mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 16:40 
Cytuj  
jak dla mnie to Rha ma 99.99% racji
nawet same medsy i czas nie wystarczą żeby zabić DLa
do tego trzeba umieć czytac /l + dostosowywać się automatycznie i mechanicznie do komend + nie zachowywać się jakby się miało 2 dziwki na kolanach + 4 piwa w ręku + 3 papierosy w ustach + pokera w rękawie
straszne problemy są z mojego punktu z biciem zwykłych oczek, zanim ktokolwiek się zlituje i zaczyna bić oczka mijają wieeeeeeeeeeeeeeeki a one krąża nad głowami i krążą i nic ........................
jak się ludzi nie da zmusić żeby się z automatu przygotowali do dynamisu Xarc to niech się w ogóle cieszą że jakieś Afy dostają stamtąd
DL jest dla zgranych ludzi którzy wiedzą co robić a nie dla myślących indywidualistów którzy zanim zaczną bić mobka to myślą : bić czy nie bić oto jest pytanie ...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 18:52 
Cytuj  
Zawsze mozna zrobić tak, że każdy Xarcabard jest sponsorowany przez DP, a monety sprzedawana na czarnym rynku - za nadwyżkę kupujemy odpowiednie itemy i rozdajemy przed wejsciem.

70k / melee x 30 = 2,1M
+ troche kasy dla BLMów na MP itemy


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 19:38 
Cytuj  
Zet --> monety z Xarca czesto kupujemy drozej niz na czarnym rynku. Na wejsciowke by nie starczyly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 20:01 
Cytuj  
Ja chciałem tylko zaznaczyć że nie powiedzieliśmy że nie będzie prób ubicia DL'a. A druga sprawa - wszyscy mówicie jak to prosto i tak dalej. Ale nie bierzecie pod uwagę że 90% filmów których się naoglądaliście i opinii o tym ile osób może zabić DLa, jest robione przez ludzi którzy mają naprawdę wypasiony sprzęt i kupę meritów. W przeciwieństwie do nich DP to nie ludzie z HNMLSów w zajebistym sprzęcie i toną meritów a średniacy z podstawowym sprzętem i 5 meritami (bo lepiej drugi job zrobić niż dać merity w pierwszy - BO PO CO). Bardzo często jest że jak ląduję w słabszym alliance i jest dajmy na to 8 DD to tak naprawdę widać że regularny dmg zadają 2-3 osoby bo reszta ma problem z trafieniem nie mówiąc o tym że ludzie nie robią podstawowych rzeczy żeby coś z tym zrobić. Magowie też są nie lepsi - nie gram magiem nie będę więc oceniał z góry ale na moje oko lepiej np dać haste 4 członkom party którzy będą mieli z tego zysk (jakoś w exp party RDM daje radę a tu jeszcze często WHM do pomocy) niż 4x Erase... 90% ludzi gra na pół gwizdka bo po co się męczyć jak jest 40 innych osób.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 20:06 
Cytuj  
nie wmawiajcie tez wszystkim ze bez e body 100 meritow ridillow i kraken clubow sie nie da go zabic
grunt to 6 rdm/drk 3 paladynow odpowiednie przygotowanie i rozegranie a nie banda zabijakow

ci sa moze takimi uber uberami?
http://www.guildportal.com/Guild.aspx?G ... bID=414418

zauwazcie (trudno nie zawuazyc) jaki maja welcome na glownej stronie (nie pomylic go z newsem)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 20:26 
Cytuj  
Sai oni wchodza zawsze w 60+ osub to ciezko zeby ich DL zabijal chociaz z pare tygodni temu mieli wipa na 5%...a gal ma po czesci racje dobry sprzet+merity duzo daja. Co do rdma dajacego haste na dynamisie :) liczac ze puszcza refresh z 4 osoba tak srednio debufuje kazdego mobka i usypia do tego trzyma stonskin i blink i przewiduje troche MP na leczenie w tym wszystkim jeszcze to haste nie ma jak zapodawac bez ballad bo sie schodzi zwykle do 0mp i ma sie jeszcze timera na convercie. Haste to robota dla bialasuw na dynamisie oni czesciej maja full mp i maja tez czas restowac. Napewno rdm moze hastowac i refreshowac cale PT ale wtedy pozatym juz nic prawie nie robi i nawet z full zmeritowanym conver recast timer mnie czasem w ekstremalnych sytuacjach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 20:31 
Cytuj  
Max - jeden RDM w alliance sie tym zajmie a reszta ?:) Wiesz o co mi chodzi zapewne :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 21:03 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Rha czego sie znowu mnie czepiasz ? ostatnio jakos weszło ci to w nałóg.

Xavery napisał(a):
Rha, nie mow za innych co i jak mysla... to nie ladne i mamy tego dosc w telewizji na codzien hehe


Wydarłem się na Myrte na tellu w Sandorii kiedy postanowił mi wpakować WSa w plecy że mnie budzi a ja scharmowany bije blmów (hate mieli po scharmowaniu tanka przez NMa)- usłyszałem "Ssij" plus jakieś dziwne usprawiedliwienie że ja to mogłem na glacierze zabic blma a on nie...

Konsekwencją tego, że śmiałem Myrcie zwrócic uwage było to, że opierał się przed invitnięciem blma aby wywarpował z dynamisu ludzi którzy byli AFK na samym końcu jako że "skoro to moje monety to ja mam o to zadbac" plus sam miał dziwne opory z ich passowaniem co mi potem potwierdziło kilka osób.

Potem nie mogłem sie od Myrty przez 2 tygodnie niczego dowiedziec odnośnie dynamisów i jego osoby bo nie był w nastroju aby odpowiadac na telle.

Niestety tak się składa Xav że chyba sie zbytnio nie pomyliłem tym razem ze zgadnięciem "co by się stało gdybym spytał o medsy" czy kazał je zabrac.

Nie przyczepiłbym sie Myrta jakbym nie miał powodu- ostatnio jak nie było w Aht Urghan ludzi na Ashu Talif to zamiast sie dowiedziec jaka jest tam droga to od razu wyjechałeś z inwektywami że nie czekamy. Potem było więcej inwektyw jak smiałem zwrócic uwagę że droga wcale nie jest daleka.

I to ja sie czepiam niby, ok niech i tak będzie. Pogódź się jednak z faktem że jak Gal czy ja chcę coś od ciebie na dynamis to najpierw to zrób a dyskutuj po dynamis czy mieliśmy rację czy nie. Podałem cię Myrta jako doskonały przykład jak się czasem cięzko dogadac na dynamis i to w dodatku z kimś kto mówi tym samym językiem co ja gdzie komunikacja powinna byc łatwiejsza.

Huck: na icarus winga można co tydzień zrobic questa w bastok- prawie połowa kosztów spada.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 17:17 
Cytuj  
Jestem poza miastem i nie wiem czy sie wyrobie z powrotem do domu przed 21.00...

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 17:42 
Cytuj  
Nie bedzie mnie. siostra ma urodziny i niemoge całego dynamisu przy kompie spedzić


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 19:25 
Cytuj  
Oto comment pewnie osoby na temat DP, i walki z DL...oraz idealnie pasuje do dzisiejszego runu.


Obrazek


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 23:00 
Cytuj  
Znam tylko dwie osoby które miały jakieś pretensje do DP o których powiedziały- Marana, która nie chodząc na eventy chciała lotowac w jeuno AFy i Desolation, który miał wielkie pretensje bo robił za ogólne commenty aby coś lotowac a do tego usiłował udowodnic ze sobotnie eventy są do bani bo on nie może chodzic wiec nie powinne byc liczone do eventów.

A co do dzisiejszego to faktycznie dziwiłem się momentami co się działo ale skoro na pytanie co jest grane że dwóch tanków umiera w ciągu minuty dostaję odpowiedź "może gramy źle, może jesteśmy słabi" to no comment.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 23:28 
Cytuj  
To akurat ktoś inny Rha - nie rozumiem tylko wrogości tej osoby do aktualnej ekipy, bo odeszła z rok temu... No ale cóż :)
Co do dzisiejszego runu - ja osobiście niezbyt trzeźwo myślałem natomiast to co wyprawiali magowie u mnie to była tragedia. Wiem że część osób miała lagi i to spore (włącznie ze mną) ale żeby tank ginął od RGNów?????
To przecież paranoja... Run ogółem nie poszedł źle - ale mogłby być lepiej.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 23:35 
Cytuj  
a jakie to ma znaczenie "kto" to powiedzial ? ważne ze wypowiedź jest trafna, bo dzisiejszy pokaz nooobostwa byl WIELKI.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 23:58 
Cytuj  
dopóki nie powie się konkretnie kto co źle robi zawsze będą problemy bo mało komu zależy żeby coś u siebie w graniu zmieniać, wszystko powinno być napisane na forum DP po każdym runie co kto powinien poprawić w swoim graniu
moja pierwsza rada: śpiącego avatarka pilnuje 1 uzbrojony po zęby w buffy RDM a reszta stoi poza zasięgiem, robi się to w 5 sekund biegnąc w dowolnym kierunku, ważne żeby prosto i nie pod nos innego mobka, była o tym mowa na XXXX runach kiedyś więc jak komuś życie miłe a stoi pod ogonem czy włosami avatarka to mogę przypuszczać że jest afk co jest jeszcze gorsze :-? :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 00:57 
Cytuj  
Run jak run. Nie zauwazylem zeby obfitowal w wiecej bledow niz inne. Nawet nauczylismy sie nie podchodzic do NM Orcow. :D

Generalnie stare dynamisy sa strasznie nudne i trudno oczekiwac od ludzi przez 3 godziny wielkiego skupienia w zamian za watpliwa nagrode.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 10:03 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
a jakie to ma znaczenie "kto" to powiedzial ? ważne ze wypowiedź jest trafna, bo dzisiejszy pokaz nooobostwa byl WIELKI.


Ma znaczenie ponieważ chciałbym się dowiedzieć za czyjej kadencji i w jaki sposób ktoś został tak strasznie skrzywdzony przez DP.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 10:29 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
się momentami co się działo ale skoro na pytanie co jest grane że dwóch tanków umiera w ciągu minuty dostaję odpowiedź "może gramy źle, może jesteśmy słabi" to no comment.


odpoeidz MOJA zabrzmiala inaczej Rha :)

"moze leczymy zle, moze sa zaslabi" (mialam na mysli tankow)

wyjasniam:

Tank alliance:
1. party 6ppl/1RDM
2. party 5 ppl/ 1WHM
3.Tank Party 1PLD - Glizdus, 1NIN - Kyu, 1RDM/DRK - Naiku - srednia gra, 1BRD - Espeon - dobra gra, 1WHM i po cos 1 DRK - powinienen byc SMN

kto waszym zdaniem mial leczyc tych tankow??? jesli w tym alliance nie bylo healerow, by mi pomoc.
w momencie, gdy obaj tankowie padli nasz RDM byl afk, RDM z pary 1 zajmowal sie zwoimi ludzmi, a WHM z party 2 - swoimi.

sklad byl slaby

gram od roku w Tank party, znam gre Xaverego Jtonizuki i Juliena, przykro mi, ale nie znam stylu gry Glizdusia

Kang napisał(a):
Co do dzisiejszego runu - ja osobiście niezbyt trzeźwo myślałem natomiast to co wyprawiali magowie u mnie to była tragedia. Wiem że część osób miała lagi i to spore (włącznie ze mną) ale żeby tank ginął od RGNów?????
To przecież paranoja... Run ogółem nie poszedł źle - ale mogłby być lepiej.


tragedija jest Gal Twoja obecnos w Tank Prty - sam czas bys zadowoliles sie Tank Alliance, ale tylko Xav do twego ciezkiego umyslu mogl przemowic, bys osiadl obok.

tak gra na Dynamisach jest dla jednych - trudna, bo musza byc caly czas w stanie uwagi, dla innych - lekka - filmik obejrza, 2-3 razy afk po 5 min pujda, albo i nie powiedza, ze byli /sa afk.


Odwalam dobry kawal roboty na Dynamisach; wiem, kto i kiedy jest afk; wiem, ze sklady sa czasem beznadziejne a czasem sa super; wiem, ze gra ludzi zalezy od ich samopoczucia tego dnia.

lekko sie tym wszystkim zmeczylam :D
zdradze wam mala tajemnice 8)
mam w dupie mojego sasiada, czy jestem w tank party czy DD, czy BLM - wszedzie zapierdalam i ma pelne rece roboty -> zalezy mi na skutecznej grze i wygranej, w tym czasie jak mloty narzekaja :P, szukaja winnych i pleca jakies bezsensowne intrizki.

nie raz Xav padal od roznych mobow i nie tylko RNG, zawsze wymuszane bylo na magach Tank alliance, by leczyli glownego tanka wraz z jego WHMem

tlumacze Wam proste rzeczy, pewnie obrazicie sie wszyscy na raz :]
Glizd, ze uznaje go za mlodego tanka
Rha, ze zrobil slaby sklad
Gal, ze uwazam ze DRK w tank party - to komedia w stylu - "wsadzam sie gdzie chce, bo tak se chce"
Sim, ze uwazam, ze gadasz glupoty, by tylko nawijac 8) moze ktos przeczyta
Opi, ze nie przemilczalam :)

pewnie nie wroci Xav, ani Jtonizuka, Juliena tez jakos nie ma w naszym skladzie. Wiem, ze Glizdus przez pol dobre roku bedzie sie uczyl prowadzic gre, uczyl magow , moze nawet uda mu sie wymusic odpowiedni sklad - RDM BRD WHM SMN x2 PLD/NIN (bez egzotycznych jobow)

bede nadal chodzila na Dynamisy, jak mi czas pozwoli :wink:
nie zrazaja mnie slabe i beznadziejne sklady, czasem meczy mnie jedynie ludzka glupota, a czasem nadzieja - w koncu ten AF Body WHM moglby wypasc :D no chyba, ze go Pitia przeklna i juz go nie bedzie :roll:

Myrta robi nie potzrebne zamieszania... ale pewnie robi to w jakims jemu narazie jasnym celu, z czasem sie to wyjawni samo przez sie.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 11:28 
Cytuj  
we wtorek wracam do DP


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 11:30 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
...
Sim, ze uwazam, ze gadasz glupoty, by tylko nawijac 8) moze ktos przeczyta
....


jak gadam głupoty to proszę o przykłady, jeśli coś pisze na /l czy /s czy na forum to piszę to do POLSKICH liderów party i allianceów a nie do magów/tanków/dd czy innych co są np. afk co nie mają bladego pojęcia co się dzieje na dynamisie bo łaskawie odwrócić się nie moga żeby ogarnąć kawałek sytuacji ...

Anc na dynamisie za TANKA odpowiedzialność bierze cały alliance a nie 1 mag który ma go leczyć, Gal w tank party np. może łatwo uratować d*** tankowi zgarniając hate i dając CZAS MAGOM na leczenie tanka, być może zostanie sam uleczony jak łaskawie mag zafunduje curage
nie ma nic prostrzego niż bycie w zasięgu tanka z targetem na nim i palcami trzymanymi na Cure V ,Cure IV i Curaga *, cała reszta jest DRUGORZĘDNA dla WHMa


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.