mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 13:59 
Cytuj  
Myślałem że coś między 18-20 bo potem sky jest.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 06:16 
Cytuj  
Ok Neyahowi pasuja poniedzialki i wtorki wiec proponuje w te dni zrobic a w weekend niech kazdy sie postara o headstony.

Jakie propozycje na poniedzialek i wtorek macie bo ja sie dostosuje.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 08:53 
Cytuj  
Nie wiem jak Wy, ale do SKY mam sie zamiar dostac dzis.... Jakos nie widze tego, ze to zrobimy we wtorek.... mieliscie to robic jak mnie nie bylo i tylko Neyah sie zjawil, wiec jako ze nie chce tracic kolejnego tygodnia i SKY eventu, zrobie sobie dostep do niego w dniu dzisiejszym(niedziela) nawet gdybym mial to robic z shouta :D


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 19:05 
Cytuj  
OK

Ustalamy sklad na 2 ostatnie walki przed SKY.

Zaczniemy w poniedzialek ok. 19.00 - 20.00.

1. Drakant

2. Opiekun

3. Sonoman (bedzie o 20.00)

4.

5.

6.

Neyah, Jauron, Atoreis, Torell, Gizmos - pasuje wam godzina?

Rozumiem ze headstone'y maja wszyscy zaliczone.

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 20:28 
Cytuj  
Maras i Sono dzis skonczyli headstony, i ZM6 czyli walke z mrowami. Ale to zrobil sam Maras.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 15:56 
Cytuj  
chciałbym z wami być dzisiaj ale nie dam rady na 100% głównym problemem jest to ze został mi headstone w Ifrit , no i troche brak czasu - szkola sie zaczeła + remontuje sobie garaż ;)


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 19:11 
Cytuj  
Ja jeszcze Headstone'y musz zrobic - te ktore moglem zrobic sam zrobilem.


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 20:30 
Cytuj  
Ludzie jestesci KU%$& niepowazni!!!! Bylo ustalone ze kazdy kto chce SKY ma zrobic do zeszlego wtorku headstony.... dzis mielismy robic mrowy... Op dla was zrezygnowal z Limbusa, a wy co robicie??? w CH.... sobie lecicie.... i wszystko na ostatnia chwile robicie.... powinniscie byc wdzieczni ludziom z CC ze poswiecaja dla was czas.... dzieki wam mamy juz 1,5 h opoznienia.... ja czeam na walke w wiezy, a przez ten czas co na was czekamy moglem robic milion innych rzeczy tak samo jak rodzina Opa.... wszystko wam pod nos podtykaja, a wy nie potraficie tego nawet docenic(ja sobie sam wszystko zalatwilem, a wy nawet nie jestescie w stanie wykozystac tego ze inni robia to praktycznie za was).... najwyrazniej wam nie zalezy na sky i srodowych wypadach tak jak mnie... jesli sie nie dostaniemy do sky do srody bede wam "zajebiscie wdzieczny"


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 23:40 
Cytuj  
Kurwa... w zajebistym momencie komp mi sie popsul...

Mam prosbe do jakiegos tanka, zeby potankowal ZM 8 dla Jaurona, Sonomana i Atoreisa (i Gizmosa jesli zrobi headstoney).

Raczej watpliwe, zebym sie jutro pojawil...

BTW banalne te ZMy. Wygralismy mimo licznych przygod. :D

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 00:30 
Cytuj  
Marass napisał(a):
Ludzie jestesci KU%$& niepowazni!!!! Bylo ustalone ze kazdy kto chce SKY ma zrobic do zeszlego wtorku headstony.... dzis mielismy robic mrowy... Op dla was zrezygnowal z Limbusa, a wy co robicie??? w CH.... sobie lecicie.... i wszystko na ostatnia chwile robicie.... powinniscie byc wdzieczni ludziom z CC ze poswiecaja dla was czas.... dzieki wam mamy juz 1,5 h opoznienia.... ja czeam na walke w wiezy, a przez ten czas co na was czekamy moglem robic milion innych rzeczy tak samo jak rodzina Opa.... wszystko wam pod nos podtykaja, a wy nie potraficie tego nawet docenic(ja sobie sam wszystko zalatwilem, a wy nawet nie jestescie w stanie wykozystac tego ze inni robia to praktycznie za was).... najwyrazniej wam nie zalezy na sky i srodowych wypadach tak jak mnie... jesli sie nie dostaniemy do sky do srody bede wam "zajebiscie wdzieczny"

Czy ty musisz zawsze robić taką drame? Pomogliśmy jednej osobie zrobić headstona żeby też mógł pójść z nami. Mieliśmy małe opóźnienie ale bez przesady, nic sie takiego niestało żebyś tu jakieś historyjki o tym jak to zależy ci na sky walił :o

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 07:31 
Cytuj  
Jakis Tank + wszyscy co chca ZM8 niech sie dzisiaj zbiora kolo 21.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 08:22 
Cytuj  
Sonoman napisał(a):
...bez przesady, nic sie takiego niestało...


no może oprócz tego, ze Opi kwitnął 3h w Rabao i na was czekał zamiast iść na Limbus :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 08:32 
Cytuj  
Sonoman napisał(a):
Marass napisał(a):
Ludzie jestesci KU%$& niepowazni!!!! Bylo ustalone ze kazdy kto chce SKY ma zrobic do zeszlego wtorku headstony.... dzis mielismy robic mrowy... Op dla was zrezygnowal z Limbusa, a wy co robicie??? w CH.... sobie lecicie.... i wszystko na ostatnia chwile robicie.... powinniscie byc wdzieczni ludziom z CC ze poswiecaja dla was czas.... dzieki wam mamy juz 1,5 h opoznienia.... ja czeam na walke w wiezy, a przez ten czas co na was czekamy moglem robic milion innych rzeczy tak samo jak rodzina Opa.... wszystko wam pod nos podtykaja, a wy nie potraficie tego nawet docenic(ja sobie sam wszystko zalatwilem, a wy nawet nie jestescie w stanie wykozystac tego ze inni robia to praktycznie za was).... najwyrazniej wam nie zalezy na sky i srodowych wypadach tak jak mnie... jesli sie nie dostaniemy do sky do srody bede wam "zajebiscie wdzieczny"

Czy ty musisz zawsze robić taką drame? Pomogliśmy jednej osobie zrobić headstona żeby też mógł pójść z nami. Mieliśmy małe opóźnienie ale bez przesady, nic sie takiego niestało żebyś tu jakieś historyjki o tym jak to zależy ci na sky walił :o


3 godziny opóżnienia.... nic sie nie stało, chyba z byka spadłeś.... zero szacunku dla innych..... mieliście w ciul czasu żeby wszytsko zrobić, topic o ZM wisi ze 2 tygodnie.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 08:52 
Cytuj  
Ku*wa o 20.30 w rabao byłem tylko ja i Opiekun. Maras jako że zrobił ZM6 czekał tylko na ZM8 i na 6 nieszedł. Anc z drakiem dochodzili.
To powiedz mi kur*wa mać dla kogo mieliśmy iść na ZM6? Dla 1-2 osób?
A może zrobić tylko marasowi ZM8 żeby już nieczekał?
Gdybyśmy nieposzli zrobić headstona to nieposzlibyśmy wogóle.
Robić dla 1-2 osób tylko dla zasady: "niema ich to niech spie**alają"?
Niewiem czy to ma sens i przedewszystkim czy dalibyśmy rade jak było nas tak mało...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 09:05 
Cytuj  
drama off

Czekanie w Rabao mialo swoje dobre strony: dobilem ww do 60.

Lepiej wybierzcie jakis sensowny termin na ta wieze. Najlepiej dzis do 19.00, albo jutro do 19.00. Ewentualnie dzis po dynamisie.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 10:17 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Lepiej wybierzcie jakis sensowny termin na ta wieze. Najlepiej dzis do 19.00...


w takim przypadku nikt z CC im nie pomoże, bo o 20 dynamis a w godzinę raczej się nie zbiorą...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 10:49 
Cytuj  
wieza to krotka pilka jesli ludzie maja klucz, a dynamis i tak nie zacznie sie wczesniej jak 20:40 heh
I jakby cos, to moge pomoc, ale bardziej jako DD niz tank bo z jednym itemem do HP nie czuje sie na silach by zmierzyc sie z pana WSem ^^;;


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 10:59 
Cytuj  
Jak stukne do lvl 70 to wtedy bede sie troszczyl o to aby miec SKY a poki co nie zawracam wam glowy. Bez sensu sie denerwowac bo kogos nie ma a powinien byc i taaakie tam.
Bardzo dziekuje za chec pomocy i zycze powodzenia przyszlym SKY-owcom :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 13:39 
Cytuj  
Sono nie robie dramy, tylko wyrazam swoja opinje na wasz temat, gdyz jak na cos sie ustawiam to staram sie zawsze byc na czas i tego oczekuje od innych... i Sonoman nie chrzan glupot... bo Ozman chyba czyta czasmi forum i wiedzial ze robimy ZM... A na Mrowy byl sklad... Jauron chyba juz mial headstony.... Bart spoznil sie troche...Anc i Drak byli na Altepie po 20... wiec i tak bylo 7 osob.... A to ze chcieliscie mu pomoc tosuper, ale nie wtedy kiedy juz jest cos zaplanowane, bo jak sie cos ustala to sie stara zjawic na czas a nie isc w 4 osoby.... do ZiTah gdzie nie mieliscie zadnych szans na rozwalenie tego NMa i przez to wyniklo 3h opuznienie... w ZiTah siedzieliscie ponad godzine, gdzie przy dobrej organizacji to jest walka na 20 min... I Sono nie zgrywaj wielce obrazonego... bo praktycznie wszystko zostalo zrobione za ciebie.... brakujace headstony tez Ci zorganizowalem, tak samo jak ZM6 na ktore nie poszedles... wiec troche pokory i wdziecznosci dla tych ktorym najwidoczniej bardziej zalezy na tym zebys mial dostep do SKY....


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 15:34 
Cytuj  
To nie tak, jestem wdzięczny za pomoc z headstonami bo wszystko zorganizowałeś ty to fakt, ale uważam że jak możemy komuś jescze pomóc to powinniśmy to zrobić.
Prawda jest taka że jak byśmy mu niepomogli wczoraj to długo by nieznalazł 5 ludzi do pomocy potem a przecież chodzi o to żeby każdy miał dostęp do sky.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.