mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:08 
 
Myrta zafunduj mi nową kartę graficzną plz :D To skasuję to narzędzie szatana jakim jest windower :D A tak, cud że FF chodzi na karcie graficznej sprzed kilku ładnych lat :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:09 
 
Balrog bo...?
Zbluzgasz mnie?
/tutaj Loth konczy Ot ze swojej strony/

Ja z Windowera nie korzystałam nigdy i nie zamierzam. Dzięki temu łatwiej mi skupic się na grze. Chociaż, ze to wygoda, nie ma co zaprzeczać.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:14 
 
Lothlorien napisał(a):
Balrog bo...?
Zbluzgasz mnie?
/tutaj Loth konczy Ot ze swojej strony/

Ja z Windowera nie korzystałam nigdy i nie zamierzam. Dzięki temu łatwiej mi skupic się na grze. Chociaż, ze to wygoda, nie ma co zaprzeczać.


Przecież nikt Cie nie zmusze do czytania...to po co się męczysz ? i potem piszesz, że nie możesz tego czytać ? nie czytaj i tyle.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:14 
 
LOL :lol: :lol: :lol:
to bylo do przewidzenia ze z tematu nowy windower zrobi sie komedia :D
PS.Kamilus czy tak trzewiak lubisz sie klucic z ludzimi co ??? LOL
PS1.Jestes Lama i juz.To ze Myrta tak napisal nikogo nie urazilo tylko Ciebie ROTFL

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:15 
 
Balrog napisał(a):
Po raz kolejny wpierdalasz sie w dyskujse o której nie masz pojęcia...odinstaluj Finala, wracaj do SWG, albo zainstaluje sobie Tribie, bo widać to na Twoim poziomie.

SWG umarło.
Patrząc na poziom twoich nędznych wypowiedzi (nawet nie potrafisz powstrzymać się od wulgaryzmów) to bardziej ty pasujesz do wowa czy tibii...
I sprawa kolejna - pojęcie jak widać mam większe od ciebie - wyobraź sobie, że goole jest dobrym przyjacielem internauty. W momencie gdy windower nie działał teraz przez kilka dni to ludzie nadal używali botów (przy czym zaznaczam, iż nie działały pluginy z wersją 3.2).
Także swoje wypociny o tym, że boty do działania potrzebują windowera wsadź między bajki o babie jadze i pinokiu.

Prince: nie lubię gdy ktoś nie potrafi uszanować cudzego zdania czy decyzji. Wyobraźsobie, że do dzisiaj nie wiedziałem gdzie szukać botów do ff11 (pewnie dlatego, że mnie to nie interesowało). Dzięki balrogowi posiadam już na ten temat stosowną wiedzę - podał na tacy nazwy softu, który potrafi "umilić" życie tym, którzy tego szajsu nie używają.

Dziwnym trafem tak się składa, iż z windowera korzysta spora częśćpopulacji ff11. Gdyby SE wprowadziło w końcu tryb okienkowy to możnaby ten malutki programik odrzucić. Balrog zaścałątę częśćpopulacji nazwał lamkami jakbyś nie zauważył. Nie wciskaj więc mi, iż to ja rozpocząłem kłótnię.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 23 kwi 2006, 18:20 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:19 
 
N/C LOL
trzewiak (LOL) jak bedziesz gral FF tyle co Myrta to mozesz z nim o czyms rozmawiac!Poki co to jestes( jak by to ujac zebys nie mial sie do czego przyczepic ( LOL )) z kolyski wyciagniety (LOL).Juz wiecej sie nie wypowiadam w tym temacie ^^

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:23 
 
To, ze podał to nie powinno aż tak Cię bulwersować. Jak ktoś by chciał to i tak by znalazł (jak to Opi juz wspomniał), więc nie gadaj, ze nie wiedziałeś wcześniej gdzie lub/i jak je znaleźć T. :roll: I przez to ta cała afera w ogóle?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:23 
 
Prince - ilość czasu spędzonego przy FF ma się nijak do tej kłótni.
tczewiak ma rację - Balrog przesadził z tym jechaniem na wszystko i zupełnie niepotrzebnie podał nazwy botów. Wsio.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:24 
 
Prince napisał(a):
N/C LOL
trzewiak (LOL) jak bedziesz gral FF tyle co Myrta to mozesz z nim o czyms rozmawiac!Poki co to jestes( jak by to ujac zebys nie mial sie do czego przyczepic ( LOL )) z kolyski wyciagniety (LOL).Juz wiecej sie nie wypowiadam w tym temacie ^^

To, że ktoś gra w coś 2-3 lata nie znaczy, że nie jest skończonym chamem (żeby nie było - nie twierdzę, iż Balrog jest - w tym momencie po prostu mnie wpienił poziomem swoich wypowiedzi). Na tej samej zasadzie mógłbym rzec - "jak będziesz tyle czasu korzystać z internetu co ja to będziesz mógł ze mną o czymś rozmawiać. Póki co jesteś z kołyski wyciągnięty" ;)
Wiem, iż na polu ff11 (mechaniki gry, historii świata) jestem noob. Jednak temat traktuje o Windowerze. IMHO programik pożyteczny. Szkoda, że niektórzy korzystają z niego niewłaściwie. Jednak nie on jest przyczyną - gdyby nie on to cheaterzy znaleźlibyby (a właściwie już nzaleźli) inny sposób.
Z mojej strony brakuje mi bardzo community forum na stronach SE - takiego jak było na SOE, może pod naciskiem ludzi wprowadziliby w końcu tryb okienkowy LEGALNY, co wykluczyłoby tego typu bzdurne dyskusje.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:27 
 
zdupy temat...mozna go usunac/ zablokowac?


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:28 
 
To już masz dwóch skończonych chamów na swojej liście: mnie i Rhaegala.....tylko tak dalej...LOL


btw...podaj mi właściwy sposób używania windowera.....bo TY napewno to robisz w odpowiedni sposób...z wyłączonymi wszystkimi pluginami.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:29 
 
Keii napisał(a):
Prince - ilość czasu spędzonego przy FF ma się nijak do tej kłótni.
tczewiak ma rację - Balrog przesadził z tym jechaniem na wszystko i zupełnie niepotrzebnie podał nazwy botów. Wsio.


niech sobie podaje lol. ten soft nie jest za free

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:29 
 
... napisalem ze juz sie nie bede wypowiadal. LOL

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:30 
 
egoist napisał(a):
niech sobie podaje lol. ten soft nie jest za free

Tak?
W sumie, to dobrze :}


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:30 
 
Żebyś wiedział. Wyłączone distance, tparty. Potrzebuję trybu okienkowego - i tyle. Żeby Was więcej nie drażnić - perełkę oddam gdy tylko wrócę z wydm. Nie chce mi sie być solą w oku CC.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:33 
 
@tczewiak - lepiej zrobić tak, jak radził gdzieś bodaj Opi. Blist i po sprawie.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:34 
 
O matko T. Jakby każdy z CC po każdej kłótni odchodził, to chyba tylko Opi by tam został. Przyjmij to jak mężczyzna i żyj dalej. Unikaj B. i tyle.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:37 
 
Prince napisał(a):
... napisalem ze juz sie nie bede wypowiadal. LOL

Nah, pospamuj trochę, kilka postów zawsze może przesądzić o zwycięstwie na WoW w ilości postów :D Tak poza tym, jeszcze dwa i 400 :D


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 kwi 2006, 18:38 przez Erelen, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:37 
 
tczewiak napisał(a):
Żebyś wiedział. Wyłączone distance, tparty. Potrzebuję trybu okienkowego - i tyle. Żeby Was więcej nie drażnić - perełkę oddam gdy tylko wrócę z wydm. Nie chce mi sie być solą w oku CC.


Blist add .........i masz po kłopocie...nie Ty pierwszy i pewnie nie ostatni...LOL


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:38 
 
IMO SE nie wprowadza trybu okienkowego, zeby nie dawac przewagi grajacym na komputerze nad tymi grajacymi na konsoli.
Niestety cheatowanie jest tak stare jak gry komputerowe, ludzie lubia miec przewage nad innymi, szczegolnie jak graja slabo.

Z moich obserwacji ludzie grajacy na windowerze graja slabiej od tych "wychowanych" na fullscreen mode (nawet jesli teraz uzywaja windowera tak jak Gal na przyklad). Pewnie to wynika z mniejszego skoncentrowania na grze i tego ze wiekszosci rzeczy nie uczyli sie metoda prob i bledow, tylko wszystko na biezaco sprawdzali na www.
EDIT:
zeby windowerowcy nie poczuli sie urazeni dodam ze sa oczywiscie wyjatki, szczegolnie w CC :].

Po co np. robic trudne questy na mapy, szukac cofferow jak mozna sobie otworzyc atlasik i wszystko sprawdzic?


Ostatnio edytowano 23 kwi 2006, 18:41 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.