mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 15:58 
Cytuj  
Sprawa ma się tak, że nie robi się mieszanek typu RDM/THF. Nikt Cię nie wexmie z taką kombinacja poza Valkurm (gdzie bierze się wszystko, byle zadawało dmg).
Rdm ma prawie zawsze sub magiczny i jako sub do magicznych profesji jest brany. Wyjatek stanowi RDM/NIN ale to raczej na lv. ok 70. Tak jest i już. Mozesz robic po swojemu, ale wtedy przestaniesz grać, bo bedziesz wieki na party czekał. Zresztą wszystko wychodzi w praniu i zanim nie zaczniesz grać, to wiele w sumie Ci to nie powie.


_________________
Obrazek


Posty: 36
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 18:20 
Cytuj  
OK, to jaka Mithra jest najczęściej brana do party? Tylko niech nie będzie skazana wyłącznie na walkę bronią plx (Magic-addicted ;P)

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 18:31 
Cytuj  
pasterz napisał(a):
OK, to jaka Mithra jest najczęściej brana do party? Tylko niech nie będzie skazana wyłącznie na walkę bronią plx (Magic-addicted ;P)


Wez zacznij gre potem poczytaj sobie na stronach w topiku przydatne linki podwieszonym na tym forum jest wiele stron o wszystkim wiec zamiast zadawac mnustwo bezensownych pytan na kture sam znajdziesz odpowiedz jak zaczniesz grac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 18:31 
Cytuj  
Mithra RDM :) po 41lvl ze wzgledu na refresh


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 19:15 
Cytuj  
pasterz napisał(a):
OK, to jaka Mithra jest najczęściej brana do party?

Naga :D


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 311
Dołączył(a): 18.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 20:12 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
pasterz napisał(a):
OK, to jaka Mithra jest najczęściej brana do party?

Naga :D


Rotfl!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 20:18 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
pasterz napisał(a):
OK, to jaka Mithra jest najczęściej brana do party?

Naga :D

Veji mu chodzi o inne "party" :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 20:39 
Cytuj  
A Vejiemu chodzilo o duo z Kalcia :D


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 21:40 
Cytuj  
:PP


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:15 
Cytuj  
RDM to dobry wybor joba - samodzielny i niezalezny nie za mocny w walce mieczem wspomagany zakleciami, chetnie brany do PT. Pozniej nikt nie zacznie skladac party bez RDM lub BRD wiec to Twoj duzy plus.
Ma duzo spelli ktore pomagaja mu sobie dac rade samemu w wielu sytuacjach jak rowniez i w PT. Pozniej combo w PT (PT - party - druzyna idaca na expa) w postaci BRD\WHM i RDM\WHM to prawdziwa potega i nikomu juz wtedy WHM nie trzeba.
Jednakze na starcie jest bardzo ciezko zaczac RDM. Lepiej zaczac WHM lub BLM podciagnac do lvl 30 i wrzucic do subjoba - a zaczac wtedy RDM z gotowym juz subem.

Kiedys bylem RDM ale zmeczyl mnie troche bo aby wykorzystac jego caly potencjal (np w walce z takimi Notorious Monster) trzeba wrzucic na siebie duzo spelli naraz trwa takie przygotowanie duzo czasu i wnerwia :P
Dalem sobie odpoczynek i zmienilem na MNK i poki co mecze strasznie ale zmecze tego joba i juz :P

Ja jak moge (i nie jestem wnerwiony bo wlasnie jakis cieć zanizyl cene itemku o 0,5 mln :P ) to chetnie pomoge. Kilku osobom juz pomoglem, podziwiam ich maja stalowe nerwy i znosza moje fochy :P Dzis radza sobie calkiem niezle :)

Jesli sie zastanawiasz czy warto grac - to coz moze Final nie jest dla Ciebie?? Ja wiedzac juz prawie wszystko o tej grze w dniu jej premiery w JAPONII kilka lat temu chcialem ja juz zasysac i GRAC GRAAC GRAAAAC, ale bylem na tyle cierpliwy ze poczekalem az do premiery windowsowej w USA. Z wiekszymi lub mniejszymi przerwami gram do dzis - jestem bardzo zadowolony gra dostarcza mi wiele radochy i "prawie" niczego nie zaluje. Chyba tylko tego ze moj ulubiony job i character mieszka samotnie na Carbuncle ech...

Znam ludzi ktorzy grali w te gre max 2 tygodnie i sie poddali - to nie jest gra dla wszystkich, jest trudna i wymagajaca o dziwo najtrudniejsza na poczatku potem jest juz lepiej. Znam tez ludzi ktorzy tak jak ja graja od samego poczatku premiery w USA (troche czasu minelo co? :P ) graja nadal i chyba nigdy nie przestana...

A teraz zadam Tobie pytanie w stylu Zygi Hajzera:
"Dezyzja nalezy do Ciebie - GRASZ CZY NIE GRASZ???"


_________________
Obrazek

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 12:15 
Cytuj  
RDM to okropny job >.< A na pewno job dla cierpliwych :p bardzo cierpliwych :p
BLM jest dobrym rozwiazaniem dla ludzi, u ktorych ta cecha to jakis tam szczatkowy procent osobowosci. BLM = Black Mage, glownie chodzi o magie glownie ofensywna :)


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 12:47 
Cytuj  
Volirion napisał(a):
BLM jest dobrym rozwiazaniem dla ludzi, u ktorych ta cecha to jakis tam szczatkowy procent osobowosci. BLM = Black Mage, glownie chodzi o magie glownie ofensywna :)

Głównie to zawsze mam ostatnio rdm w party, a jako blm nie dostaję invitów WCALE. Co mnie przeraża, bo chcę dobić whm tylko do 60. Z drugiej strony zaczynac whm bez suba, to imo też tak średnio. Chcesz maga? Zacznij blm. Do 30 swobodnie dobijesz.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 12:51 
Cytuj  
BLM to wyśmienity wybór !
polecam go szczególnie ludziom którzy uwielbiają leczyć, ścigać się z resztą w ściąganiu statusów, usypia mobki jeśli daje radę, ochrania całe party przed szkodliwym działaniem mobkowych elementali i mimo że tego wszystkiego nie może lub nie powinien robić bo BLM takich czarów nie ma (oprócz usypiania) to robi to! jest duża szansa że od czasu do czasu zada dmg w party, jak zdąży to nawet 1 raz na walkę, jak jest nadgorliwy to nawet 2 razy

inna bajka to solo BLM, a jeszcze inna solo RDM


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.