mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 13:53 
Cytuj  
a masz 75?


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 15:18 
Cytuj  
To dzisiaj nawet nie ma co isc skoro Kass nie da rady raczej a Magos mi napisał ze dzisiaj tez nie da rady


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

*

Posty: 152
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 18:57 
Cytuj  
A mam :D

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 19:04 
Cytuj  
To sie robi juz #%#^$%&%. Nie rozumiem jak na 4 nasz spotkania tylko jedno doszlo do skutku. Ja dla odmiany pracuje ( i to dosc duzo) i bycie w czwartki o 19 czesto laczy sie ze zmianami planow. Pojawiam sie i okazuje sie ze znowu ktos zaniemogl. Jezeli to sie powtorzy jescze raz to rezygnuje z takiej zabawy bo szkoda mojego czasu w RL .

Drak.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 23:35 
Cytuj  
ja was nie rozumiem, assaulty mozna robic nawet w 3 osoby, nie musi byc do tego 6...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 00:43 
Cytuj  
My to mamy zajebisty assault statik- w 95% nikomu się nic nie mówi i
wszyscy są o czasie na miejscu.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 09:12 
Cytuj  
Misiekk napisał(a):
To sie robi juz #%#^$%&%. Nie rozumiem jak na 4 nasz spotkania tylko jedno doszlo do skutku.
Bynajmniej chciałbym się rozliczać z obecności, ale chyba aż tylu spotkań nie było. Pierwsze spotkanie (jedyne jakie doszło do skutku) w siakiś tam czwartek - byliśmy wszyscy. Potem poniedziałek w następnym tygodniu - był Karwacek i ja (spóźniłem się godzinę, ale zapowiadałem to odpowiednio wcześniej na forum, zresztą Karwi potwierdzi bo z nim gadałem wtedy). Następnego spotkania nie było, z tego co mi wiadomo, a przed wczorajszym odpowiednio wcześniej napisałem, że nie dam rady.

Misiekk napisał(a):
Ja dla odmiany pracuje ( i to dosc duzo) i bycie w czwartki o 19 czesto laczy sie ze zmianami planow. Pojawiam sie i okazuje sie ze znowu ktos zaniemogl. Jezeli to sie powtorzy jescze raz to rezygnuje z takiej zabawy bo szkoda mojego czasu w RL .
Drak.
Właśnie też zacząłem pracować, dlatego rezygnuję z zabawy. Mam dużo obowiązków w domu i jeśli spokojnie sobie z nimi radziłem kiedy siedziałem na chacie, to teraz jest już problem. Jeśli nie rozwiążemy tego jakoś z rodzicami to najprawdopodobniej quitnę grę w następnym miechu. Grałem głównie z nudów, a obecnie na brak zajęć nie narzekam. Nie chcę, aby ktoś na mnie zawsze czekał i się wkurwiał czy w ogóle będę w grze, ale z drugiej strony nie chcę się zmuszać do gry z punktu widzenia jakiegoś tam obowiązku i zobowiązań, kiedy nie mam na to ochoty.

Targaryen napisał(a):
My to mamy zajebisty assault statik- w 95% nikomu się nic nie mówi i
wszyscy są o czasie na miejscu.
Złożony z no-life'ów, albo ludzi co oprócz szkoły/pracy, jedyne co robią to śpią, srają, jedzą i grają w FFXI.... więc w sumie no-life'ów :] Plan dnia jeśli go traktować jako sposób na nudę jest super, ale jako sposób na życie to już trochę inaczej to wygląda :] :wink:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 10:06 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
...Złożony z no-life'ów...

do tego żeby stawić się 2x w tygodniu na 1h na assaulty nie potrzeba być nolifem, zwykła przyzwoitość i uczciwość w stosunku do innych graczy wystarczy + szacunek dla ich i swojego czasu


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 10:24 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Kassei napisał(a):
...Złożony z no-life'ów...

do tego żeby stawić się 2x w tygodniu na 1h na assaulty nie potrzeba być nolifem, zwykła przyzwoitość i uczciwość w stosunku do innych graczy wystarczy + szacunek dla ich i swojego czasu
Całkowicie się zgadzam Simi :) Zresztą moja wypowiedź nie miała poważnego charakteru :] ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 11:30 
Cytuj  
Ale sprawa jest prosta. Rozpieprzyc to wszystko i tyle. Skoro ludzie nie chca zadbac o swoje interesy, a do tego maja w dupie czas innych to nie ma o czym rozmawiac. Jak bedzie grupka chetnych i odpowiedzialnych ludzi gotowych poswiecic troche czasu na wspolna zabawe to prosze mi dac znac. Mam dosc wczesniejszych powrotow, wykrecania sie, zmieniania planow tylko po to zeby zastac trzy osoby z calej ekipy.


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 13:02 
Cytuj  
my chodzimy zawsze w poniedzialek po limbusach > i bedziemy myslec o robieniu ( wkrotce ) assaultow zlozynych z 6 osob > a jest nas 3

Jak tylko Gizmos zdobedzie ( moze juz ma ) turban , to musimy sie rozejrzec za nowym assaultem w inej miejscowce .


_________________
COLD is BACK !

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 13:13 
Cytuj  
a ja nie wiem w koncu jak jest z tym w ktorym sie znalazlem bo niby jest i go nie ma


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 13:13 
Cytuj  
Żeby niemarnować tagów to można w czwartek albo piatek zrobić ze 2-3 wypady czysto punktowe (na Salvage)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 14:01 
Cytuj  
Ja sie chetnie pobawie w assaulty. Zawsze jestem dostepny wieczorami po 20, wiec jezeli ktos cos organizuje chetnie sie dolacze.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 16:16 
Cytuj  
Punkty punktami ale dobrze by bylo zaliczac wszysytkie assaulty.

Z tego co widze mozna zrobic nastepujacy sklad:

Karwacek DRK
Torell WAR
Sonoman BLM
Drakant BRD
??? Magos WHM
??? Albin PLD

Mam nadzieje ze wszystkim zalezy i nie maja zamiaru marnowac naszego wspolnego czasu. Spotkania w czwartek o 19 i w niedziele/ poniedzialek tez cos kolo tej godziny. Jesli ktos nie moze lub nie chce to uprzedzic juz teraz.
Torell zrob przadek w pierwszym temacie.


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 17:04 
Cytuj  
Karwi ty mnie z pritem niepomyliłeś czasami? :D
On z wami chodzi przecież

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 17:35 
Cytuj  
Magos będzie chodził , czyli jeśli Jasonos nie moze to Allbin zapraszam

-Torell
-Karwi
-Drakant
-Pryś
-Magos
-Allbin

Poniedziałek 19:00 i Czwartek 19:00

Poniedziałek 19:00 Przyjdzcie ale już gotowi z 4 tagami..


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

*

Posty: 152
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 18:47 
Cytuj  
Będę.

Edit: tylko jakby mozna tak 15-20 po 19 zaczynac. Jak wracam z roboty to potrzebuje pol godzinki dla siebie.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 19:36 
Cytuj  
Mala roznica kto, wazne ze czarnuch :) Ja bede, reszta tez niech potwierdzi. Co do ewentualnego poslizgu. Przygotuj sobie wczesniej postac w miescie i tyle. 15 minut to mala roznica, wazne zeby nie byly to godzinne poslizgi.


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 19:05 
Cytuj  
Pol error WTF ??? bede napewno tylko problemy z logowanie ale z tego co widze nie tylko ja je mam wiec czekajcie.....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.