mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 716 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 11:00 
Cytuj  
Ludzie nie wiecie jak 1 silence na mammeta ulatwi wam zycie... jedno male silence a wy o ancienty sie boicie :)

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 11:37 
Cytuj  
Kto sie boi, jak do tej pory z mametami radziliśmy sobie bez trudu :)


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 00:39 
Cytuj  
Skład melesowy (whm, pld, brd, war, sam, mnk) nie dal rady ><
Mamety to pikuś, too weak, Omega kick nasze tyłki 3 razy ><

Teraz zmiana, ja odpadam, Sim wchodzi. Blm powah? Oby.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 00:43 
Cytuj  
nvm
powodzenia!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 00:49 
Cytuj  
Na mametach super, biłem mocno, mialem sporo sprzetu do eva + 31, i mnie nie trafiały. Ale mamety to pikuś.
Na Omedze, to powinien wypowiedzieć się Veji, jak się cienie sprawowały.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 01:01 
Cytuj  
Sai - nie wiem jak wam ale nam Omega naprawdę nie spamowała AoE. Ani ja ani Op nie mieliśmy /nin i jak widać jakoś się udało. Tak naprawdę najważniejsze jest to żeby hate był cały czas na tanku. U nich może być ten problem że (jak później doczytałem) mają 4 DD ^^; To jest kosmicznie dużo TP :) ale też dużo dmga, może ktoś mógłby pomyśleć nad THF subem aby wrzucić trochę dmga na PLD.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 02:22 
Cytuj  
Dobra, ISP Simiego jutro bedzie nabity na pal >/

Od 15% Omegi, Simiego DCnelo i bilismy Ultime w 5kte ;D W sumie uszkodzilismy ja w 53% zanim czas sie skonczyl :/ Bez DC raczej bysmy wygrali...

A szczegoly - 3 melee (nie licze tanka) to samobojstwo, brak debuffow to samobojstwo.

Mammety - zarowno dla 2 melee + BLM jak i 3 melee mapety to pikus, schodzilismy do 8 minut, raz sie w 7 udalo. Moj Rampage wchodzil za 1k, a -ga BLMow bylo raczej zalosne ;)

Omega - to jest chore (!). W zasadzie tutaj faktycznie przydal by sie /nin, wszystkie nasze deathy byly spowodowane nie tym ze sciagnelismy hate z tanka, tylko Guiding Missile (AoE) ktore potrafi zrobic nawet 900+ dmg melee. Przez cienie jednak nie przechodzi. Za to Hyper Pulse przechodzi i jesli po tym odpali Guiding Missile to jest cieniutko. 3 melee sobie nie radzi i pada jak muchy, z BLMem bylo lepiej, ale tez zaliczylismy wipe'a, RR sie przydalo. Nie wiem czy to tylko mnie ale wydawalo mi sie ze po 30% zamiast sie wsciec Omega raczej sflaczala ;) i nie mowie tutaj o pompach. Na 15% Simi dostal DC i musielismy ja bic w 5tke, co kosztowalo nas conajmniej jakies dodaktowe 2 minuty :/ Ogolnie straszny {Bastard Sword}, zle sie bije takiego moba gdy Cie czas cisnie.

Ultima - zbyt wiele nie napisze bo udalo nam sie do niej dojsc tylko raz, generalnie nad walka trzeba popracowac jeszcze ;] (nikt nie uciekal przed Wire Cutter, mimo ze mowilem o tym), zdjelismy jej ponad 50%, pewnie bysmy zdjeli wiecej, gdybym nie pospieszyl sie z 2h (i padl) i gdyby Saed tez uzyl 2h. Oczywiscie caly czas w 5tke. Na pierwszy rzut oka wydaje sie dosc prosta, aczkolwiek nie doszlismy do Equilizera i Antimatter ;)

Generalnie nie ma sensu chodzic w 3 melee, zbut duzo TP dajemy (nawet z Subtle Blow), a nie ma kto debuffowac mobka.

Sesja nam wpadla wiec nie mamy zbytnio jak robic tych misji za szybko, Phal napisze kiedy bedzie mogl sie przejsc.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 02:29 
Cytuj  
Po wyprawie #1 pare moich uwag:
1. Mammety to niewinna rozgrzewka przed wlasciwa walka. Idzie nam gladko i calkiem szybko (7-9 minut).
2. Problemy z hate byly tylko za pierwszym razem. Potem Phal trzymal na sobie weapony az za dobrze :) /THF sub jest tu raczej niepotrzebny
3. AOE Omegi masakrowalo meleesow z /NIN subem (Vejii) tak samo jak bez /NIN (ja i Tom). Wrednym paskudztwem okazalo sie guided missile (500-900dmg). Cos z tym trzeba zrobic.
4. Mam wrazenie ze pompa dziala dluzej niz 30s. Koncowka Omegi byla calkiem lightowa (do momentu kiedy DCnal Simi.. :P) Moze powinnismy uzywac pomp wczesniej niz przed 30% hp?
5. Ultima jest duzo prostsza od Omegi (przynajmniej na poczatku) wiec moze lepiej jest uzyc niektore 2hr na koncowce Omegi?
6. BLM jest jednak baaardzo przydatny na weaponach... :)

Ostatnim razem na drodze do zwyciestwa stanelo nam... pechowe DC. Przynajmniej bedziemy mogli jeszcze troche powalczyc :)
Bylo super!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 02:43 
Cytuj  
Jakbyście chcieli wiedzieć to Omega praktycznie nie używa speciali AoE przed 50% HP. Zresztą bardzo łatwo jest zauważyć kiedy zaczyna "wariować". My pomp używaliśmy na 50% 25% i 10% - dla pewności. I na Omedze i na Ultimie.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 07:15 
Cytuj  
Z Omegą nie jest tak do konca bo przy 20% odpala sobie cos w rodzaje 2h mnka :) Bez mambo byłaby tragedia, a Ultima zabardzo spamowala specjale, flame thrower czy cus takiego. Proponuje wstępnie się umówic na Sobote wieczór, ewentualnie niedziele w południe.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 08:51 
Cytuj  
Skoro mamy iść w sobotę lub niedzielę to skoczmy może pofarmować chipy na pompy? Taniej będzie.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 09:03 
Cytuj  
Ja kupie pompe, wogóle nie mam czasu na farmowanie :/


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 09:43 
Cytuj  
wypiłem kilka super etherów żeby starczyło na flare
odpalam i :o
odpalam i :o
odpalam i :o
jakimś cudem po DC (na moim nowym routerze :evil:) nie mogę się zalogować (jest Downloading lokacji i mam czarny ekran a potem komunikat że serwer jest wyłączony i mam spróbować kiedy indziej, na modemie tepsowym mój DC trwa 30 sekund, nie mam R0 tylko od razu wypad do windowsa i ponowne logowanie) przez około 5-10 minut na postać która miała DC na wszystkie inne moje alty mogę :evil:

też chyba nie będę mieć czasu na farmowanie chipów a jak będę mieć to pewnie w tym czasie inni nie będą mieć ale mogę pomóc zebrać gile na pompe, gwarantuję że będzie szybciej niż sama podróż na chipowe spoty

byliśmy bardzo blisko zwycięstwa i nie wiem czy uda nam się być tak blisko znowu, potiony to podstawa i użycie ich przy żółtym HP jak dla mnie to mus, nieużycie potionów mając red HP przez 10-20 sekund jest dla mnie niezrozumiałe bo te walki na które się załapałem aż takie trudne nie są (z red HP czeka się na śmierć, cure czy normalnie można zadawać dmg obok Omegi ?) do momentu jak skończy się mana i trzeba tracić czas na picie etherów a potem jeszcze odczekać karę za ich użycie :evil:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 10:57 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
byliśmy bardzo blisko zwycięstwa i nie wiem czy uda nam się być tak blisko znowu
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A co do samej walki. Świetna zabawa.

Pytanie do Paladyna: Po co Vokujesz pierwszego mammeta? One przez to lecą na WHMa jak tracisz hate. Po prostu podbiegnij do nich, one polecą za Tobą i tak zostaną. Nie Vokuj, nie atakuj. Nie zlinkują się z tym jednym, którego weźmie Veji - gwarantuję. Masz w tym wypadku 100% hate control bez jakiegokolwiek skilla czy czaru.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 11:16 
Cytuj  
jak dla mnie ... to technicznie żescie się już rozpisali ..... muszę mieć JESZCZE więcej etherów i resztę "badziewia" na ultimie dopiero użyłem Vile i Vile+1 więc ....do tego czasu jest ok ....( chyba ,że Comodo pada ) to już jest gorzej . czasy na mammetach : 9;55 :P >> 8:07 >> 8:28 ( ta z Simim zamiast Toma ) . Omega z DC Sima i Reraisami >> 22:59;;.....

Ja już wczoraj "odrobiłem" wydatki ...... 1 sesja Pijawek i kasa wróciła , więc jestem gotowy ......... w sobotę jestem dopiero po 22 więc proponuje niedzielę ....... cały dzień mogę >> jak wam pasuje ..... od poniedziałku mam nocki


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 11:20 
Cytuj  
AD SIMI


..... po użyciu chociażby Hi-ethera czy Super - ethera ... masz chwilowy delay spelli ..... nie mówiąc już o pro ..... pro nakłada tą pieprzoną blokadę na next medicines........... zeszła mi ( nawiasem mówiąc ) po 20 minutach


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 11:27 
Cytuj  
no, panowie, ladnie sie spisaliscie ^^
glupie dc sima >< simi, zadzwon do operatorow i ich ochrzan ><
ja bym wolala sobote, jesli mialabym isc.. z tego prostego powodu, ze sesja juz sobie jest i w poniedzialek mam egzamin.. ale moze nie jestem potrzebna, bo moze Comodo bedzie mogl ^^;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 11:30 
Cytuj  
ja będę chciał chorobowe wziąść do czwartku włącznie ..... może mi da .... to potem już mam ranki :p


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 11:47 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
..... po użyciu chociażby Hi-ethera czy Super - ethera ... masz chwilowy delay spelli ..... nie mówiąc już o pro ..... pro nakłada tą pieprzoną blokadę na next medicines........... zeszła mi ( nawiasem mówiąc ) po 20 minutach


to prawda, dlatego nie wiem czy mam czytać gazetę czy film sobie oglądać w TV jak piję sobie etherka lub kilka pod rząd (w tym czasie być może Ty też i Comodo też piją) bo leczyć na pewno nie mogę/możemy wtedy nikogo a przydałoby się ...

mój 24h DC był około 1.37, gdybym grał codziennie do 2.00 to bym wiedział że go będę mieć, za tydzień mogę mieć dużo wcześniej

jak ktoś ma jakieś problemy z gilami na medsy to niech da mi znać, 200k na pompę to pikuś bo pompa jest tylko jedna na walkę dla osoby, ważnejsze są sensowne potiony, ethery i food

wolałbym iść pofarmować składniki na Hyper Potiony i dać komuś do zrobienia (Alchemy 70)
edit(można kilka Hyper Potionów pod rząd sobie wypić ?)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 sty 2006, 12:01 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 11:57 
Cytuj  
Jak tylko będę in game mogę iśc farmować cokolwiek co będzie potrzebne.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 716 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.