mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 15:55 
Cytuj  
Ehhh parafrazując "Łódź przeprasza za Michała Wiśniewskiego" napiszę "CC przeprasza za Stokrotkę" :oops:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 16:32 
Cytuj  
W cc tez organizacja jest kwestia dyskusyjna a pomoc innym rowniez nie zawsze sie udaje bokazdy ma jakiestam swoje male cele ktore w danym momencie gry - szczegolnie jak ma niewiele czasu na granie - chce osiagnac. Tu tez sa ludzie i ludzie; caly w sumie wachlarz osobowosci ktore sa charakterystyczne ale przez to chyba mamy jakis folklor lokalny :>
NA low lewelach i poczatkach gry cc jest na pewno wskazanym LSem.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 16:40 
Cytuj  
Według mnie nie powinno byc pierdolenia i niech przejdą do nas ...
blist najwyzej i koniec


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 17:58 
Cytuj  
Nie przypominam sobie abym kogos opierdolil, co najwyzej sie spytalem co robi osoba z innego polskiego ls u nas z żadaniem pomocy ze strony CC. To jak wy odbieracie mnie to wasz prywatny problem, nie pasuje wam to mnie zblistujcie, nie popełnilem zadnego przestepstwa ani tez nie sadze abym w jakis soposob przyniósl wstyd sobie czy komus innemu.

Jak czytaliscie log, wspomnialem ze ktos inny da perle, bo ja nie dam, poniewaz jest to sprzeczne z moimi zasadami a sack holderow jest kilku.
Na co dostalem odpowiedz ze osoba z ktora rozmwaim wolal by przezuc cos tam niz wziasc perle odmnie. Uwazam ze odpowiedz byla chamska.

Mysle ze osoba dajaca perle ma prawo widziec dlaczego dana osoba chce dostac perle zwlaszcza ze chetny ma lv 30+, i jak sie okazuje jest liderem innego polskiego ls. Ludzie kotrzy nawiali z RM do CC maja prawo czuc sie bezpiecznie na CC. A nowi czlonkowie polskiej spolecznosci z ramuh moga sobie wybrac czy chca byc na CC czy na innym polskim ls-e, pisze innym bo RM jest innym polskim ls.

Dlaczego mam dac perle wbrew moim zasadom ? Ale nie lamie tez perel co najwyzej wylacze perle swoja na jakis czas, nie jestem taki jak ... "".
Nie bardzo widze powod aby sie wstydzis swojego zachowania, ani tym bardziej aby ktokolwiek przepraszal w moim imieniu, lub za mnie. Jesli dojde do wniosku ze popelnilem blad, to sie do tego przyznam i publicznie przeprosze, narazie uwazam ze nie popelniam bledu.

Co do żekomego blist to nie wy mnie mieliscie tylko ja was drogie miski, a poszlo o to samo, czyli twozenie kolejnego polskiego ls na ramuh bo kilka osob mialo problem z jakims ludziem na CC, z tego co pamietam to tylko ja /blistowalem wszystkich czlonkow tegoż, byc moze z drugiej strony tez dostalem /blist. Co nie zmienia faktu ze bylem osoba nawolujaca do wyrozumialosci i zgody.

Funkcja ktora pelni w chwili obecnej RM wykracza poza chat dla trojga znajomych z innych gier, nagminnie invitujecie do siebie ludzi zaczynajcych grac na ramuh a mowiacych po polsku, z tego co wiem kilka osoba ma perly obu ls'ow.

Jak juz pisalem wczesniej Polacy sami skutecznie rozpieprza kazde stale community, twozac kolejne guild's, ls'y czy corporacje bo im cos nie pasuje, CC mialo w zamierzeniu byc jedynym wspolnym Polskim ls na Ramuh, szanujmy to zalozenie.


JA osobiscie uwazam ze Tworcy lub Wspoltworcy RM doskonale wiedzieli co robia i w jakim celu robia kolejny ls, i w jakim celu daja swoja perle kolejnym nowym osobom, nie mam zamiaru im ulatwiac rekrutacji wsrod polakow do ich ls-a, ani tez nie mam zamiaru im pomagac aktywnie w czym kolwiek zwiazanym z FF.

EoT z mojej strony.

PS : A teksty typu ze najgorsze co moze byc to wdepnac na stokrote wsadzcie se w dup#% drogi kolego.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 18:18 
Cytuj  
jejku... DRAMA :wink:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 18:19 
Cytuj  
Prawie jak DH
http://www.guildportal.com/Guild.aspx?G ... ID=2944839


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 18:29 
Cytuj  
www.chomiks.pl powiadam.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 18:41 
Cytuj  
Moze skoczymy na wyspe na pvp? :D
CC vs RM

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 18:46 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Moze skoczymy na wyspe na pvp? :D
CC vs RM



Hahahahaha {Yes Please}


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"


Posty: 20
Dołączył(a): 26.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 20:36 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
[...]
Z tego co wiem, Dyrektor odszedł, bo "narzucano mu nasz styl gry". Cóż, spoko człowiek, tylko stały w swym fochu, mówi się trudno :)[...]


Z całym szacunkiem dla niego, jako bliskiego przyjaciela - racja.
To i wiele innych rzeczy jest w dużej mierze skutkiem faktu, że nie mieliśmy wiele pojęcia o ffxi choć wydawało nam się zgoła inaczej.
Chcieliśmy spróbować po swojemu dobierać job'y, zdawało nam się, że przez wieczność można solować a gra kończy się po wyexpowaniu lvl75. Ta... jasne :>
Nie będę zaprzeczał, że przez długi czas pomimo paru tygodni grania w betę a potem miesięcy już grania w full-ver zdawało mi się, że ls nie jest niczym innym jak tylko chat room'em. Dziś wiem, że nie jest ale dla nas miał zastąpić nieobecny w ffxi, w przeciwieństwie do wszystkich innych gier na Xbox i Xbox360, in-game chat.
To tylko gwoli wyjaśnienia.

pozdrawiam - Ojciec


_________________
RNAcid a.k.a. 'Ojciec' WAR/MNK/DRK [retired]
Giving them zombies what they deserve...
Obrazek
http://www.rnacid.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 21:02 
Cytuj  
Na 75 lvlu tak naprawde gra sie zaczyna. :)

My tez nie uzywamy komunikacji glosowej i wiekszosc rzeczy ludzie z CC zalatwiaja na LS chacie.

Mnie tez na poczatku denerowalo, ze kazdy MNK ma sub WARa, ja gdzies do 30 lvlu chdzilem z RDMem. Potem potrzeba bycia oryginalnym w naturalny sposob mija.

pozdrawiamy


Posty: 20
Dołączył(a): 26.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 21:14 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Nie przypominam sobie abym kogos opierdolil, co najwyzej sie spytalem co robi osoba z innego polskiego ls u nas z żadaniem pomocy ze strony CC. To jak wy odbieracie mnie to wasz prywatny problem, nie pasuje wam to mnie zblistujcie, nie popełnilem zadnego przestepstwa ani tez nie sadze abym w jakis soposob przyniósl wstyd sobie czy komus innemu.


Owszem, od tego zacząłeś. Teraz jednak pozwól sobie otworzyć oczy na fakt, że pytając wówczas o dobrą wolę któregoś z graczy nie byłem osobą "z innego polskiego ls" a praktycznie osobą z Waszego ls bowiem RM powstało dzień czy dwa wcześniej i więcej czasu spędzałem nosząc perłę CC. Wystarczał wówczas jeszcze 1-on-1 chat z Dyrektorem przez XBL i nie musiałem do nikogo pisać. To, że mnie nie zauważyłeś na CC wcześniej wynikało z tego, że:
a) nie gram wiele i niezbyt długo;
b) nie należę do osób narzucających swoje towarzystwo - wolałem czytać niż pisać;
c) taki uber jak Ty nie raczył nawet zauważyć, że cokolwiek się zmienia;
d) dopisz sobie co Ci się podoba, ja nie będę protestował.

Nie żądałem pomocy, zapytałem czy ktoś miałby chwilę wolnego czasu by pomóc noob'owi. Jeśli to jest żądanie Twoim zdaniem to cieszę się, że nie masz nic wspólnego z dyplomacją, bo notorycznie bylibyśmy w stanie wojny z jakimś Słoniostanem albo inną Zyrazją.

Mój odbiór Ciebie jest taki sam jak każdego innego człowieka, wybacz ale nie widziałem w Vanad'iel tabliczek z napisem "Uwaga Stokrotka!" .Anglosasi mają zwyczaj powiadać "you'll never have second chance to make first impression" a pierwsze wrażenia ze spotkania ze Stokrotką są jakie są.

Przynosisz wstyd sobie, swoim rodzicom i wszystkim tym ludziom, którzy bronią opinii, że czego jak czego ale odrobiny normalności można się od graczy spodziewać.

Mam w głębokim poważaniu Twoje zdanie i Twoje gadki o paleniu się "w tyłku" czy też "pod tyłkiem". Mam tylko nadzieję, że przez moment poczujesz się tak jak na to zasługujesz.


Scorpio napisał(a):
Jak czytaliscie log, wspomnialem ze ktos inny da perle, bo ja nie dam, poniewaz jest to sprzeczne z moimi zasadami a sack holderow jest kilku.Na co dostalem odpowiedz ze osoba z ktora rozmwaim wolal by przezuc cos tam niz wziasc perle odmnie. Uwazam ze odpowiedz byla chamska.


Jeśli masz więcej niż pięć lat, a zakładam, że tak właśnie jest, powinieneś nabyć już doświadczenie pozwalające Ci stwierdzić, że jakkolwiek samo posiadanie zasad oraz postępowanie według jakiegoś kanonu moralnego jest godne najwyższego podziwu to już treść owych zasad - dla jednego istotnych i wzniosłych - dla kogoś innego może być stekiem bzdur nie do przetrawienia.
Nie bronię Reynevana ale pragnę uczulić Cię na fakt, że żaden z Was w logu nie przedstawił sensownej argumentacji [jeśli wszystko co zostało powiedziane znajduje się w nie-wymazanych miejscach] i zasłanianie się "zasadami" przez Ciebie jest tak samo merytoryczne jak kąśliwa uwaga o żuciu azbestu.

Scorpio napisał(a):
[...] A nowi czlonkowie polskiej spolecznosci z ramuh moga sobie wybrac czy chca byc na CC czy na innym polskim ls-e, pisze innym bo RM jest innym polskim ls.


Nie masz pojęcia czym jest RM więc możesz łaskawie przestać na jego temat bić pianę. RM z założenia był i jest substytutem dla chat-room'u, który zresztą ma się pojawić w jesiennym update'cie do XboxLive i wówczas będzie całkowicie redundantne.
Nie zajmujemy się werbowaniem ludzi do RM, zaczęliśmy tą zabawę jako grupa przyjaciół, którzy chcieli pograć ze sobą nawzajem ale zabrakło im bardzo istotnego środka - wykorzystaliśmy możliwości oferowane przez grę. Nie odbieramy Wam członków i nie biegamy po Vanad'iel krzycząc, że każdy Polak może dostać naszą perełkę, choć jeśli ktoś poprosi to bez wątpienia takową dostanie.
Nie rozumiesz nas a my nie rozumiemy Ciebie ale to jeszcze nie powód żebyś prowadził swoją krucjatę przeciwko nam.

Scorpio napisał(a):
[...] Funkcja ktora pelni w chwili obecnej RM wykracza poza chat dla trojga znajomych z innych gier, nagminnie invitujecie do siebie ludzi zaczynajcych grac na ramuh a mowiacych po polsku, z tego co wiem kilka osoba ma perly obu ls'ow.


Piątki znajomych Panie Scorpio - tak gwoli ścisłości. Co do werbowania nowych to powtórzę, że nie masz o tym bladego pojęcia i tylko szerzysz własną, zafałszowaną wizję rzeczywistości. Jest nas w tej chwili siedmioro a ja osobiście sam dałem perły czterem członkom CC przy czym, poza jednym przypadkiem odbyło się to na ich wyraźnie wyartykułowane życzenie. Jeśli ktoś do nas trafia zaraz po rozpoczęciu gry - a z tego co wiem tylko raz się to zdarzyło i dotyczyło człowieka z mojej Friends List na XboxLive - sam ma okazję przekonać się jak gra wygląda i ma pełną wolność decydowania o tym co ze sobą zrobić. Pancernik zdecydował się grać w CC a mimo to grałem z nim dzisiaj i nie mam do niego żalu o decyzję. Pleciesz o czymś o czym brakuje Ci rzetelnej wiedzy.

Scorpio napisał(a):
Jak juz pisalem wczesniej Polacy sami skutecznie rozpieprza kazde stale community, twozac kolejne guild's, ls'y czy corporacje bo im cos nie pasuje, CC mialo w zamierzeniu byc jedynym wspolnym Polskim ls na Ramuh, szanujmy to zalozenie.


1) Moje życiowe doświadczenie pozwala mi stwierdzić z pełną odpowiedzialnością, że na emigracji nikt Cię tak pięknie nie wydyma jak rodak a w każdej zbiorowości conajmniej trzech Polaków znaleźć można na każdy temat cztery opinie przy czym połowa z nich to idioci. Czy to jest powód by nie wyjeżdżać poza granice Polski albo dyskryminować połowę każdego towarzystwa, w którym się znajdziemy? Jeśli tak to którą?

2) Co do założeń CC to są one znane Tobie i pewnie wielu innym członkom CC natomiast nikt się nie pofatygował by poinformować o tym mnie. Nie znalazłem tego ani na XBL, ani w pudełku z grą ani też na ffxi.somepage.com . Zaczynasz popadać w absurd równy temu jaki w pewnej wizji wszechświata doprowadził do zniszczenia Ziemi z powodów biurokratycznych. Nie wymagaj od ludzi znajomości zasad/założeń/praw, które nie zostały im przedstawione wraz z całą należną im argumentacją.

Scorpio napisał(a):
JA osobiscie uwazam ze Tworcy lub Wspoltworcy RM doskonale wiedzieli co robia i w jakim celu robia kolejny ls, i w jakim celu daja swoja perle kolejnym nowym osobom, nie mam zamiaru im ulatwiac rekrutacji wsrod polakow do ich ls-a, ani tez nie mam zamiaru im pomagac aktywnie w czym kolwiek zwiazanym z FF.


Napisałem Swoje już ale i tak pozwolę sobie przypomnieć - ls zrobiliśmy po to, po co go zrobiliśmy i nie zajmujemy się odbieraniem członków CC ani innym ls, nie staramy się wyłapać wszystkich (ani nawet żadnych szczerze mówiąc) nowych Polaków na Ramuh - nie jesteśmy tym zainteresowani. Skoro jednak Ty wiesz lepiej to nic prócz krótkiego "na zdrowie" nie pozostało mi do powiedzenia.

Mam nadzieję, że sypiasz przy włączonym świetle inaczej mogłoby się okazać, że ktoś Ci perłę ukradł.

nie pozdrawiam - Ojciec


_________________
RNAcid a.k.a. 'Ojciec' WAR/MNK/DRK [retired]
Giving them zombies what they deserve...
Obrazek
http://www.rnacid.pl

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 21:16 
Cytuj  
To ja z Toba Ojcze gadalem w sandy kiedys? Tys tarutaru?

Pamietam, ze chcialem Cie namowic na CC a Ty mowiles, ze my gadamy o takich rzeczach o ktorych nie macie pojecia :D strasznie mi sie smiac chcialo;P Ja jak zaczynalem gret o nic kompletnie nei wiedzialem ;] Nawet instrukcji nie mialem :D LS pomogl naprawde bardzo chociaz np. Magiked Skull zdobyl mi jakis pan, ktorego poznalem w Selbinie ;] Pamietam jak z Darasem solowalem na KH ja MNKiem a on WHMem i ciagle ginal bo mnei cure'owal. On do mnie "Ty nawet nei masz voke'a" a ja "to powiedz mi jak to zdobede !" :DDD hahahahah :DDDD

Jednym slowem, CC pomoglo mi na poczatku BARDZO, i to nie uberzy, ktorzy mieli po 70+ lvl tylko nowi ludzie - low lvl 20/30+ max :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 21:22 
Cytuj  
jak ty zaczynales to mowiles na moby - pedaly


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 21:24 
Cytuj  
To bylo raz i nieprawda, spierdalaj ;p


_________________
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 26.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 21:31 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Moze skoczymy na wyspe na pvp? :D
CC vs RM


Heh O_o
Ehmmm... ok.
Level cap 30, jedno pty - sześcioosobowe i jakiś limit czasowy żebyście się nie znęcali nad naszymi ciałami ;)
Nie mam naprawdę nic przeciwko, sport to zdrowie :D

Nie stanowimy alternatywy ani, tym bardziej zagrożenia, chcemy po prostu grać ze sobą a dzięki perle RM jest nam wygodniej.

Jak mogliście się przekonać dzięki założycielowi wątku kilku z nas chciałoby - naprawdę - mieć co robić w przyszłości, tj. zasadniczo grzeczne z nas osoby i bardzo docenilibyśmy udział w jakichś wspólnych runach. Jeżeli jednak dla kogoś jest to niewybaczalne, to ja przepraszam i wracam do swojej samotni ;>

mrynar napisał(a):

Na 75 lvlu tak naprawde gra sie zaczyna.

My tez nie uzywamy komunikacji glosowej i wiekszosc rzeczy ludzie z CC zalatwiaja na LS chacie.

Mnie tez na poczatku denerowalo, ze kazdy MNK ma sub WARa, ja gdzies do 30 lvlu chdzilem z RDMem. Potem potrzeba bycia oryginalnym w naturalny sposob mija.


Teraz to i ja już wiem... :) Najpierw długo mnie przekonywał Suczka, potem zacząłem się o tym przekonywać na własnej skórze. Przepraszam za to, że nie rozumiałem stwierdzenia "expowanie to jakieś 5% tej gry". Silly me.
FFXI to świetna gra a największą jej zaletą jest to, że wszystkiego tego można doświadczyć samemu.

pozdrawiam - Ojciec


_________________
RNAcid a.k.a. 'Ojciec' WAR/MNK/DRK [retired]
Giving them zombies what they deserve...
Obrazek
http://www.rnacid.pl


Posty: 20
Dołączył(a): 26.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 21:35 
Cytuj  
Seph napisał(a):
To ja z Toba Ojcze gadalem w sandy kiedys? Tys tarutaru?


Nie, widocznie nie :) Jam Galka
/ja "Boost" <me>

kliknij proszę link z mojego sig'a ;)

Seph napisał(a):
Pamietam, ze chcialem Cie namowic na CC a Ty mowiles, ze my gadamy o takich rzeczach o ktorych nie macie pojecia :D strasznie mi sie smiac chcialo;P Ja jak zaczynalem gret o nic kompletnie nei wiedzialem ;] Nawet instrukcji nie mialem :D LS pomogl naprawde bardzo chociaz np. Magiked Skull zdobyl mi jakis pan, ktorego poznalem w Selbinie ;] Pamietam jak z Darasem solowalem na KH ja MNKiem a on WHMem i ciagle ginal bo mnei cure'owal. On do mnie "Ty nawet nei masz voke'a" a ja "to powiedz mi jak to zdobede !" :DDD hahahahah :DDDD


Wiesz... ja voke przez długi czas uważałem za sposób na to żeby Ci podczas solowania ktoś moba sprzed nosa nie sprzątnął a przez niemal dwa miesiące grania w becie pty przydarzyło mi się raz i to też tylko ze znajomymi więc zupełnie nie miałem o tym aspekcie gry pojęcia instalując full'a :> :DDDDDD

pozdrawiam - Ojciec


_________________
RNAcid a.k.a. 'Ojciec' WAR/MNK/DRK [retired]
Giving them zombies what they deserve...
Obrazek
http://www.rnacid.pl

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 21:41 
Cytuj  
RNAcid napisał(a):
Comodo napisał(a):
[...]
Z tego co wiem, Dyrektor odszedł, bo "narzucano mu nasz styl gry". Cóż, spoko człowiek, tylko stały w swym fochu, mówi się trudno :)[...]


Z całym szacunkiem dla niego, jako bliskiego przyjaciela - racja.
To i wiele innych rzeczy jest w dużej mierze skutkiem faktu, że nie mieliśmy wiele pojęcia o ffxi choć wydawało nam się zgoła inaczej.
Chcieliśmy spróbować po swojemu dobierać job'y, zdawało nam się, że przez wieczność można solować a gra kończy się po wyexpowaniu lvl75. Ta... jasne :>
Nie będę zaprzeczał, że przez długi czas pomimo paru tygodni grania w betę a potem miesięcy już grania w full-ver zdawało mi się, że ls nie jest niczym innym jak tylko chat room'em. Dziś wiem, że nie jest ale dla nas miał zastąpić nieobecny w ffxi, w przeciwieństwie do wszystkich innych gier na Xbox i Xbox360, in-game chat.
To tylko gwoli wyjaśnienia.

pozdrawiam - Ojciec


Dokładnie dokładnie dokładnie!!! To jest dokładnie to!!! O tym właśnie rozmawiałem z Dyrektorem! I dlatego namówiłem Pancernika na CC, za co mi bardzo podziękował! I dlatego właśnie zapraszam wszystkich WAS do CC, gdzie bardzo chętnie was przyjmiemy!

Strasznie mnie gryzło to, że mało wiecie o grze i życjecie w ciągłym błędzie, izolując się pogłębiacie ten stan. Uczycie się, ale niestety powoli, a z CC poszło by to raz-dwa. I już nawet nie przeszkadzało mi tak, że Dyrektor się odłączył - po rozmowie z nim zrozumiałem o co mu chodzi. Ale bolało mnie to, że zciągając do siebie nowych, wmawiając im, że CC to High Lvl LS, ograniczacie ich i bardzo opóźniacie ich rozwój ingame.

I tylko o to mi chodziło! Ja osobiście chciałbym, by wszyscy używali jak najprostszych rozwiązań i by gra przez to była fajna i przyjemna. CC bardzo to umożliwia, bo często z małego hasła rzuconego przez n00bka, rozpoczyna się rozmowa, z której nowy jak i stary może wiele wyciągnąć.

Na początku nowych się naprowadza i na najszybsze i najprostsze rozwiązania w equipie i lvlowaniu. Pomagamy (osobiście kilka razy to robiłem - zresztą z Dyrektorem właśnie miałem taką rundkę po itemy do AlZabi), zdobywać itemy na suba, zabić smoka na rank 3, często zrobić rank5 i airshipy już na 30 lvlu.

A co my mamy z tego?! Przecież każdy kiedyś zaczyna, ale w końcu lvluje. Im nas jest więcej, tym łatwiej się umawiac na różne wypady, questy, NMy, misje, Burning Circles. A takie atrakcje zaczynają się od 30 lvl wzwyż! Już same pijawki są na 20tym.

Dlatego im więcej ludzie w jednym LSie tym lespiej, łatwo jest dobrać ekipę i się świetnie bawić. Lepiej jest tak dla nas, jak i dla was.

Z mojego punktu widzenia my (ja) was nie zmuszamy, tylko serdecznie zapraszamy! Bo chodzi nam o dobro wasze i nasze :) Chodzi o fun i przyjeność z gry!

Taki jest mój pogląd na tę sprawę i będę niezłomnie propagował wśród wszystkich polaków ideę przyłączania się do CC! Bo sam zaczynałem, zawdzięczam CC naprawdę dużo, ale po pewnym lvlowaniu sam wiele w niego wniosłem.

Izolacja na dłużą metę tylko odbiera radość z gry.

Nie kłućmy się, przyłączcie się do nas :) Stwórzmy zgraną ekipę :) Mamy anprawdę masę fajnych ludzi w szeregach :)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 11.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 00:32 
Cytuj  
Korci mnie jak cholera żeby jeszcze Stokowi co nieco napisać ale skoro zrobił się taki przyjemny i sielankowy nastrój zamkne morde.

Krótko mówiąc - jest dokładnie tak jak napisał Acid. Nasze pojmowanie LS-a jako tylko i wyłącznie chata było być może błędne ale spełnia swoje zadanie. CC z kolei to na pewno nieocenione źródło wiedzy na temat FF11 i właśnie dlatego chce mieć tą perłę. Znowu nawiązując do tego co pisze Acid - w momencie kiedy na Live pojawi sie chat-room RM prawdopodobnie straci rację bytu. Piszę "prawdopodobnie" bo jak tu kilkakrotnie wspomniano Dyrektor to spoko kolo ale generalnie trudno go przekonać do zmiany opinii. :]

Ja sam nadal będę się starał o perłę CC - co do reszty RM to nie wiem, sami zadecydują.

Tyle ode mnie w tym temacie.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 01:37 
Cytuj  
Ozi napisał(a):
Do kogo zagadać żeby bez zbędnych ceregieli dostać tą perełkę?


bez zbędnych ceregieli to się chyba nie da, proponuję żebyś molestował Stokrotkę o perełkę :roll: (nawet jeśli już ją dostaniesz od kogoś innego)
pokaż że jesteś twardy a nie człowiekiem typu: po co mam iść do was ? (i nie chodzi mi o LS) co mam robić ? (kilka osób się domyśli o czym piszę) od leczenia są WHMi itd...
jak ktoś nie wie co ma robić w ffxi po X latach grania i nie wie do czego służy pearlrozdawacz to niech oszczędzi wstydu CCLSowi w którym są jeszcze poważni ludzie, wróć do nas Stok pls w sierpniu i staraj się bez zbędnych ceregieli dostawać po równo w ty**czek od ffxi na eventach CCLSowych w których armia ludzi stara się żeby coś się fajnego udawało :roll:, chyba że nie chcesz


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.