mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 00:39 
Cytuj  
z niecierpliwoscia wyczekuje momentu az konsekwentni praworzadni moderatorzy przesuna ten jak i inne nie zwiazane z FFXI tematy do pogawedek, by wszyscy mogli sobie poczytac i wypowiedziec na temat a nie tylko grupka znajomych z gry. W razie jakby ktos byl zainteresowany serialami zawsze moze przeciez tam zajzec prawda ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 02:14 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
z niecierpliwoscia wyczekuje momentu az konsekwentni praworzadni moderatorzy przesuna ten jak i inne nie zwiazane z FFXI tematy do pogawedek, by wszyscy mogli sobie poczytac i wypowiedziec na temat a nie tylko grupka znajomych z gry. W razie jakby ktos byl zainteresowany serialami zawsze moze przeciez tam zajzec prawda ?


:D

Staralem ci sie to wytlumaczyc w topicu ktory skasowales, moge powtorzyc jeszcze raz:

- to jest forum graczy FFXI + osob ktore byc moze maja zamiar grac w FFXI. W wiekszosci gadamy o grze, ale czasami zdarzaja sie temety takie jek ten, nie zwiazane z FFXI ani z mmorpg.

- to nie jest forum bylych graczy FFXI, ktorzy staraja sie zareklamowac swoj nowy mmorpg.

To forum juz jest tak poukladane, ze kazda gra ma swoj dzial, a jak nie ma jeszcze to mozna o niej pogadac na ogolnym. Ludzie zmieniaja mmorpg (to naturalne) i zmieniaja tez dzialy. Wyobraz sobie sytuacje, kiedy byli gracze DAOCa gadaja o WoW w dziale DaOC, byli gracze WoW gadaja o Vanguradzie w dziele WoW itd Powstalby kompletny balagan.

Nie mam nic przec twojej osobie, ani przeciw Vanguradowi. Poprostu staram sie pilnowac porzadku.

Wiem ze z niektorymi graczami FFXI utrzymujesz RL stosunki, ale od tego jest GG, telefon czy czat.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 03:40 
Cytuj  
rzadko , ale tym razem popieram Ćie Opi :)

pogawedki czytam baaaaaardzo rzadko > nasze forum ( nawet OT ) czesto


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 07:07 
Cytuj  
to nie jest forum graczy
to jest forum o grach + OTopiki których miejsce ustalili admini milion lat temu

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 08:35 
Cytuj  
Widac nie kazdy zalapal sarkazm w moim ostatnim poscie mimo ze znacie mnie kupe czasu, eh cold....

O tym mowilem ze to jest miejsce gdzie rozmaiwaja ze soba znajomi, dziwne zeby o samochodach mozna bylorozmawiac tylko w salonie samochodowym a o sporcie w hali sportowej bo to jest idiotyczne.

Sam nie raz tworzyles offtopicowe posty o innych grach i to bylo ok tak? Ciekawe czemu nagle tak bardzo przeszkadzalo ci w jednym topicu napisane co sadze o vanguardzie po tym jak kilka osob wyrazilo zainteresowanie moja opinia. Czyzbys bal sie ze ktos jeszcze FFa opusci? Pytali o moje zdanie z punktu widzenia kogos kto gral w FFa. Pewnie wiekszosc z nich nie ma wogole zamiaru zmieniac gry tylko chcieli znac moje zdanie. Doskonale wiedziales ze pisalem to dla was a wywlokles na forum gdzie pelno sepow sie zleci ktorych dyskusje jak sami nie raz zauwazyliscie, sporo odbiegaja od naszych. To bylo dla was, do rozmowy miedzy nami, slepy nie jestem, widze ze jest osobny dzial vanguarda ale nie mialem ochoty dyskutowac z ludzmi wyzywajacych sie na forum od idiotow i nOObkow (wtf?) albo ktorzy za fun uwazaja kampienie przy ciele zabitego gracza by nie pozwolic mu podniesc itemkow..
Zaslanianie sie tym ze bedzie balagan jest zalosne, naprawde uwazasz ze jeden offtopowy temat w ktorym pisza ludzie grajacy w oba mmogi zasmieci forum? wolne zarty. To dokladnie taka sama rozmowa jak o serialach czy opowiadanie dowcipow ale z jakiegos niewiadomego powodu musiales sie doczepic.
Widze skoro juz nie gram to mam sobie isc na GG, telefon czy czat ale tu juz nie jestem mile widziany, dziekuje ci bardzo, jestes zajebsity. Tak utrzymuje konakt z ludzmi grajacymi w FF i z pewnoscia jest ich duzo wiecej niz ludzi zktorymi ty rozmawiasz mimo ze wicaz grasz.
Opi sedzia i kat w jednym zadecydowal ze offtop jaki pojawil sie w moim poscie nie moze byc na jego forum, za to zupelnie ok jest pisanie o masie innych rzeczy i offtopy ktore sam tworzy. Wykazalbys sie moze jakas konsekwencja kiedys a nie udowadniac po raz kolejny jak bardzo subiektywnie mozna podchodzic do moderowania forum. Szkoda ze wiekszosc woli obgadywac za plecami niz pokazac ze ma jaja i napisac co ich wkurza.
Ciekawy tylko jeszcze jesetem czemu zablokowales temat porzegnalny?

pewnie i tak zaraz ostantie posty przesunie sz do innego dzialu zeby czasem wiecej osob tego nie przeczytalo heh, brawo
nazi metody i cenzura uber alles


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 09:28 
Cytuj  
Zgodze sie z Saiem. Tym bardziej ze Opi uciales topic 'Sayonara ^^/' i wyslales do Vanguarda razem z kilkoma pozegnaniami (m.in. Zeta) ;). I zeby takich wypadkow w przyszlosci uniknac mozna by stworzyc jakis topic przyklejony typu 'Co po FFXI?' albo 'FFXI vs. ...'. Cos w tym stylu zeby byli gracze rowniez mogli napisac w co graja, ocenic, porownac. Nikt tutaj, w FF, przeciez nie bedzie siedzial do konca zycia (gora do emerytury :]). Przeciez nikt tutaj nie bedzie omawiac jaka to wypasiona jest ta nowa instancja/nowy job/nowa bron/etc ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 10:53 
Cytuj  
Sai --> nie grasz - nie zyjesz. Teraz Saitou to jakis Arab. :D

Jak to Veji w ktoryms poscie napisal: "nie grasz - nie istniejesz".

Do Vangurada przesunalem dokladnie jeden post (a nie kilka) w ktorym bylo pozegnanie (post Zeta), bo jakos bardziej mi pasowal do przesunietej czesci.

Post Saia (mini recenzja) mial ewidentnie pokazac jaki to FFXI jest do dupy (bo Saitou juz w niego nie gra) i jaki Vanguard jest fajny (bo Saiotou w niego gra).

Ludzie zafascynowani FFXI powinni zagladac tutaj, ludzie zafascynowani innymi tytulami powinni zagladac do dzialow o tych tytulach. Bedzie porzadek i unikniemy niepotrzebnego flame.

Jest jedna prosta zasada: najlepszy jest ten mmorpg w ktory ja gram, dlatego zwykle tematy 1mmorpg vs 2mmorpg nie maja sensu. Kazda gra ma wady i zalety.

Nie boje sie, ze ludzie zaczna odchodzic do innych mmorpg, bo to naturalne. Sam tez pewnie kiedys odejde. Jak komus sie nudzi FFXI to ma na tym forum opisy wielu tytulow: starych i nowych, na slabe kompy i na silne. Naprawde jest w czym wybierac.

Nazimoderator i cenzor ze mnie slaby, bo rzadko usuwam posty (wole przesuwac). Na forum Vanguarda mogl sobie istniec topic dla bylych graczy FFXI, napewno nikt by sie wam tam nie wpierdalal z glupimi tekstami (Karol sie nie bawi z takimi ludzmi i ich poprostu banuje).

Naprawde nie jestem wrogiem Vangurda - najdluzszy topic na tym forum powstal dzieki przesunieciu go z naszego forum (nie byles pierwszy Sai). :)

Topic pozegnalny zamknalem na jeden dzien, b zapewne powstaloby tam drobne flame malo mojace wspolnego z pozegnaniami.


Ostatnio edytowano 13 mar 2007, 11:04 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 10:59 
Cytuj  
co ma wspólnego Vanguard z zamykaniem pożegnalnego topica ?
poprosze o trochę szacunku dla graczy a nie wchodzenia w d*** prominentnym działaczom czegośtam

od flameów są admini i mają robić porządek, od tego co może się stać są wróżki i prognostycy

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 11:09 
Cytuj  
Sim --> ciebie poprosze o nie zakladanie wiecej bezsensownych ankiet, gdzie tytul nie ma nic wspolnego z pytaniami, a pytania tez sa tak sformuowane ze trzeba sie domyslac o co ci moglo chodzic w nich.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 11:09 
Cytuj  
Kaman... odblokowalem topic Saitou. Moze i nie wszystko w nim jest FFowe ale to nasz czlowiek i nasza gra. Na tym forum sa setki topicow, ktore zasluguja duzo bardziej na skasowanie. Nasze forum jest bardzo liberalne i nigdy nie bylo z tego powodu zadnych problemow.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 11:13 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sim --> ciebie poprosze o nie zakladanie wiecej bezsensownych ankiet, gdzie tytul nie ma nic wspolnego z pytaniami, a pytania tez sa tak sformuowane ze trzeba sie domyslac o co ci moglo chodzic w nich.

ok, ale zapewniam Ciebie i innych fanów propagandy wątpliwego sukcesu że są ludzie czytający to forum i grający w ffxi którzy rozumieją doskonale co piszę
(dla tych co mieli problemy z widzeniem związku tytułu posta i pytania w ankiecie : jak komuś się ffxi już nie podoba to niech odejdzie na dobre pls)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 11:29 
Cytuj  
Teraz mozesz wmawiac ludziom co bylo zawarte w tym poscie bo on juz nie istnieje. Uwazam ze FF to bardzo dobra gra bo inaczej w nia bym tyle czasu nie gral, a porownania (ktorych wcale nie bylo wiele) mialy na celu wlasnie prownanie VG do FFa a nie wyciaganie to tak daleko posunietych wnioskow to jakich ty doszedles, ze mam zamiar ukazywac wyzszosc jednej gry nad druga. To ty uznales ze temat nie ma sensu a nie ludzie ktorzy tutaj bywaja.

O vanguardzie napewno chetnie by poczytaly osoby grajace obecnie w FF (nie tylko zet o to pytal ale tez dostawalem PMy z pytaniami) a nie tylko ci ktorzy juz nie graja, a tak jak chocby cold pisal, malo kto z grajacych, zaglada na inne fora niz FFa, bo nie interesuje ich opinia obcych ludzi a tych ktorych znaja i moga pogadac na ten temat w miejscu w ktorym dobrze sie czuja, wsrod znajomych.

Nie wiem dla kogo byl zabawny tekst nie grasz - nie zyjesz. Moze ty masz takie podejscie do ludzi, ze zapominasz o nich jak juz z nimi sie nie zadajesz, ale to juz twoj wybor.


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 11:33 
Cytuj  
mor drama - go go zlota gwiazdka


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 11:47 
Cytuj  
Nareszcie motyw, gdzie mogłem pogadać z ludźmi z FFa i nieFFie a tu jak zwykle ktoś coś uwalił. Pogawędki są dla wszystkich... dział o FFXI jest dla ludzi w temacie. Zostało już dawno ustalone, że to jest forum m.in. CC. Więc dlaczego nie mogę pogadać z ludźmi z CC na temat Vanguarda na tym forum?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 11:57 
Cytuj  
Mam wrażenie, że Opik panicznie stara się zachować ludzi w FF'ie. Boi się, że kolejni ludzie odejdą do VG. Kwestia czy to dobro ogółu czy dobro własne? Bo ponoć liczą się ludzie, a ci właśnie odchodzą do VG.

Nagle zrobił się jakiś podział na graczy i byłych graczy. WTF? Sai był fajny, ale odkąd nie gra to jest już zły?
Kto nie jest z nami jest przeciwko nam?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 11:58 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
.... Więc dlaczego nie mogę pogadać z ludźmi z CC na temat Vanguarda na tym forum?


bo lepiej pogadać w ffxiforum o bezsensownych serialach które nic nie wnoszą do gry niż o niebezpiecznych tematach które mogą zagrozić w uzyskaniu jakiegoś głupiego kolejnego uberitema bo nagle kogoś zabraknie na evencie bo zaczyta się o jakieś innej grze itd. itd. itd.

mnie np. osobiście bardziej interesuje dlaczego w CC nie robi się do końca SEA dla ludzi z CC w gronie CC żeby razem radośnie zdobywać dla kogoś coś nowego z CC a chodzi się milion razy z ludźmi których się nie lubi żeby kolejny arab czy francuz czy niemiec dostał jakiś item który mu się nie przyda bo jest szansa że dropnie postać itd....
jak dla mnie komuś zależy żeby ludzie którzy zasługują w CC na wspólną zabawę błagali obcych o pomoc na kolanach lub nie robili czegoś co jest w zasięgu CC od roku

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 12:25 
Cytuj  
topic o serialach mi sie podobal . nie jedynie gra zyjemy a kontakt na ls jest rozny ( bo CC to juz nie ylko CC < to Pixies i wyjatki jak ja ) , wiec forum jest jak najbardziej wskazane .....

co do cięcia topicow - zawsze bylem przeciwny tym "zabiegom" . czesto jak mialem cos do powiedzenia > moj topic byl cięty albo blokowany .

dlatego wydaje mi sie to dziwne > ogolnie .


_________________
COLD is BACK !

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 12:29 
Cytuj  
ja tylko chcę dodać, że to co napisał Sai o Vanguardzie było chyba najbardziej obiektywną i składną wypowiedzią jaką kiedykolwiek napisał :p


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 12:35 
Cytuj  
Chyba zreszta ktoś z grających w FF wyraźnie poprosił Saia o opisanie VG oczami byłego gracza FF. Widać to faktycznie nie spodobało się - w końcu po co miarodajna ocena gry przedstawiona w zrozumiały sposób dla takich graczy jak my. Nie no, totalnie bez sensu- wg. Moderatora lepiej żyć w niewiedzy.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 12:46 
Cytuj  
Czy Opi ma jakies zwiazki z obecnie rzadzaca partia? :>
Ja tez zagladam do tego forum i czytam posty i czasami sie odezwe, to ze nei gram w ffa nie znaczy ze nie istnieje.....

juz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.