mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 18:00 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Erelen napisał(a):
Ja nie cierpię nin-a, w comment miałem: Main tank? Thanks for the offer but I will pass. Expowałem go tylko jako suba, a później na Ouryu. Hate i reszta mi totalnie wisiała :D I nie mam zamiaru brać nin-a do 75 :P


Zastanawiam sie komu bardziej współczuc- tobie za brak wyobrażni o tym co to jest gra zespołowa czy wszystkim tym, co musieli się z tobą w party męczyc. Swoją drogą ciekaw jestem jak tankowałeś Ouryu skoro nie tankowałeś podczas expa i wiedzę o tym jak sie ninja trzyma hate miałeś zapewne mierną.

Widocznie niektórym tutaj już FF przerażło mózgi, proponuję zacząć od początku. Final Fantasy XI jest grą, nie życiem realnym, stoi na dalekim miejscu w kolejności ważności. Po co się gra w gry? Dla rozrywki, nie dlatego, że XXX chce abyś w nią grał, nie po to by YYY uważał cię za ubera, gra się dla własnej jebanej przyjemności, ale widocznie niektórzy już o tym zapomnieli.


Hahahahahaha Erelen nie pogrążaj się jeszcze bardziej -_-'
Co ma real do tego, aby party korzystało na tym, ze ma ninje? Ninja nie ma być ozdoba party, ma robić dmg i dbac o to, zeby biedny whm nie padł trupem na poczatku walki. No, ale tonący brzytwy się chwyta, co Gal? Rozrywka rozrywką, chcesz rozrywki to idź pograj w literaki czy chińczyka na Kurniku, gdzie nikogo nie obchodzi, ze jesteś lame ninją i gdzie nikt nie straci expa i nerwów przez Twoje "Food? Po co?". Dzizas, zebym ja to musiała tłumaczyc kolesiowi, co dingnał 75. Widac level to nie wszystko. Eh.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 18:07 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Po co się gra w gry? Dla rozrywki, nie dlatego, że XXX chce abyś w nią grał, nie po to by YYY uważał cię za ubera, gra się dla własnej jebanej przyjemności, ale widocznie niektórzy już o tym zapomnieli.
Tak i każdy ma do tego takie samo prawo jak Ty, ale wolisz grać na pół gwizdka i tym samym odbierasz tą przyjemność innym, bo muszą grając z Tobą się denerwować. FFXI jest grą w której jest ostro nakreślony podział ról w party, co jest sednem jej contentu, a jeśli ktoś się nie wywiązuje ze swoich zadań w grupie to psuje cała zabawę (nie wiem jak można grając NINem mieć gdzieś samo tankowanie :roll:). Sam sobie przeczysz, ale jest to wolny kraj i każdy może mieć swoje zdanie... Mi szczerze mówiąc jest żal zarówno tych którzy z Tobą grają jak i Ciebie samego... a całą ta dyskusja to mnie już nudzi...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 63
Dołączył(a): 27.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 16:32 
Cytuj  
Co do fooda to urzywa narazie takiego na jaki mnie stać. Jak zauważyłem jest po nim wiekszy dmg i postać częściej trafia w moba. Nie wyobrażam sobie grać w party i patrzeć jak moja postać ma ciągle missy (na poczatku tak miałem i wsytd mi było ze moja postać niezadaje dmg!)

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 10:23 
Cytuj  
Moze mi pomozecie.. Po wybraniu postaci jest czarny ekran Now download, laduje sie gra po czym szybko mam blad... Jak loguje sie na mule to tego nie mam. Niektorzy mowia, ze to wina tpsy (mam neo), ale mam 2gi internet, na ktorym jest to samo... Jakies propozycje na rozwiazanie tego problemu?

P.S Nie wiedzialem czy zakwalifikowac to do glupich pytan, czy nie.. Poprostu nie chcialem tworzyc nowego tematu..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 10:29 
Cytuj  
Mialem tak na kompie za maskarada.

juz.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 27.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 14:49 
Cytuj  
Gdzie iść expic dalej w party powyżej 20lv?

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 14:50 
Cytuj  
Qufim Island


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

*

Posty: 63
Dołączył(a): 27.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 14:55 
Cytuj  
Czyli teraz mam uderzac na Jeuno?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 15:05 
Cytuj  
http://campsitarus.blogspot.com/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 63
Dołączył(a): 27.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 15:16 
Cytuj  
Takiego linka było mi trzeba :) dzieki

*

Posty: 51
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 10:37 
Cytuj  
Jak najszybciej dostać level 18. Kiedy przychodza rzczy lub pieniądze z akcji i jakim sposobem??

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 10:41 
Cytuj  
sir aragon napisał(a):
Jak najszybciej dostać level 18.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 10:46 
Cytuj  
sir aragon napisał(a):
Kiedy przychodza rzczy lub pieniądze z akcji i jakim sposobem??


read the manual goddamnit!


_________________
Obrazek

*

Posty: 51
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 11:12 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
sir aragon napisał(a):
Kiedy przychodza rzczy lub pieniądze z akcji i jakim sposobem??


read the manual goddamnit!

Przeczytałem.Zrozumiałem tyle że 2 do 3 dni tylko nie wiem jakim sposobem?? Na którym levelu można zdawać na prawo jazdy na chocopo i kiedy się kurczaki choduje??

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 11:16 
Cytuj  
http://ffxi.somepage.com

Proponuję tibię...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 12:00 
Cytuj  
proponuje Dofus - jest latwiejszy nic tibia ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 12:50 
Cytuj  
Eh. I tak sir się znudzi po 20-30. Ciekawie robi się dopiero około 50, a prawdziwa frajda na 75... mi się nie wydaje, zeby dotrwał.

A żeby nie było, ze ot:
1) Nie dostaje się, a się expuje -> zabija potworki dla expa -> level up'uje etc.etc.
2) Idziesz na AH -> sprawdzasz ile kosztuje dany item przez "price history" -> sprzedajesz za tyle, za ile schodzi -> czekasz aż się sprzeda -> jak się nie sprzeda to AH Ci odesle. Koniec bajki.

Lepiej poczytaj strony i instrukcje, bo kolejni ludzie wezmą Cię na liste ignorowanych.

A najlepiej to sprzedaj FFXI, wyłącz komputer i pograj w chińczyka, jest łatwiejszy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 13:46 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
A najlepiej to sprzedaj FFXI, wyłącz komputer i pograj w chińczyka, jest łatwiejszy.


Chińczyk wymaga myślenia ;-)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 20:18 
Cytuj  
Tak z ciekawości, jak to jest w FF XI z żywotnością gry? Skonczyłem jeden nałog, mysle w jaki drugi popaść, tak więc zastanawiam sie o FF. Czy jest sens startować teraz. mam nadzieje że pytanie pasuje do tematyki topic'a :lol: .

Pozdra :wink:

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 21:21 
Cytuj  
Żywotność? Ja już gram 2 lata i jestem może w 1/10 gry. Chociaż większość ma już po dwa joby na ostatnim, 75 levelu (ja mam jeden na 50). Mimo wszystko gra mi się nie znudziła.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.