mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 20:30 
Cytuj  
Huckster napisał(a):

White Mage - dupa a nie damage dealer - po prostu lekarz polowy. Może ginąć w sytuacji gdy mob się na niego rzuci za częste leczenie ludzi.


Wszystko jest sztuka mozliwego. Ten JP WHM/NIN z krakenem (nie pamietam nicka) to jedna trudniejszych do zabicia postaci jaka spotkalem na brennerach.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 23:06 
Cytuj  
White Mage może się szybko znudzić. Healing, healing, healing do upadłego. Expuje się szybko, bo zawsze się znajdzie party, które będzie potrzebowało whm.
Smn bardzo chciałam, ale jak pograłam z kilkoma to mi sie (tymczasowo) odechciało. Praktycznie 2x miałam smn, który uzywał avów. Zwykle to smn zakładaja party lub są healerami...przykra prawda.

Red Mage odkad ma Refresh, to jest prawie zawsze "must have". Do tego 45 (? skleroza) lvl. jest różnie. Ja za rdm polecam się wziąć, gdy ma się kasę na stuff i scrolle dla wmn i blm (no chyba, ze ma się wyexpowane blm i whm...)

Tak czy siak, gdy nie gram rdm, to pierwsze czego szukam do party to nin, pld, rdm. Niekoniecznie w tej kolejności.


_________________
Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 23:43 
Cytuj  
imo blm tez jest nudny :) nuke, nuke, sleep, nuke, nuke i tak do usranej smierci. musi uwazac z nuke'ami, zeby nie przejac za duzego hejta.. (chodzi mi glownie o gre w party)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 23:50 
Cytuj  
Loth ... a myslisz ze smn lubia byc healerami w party ? jak masz do wyboru > solowac / duowac > lub byc healerem z suba , ciekawe co wybierzesz?

inna sprawa jak sie samemu ( smn ) zlozy party , ale to juz inna bajka ....

Przeklenstwo whm pozostaje dlugo : Rha > dynamisy z DP :) <> all CAE i wszystkie hnmy .... zawsze : Coldee whm please.

Mozna sie oczywysice postawic :) smn i koniec :)

przeszedlem cale 75 lvli WHM i 75 lvli smn ... zrobilem 37 lvli ( wymęczylem ) NINa , zeby miec go do suba do solo :)

jeszcze dluuuga droga po skill nin :) i equip do Solo ( Sea cudgel Club sie klania ) :) , ale kiedys jak znudzi mnie exp party ...... :p


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 00:25 
Cytuj  
Nie coldee, nie wydaje mi się.... Zresztą się nie dziwię, bo expując smn od 10 do 17 z 4 razy byłam main healerem... <bez Cure II, ale whatever lol>


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 10.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 00:38 
Cytuj  
Hej wlasnie wrocilem z pracy i widze ze temat sie rozwinol. :)
Dzieki wszystkim za posty teraz jest troche jasniej :)
thx - pozdro :)


_________________
=]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 00:44 
Cytuj  
Co to znaczy przekleństwo whm "Rha"?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 00:44 
Cytuj  
getserious napisał(a):
imo blm tez jest nudny :) nuke, nuke, sleep, nuke, nuke i tak do usranej smierci. musi uwazac z nuke'ami, zeby nie przejac za duzego hejta.. (chodzi mi glownie o gre w party)

WAR jest nudny... voke, walka, walka, walka, voke
PLD jest nudny... voke, walka, cure4, walka, voke
NIN jest nudny... voke, utsu, walka, utsu, walka, utsu, walka, utsu, voke
THF jest nudny... utsu, SATA+VB, walka, utsu, sata, walka, walka, utsu, sata
FFXI jest nudne... grind, grind, crafta, craft, farmowanie, kopanie na kurze, siedzenie w kopalniach, gadanie z ludźmi, drama ;), hnmy, enmy, bcnmy, grind...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 01:36 
Cytuj  
getserious napisał(a):
imo blm tez jest nudny :) nuke, nuke, sleep, nuke, nuke i tak do usranej smierci. musi uwazac z nuke'ami, zeby nie przejac za duzego hejta.. (chodzi mi glownie o gre w party)


Ile masz leveli BLMa?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 01:54 
Cytuj  
Rha > to jest polzartem > tak jak do Simiego :)

Coldee - Moge przjsc smn na dynamis ?:)
Rhaegal - nie , potrzebny jestes whm

to tak w skrocie :) .... mowie jeszcze raz to tak polzartem , ale ciagnie sie to nawet w CAE ... problem jest nauczyc sie grac na75 lvlu w party czy na eventach , jak zawsze mam chodzic whm :)

sorry odbieglem od tematu :)

ide do zonki .........


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 09:29 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Huckster napisał(a):

White Mage - dupa a nie damage dealer - po prostu lekarz polowy. Może ginąć w sytuacji gdy mob się na niego rzuci za częste leczenie ludzi.


Wszystko jest sztuka mozliwego. Ten JP WHM/NIN z krakenem (nie pamietam nicka) to jedna trudniejszych do zabicia postaci jaka spotkalem na brennerach.


Ja nie mówie o odmieńcach :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 09:30 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
getserious napisał(a):
imo blm tez jest nudny :) nuke, nuke, sleep, nuke, nuke i tak do usranej smierci. musi uwazac z nuke'ami, zeby nie przejac za duzego hejta.. (chodzi mi glownie o gre w party)

WAR jest nudny... voke, walka, walka, walka, voke
PLD jest nudny... voke, walka, cure4, walka, voke
NIN jest nudny... voke, utsu, walka, utsu, walka, utsu, walka, utsu, voke
THF jest nudny... utsu, SATA+VB, walka, utsu, sata, walka, walka, utsu, sata
FFXI jest nudne... grind, grind, crafta, craft, farmowanie, kopanie na kurze, siedzenie w kopalniach, gadanie z ludźmi, drama ;), hnmy, enmy, bcnmy, grind...


Mozna pojsc dalej:
Zycie jest nudne: szkola (praca), picie, sex, tv, komp, sport, szkola (praca), picie, sex, tv, komp, sport...
Bez sensu sa takie teksty, sa ludzie ktorzy potrafia znajdowac przyjemnosc w rzeczach z pozoru nudnych, sa tez tacy ktorych zycie gwiazdy rocka bedzie nudzic.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 13:22 
Cytuj  
PLD czy NIN niemoze narzekac na nude w pt ....na eventach etc. .....


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 13:37 
Cytuj  
A BLM może?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 14:35 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
A BLM może?


jak ma stun to nigdy nie narzeka na nude ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 14:37 
Cytuj  
blm nie może narzekać na nudę
ja np. sprzątam w pokoju, robię pranie, czytam gazety, oglądam filmy, gram na konsoli, jeżdżę na rowerku, idę do sklepu po zakupy, podlewam kwiaty itd., wszystko to pomiędzy jednym nukiem a kolejnym, generalnie to brakuje mi czasu na uczciwe granie jak gram w ffxi, cały czas widzę zgięte plecy mojego taru ...


_________________
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 18:47 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
jak ma stun to nigdy nie narzeka na nude ;)


Ja mam stun i nude zagwarantowana. :lol:

Co do samej gry, jesli nie wybierze sie jednego z przydatnych jobow to gra zabija nuda, monotonia i brakiem zajec (przynajmniej grupowych). Dla sporej czesci jobow end game nie istnieje (chyba ze ma sie wypas sprzet, i zmienia przeznaczenie joba) bo poprostu kazdy idzie na latwizne i wybiera najlatwiejszy sposob zrobienia czegos. Taktyka polega na "sugerowaniu" innym zeby zrobili przydatny job. 8)
To tak na powaznie z przymrozeniem oka :D


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:06 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Rha > to jest polzartem > tak jak do Simiego :)

Coldee - Moge przjsc smn na dynamis ?:)
Rhaegal - nie , potrzebny jestes whm

to tak w skrocie :) .... mowie jeszcze raz to tak polzartem , ale ciagnie sie to nawet w CAE ... problem jest nauczyc sie grac na75 lvlu w party czy na eventach , jak zawsze mam chodzic whm :)



bo z DP uciekaja WHMi :lol:

jest z 3-4 co odeszli wogule, a reszta tarusiow (Yaku Thundro i tp.)woli chodzic jako BLM :D
pewnie wola nukowac i dostawac RIII niz ponosic odpowiedzialnosc za wszystko, co jest nie tak na Arei - to jest uciazliwy job -> WHM 8)

na DP z aktywnych WHMow pozostalo 3 osoby - Desh Espeon i ja :roll:

przychodza tez czasem nowi, jest podejze 2ch.... ale chodza na wybrane Dynamisy.


WHMem zawsze ma ten sam problem - jesli ma inny job, to nadal go chca miec za healera...
bo nawet jak ma inne upodobania lub kiepski jest lub/i leniewy - liczy sie ze jest :wtf:

kazdy inny job moze nie byc w tym samym czasie.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:40 
Cytuj  
Anc już nie mów nic o aktywności w DP, proszę. :lol:

Thundro i Yaku przed każdym runem pytają jakim jobem mają przyjść więc skoro jest odpowiednia liczba whmów to pozwalam im przyjść BLMem- to chyba naturalne. Jest jeszcze Gaav który głównie przychdzi WHMem.

Suczka i Maximo zrezygnowali z gry więc cięzko mówić o "odejściu z DP". :roll:

A co do wybierania kto ma jakim jobem iść to Panoramiiix głównie chodzi RDMem mimo, że ma WHMa na 75 i może mieć świetny sprzęt na pstryknięcie palcami (Tahrah). Jakoś nie zauwazyłem zresztą abyś Ty (Ancover) narzekała, że nie możesz przyjść RDMem hehe.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:46 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Jakoś nie zauwazyłem zresztą abyś Ty (Ancover) narzekała, że nie możesz przyjść RDMem hehe.


Ancover zadnym jobem nie pojawi sie na Dynamis nie majac 75lvl :D

bys nie odpowiedziales, to bym sie zdiwilam :roll:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.