mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 20:58 
 
tczewiak napisał(a):
Loth: skąd ta pewność? Wychowanie. Po co kraść ma ktoś kto potrafi zarabiać, kto wie, iż kradnąc szkodzi innym?

Czyli wtedy skoczysz z mostu? Dobre rozumowanie :D A ja jakoś nie potępiam tych co zwędzą bułkę ze sklepu po 3 dni nie mieli nic w ustach.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 20:59 
 
tczewiak napisał(a):
Loth: skąd ta pewność? Wychowanie. Po co kraść ma ktoś kto potrafi zarabiać, kto wie, iż kradnąc szkodzi innym?

Bzdury. Nie masz wpływu na to. Dzieciaki z dobrych domów i z rodzin katolickich i w ogóle z tych "przykładnych rodzin" ćpają, piją, kradna, gwałca i mordują. A jak będziesz musiał adoptowac dziecko? Skąd wiesz jakie ma geny? Ludzki charakter jest niezbadany więc jak pisałam: w życiu tylko śmierć jest pewna.

Btw. Tczewiak Twoje gadanie jest takie...monotonne...Tja, wiem, że moje też, ale jak tu inaczej? -_-'


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 21:02 
 
Wam wszystkim brakuje jednego: spamu :D Mój cel: dogonić Opiego :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 21:04 
 
Er. no ba! XD


_________________
Obrazek

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 21:05 
 
Kassei napisał(a):
Oł dżizas :o :o :o :o Flamerskie mistrzostwo świata :] "Prawie jak dzieci w dziale WoW"....tylko tutaj "prawie" dużej różnicy nie robi :] :] Pięknie spędziliście weekend majowy :lol:


Nawet gorzej niż dzieci w dziale WoW a myślałem że w FF grają inteligentni ludzie. A tutaj tylko teksty w stylu "Wszyscy kradna i my też tak róbmy", "W Polsce jezt źle i niegdy lepiej nie bedzie" dzięki takim ludziom i takiemu myśleniu to napewno nie bedzie.


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 21:06 
 
nie wszyscy.. ;p
czy moderator moze zamknac ten topic?:/


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 21:16 
 
Erelen napisał(a):
Czyli wtedy skoczysz z mostu? Dobre rozumowanie :D A ja jakoś nie potępiam tych co zwędzą bułkę ze sklepu po 3 dni nie mieli nic w ustach.

Porównujesz kradzież środka niezbędnego do życia do kradzieży czegoś co jest luksusem?
Momuś kto przymiera głodem jestem w stanie pomóc, ba nawet jeśli nie przymiera głodem, ale nie stać go na dalszą edukację - jestem w stanie dać komuś na to pieniądze.
Ale nigdy nie poprzę kogoś kto zabiera cudzą własność szkodząc mu tym.
Kradnąc soft zabieracie pracę programistom. Firma bowiem będzie musiała przeprowadzać redukcje.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 21:18 
 
Chlastu chlast.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 21:21 
 
Kradnąc bułki zabierasz pracę piekarzom :D ! post bliżej Opiego :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 21:25 
 
Er. co ty /za przeproszeniem/ chrzanisz? -_-' Kradnąc bułki zabiera prace piekarzom? ROTFL roku. Chyba im dodaje roboty...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 21:26 
 
Pls nie piszcie juz tu nic wiecej, bo tczewiak bedzie pisal te swoje debilne posty bez konca....

Huck zamknij tego posta..pls


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 21:26 
 
tczewiak napisał(a):
Owszem :D
Ale przynajmniej ja będę utrzymywać swoje dzieci i nie będą one przymierać z głodu. Kraść także nie będą.


czlowiek z misja. powodzenia. szczerze zycze.

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 21:56 
 
Lothlorien napisał(a):
Er. co ty /za przeproszeniem/ chrzanisz? -_-' Kradnąc bułki zabiera prace piekarzom? ROTFL roku. Chyba im dodaje roboty...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Spadłem z krzesła po prostu :lol: :lol: :lol:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 22:07 
 
Lol Loth :D chodziło mi: ukradniesz jedną bułkę, piekarnie mniej zyska, zwolni jednego pracownika, a więc ten jeden pracownik straci pracę :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 22:12 
 
Er.: ile ludzi kradnie bułki? Ile kosztuje bułka i jej produkcja?
Ile ludzi kradnie soft? Ile kosztuje soft i jego stworzenie?

Rozumiesz już skalę problemu?

Po za tym - soft nie jest Ci niezbędny do życia. To jest ta podstawowa różnica.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 3 maja 2006, 22:12 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 22:12 
 
Erelen no, ale zobacz. Przyjdzie dziecko Tczewiaka do sklepu i stwierdzi "na złość ojcu ukradnę bułkę". No i ukradł. Sprzedawca traci bułki, idzie do piekarza i mówi "joł ten dzieciak mi ukradł bułkę, zrób więcej" no i piekarz zarabia XDDDDDD

O to mi chodziło :P Zreszta temat i tak do kasacji...
Przeszliśmy od pytania, po piractwo do dzieci Tczewiaka i kradziezy bułek. Oby tak dalej a skonczymy na ptasiej grypie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 22:21 
 
To ty źle rozumiesz :D Zobacz: przychodzi takie dziecko Tczewiaka do sklepu i kradnie bułkę, bo kradzież bułki dobra, kradzież softu zła. Taki piekarz traci pracę, na złość kradnie cały możliwy soft i z tego powodu 4 programistów traci pracę. Czyja to wina? Tczewiaka :D Nawet Lepper jako wiceminister to wina Tczewiaka :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 22:24 
 
Erm.....taaaaaa....temu panu już wystarczy.

Ide spać. Ten temat wyssał resztki zapasów mojego mózgu na dzień dzisiejszy.

Wam tez radze iść spać. I zamknać to g**** przez duz G :roll:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 22:36 
 
tczewiak napisał(a):
Er.: ile ludzi kradnie bułki? Ile kosztuje bułka i jej produkcja?
Ile ludzi kradnie soft? Ile kosztuje soft i jego stworzenie?

Rozumiesz już skalę problemu?

Po za tym - soft nie jest Ci niezbędny do życia. To jest ta podstawowa różnica.


dlaczego nikt się nie zastanawia czy przypadkiem Microsoft nie okrada NAS bo chce nam wcisnąć 'kit' po kosmicznej cenie ????
przecież oni na naiwnych ludziach zarabiają setki mln $ na CZYSTO rocznie, gdzie tu mowa o okradaniu ? nawet jak wszyscy chińczycy będą mieć po 5 kopii w domu to MS nigdy tego nie odczuje bo nigdy tych pieniędzy by nie widziało i nie może ich wpisać jako 'zaplanowane zyski'

poza tym najważniejsza rzecz: najwięcej softu pisze się na naszej planecie takiego którego ukraść się nie da, jest pisany na kontrakty konkretnych firmom i w domu nawet nie ma możliwości go uruchomić
Microsoft ze swoim windowsem to malutka kropelka w oceanie softu jaki istnieje na świecie i sami się z tego śmieją, linux kopie po piętach windowsa i MS dlatego szefowie MS siedzą cicho na swoich stołkach licząc premie, jak się odezwą głośniej z tematem piractwo MS+Windows przestanie istnieć

dobrze by było pograć z wami kiedyś w ffxi, nie widzę na razie szans niestety

btw. wiązanie anime z piractwem to tak jakby wyrzucić taśmę demo amatora który chce żeby jego wypociny ujrzały światło dzienne, żaden szanujący się twórca 'wysokojakościowego' anime nie robi tego dla zysku, on nie chce sprzedać sztuki tylko zmusić do myślenia, niestety dla 90% ludków na świecie to za trudne rzeczy dlatego anime nigdy nie będzie popularne na masową skalę tak jak np. windows (który jest również dla 90% ludzi za trudny, linux dla 99.99 % ludzi)


_________________
Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 00:06 
 
Kostek napisał(a):
Kassei napisał(a):
Oł dżizas :o :o :o :o Flamerskie mistrzostwo świata :] "Prawie jak dzieci w dziale WoW"....tylko tutaj "prawie" dużej różnicy nie robi :] :] Pięknie spędziliście weekend majowy :lol:


Nawet gorzej niż dzieci w dziale WoW a myślałem że w FF grają inteligentni ludzie. (...)


Za moich czasow tak bylo :)
Nie chcialbym miec nigdy do czynienia z takim tczewiakiem. Pewnie jako 'wzorowy uczciwy obywatel' zlozyl juz na wszystkich 'zlodziei' doniesienie do prokuratury o popelnieniu przestepstwa.
Szczere wyrazy wspolczucia...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.