za cos tak benadziejnego jak zilartowe kolczyki ;)

jak ktos bedzie zbieral ekipe na ostatnia walke - to pls pamietajcie o mnie :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 02:12 
Cytuj  
Zjawcia twoje podsumowania sa smieszne i aroganskie naraz :]
nasmieszylas mnie :P

ktos musi zajac sie organizacja wypadu, ktos kto ma glowe i "leb" na miejscu
a ze zawsze beda watpliwosci? - to nic dziwnego - normalka


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 07:05 
Cytuj  
oj Anc, sama powiedzi ile osob ktore Stok wymienił w alliance a ktore nie maja zrobionego DM sie zainteresowalo w ogole?

ja pojde, moge nawet kilka razy zginac bo te kolczyki sa tego warte :) i byloby super gdyby kilkanascie kurczakow moglo sie nimi pochwalic :D

tylko pls, trzymajcie Opa z dala od Mithry ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 09:52 
Cytuj  
haha, wszystkie Mithry maja jedna wade - sa na 1 raz :P
(ps.
niestety, nie tylko one :-? )

co do osob wymienionych przez Stoka - sa to osoby majace badz nie za soba te misje
do pewnosci wygranej brakuje BLM-ow i samej pewnosci, ze nie bedzie totalny wipe

Stok jest w stanie rozpracowac taktyke
co do checi - na naszym LS-ie wszystko idzie wolno

ale jesli potraktujemy te zabawe jako event CC, to da sie zorganizowac ludzi


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 10:27 
Cytuj  
Ancover :
BLm'ow wogole nie potrzeba, są wrecz utrudnieniem w tego typu walce.
Tych 2 wskazanych w aliance ida w tank party jako support i sleperzy, DD to oni moze beda robić .... czasem. Taktyka jest prosta jak drut, pierwszy ginie tarutaru, potem mithra i pet mtihra .... ci co byli na runie w SW wiedza co i jak to wyglada ze praktycznie przez cała walke aliance balansuje na krawedzi total wipe bo aniołki wala AoE ws-y, AoE zaklecia i do tego jeazcze ten charm ... i sleepga od mithra. W sumie walka cieżka, wymaga sporo poswiecenia od tych ktorzy na nia ida, to nie BLM alaince ze wchodza odpalaja Thundaga III i wychodza .... trzeba sie troche nameczyć a moze nawet zrobic powtorki.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 14:03 
Cytuj  
Poki co bylem na tej walce tylko raz, ale musze przyznac ze to najbardziej ekstcytujaca walka w grze w jakiej dotad mialem udzial brac udzial (zwlaszcza jak sie tankuje lol). Wszelkie BCNMy, NMki, gody czy nawet Kirin to nuda przy tej walce :)

Ja moge tam ginac ile trzeba byleby wygrac :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 14:43 
Cytuj  
Ja chcialem tylko przypomniec, ze przyszedlem tutaj aby ukonczyc ZM NIEDLUGO, a nie za miesiac czy wiecej. Spoko, moge zrobic DM, bo to bedzie ciekawe doswiadczenie, ale jednoczescie chcialbym wczesniej wykonac swoje glowne zastanie, bo wiem, ze zebranie tych 18 osob zajmie jeszcze troche czasu. Wiec organizujcie sie na DM, ale wczesniej prosze o zlozenie party na finalna walke - bo ludzi do tego mamy.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 14:53 
Cytuj  
final battle - yes please :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 15:02 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Poki co bylem na tej walce tylko raz, ale musze przyznac ze to najbardziej ekstcytujaca walka w grze w jakiej dotad mialem udzial brac udzial (zwlaszcza jak sie tankuje lol). Wszelkie BCNMy, NMki, gody czy nawet Kirin to nuda przy tej walce :)

Ja moge tam ginac ile trzeba byleby wygrac :]


No to skladaj party, my dziś idziemy starym teamem skopać dupe Aniołkom a potem pewnie młodszemu braciszkowi :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 15:27 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
No to skladaj party, my dziś idziemy starym teamem skopać dupe Aniołkom a potem pewnie młodszemu braciszkowi :)


Stok, wybacz, ale poki co skladam swoja prace magisterska (a nie idzie mi to zbyt latwo :/). Wystarczy mi ze musze popedzac ludzi ze swojej CoPowej grupy. A ja i tak nie mam do takich rzeczy cierpliwosci. Ze nie wspomne ze kilka postow temu ty sie zglosiles na ochotnika do tej jakze (nie)wdziecznej roli ;)

Gokulo ma racje - najpierw zrobcie to po co ten topic zostal zalozony a potem zaczniemy 'popedzanie' ludzi do DM


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 15:28 
Cytuj  
DM jest chyba jedna z najtrudniejszych walk w grze. Wymaga 18 osob ktore nie ma co ukrywac musza znac swoj zawod (job). Sama walka wymaga ogromnego zgrania ludzi, podczas walki nie ma czasu na korekty planowanie. Wchodzicie i albo sklad zadziala albo nie. Sa dwa sposoby na wygranie tej walki latwy i trudny.

1) Najlatwiejszy :
http://www.livejournal.com/community/fi ... 38968.html

tu jest video z tej walki :
http://www.rison.ca/other/Feb%2005%2020 ... ne%20Might)%20(www.rison.ca).rar


2) trudniejszy :

Zebrac 18 ludzi o roznych jobach ale wszystko musi byc ulozone z glowa.
Zrobilem ten quest jakis czas temu. Najwiekszym problemem bylo zebranie 18 ludzi, ale i na to znalazl sie sposob. Najpierw zrobilismy z LS liste joboch jakie potrzebujemy. Potem zebralismy ludzi z LS, ktorzy chca to zrobic + znajomych z innych linkshelli. Reszte, ktora nam brakowala poprostu dokoptowalismy z calego serwera - poprostu zamiescilismy post na KI forum na naszym serwerze o planowanym DM i wzielismy ludzi ktorzy sie zglosili. Tu macie link z naszego posta:

http://ffxi.killvoid.com/forums.php?m=p ... fc#1702783

Strategia :

Nie chce mi sie tlumaczyc tego wiec poprostu wkleje wam nasza LSowa strategie z mojego LSowego forum, niestety nie moge podac linka bo musicie byc czlonkami LS zebym miec dostep do forum :

4-5 RDM 2hr-chainspell and nuke along with BLM to kill TT (Taru 1st) and then MR (Mithra 2nd). The kill order then is follow by GK (Galka), EV (Elvann), HM (Hume).

Assuming we have enough people, this is the PT setups and strategy I like to use for this BCNM.

Kill order will be TT > MR > GK > EV > HM


Kite Team:
NIN (Liana), PLD (Ashura?), PLD, RDM x 3
Liana will kite Ark Angel GK (SAM/DRG), GK will summon pet, Liana's RDM have to keep sleep but most likely Hotpot.
PLD#1 will kite Ark Angel EV (PLD/WHM)
PLD#2 will kite Ark Angel HM (WAR/NIN)
ALL kiter will be assisted with RDM sticking Slow, Paralyze, and GRAVITY.

Main Objectives:
To give the main alliance 45 sec — 1 min time to kill both TT and MR ASAP. That means keeping AOEs from these 3 AAs from hitting anyone.


Nuke Team:
BLM (Blondie, me?) x 4, RDM (Phelios), BRD (Hotpot)
Hotpot starts with double MP regen song, as soon as all AA's are provoked by tanks/backups, BLMs will nuke, stun, nuke on Ark Angel TT (DRK/BLM) until it's dead. I also like Phelios to 2-hr chainspell and nuke it until it's dead. Hotpot will have to keep MR's pet sleep.

Main Objectives:
NUKE, DEFEAT TT and MR ASAP! Both have death inducing nasty AoEs so they must go down fast. TT does AoE + Paralyze + Petrify, while MR does Gravity + Sleep.

If I'm going as WAR then I'll provoke TT and Miku have to hold MR until TT is dead by nuking. Once these two are out of the way then rest up and prepare on MBing on skillchain and just overnuking to kill when AA we are fighting is close to dead.


DD/Backup Tanks/Skillchain Team:
NIN (Miku), WAR (me?), THF (Deathy), MNK/THF (Umero?), WHM, RDM (Paxton)

Again if I go as WAR (if not then we'll need another WAR), I will tank TT, while BLM and RDM nuke the hell out of him. Miku will kite Ark Angel MR (BST/THF) in the circular room with Paxton's help. Deathy and Umero will DD(he needs this too, but I haven't ask him) and help establish hate on kiters/tanks. Miku will bring MR back into the center ASAP after TT is defeated. I like Paxton to 2-hr here and Chainspell nuke MR to death. ^^

One by one in the kill order above, we'll bring them to the center of the room.

After both TT and MR are defeated. We'll bring GK into the middle and kite both EV and HM into hallway (so mages can MB with Thundega 3) until GK is defeated by skillchain + MB.

I will remind everyone not to melees except main tank, WAR, THF x 2 to build TP for making Light skillchain. Rinse and repeat for EV and then HM. If everyone follow the strategy and execute, I believe we can win.

Najpotrzebniejsze rzeczy :

Also here is a list of medicines to bring... NO EXCEPTIONS unless someone like to get spank by me if we wiped due to someone being cheap.


Mages
Echo drops (1 stack)
MP potions (at least 2 potions, if you don't need to use them great then resell it)
Poison potion (2-3, just buy a stack and share it... I'll try making them... this is an ABSOLUTE MUST at the beginning when MR is still alive)
HP Regen food (2-3, or cast regen on yourself to counter poison)

Tank/sMelees
Icarus Wing (I like to open up fighting MR with a SC and MB... we'll talk about this tomorrow)
Sleep potion to build TP for MR (see above)
Poison potion (2-3, see above)
HP regen food (2-3, don't be cheap and buy the best... I'm aiming to get only 1 WHM and he/she can't regen/healer everyone)
Echo drops for anyone that need to cast (1 stack)
HP potion (Hi-potion or X-potion can keep you alive if you are in the red until someone can heal you)


Reraise hairpin/gorget... Get one if you don't have it already. Again I'm hoping to get one WHM and that means not everyone will get R3. So be prepare to accept R2

-----------------------------------
To chyba wszystko. Sorry za dlugi post ale mam nadzieje ze choc troche pomoglem. Zycze wam wygranej, i sami zobaczycie jaka to WIELKA satysfakcja po wygranej walce.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 15:40 
Cytuj  
Dzis idziemy na AA w old_school_static o 21:00 przypominam !!!
- obecnosc obowiazkowa :)



A na DM jestem za, w koncu taki kolczyk jest zarabisty :) tylko musi sie znalezc osoba do organizacji tego runu :) Kto ???

Dzieki za cenne uwagi mik :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 16:02 
Cytuj  
Mik przejrzy sobie ten temat :
viewtopic.php?t=15220&highlight=dyvine+might


Veij nie zrozumiałesmojej wypowiedzi, idziemy z bodziem skonczyć ZM w Staticowym składzie :

1. Rhaegal
2. Galenros
3. Opiekun
4. Bodziu
5. Pitia { zamiast Draconiego ale chyba na ostatnia walke pojdzie z nami Drac }
6. No i Ja.

Ostatni występ starego składu na ZM.

Do wszystkich zainteresowanych Dyvine Might, moge zrobić taktyke lub nie jak ktos inny sie chce w to bawić. Na walkę moge iść i wam pomóc bo ja już mam kolczyk, tak samo jak Rhaegal, Galenros, Opiekun, Zjawcia, Xavery ... etc ...

Z tzw Uberów nie ma kolczyka Bodziu & Saitou. No i jak mówiłem jeśli macie zamiar isc na ten event to musicie sie okreslic i dostać wsparcie od pozostałych CC na tą walke.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 16:13 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Mik przejrzy sobie ten temat :
viewtopic.php?t=15220&highlight=dyvine+might


Posted: 02 Sep 2005 14:58

Jak wiesz lub nie jestem na tym forum od tygodnia moze troche dluzej,

1) czytam tylko biezace topic
2) nie gram na waszym serwerze wiec nie jestem na biezaco, widzialem topic wiec postanowilem sie podzielic swoim doswiadczeniem (nie widze w tym nic zlego)
3) trzeba bylo podac linka wczesniej - wtedy zaoszczedzilbys mi troche czasu, bo z tego topicu nie wynikalo zebyscie mieli jakas strategie itp, itd.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 16:44 
Cytuj  
mik napisał(a):

Posted: 02 Sep 2005 14:58

Jak wiesz lub nie jestem na tym forum od tygodnia moze troche dluzej,

1) czytam tylko biezace topic
2) nie gram na waszym serwerze wiec nie jestem na biezaco, widzialem topic wiec postanowilem sie podzielic swoim doswiadczeniem (nie widze w tym nic zlego)
3) trzeba bylo podac linka wczesniej - wtedy zaoszczedzilbys mi troche czasu, bo z tego topicu nie wynikalo zebyscie mieli jakas strategie itp, itd.


Spoko wodzu, dziekuje za przeklejke i cenne wskazówki.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 17:04 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Spoko wodzu, dziekuje za przeklejke i cenne wskazówki.


ywvm. kthxbai

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.