mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:08 
 
Szanuje tylko ludzi którzy sobie na to zasłuża, a nie szanuje tylko tych co dadza mi ku temu powody, a reszta ludu jest mi obojętna.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:22 
 
Jakoś nie zauważyłam, żeby Sam rzucał czymś więcej niż pojedynczą kur*ą. (dla Blacky jasności, co by znowu mnie źle nie zrozumiała: mówię, że nie zauważyłam, aby Sam wiązankami rzucał.)
Nikt nie ma prawa zwalania na innych odpowiedzialności za to, co mówi inna osoba na LS'ie. Przeszkadza wam Iczka i jej słownictwo? Złamcie jej perłę. Jak na razie to ona jest waszą drzazgą u nogi. Jakby wcześniej nikt na LS'ie nie przeklinał i nie byłoby kłótni. Większość z was Sama nie lubi, bo on nie lubi was lub ma was w poważaniu, ale to nie powód, żeby robić z tego kampanię antySamową lub jakąkolwiek inną. Zresztą nie wiem, po co cała ta dyskusja tutaj, skoro Iczka jest problemem, a jej tu nie ma.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:28 
 
wezcie juz skonczcie


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:30 
 
wlasnie ...co to kurcze MAINTEANCE ??? wylaczyc te windowery i grac !!! ...bo ja nie moge :(


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:37 
 
proponuję dzieciom 3+ letnim pograć w Viva Pinata i jako rodzic obserwować jakie ma się ułomne dzieci


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:43 
 
ale podobno to je fajne :p


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:53 
 
fajne ale strasznie frustrujące szczególnie jak zwierzak którego z wielkim trudem powołaliśmy do życia zostaje po chwili zjedzony przez innego, ffxi bardziej i szybciej uczy pokory


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 17:20 
 
Lothlorien napisał(a):
...Przeszkadza wam Iczka i jej słownictwo? Złamcie jej perłę. Jak na razie to ona jest waszą drzazgą u nogi. Jakby wcześniej nikt na LS'ie nie przeklinał i nie byłoby kłótni...


Poczytaj o czym mówimy. Iczka ma 12lat. Samotnik trochę więcej. To co mówił Samo do Irrie czy Kamilusa to trochę odrębna sprawa. Nie można traktować tych samych słów z ust Iczki i Samo na tym samym poziomie. A Ty piszesz tak jakby Iczka była pełnoletnia (tak jak jest to w przypadku Samo).

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 17:32 
 
Krzysiek ja wiem ile ma Iczka lat i nie traktuje jej na równi z Samem. Ma dziewczę 12 lat, przeklina strasznie i o to cała ta dyskusja. No ok, ale co mamy z tym zrobić? Nie zwalajcie na LS'a, i osoby w nim piszące, bo znaczny procent kurczaków to ludzie pełnoletni. Mnie w ogóle dziwi, że ktoś w wieku Iczki gra w FFXI, ale nie wnikam. CC nie nauczyło Iczki przekleństw, tego uczy środowisko. Chyba, że otoczenie Iczki jest pozbawione wulgaryzmów, w co wątpię. Chcecie ten "problem" jakoś rozwiązać, ale nie macie pojęcia jak, więc wyskakuje Kamilus z łamaniem pereł i rzucaniem, kto przeklina i kto może być winny słownictwu Iczki. Otóż nikt z CC winnym nie jest, tak samo jak nie wszyscy sa niewinni. Wiemy kto przeklina, nie jeden Sam, ale jak już pisałam, nie zwalajmy winy na ls. Najlepiej byłoby zaprosić Iczkę na forum i tutaj jej swobodnie wytłumaczyć, iż bulwersuje was <bo ja nie czytałam> jej słownictwo i sposób wypowiadania się. Jak na razie nic nie zdziałacie bez głównej bohaterki tej całej szopki.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 18:07 
 
Róbcie dzieci nie wojnę. Black Lady jesteś chętna ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 18:58 
 
Loth: ja chcę spalić na stosie iczkę, a nie szukać winnych :P
Zresztą sama się chwaliła, że to "normalka" przy jej "przyjaciółkach" więc ja absolutnie za ten stan rzeczy nie obwiniam nikogo z LSa. Nie wciskaj mi w usta cudzych słów ok? To inni zaczęli szukać przyczyny w CC, nie ja. Ja uważam, że iczka powinna dostać pstryczek w nos - taki lub inny, a decyzję o tym powinno podjąć CC - poprzez dyskusję i zaproponowanie jakiegoś kompromisu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 19:20 
 
jezusie, ale wy katolicy jesteście mściwi, to są ostatnie dni Iczki w ffxi i jeszcze musowo ma zostać na koniec zlinczowana ? rzućcie sobie najpierw kamień we własny mózg pls


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 19:26 
 
lol :P
nie jestem katolikiem :D
Slayerek? Każdy post, który jest nie Twój traktujesz w 100% poważnie? :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 19:28 
 
Czemu ostatnie dni???

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 21:26 
 
Erelen napisał(a):
Róbcie dzieci nie wojnę. Black Lady jesteś chętna ;)


tak wiesz w sumie to nie :P


Iczka powiedziała, że i tak wróci wiec nie sa to jej ostatnie dni...

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 22:07 
 
Krzysiek2099 napisał(a):
Slayerek napisał(a):
zachęcam nowych 75 levelowców i graczy grających rok czy 2 lata czy mających 397456384 kont do zrobienia/skończenia sky, sea, kompletu limbusów, kompletu assaultów, kompletu dynamisów, kompletu ENMów, kompletu KSNMów, kompletu avatarów, odejścia do HNMLSów itd. bo nudzicie na maxa w CC low-mid graczy


OT: Potrzebuje 4x SMN z Garudą do ubicia Ouryu dla Jasonosa (lepsi niż BLMi w tej walce) :TO Wystarczy w sumie 3x ale wtedy jakiś BLMik albo melee pożądny by się też przydał.


ja nie mam Ouryu a jestem akurat na tej misji :P wiec chetnie pomoge ;)

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 22:52 
 
Pan_Pritula napisał(a):
Krzysiek2099 napisał(a):
Slayerek napisał(a):
zachęcam nowych 75 levelowców i graczy grających rok czy 2 lata czy mających 397456384 kont do zrobienia/skończenia sky, sea, kompletu limbusów, kompletu assaultów, kompletu dynamisów, kompletu ENMów, kompletu KSNMów, kompletu avatarów, odejścia do HNMLSów itd. bo nudzicie na maxa w CC low-mid graczy


OT: Potrzebuje 4x SMN z Garudą do ubicia Ouryu dla Jasonosa (lepsi niż BLMi w tej walce) :TO Wystarczy w sumie 3x ale wtedy jakiś BLMik albo melee pożądny by się też przydał.


ja nie mam Ouryu a jestem akurat na tej misji :P wiec chetnie pomoge ;)


To zrób SMNa do 50. BLMów jest kupa. Z SMN to już problem. Chętny do pomocy jest Coldee. Gadałem ze Zjawcią, ale Ona ma napięty terminarz. Poza tym Ona jest do 23 a Coldee po 23, więc albo Cold albo Zja. Jest jeszcze Lesiu (ale niewiem czy jako Phoeniix ma SMNa) i Zecik. Ale z nimi nie gadałem jeszcze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 23:57 
 
Tez jestem na Ouryu. WHM nie potrzebny przypadkiem???


_________________
Obrazek

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 15:41 
 
Ale sie porobilo :] i na dodatek wszystko na Galke zwalacie:P BTW jeszcze nie zabiliscie tego smoczka?? :]

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 16:42 
 
jako ze caly temat mnie ominal (bylem na zajeciach i na forum nie zagladalem), chcialbym tez swoje 3 grosze do tego wszystkiego dorzucic... Nie raz "kurwa" rzuce i zamiar mam rzucac nadal (i to na pewno nie z powodu braku kultury czy poszanowania dla ludzi na lsie).

Co do sposobu wypowiedzi na lsie, chcialbym dodac, ze piszac cholera,kurde,idioto,do diaska czy motyla noga(no, to moze nie :P ) tez uzywacie wulgaryzmow i mozna by was posadzac o brak szacunku czy kultury.a jednak tego sie nie robi poniewaz "cholera" juz nie taka straszna jak wieki temu.

Dodam jeszcze ze coprawda Iczka naduzywa zdecydowanie slow "brzydkich", bedac na lsie nieraz widzialem jak robia to inni (nie tylko Sam) i to nie tylko ze zdenerwowania. A wprowadzenie cenzury nie jest wyjsciem z sytuacji a wrecz jest wyjsciem "kretynskim". Bo nie po to moj dziadek sobie flaki na wojnie i podczas PRL-u rozpruwal,zebym teraz nie mogl mowic co mi slina na jezyk przyniesie :P . Slusznie tu padalo ze skoro Iczki zachowanie was drazni nalezy jej zwrocic uwage (a jezeli trzeba to nawet 30 uwag) i wykopywac tylko ostatecznie,takze: ze sposob jej wypowiedzi nie jest i nie powinien byc waszym zmartwieniem (ja i moje "kurwy" :D sie nie poczuwamy do winy w tej sprawie-na pewno slow tych nie nauczyla sie ode mnie i prze ze mnie ich tez nie uzywa czesciej).

I predzej zostane wykopany z CC i zbanowany z gry anizeli przestane to tu rzucac "kurwa" to tam "fuck".
a tu maly dodatek...

moje 3 grosze:


Obrazek

http://greenfog.wrzuta.pl/audio/4i9as8f ... slowa_qrwa

tym o to pozytywnym akcentem, z przymruzonym okiem koncze swoj marny post :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.