mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 10:40 
Cytuj  
Robal to przykład człowieka, który nie ma życiu wyższego celu poza prowokowaniem lub/i wcinaniem się w dyskusje "o bo śmiesznie" "o bo sprowokuje ich i będę miał zabawę na 2h, a potem pomyślę nad kolejną". Może nie tyle czas dorosnąć, co czas znaleźć sobie pracę/dziewczynę/hobby? Ja tam Robalowi współczuję. Bo co to za fun, gdy jedyna rozrywka jest wkurzanie ludzi w tematach o których nie ma się pojęcia?

Kolejny temat zszedł na Robale. Nie tyle trzeba nam nowego moda, co trutki.


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 11:07 
Cytuj  
Ja jestem by moderatorzy zostali tacy jacy sa;) tylko bardziej twardsi.

Dodatkowo:

roball napisał(a):
Kolega sam napisal ze jest pijany, nic nie zrozumialem z tego co napisal wiec poprosilem zeby sie odezwal jak wytrzezwieje, prowokacja straszna.

UWAGA!

WoW > ffxi!

Ilu sie teraz trzesie?


Według zasad forum:
-FLAMES: ataki osobiste, dyskriminujace lub ofensywne wypowiedzi nie beda tolerowane i groza kasacja posta lub nawet usunieciem z forum.
Dzial przeznaczony dla ostrzejszych rozmow znajduje sie tutaj: -> Link <-

-OFFTOPICS: produkcja wiadomosci nie zwiazanych z tematem, tak jak w przypadku flamow nie jest pozadana i może prowadzic do kasacji wiadomosci lub tymczasowego zawieszenia.
Dzial przeznaczony dla pogawedek znajduje sie tutaj: -> Link <-

Proszę Moderatorów/Administratorów o zajęcię się Panem, który łamie dwie zasady w jednym poście, i o tymczasową blokade jako kare, gdyż jest to nagminne.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 11:20 
Cytuj  
przecież
WoW > ffxi!
jest jak najbardziej na temat, nie jest flamem ani offtopikiem
ja znam kilka innych ciekawych rzeczy :
WoW + ffxi = ble
(WoW - ffxi) + ble = toyota
WoW * ffxi + toyota = alien
ffxi < WoW < ffxi
WoW < ffxi < WoW
ffxi+ffxi+ffxi+ ... + ffxi = fuckalluniverse
ffxi+wow+ffxi+ ... + wow = fuckalluniverse - epic
nie można tego wrzucić do pogawędek bo osoby które nie mają pojęcia o ffxi czy wow nie będą miały pojęcia o czym jest post, tutaj wszyscy wiedzą, trzeba się tylko cieszyć że każdy inaczej to rozumie
jakie znaczenie ma kto co tu pisze? jak i tak na 37 milionów polaków w polsce nie da się uzbierać w 3 lata 18 osób które mogłyby zabić np. bah2 czy innego gada, szkoda że forma zawsze wygrywa z treścią, nawet w wirtualnych światach ...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 11:41 
Cytuj  
Dyskusja zbacza na niezwiązane z OP tematy....


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 12:29 
Cytuj  
To żeby naprowadzić ją na właściwe tory ... nowy moderator {Yes, please.} ;p
brak mu odpowiedniego dystansu ...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 12:38 
Cytuj  
jak dla mnie forum tematyczne to forum tematyczne; to jest forum graczy FFXI jak nie jestes/nie byles/nie jestes zainteresowany graniem w FFXI nie postujesz... jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia zwiazanego z FFXI nie postujesz. ffs.

opiekun nie popisal sie pewnego dnia jak poszly flame'y i wie o czym mowie. jezeli ma zamiar sie nie popisywac tak ciagle, to nowy mod yes plz.
a tak po za tym, przydalby sie mod ktory by byl czesciej na forum, bo huck jest rzadko, xav jeszcze rzadziej a op roznie :P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 13:10 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
a tak po za tym, przydalby sie mod ktory by byl czesciej na forum, bo huck jest rzadko, xav jeszcze rzadziej a op roznie :P


Ja jestem zawsze na forum. :evil: Jestem uzalezniony od sprawdzania mmorpg.pl co 5 minut.

Jest inny problem: nie siedze na CC i nie znam polowy nowych graczy. Nie wiem czy ktos jest debilem czy tylko udaje. :D

Gdybym np. nie znal Sima z gry to bym go juz dawno zbanowal, chocby za spamowanie surrealistycznymi ankietami. :D Sadzac Sima po postach na tym forum, mozna by go podejrzewac o jakies zaburzenia psychiczne. Jednak znam Sima z gry i wiem ze jest jednym z fajniejszych graczy jaki nam sie trafil. Podejrzewam, ze w RL tez jest fajnym czlowiekiem.

To tylko taki przyklad, sorry Sim, ze akurat twoj, ale chyba sam wiesz, ze twoje posty sa dziwne (niektore napisane zreszta bardzo fajnie, nawet jak nie na temat).

Tak wiec gracze CC: wybierzcie paru kandydatow i zrobcie glosowanie. Na tym forum potrzebny jest mod ktory jest aktywny na CC.
Pixies ma swoje forum na GP. (BTW moge tez wam oddac moda na stronie CC na GP - moze sie wam do czegos przyda).

Ja rezygnuje z aktywnego moderowania, nie bede sie juz wtracal w to co tu sie dzieje. "Zegnaj Gienia, swiat sie zmienia".

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 13:36 
Cytuj  
ja na forum jestem dość często, moderuje tematy i usuwam śmieci (jak nikt nie widzi). :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 13:44 
Cytuj  
1. Opik zostań
2. Huck zostań
3. Simi na nowego moda. I piszę to całkowicie poważnie.

Opik - piszesz, że gdybyś nie znał Simiego, to byś go zbanował. Nie znasz robala (a może i znasz, ale nie z gry), a ten jeszcze tutaj pisze. Zobacz jaką borutę tutaj sieje i zastanów się czy nie powinien wylecieć - nabija sobie u nas tylko licznik swoimi kretyńskimi postami. Bany powinni otrzymać już przy akcji ze zdjęciami i obrażaniem dziewczyn. Potem reszta sobie odpuściła i został taki robal. Ignorować? Czemu my mamy go ignorować? To on nie powinien tutaj pisać. My przecież nie wchodzimy na forum WoWa i nie piszemy jakie to straszne gówno, nie oceniamy na podstawie filmików, nie wyprowadzamy z równowagi tamtejszych graczy.
Czy nikt z moderatorów jeszcze nie zauważył, że robal zasłużył sobie już na bana?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 5
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 13:51 
Cytuj  
Uzasadnienie dla Bana dla Roball'a:
Niekonstruktywne offtopowanie posunięte poza granice przyzwoitości, oraz prowokowanie flame.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 14:17 
Cytuj  
Czy tutaj nie ma czegoś takiego jak warning? 3 warningi = niemożność pisania, 6 = ban. Od razu banować? No dajcie spokój. Napaliliście się jak na jakąś walkę z czarownicami. Jest cos takiego (nie wiem jak tutaj) jak zablokowanie dostępu do pewnych części forum. Pójść do admina, wyjaśnić, dac dowody (najlepiej niech mod to zrobi), pogadać o zablokowaniu Robalowi dostępu do części FFXI...
Sam Roball pewnie się cieszy, bo znów jest w centrum zainteresowania i może sobie posty nabijać.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 14:24 
Cytuj  
roball>Simiurg w każdym możliwym forumowym aspekcie
(gdybym grał w ffxi jako hume PLD to by zmieniło chyba sporo)
mi się wow średnio podoba i praktycznie już nie gram w tą grę i nigdy do głowy mi nie przyszło żeby pisać moje ciężkostrawne posty na tamtym forum widząc przez 3 miesiące fochy 'tamtejszych' polaków w gildi, jak ktoś się czuje obrażony to poproszę o bana


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 15:29 
Cytuj  
wow robal ma 4000 postow


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 15:41 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ja sie zglaszam na moderatora FFXI.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
poprosze o nakiete w tej sprawie.
Jak wygrasz to zostaniesz forumowym kaczynskim :lol: :lol: :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.