mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 716 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:15 
Cytuj  
Hemm to kiedy coś robimy? :roll:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:16 
Cytuj  
brakuje checi na farmowanie i jest troche osob ktore pojawiaja sie tylko na misje...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:18 
Cytuj  
Rozumiem, że dziś nic nie ma ? :roll:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:29 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
brakuje checi na farmowanie i jest troche osob ktore pojawiaja sie tylko na misje...


to zróbmy CoP w gronie chętnych i pojawiających się częściej to reszta doceni od razu misje CoP jak będzie 2-4 misje za innymi (tzn. od razu będzie widać komu zalezy na CoP a kto wie że mu się to nie przyda i jest to tylko pożeracz czasu i niechciany dodatek do gry)

dzisiaj są gody i CoP ma priorytet = 0
wiele osób robi gody BO DLA WIELU NIC LEPSZEGO NIE MA DO ROBOTY NA OSTATNICH LEVELACH W CC niestety ... no może oprócz farmowania CLUSTERÓW :evil:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:39 
Cytuj  
Jesli core'y sa dla was problemem to nie wiem co bedzie co pompami. One sa duuzo drozsze, a ich zdobycie wymaga wiecej wysilku.

IMO problemem wszystkich staticow sa ludzie ktorzy loguja sie tylko na misje czy exp, zwykle robia najwiecej bledow, bo chyba zdarza sie ze zapominaja jak dziala interface FFXI, szczegolnie jak w miedzyczasie pochlonela ich inna gra, brakuje im tzw. ogrania nacodzien itp Nie rozumiem po co im CoP jak nie graja, nie rozumiem po co tym co graja czesto takie osoby...
Juz to kiedys mowilem: statici sa dobre jak wszyscy graja podobnie intensywnie, wystarczy ze jedna osoba pojawia sie rzadziej i wszystko sie wali...
Oczywiscie mozna zrobic static z samych ludzi ktorzy sie pojawiaja raz na dwa tygodnie, jesli znajduja w tym fun to niech robia kazda misje czy exp lvl dwa miesiace... jednak dla grajacych czesto takie osoby to kule u nog.

MNK z dobrym sprzetem jest w stanie wykrecic 2-3k dmg na bombie. Tomala ma dobry sprzet na ten lvl, ja mam gorszy, ale jak chcecie moge kiedys isc za niego, powinienem troche nadrobic gimpciuchy meritami.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:42 
Cytuj  
SIMI jak cie czytam czasem to az brak mi słow i Kalcie tez ... depresja zimowa?? Kura w tym ls-e ja mam wylacznosc na marudzenie :roll:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:44 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Jesli core'y sa dla was problemem to nie wiem co bedzie co pompami. One sa duuzo drozsze, a ich zdobycie wymaga wiecej wysilku.

IMO problemem wszystkich staticow sa ludzie ktorzy loguja sie tylko na misje czy exp, zwykle robia najwiecej bledow, bo chyba zdarza sie ze zapominaja jak dziala interface FFXI, szczegolnie jak w miedzyczasie pochlonela ich inna gra, brakuje im tzw. ogrania nacodzien itp Nie rozumiem po co im CoP jak nie graja, nie rozumiem po co tym co graja czesto takie osoby...
Juz to kiedys mowilem: statici sa dobre jak wszyscy graja podobnie intensywnie, wystarczy ze jedna osoba pojawia sie rzadziej i wszystko sie wali...
Oczywiscie mozna zrobic static z samych ludzi ktorzy sie pojawiaja raz na dwa tygodnie, jesli znajduja w tym fun to niech robia kazda misje czy exp lvl dwa miesiace... jednak dla grajacych czesto takie osoby to kule u nog.

MNK z dobrym sprzetem jest w stanie wykrecic 2-3k dmg na bombie. Tomala ma dobry sprzet na ten lvl, ja mam gorszy, ale jak chcecie moge kiedys isc za niego, powinienem troche nadrobic gimpciuchy meritami.


Opiekun no ja się tak logowałem tylko na walki i aż tak zle mi szło ??


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:46 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Opiekun no ja się tak logowałem tylko na walki i aż tak zle mi szło ??


Tobie szlo dobrze, ale wyjatek tylko potwierdza regule. :D

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:49 
Cytuj  
Znowu morale siada? ehhh.... :x
Simi.. jak tak bardzo przeszkadza ci nasze wolne tempo to lec.. masz nawet jednego samuraja do pomocy jak tylko bedzie mogl. Ale i tak zrobie to z naszym statikiem jakikolwiek by nie byl :) (przynajmniej misje cap 60)

Niech ci ktorzy chca jak najszybciej dojsc do SEA zrobia brakujace misje z pomoca uberow. Jak sie przy tym nasz static rozpadnie to... trudno. Ja jakos wierze ze nie.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:59 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
SIMI jak cie czytam czasem to az brak mi słow ...


ja to pisze do tych którzy sami nie wiedzą jakiego funu jeszcze oczekiwać od tej gry (oprócz BÓLU i niemożności zdobycia party wtedy kiedy się tego chce), reszta niech nie czyta lepiej
taka jest niestety prawda, że duża liczba graczy traktują tą grę jakby cały czas byli na 1-10 levelu i oczekiwali takiego samego funu jaki daje poznawanie solo tej gry i myślą że potrafią grać w mmorpg typu FFXI, jak się ma ostatni level to już prawie NIC NIE ROBI SIĘ Z PRZYPADKOWYMI LUDŹMI tak jak to ma miejsce w ciągu kilku miesięcy expowania

tu nie chodzi o static i wolne tempo, bo tempo jest zawsze wolne niezależnie czego by się nie dotknęło w tej grze a STATIC TO FIKCJA <- ile razy mam to pisać ?
"Niech ci ktorzy chca jak najszybciej dojsc do SEA ..." - ja chcę skończyć CoP, to jest o WIELE TRUDNIEJSZE od zdobycia dostępu do sea i BOJĘ SIĘ że jak jakimś cudem z pomoca lub bez dojdziemy do sea to niewiele osób będzie miało ochotę skończyć CoP


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 14:14 
Cytuj  
Simi nie marudz, dojdzcie najpierw do SEA, skonczenie CoPa to piece of cake z porownaniu z bombka/weaponami/tenzenem ;)

wiem ze Ci zalezy Simi - dlatego zbierz ludzi z waszegoi statica z lev 70+, dorwij ingame ludzi ktorzy akurat beda, kup core's i jazda :D wydatek tych kilkudziesieciu k na core, icarusy, persiksosy, soczki i zarcie dla pomagajacych chyba nie jest problemem?

Opi ma racje - static jest dobry jak wszystkim zalezy i niezaleznie od okolicznosci ZAWSZE pojawią sie na umowione spotkanie wiedzac ze czeka na nich pozostale 5 osob ktore z tego samego powodu zrezygnowaly ze wszysktiego innego zeby isc na misje

owszem, sa wypadki losowe ktore mimo szczerych chęci uniemozliwiaja spotkanie ale wtedy umawia sie na NASTEPNY najblizszy termin a nie za tydzien/miesiac...

czasem nawet warto posiedziec do 2 w nocy nawet kiedy trzeba wstac o 5:30/6:00 do pracy czy na uczelnie zeby zrobic misje

dlatego skonczcie marudzenia/narzekanie/glupie wymowki i jazda !!!


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 14:18 
Cytuj  
misje w sea nie sa wcale takie uciazliwe... po weaponach jest juz z gorki...
mozna je zrobic w dwa wieczory (nam zajelo chyba 3)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 14:22 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
...
tu nie chodzi o static i wolne tempo, bo tempo jest zawsze wolne niezależnie czego by się nie dotknęło w tej grze a STATIC TO FIKCJA <- ile razy mam to pisać ?
"Niech ci ktorzy chca jak najszybciej dojsc do SEA ..." - ja chcę skończyć CoP, to jest o WIELE TRUDNIEJSZE od zdobycia dostępu do sea i BOJĘ SIĘ że jak jakimś cudem z pomoca lub bez dojdziemy do sea to niewiele osób będzie miało ochotę skończyć CoP


Ehh... to rozmawiaj z tymi ktorzy chca to zrobic lub w tym pomoc.
Dojsc do SEA, skonczyc CoP - w momencie gdy pewna grupa wyskoczy do przodu z misjami to juz jest bez roznicy dla tych ktorym "mniej zalezy" .
Zbieraj ludzi i lec nie ogladajac sie na tych ktorzy sa tylko "kulami u nogi".
W koncu static to tylko "fikcja" wiec w czym problem?

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 14:34 
Cytuj  
"misje w sea nie sa wcale takie uciazliwe.." możliwe że to prawda ale mentalności polaków nikt nie zmieni => po misji CoP MUSIMY odpoczywać TYGODNIAMI (nie wiem dlaczego i niezależnie jaka długa ona jest) a po wielogodzinnych maratonach triggerowo-godowych jesteśmy następnego dnia gotowi to powtórzyć, coś tu nie gra :-?

"Zbieraj ludzi i lec nie ogladajac sie na tych ktorzy sa tylko "kulami u nogi". " - napisałem żeby się zgłaszali ci którzy chcą robić to ze mną w poprzednich postach, ale jak ludzie będą olewać to co piszę lub się nie zgłaszać to przecież jest tylko jeden wniosek do wyciągnięcia - nie chcą i tyle, na siłę nikogo krzywdził nie będę

problem był i jest w TANKACH na misje cap, inne statiki tego NIGDY nie doświadczyły więc nie mają NAJMNIEJSZEGO POJĘCIA co to znaczy, innych można zastąpić łatwiej
nie będę nikogo zmuszał żeby znalazł czas dla mnie i na CoP (w sensie że więcej niż teraz przeznacza) kosztem problemów w realu które się będą ciągnąć latami do końca życia, po prostu jestem MEGA cierpliwy i zobaczę jak ludzie sobie zaczną radzić jak zdobędą 75 level potem pół roku odpoczną grając w ffxi codziennie i zobaczę co ich będzie trzymało
(btw mam 2 konsole i mnóstwo zaczętych gier (w które gram i tak CODZIENNIE), niech ktoś mnie przekona że CoP jest atrakcyjniejszy od tych gier to go wyśmieję ...)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:01 
Cytuj  
nawet jeśli Simi "poleci" do przodu >>> to znając go nieod dziś ....wróci pomóc tym , co sie ociągają ....ja czy ktoś inny np ..... bo on zawsze pomaga
inną sprawą jest to Simi , że zależy wam tak bardzo na SZYBKIM skończeniu CoPa ...... czy ma to być swego rodzaju " KOPEM w DUPĘ" na przyśpieszenie / nie ociąganie się ...czy po prostu .... tak bardzo ci na tym zależy ??? ostatnio 4 osoby z naszego Statika są w RB ..... widzisz ile tam czasu trzeba poświęcić :) ..... dlatego w pewnym sensie " podziwiam Cię " ale i dziwię >>>> skąd tyle czasu wziąść ,żeby to wszystko naraz zrobić ???

taka sesja nocna " na upartego " może się udać :) można siąść w sobotę od 22 do rana ....... aż przejdziemy !!! kto będzie mógł być tylko na 2 podejściach ....oki ....kto do rana ....większe szanse ,że się uda

proszę jeszcze raz tylko o jedno : JEŚLI WAM TAK BARDZO ZALEŻY ( NAM :) ) NA TEJ MISJI >>> I NASTĘPNYCH .....NIE MARUDŹMY PO KAŻDEJ PREGRANEJ ...... BO POTEM , TO JUŻ SIĘ NIE CHCE SIEDZIEĆ !!!! wszyscy wiemy , że te misje " mogą " już być trudne , więc zacisnąć zęby i ....egejn , egejn , egejn....... mogę iść na taki maraton


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:19 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
...
taka sesja nocna " na upartego " może się udać :) można siąść w sobotę od 22 do rana ....... aż przejdziemy !!! kto będzie mógł być tylko na 2 podejściach ....oki ....kto do rana ....większe szanse ,że się uda


Po ostatniej przegranej na 1% hp bombki proponowalem cos takiego - dofarmowac clustery i drugie podejscie. Niestety pomysl upadl z powodu nocy.. 8)
Pierwszej grupie wystarcza 3 salty do spokojnego wygrania. Problem w tym zeby uzyc je w odpowiednim czasie. Jedna osoba nawali i po zawodach..

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:26 
Cytuj  
Mam 2 cory, konczcie te pitolenie i napiszcie kto i kiedy zamieza isc, bo zaraz topic bedzie znowu mial 50 stron i nic z tego nie wyniknie.

EDIT: Mi praktycznie cały weekend pasuje.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:27 
Cytuj  
nocka sobota ...kto jest za ??? start od 20 - czy 22 .... do bólu


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:31 
Cytuj  
jak dla mnie MEGA przegięciem jest robić te kilka banalnych* misji w ROK, dlaczego mamy robić CoP w ROK ?, niech ktoś mi to wytłumaczy ? bo za głupi jestem :o
zależy mi na CoPie tylko dlatego żeby mniej mi zależało na rzeczach które mógłbym robić w realu, mam MNÓSTWO atrakcji w realu które przekładam i odkładam tylko dlatego żeby nie stracić kontaktu z grą do której by mi się nie chciało wracać po dłuższej przerwie, bo do czego :
1. do ciągłego umawiania się i przekładania superbanalnych* misji i eventów
2. do zabijania pająków i craftowania rzeczy które nie przynoszą mi już gainów
3. do levelowania jobów których nigdy nie użyję bo deficyt blm'ów jest ZAWSZE OGROMNY
4. do patrzenia na ceny w AH i zacieraniu rąk w imieniu jap-crafterów którzy zawyżają bezlitośnie ceny żeby jakaś firma mogła dla wszystkich serwerów mieć jedną stawkę


ci którzy mają dostęp do sea chodzą jeszcze na dynamisy, czasem ze swoimi HNMLSami na inne zabawy, na ENMy, craftują i mają generalnie kupę roboty i logują się w konkretnym CELU a nie godzinami np. szukać party , jak dojdzie więcej ludzi do sea to BĘDĄ MIELI jeszcze bardziej napięty grafik bo zacznie się chodzenie do sea na mobki na które TERAZ nie mogą chodzić bo są za słabi
ŻYCZĘ WSZYSTKIM którzy teraz grają i męczą się z levelami żeby doszli kiedyś do napiętego grafika jaki funduje ffxi ludzim którzy już dużo zrobili w grze a którzy będą musieli się więcej napocić niż ktokolwiek jest sobie w stanie wyobrazić żeby zdobyć upragnione itemki

----
* - piszę tak bo nie widziałem jeszcze ŻADNEJ rzeczy w ffxi która byłaby trudniejsza od tego co robi się w moim pokoju codziennie w pracy, gra jest straszliwie banalna, trzeba tylko trzeźwych ludzi którzy wiedzą co to jest skupienie


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:34 
Cytuj  
ja jestem prawie gotowy do nocnych misji ale od 1 stycznia priorytet ZAWSZE będzie miał dla mnie SEN po północy od poniedziałku do czwartku, także jak będzie mi się chciało spać to niesety OLEWAM CoP i ffxi i wszystkich którzy sie za tym kryją :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 716 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.