mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 19:57 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
WIecie co?
Patrząc na Wasze wypowiedzi już teraz stwierdzam, że za ten rok-dwa gdy będę mieć sensowną postać to raczej nie chcę być w CC.
Kłócicie się o byle co i pod byle pretekstem.
Sorry Winetou - to jest tylko gra. Gra ma relaksować, a nie być dodatkowym stresem w życiu.
Do tego część z CC uważa się za nie wiadomo jaką elitę. Ok - mają wypasione postacie - i co z tego? Ja wolę mieć życie prywatne.

I proszę tego nie odbierać jako atak na wszystkich członków CC - ale na wyżynach znajdują się osobnicy, którzy już dzisiaj wywołują u mnie odruch wymiotny (przykładowo nagonka na Bodzia - obie strony przesadziły).

Dziwię się, że jeszcze ze sobą rozmawiacie. Na miejscu Bodzia poszukałbym sobie ekipy zachodniej (lub wschodniej) i olał polskie community, w którym brak i kultury (Rhaegal) i wspólnego zgrania się.
W MMORPG gram od kilku lat. Pierwszy raz widzę by jakakolwiek "gildia" tak się między sobą cięła. Na siłę stworzyliście jedno, wielkie polskie community, które za cholerę się nie utrzyma - za dużo sporów - lepiej chyba podzielićsię na 3 grupki. Szkoda bowiem szargać sobie nerwy.


W kazdym malzenstwie sa spory.
Stfu.
Z problemami trza se radzic a nie uciekac od nich.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 20:08 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Dziwię się, że jeszcze ze sobą rozmawiacie. Na miejscu Bodzia poszukałbym sobie ekipy zachodniej (lub wschodniej) i olał polskie community, w którym brak i kultury (Rhaegal) i wspólnego zgrania się.
W MMORPG gram od kilku lat. Pierwszy raz widzę by jakakolwiek "gildia" tak się między sobą cięła. Na siłę stworzyliście jedno, wielkie polskie community, które za cholerę się nie utrzyma - za dużo sporów - lepiej chyba podzielićsię na 3 grupki. Szkoda bowiem szargać sobie nerwy.


nie rozumiesz finala, my się bardziej kochamy niz się Tobie będzie kiedykolwiek wydawać

za rok jak będzisz w innych LSach niż CC to będziesz w pocie po nocach "zapieprzać" i poświęcach się dla całkowicie obcych ludzi
na Bodzia nie ma i nie będzie nagonki
za rok spróbuj zorganizować 30-50 osób z 10 krajów żeby pobawić się z nimi 3h to pogadamy ...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 20:09 
Cytuj  
różne HNMLSy powstawały i upadały, powstawały i upadały - a CC jest ciągle i rośnie w chwałę - już od prawie 3 lat.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80


Ostatnio edytowano 18 kwi 2006, 22:31 przez Huckster, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 20:14 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
różne HNMLSy powstawały i upadały, powstawały i upadały - a CC jest ciągle i rośnie w chwilę.


To moze jednak kiedys powstanie CCHNMLS......


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 20:19 
Cytuj  
Nie rozumiesz polskiej mentalności Tczewiak, kłótnie to nasze hobby :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 20:29 
Cytuj  
W calym CC tylko ja jestem w porzadku.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 20:30 
Cytuj  
noo..Op to wielki chlop ;)


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 20:34 
Cytuj  
-.-

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 22:13 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
WIecie co?
Patrząc na Wasze wypowiedzi już teraz stwierdzam, że za ten rok-dwa gdy będę mieć sensowną postać to raczej nie chcę być w CC.
Kłócicie się o byle co i pod byle pretekstem.
Sorry Winetou - to jest tylko gra. Gra ma relaksować, a nie być dodatkowym stresem w życiu.
Do tego część z CC uważa się za nie wiadomo jaką elitę. Ok - mają wypasione postacie - i co z tego? Ja wolę mieć życie prywatne.

I proszę tego nie odbierać jako atak na wszystkich członków CC - ale na wyżynach znajdują się osobnicy, którzy już dzisiaj wywołują u mnie odruch wymiotny (przykładowo nagonka na Bodzia - obie strony przesadziły).

Dziwię się, że jeszcze ze sobą rozmawiacie. Na miejscu Bodzia poszukałbym sobie ekipy zachodniej (lub wschodniej) i olał polskie community, w którym brak i kultury (Rhaegal) i wspólnego zgrania się.
W MMORPG gram od kilku lat. Pierwszy raz widzę by jakakolwiek "gildia" tak się między sobą cięła. Na siłę stworzyliście jedno, wielkie polskie community, które za cholerę się nie utrzyma - za dużo sporów - lepiej chyba podzielićsię na 3 grupki. Szkoda bowiem szargać sobie nerwy.



a weź sie zamknij .......



wystarczająco mało kultury ?


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 22:27 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
że za ten rok-dwa gdy będę mieć sensowną postać to raczej nie chcę być w CC.
To zdanie mi się najbardziej podoba :lol:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 22:35 
Cytuj  
Kłótni mam dosyć na różnych forach :P
Gra jest po to by świetnie się bawić, a nie wyzywać.
Ale to tylko moje zdanie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 22:41 
Cytuj  
FF XI to nie gra.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 22:45 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
W calym CC tylko ja jestem w porzadku.


/nod

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 23:00 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
FF XI to nie gra.


No co Ty.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 23:13 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Dziwię się, że jeszcze ze sobą rozmawiacie. Na miejscu Bodzia poszukałbym sobie ekipy zachodniej (lub wschodniej) i olał polskie community, w którym brak i kultury (Rhaegal) i wspólnego zgrania się.


Nie ma nic lepszego jak mentorski ton kogoś kto nie ma o sprawie rózowego pojęcia o zielonym nie wspominając. Na Twoim miejscu zanim zabierałbym głos starając się napisać coś mądrego najpierw bym się głęboko zastanowił i przemyślał czy mam prawo wpieprzać się "między wódkę a zakąskę" będąc biernym obserwatorem z boku. Nie wiesz co osoby o których wspominasz zrobiły wspólnie, ile się znają, jak się zachowują w sytuacjach mniej stresowych a mimo wszystko tonem mentora oceniasz. Jakbym nie miał kultury o której brak mnie posądzasz to napisałbym "spierdalaj głupi chuju" a tak, napisałem specjalnie dla Ciebie nie mający pojęcia o czym piszesz Tczewiaku pierwsze trzy zdania gdzie wyraziłem moje zdanie na Twój temat w nieco bardziej kulturalny sposób.

Jeśli jednak to nie wystarczy to sugeruję zdjąć perełkę CC jak najszybciej, nikt nie lubi gościa który pojawia się "z dupy" i od razu wszystkich ocenia NIE GRAJĄC Z NIKIM nawet w party przez pół godziny.
Ewentualnie załóż własny linkshell, najlepiej o nazwie "Iknowitall"


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 23:53 
Cytuj  
Ja się z CC nie nagrałam i udzielać się nie powinnam, ale swoim zwyczajem swoje 3 grosze dorzucę. Wszędzie (na każdym ls'ie) są osoby, które się lubia bardziej lub mniej. Proste? No. Na każdym ls'ie są ludzie (no, serioooo), którzy mają swoje wady i zalety (patrz: różnie reaguja w różnych sytuacjach, mają rózne systemy wartosci, słownictwo, kulturę osobistą i w ogóle). Sa też osoby, które żrą się dla zasady, bo tak lubią. Są zrzędy, marudy, leniwce i wszyscy ci bardziej zrównoważeni. Ale każdy jest człowiekiem i ma prawo się wkurzyć nawet o to, że mu się baterie w klawiaturze wyczerpały, gdy farmował pszczoły. Do czego zmierzam. Polski ls, czy nie - zawsze bedą zwady, nie dogodzisz każdemu. CC jest bardzo obfitym w graczy ls'em, a co za tym idzie -> w takim tłumie łatwo sie potknąć, pobić, popyskowac sobie. Ale i tak wiele z tych osób, które teraz panie na t. (skleroza, sorry) oceniłeś, potrafi kiedy trzeba zebrac się do kupy i zrobić coś fajnego. Oceniając od razu ludzi, których praktycznie nie znasz (ani ja, tak serio) skreśla Cię na wstępie. Ramuh NIE równa się perła CC. Jest masa ls'ów. Nie pasuje? Zmień. chcesz polaków, ale nie tych? Idź na Fairy, Galakar Cię chetnie przygarnie .Tak czy inaczej jednak ten wzajemny szacunek zachowajmy i nie oceniajmy się zbyt brutalnie nie znając się prawie wcale. Ufff.... <czekam Simi... >


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 00:06 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):

Ewentualnie załóż własny linkshell, najlepiej o nazwie "Iknowitall"

Może lepiej Gothacatchthemall" lol :D
Tczewiak twoje rozumowanie ma tylko jeden mały błąd: skoro oni się tak nie lubią, to czemu siedzą jeszcze na jednym ls-ie? Przecież nikt ich nie trzyma :D Jest powiedzenie: kto się czubi ten się lubi :D
Opi napisał(a):
W calym CC tylko ja jestem w porzadku.

Zapomniałeś o Kotce :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 00:36 
Cytuj  
Dobra sztafakap ;]
Idzcie grac zamaist pisac bzdury ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 00:50 
Cytuj  
1. Nie oceniam - przedstawiam punkt widzenia z boku.
2. Perełkę dostałem mimo, iż nie prosiłem - ba nawet mówiłem, iż nie jestem pewien z różnych wszględów czy chcę dołączać do tego LS'a.
3. Czemu od razu poszliście w rozumowanie "onnie lubi nas wszystkich". Nie mogę nikogo nie lubić - po prostu zwracam uwagę na pewne, dziwne wybryki - coś czego w mmorpg nie bywa (możliwe, iż bywa w wowie - w końcu tam mnóstwo dzieci). Ja przyzwyczaiłem się do tego, iż w jednej gildii skupiają się ludzie, którzy naprawdę się lubią i zawsze sobie pomagają. Grając w ragnaroka - bez proszenia od razu otrzymałem pomoc od ludzi, którzy mnie tam ściągnęli - więc to byłby kiepski przykład.
SWG - noob nie noob - każdy chętny do pomocy był.
FFXI - od początku pomaga mi Jasonos/Kassei.

I nie chodzi tutaj o pomoc "finanse/itemy" (aczkolwiek tutaj to akurat Kasseiowi wielkie dzięki za gile na gwp w pierwszych godzinach gry oraz za ten cały "złom", który wysłał dla koleżanki) - chodzi raczej o wdrożenie w pierwsze godziny gry - gdy mechanika jakby nie patrzeć wydawać się może nieco egzotyczna.

Do czego zmierzam. Gildia (tutaj zwana LS'em) to powinna być paczka zgranych ludzi, którzy dostają się do niej po zaakceptowaniu przez resztę community (świetny przykład - Atlantis Razors SWG Eclipse), a nie osoby dobierane przypadkowo - nie wiadomo skąd (tak jak np. ja).
Fajnie sobie pogadać w grze, fajnie móc zapytać. Tutaj pokłony dla CC. Jednak w oczekiwaniu na dostawę FFXI przeglądałem nieco forum i raporty z Limbusów/Dynamisów.
Dzisiaj nie wytrzymałem - napisałem co o postawie "musisz być głupi dupku" sądzę. Tak bowiem można odebrać wypowiedzi niektórych osób na tym forum. Ktoś napisał, że nie przyjdzie tak późno na dynamis, bo rano ma pracę. Od razu ktoś na niego naskoczył, że on śpi jeszcze mniej, bo ta gra jest obowiązkiem O_O...
Ludzie no weźcie się opamiętajcie. Do tego właśnie zmierzałem - jeśli chcecie ustalić regułę, iż CC chce gromadzić wokoło siebie tylko "elitę", która będzie gotowa rzucić pracę, rodzinę i życie prywatne na każde zawołanie to jest w tym chyba coś chorego nieprawdaż?

Mój post miał pokazaćjak widzą Was ludzie z zewnątrz. Wyciąganie brudów na forum, taplanie się w tym łajnie. Jeśli to coś w stylu dziecięcych zabaw to ok - ale czy nie epiej zrobić to prywatnie? Nie lepiej założyć własne forum, gdzie sprawy "polityki wewnętrznej" i problemów będziecie obgadywać? Wyciąganie takich syfów tutaj jest po prostu niesmaczne. Fajnie jak piszecie raporty - gorzej gdy piszecie na siebie obelgi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 01:15 
Cytuj  
Nooo-ooooooooooo swiat MMO przez pryzmat Ragnaroka i SWG ;]
SWG to jeszcze zrozumiem ale Rangarok to bajka dla dzieci nie gra IMO (MAxii nie bij;P)

Nikt Ci enie kaze byc w CC. Dostales perle z uprzejmosci. Nie chcesz to nie, idz sobie do innego LSa, w/e.
To, ze sie klocimy na forum sprzeczamy o gowna najezdzamy na siebie to nasza sprawa ;] widocznie to lubimy ;]
Zreszta my tu wszyscy jestesmy paczka kumpli i sie lubimy ;] To, ze ten nie lubi tego ten tamtego a tamten zas jeszcze innego to juz prywatna ludzi sprawa. /blist i cze ;]
Mi tam sie podoba.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.