mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 11:58 
Cytuj  
Joł =P

Coś nam CC podupada... Uberzy na Pixies (chociaż, niektórzy się pojawiają na CC czasami), nowi się rozpryskują po jakiś niszowych LSach... Niedobrze.

Przywróćmy CC dawną świetność (czy siakoś takoś). Wspólne eventy chociażby raz na dwa tygodnie (Garrisony, EFy itp.)

Ludzie pozakładajcie nasze perły:
Irrie, Nuub, Ornito, Ozman, Famfatale, Silnoreka, Szarlej, Sakurazakamori, Szajba...

Jest nas polaków troszkę na Ramuhu więc działajmy razem. Jaki dzień jest wolny dla Pixies? Prosiłbym ichniejszych liderów o wyznaczenie chociaż jednego dnia (albo nawet kilku godzin) kiedy Polacy siedzieliby na CC.

Edytka: przez niszowe LSy nie mam na myśli BC tylko jakieś tam blue rogues czy dragon lair itp...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 12:04 
Cytuj  
Blue Rouges i Dragons Lair to zwykle eu-social LSy, jezeli ktos nie chce siedziec na danym LSie to go to tego nie zmusisz :] Co do Pixies to watpie, zeby znalazl sie jakikolwiek wolny dzien. HNMy to spontan procz kilku wyjatkow (Faf, KB etc). Sa jeszcze limbusy, dynamisy, assaulty. Jezeli ludzie juz maja chwile wolnego to zajmuja sie czy to expem czy to synteza.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 12:08 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
...Prosiłbym ichniejszych liderów o wyznaczenie chociaż jednego dnia (albo nawet kilku godzin) kiedy Polacy siedzieliby na CC.


po co? bo nie piszesz o jakimś konkretnym powodzie. dla statystyki?

[OT] Tadzik KV w ilu hitach cię ownował po tym jak zrobiłeś screena ? :]


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 12:24 
Cytuj  
dla mnie czas CC się skończył, niedawno dropnąłem perłę bo nie potrzebuję socjala w którym lsmesy tworzą osoby które mają gdzieś CC lub w ogóle nie grają w ffxi
zresztą HNMLSa też nie potrzebuję za bardzo
jeśli ludzie którzy grają w CC chcą zmian to niech stworzą nową perłę , nie zieloną i nie mającą w nazwie nic wspólnego z kurami i szaleństwami, niech dadzą polakom na ramuhu którzy chcą grać w tym LSie z innymi polakami
ja też poproszę o nową perełkę
o uberach z Pixies proszę nie wspominać ani nie prosić ich o pomoc, oni mają swój zaawansowany świat z problemami natury psychologiczno-socjologiczno-filozoficzno-itemowej i na gwałt i siłę chcą zdążyć zebrać kilogramy sprzętu zanim quitną na dobre z gry


_________________
Obrazek

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 12:36 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Joł =P

Uberzy na Pixies (chociaż, niektórzy się pojawiają na CC czasami), nowi się rozpryskują po jakiś niszowych LSach... Niedobrze.


Ech, zawsze chciałem być uber... Weźcie mnie do Pixies!

/irony mode off

Większość osób z BC nie czytuje tego forum.


_________________
B.B.B.T.D. King

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 12:47 
Cytuj  
Ja dropnołem perełkę CC bo miałem już dość (DRAMA) (FOCH) i obrażania mnie i innych osób.
Druga sprawa jeśli chcesz coś zorganizować to życzę szczęścia, z CC nie da się nic zorganizować bo każdy tam według mnie tylko wegetuje i troszkę wysiłku może sprawić problem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 12:58 
Cytuj  
Ja, ze swej strony, moge powiedziec, ze rozumiem tych ludzi, ktorzy postanowili socjalizowac sie i czerpac przyjemnosc z gry w innym LSie niz CC :] Osobiscie za CC nigdy nie przepadalem i, jesli tylko mialem HNM LS, pojawialem sie na nim sporadycznie. Niemoc i ogolne malkontectwo CC mnie rozbrajalo :] Choc, naturalnie, CC mialo szereg plusow, ale raczej jako "osrodek polski" niz jako LS jako taki.

Co ciekawe - o wiele lepiej mi sie gra z tymi samymi Polakami bedac w Pixies czy innych HNM LSach niz kiedykolwiek bedac w CC.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 13:00 
Cytuj  
Irrie - wiem o co wtedy poszło, ale na pewne osoby skuteczne jest /blist
CC z założenia był polskim LSem. Zawsze będzie w nim mieszanka poglądów i ludzi. Ja też paru (no dobra, jednego) ludzi nie lubię... Ale nie przeszkadza mi to we wspólnej grze.

Moja prośba by tymczasowo się zjednoczyć - w ciągu 2-4 tygodni wszyscy ustalimy co dalej. Tak by dojść do jakiegoś consensusu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 13:33 
Cytuj  
Jezeli macie jakies problemy wobec siebie to nie radze wam nic organizowac, kazdemu wyjdzie na zdrowie. Jezeli natomiast chcecie robic jakies wypady to polecam "no drama mode on". Z drama o byle "g" nie dojdziecie do niczego nigdy...

[OT] Gliz ku mojemu zdziwieniu trzymalem sie przy zyciu baaaardzo dlugo :] Bylem jednym z kilku ktorzy zgineli na koncu :p Jak widac moje parry lvl 70+ daje rade ^^;


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:13 
Cytuj  
Ja gram cały czas, nie noszę perły, bo po prostu nie chcę. Mam dość dram Kamilusa i reszty. Swoje napisałam w innym temacie, w dość długim poście. IMO przez akcję a'la Giertych "Zero tolerancji" CC podupada i nie chcę na to patrzeć.

EDIT: Kamil nie pier*ol, ze Ci nie przeszkadza, bo dopieprzasz się do Samotnika gdzie i kiedy się da.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:30 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Irrie - wiem o co wtedy poszło, ale na pewne osoby skuteczne jest /blist.



taa na /blist to ty sie znasz nie ma co :) nie ograniczaja cie nawet granice cudzych kont :D

tczewiak napisał(a):
CC z założenia był polskim LSem. Zawsze będzie w nim mieszanka poglądów i ludzi. Ja też paru (no dobra, jednego) ludzi nie lubię... Ale nie przeszkadza mi to we wspólnej grze.


Ciekawe o kim tu mowa hmmm :)
kamilus ty wogole w tym temacie nie powinienes otwierac mordy moj ty jedyny staly bywalcu mojej /blist


Posty: 10
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:42 
Cytuj  
a ja tu jestem nowy(dopiero co zaczalem grac w ffXI) i chcialem sie dowiedziec od kogo moglbym dostac(jesli w ogole moglbym ;]) perle(nie wiem czy CC czy Pixies???) i czy bylby ktos chetny na jakies glebsze wtajemniczenie kompletnego noobka(jakas taka poczatkowa pomoc???)

z gory dzieki i witam wszystkich ;]

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:47 
Cytuj  
Ja ci perly nie dam ale jak sie nie boisz to mozesz pytac XD

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:47 
Cytuj  
no to sobie posta wybrales na przywitanie sie :lol:
w tej chwili jest: *forum drama mode on, please try again later *
(zarcik)
ktos ci zaraz odpowie z "workotrzymaczy"
edit: przynajmniej tak mi sie wydaje. zajrzyj na forum sticky tam pisze kto rozdaje perelki. i walnij /tell w grze tej osobie


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 kwi 2007, 17:49 przez goliat, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:49 
Cytuj  
Obecnie to chyba tylko od Kamilusa (jako właściciela Suczki - jeżeli chcesz CC). Chyba, że pójdziesz do innego "polskiego" LSa. Twój wybór. W każdym bądź razie - welcome in Vana'Diel.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:04 
Cytuj  
wez lepiej nigdzie nie idz pobiegasz bez perly to znajdziesz jakis mily social ls


_________________
Jast v2.0

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:13 
Cytuj  
Black Chocobo - "inny" polski LS - o perle pytaj:
- Szarlej
- Szajba
- Sakurazukamori
- Silnoreka

Crazy Chocobos - "ten" polski LS - jw:
- Kamilus
- Opiekun (chociaz on jest teraz niedostepny - wyjechal)
- Zetoriush
- Hucksterthief
- Xavery

Jezeli cos namieszalem to pls poprawic :] Te osoby mi sie kojarza z sack'iem.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:15 
Cytuj  
Jak coś to chyba mam perłe na alcie w Bastok. Coldee ma też perłe na alcie (jak coś to mogę się na niego zalogować i dać).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:33 
Cytuj  
Mnie tez tam mozna szturchnac o perle CC jak cos.

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 19:32 
Cytuj  
co do eventow, powrotu it itp:
jak juz ci Kamil mowilem na tellu wpadam na CC od czasu do czasu.to "od do" jest w duzej rozpietosci bo zorganizowanie czegokolwiek na cc jest dramatyczne(pewnie wiekszosc z was zaprzeczy ale z mojego punktu widzenia jest). Najlepszy przyklad to proba Irriego robienia garrisonow.poprostu liczba osob ktore chcialy sie przylaczyc >>>WOW! {/laugh}. zagladam jakis czas na forum wiec jezeli ktos chce zrobic jakis event >>invite me, give a /tell, pm per forum, cokolwiek.ja jestem chetny do wszystkiego, z kimkolwiek(ingame oczywiscie :lol: ).Nie przeszkadza mi czy ktos jest arabem,niemcem, fanem PISu, ksiedzem,pedalem,jest z CC,BC,DL, AA czy innych ugrupowan<<<tu taka cecha--tolerancja warto zdobyc i:
/equip main <tolerancja> :D

Na moim "niszowym" lsie (BlueRogues) zebranie ludzi na cokolwiek zajmuje kilka minut i to glownie oni mi pomogli osiagnac wiekszosc co in game mam.I wcale nie czuje sie gorszy, ani pokrzywdzony, ani nie jestem slaby psychicznie, ze tam siedze, wrecz przeciwnie.
Istnieje jeszcze jeden Polak na Ramuh, o ktorym wiekszosc z was pewnie nawet nic nie wie,(mowilem ci Kamil na /tell,nie ma go na liscie) :roll: : Junfan. I zarowno on jak i ja zostalismy przywitani tak samo "cieplo" na CC jak zaczynalismy. jedyna osoba jaka mi zapadla w pamiec pozytywnie jak zaczynalem to ksawery.A wiemy wszyscy doskonale ze poczatki sa trudne/frustrujace/niemal niewykonalne(czasami)/ bez pomocy.
Rozumiem, ze niektorym osobom sie pomaga chetniej, innym mniej bo sie kogos lubi/nie lubi/ktos jest kogos znajomym/rodzina itp itd

Co do przynaleznosci do CC (jakkolwiek to ma cos wspolnego z cc a zauwazylem ze ma)to nawet nie zostalem kurwa laskawie wpisany na liste polskich graczy, co mnie generalnie teraz juz pierdoli (tu odczuwam to jako nie jestes z nami>>to jestes przeciwko-coz, zycie lol)

wiem ze czesc(wiekszosc?) ludzi mysli ze to przez sama ze ktos tam nie jest w CC.Oprocz przypadku Irriego(chyba-nie bylo mnie przy tym,strzelam) to nie ma on nic z tym wspolnego.I tu tez zdementuje pogloski(o ile takie sa) ze mnie wkurwia/go nie lubie/ przez niego nie bywam na cc>>>otoz nie.Nie znam go i ciezko mi powiedziec jakim uczuciem go darze :lol: .Oprocz tego ze mi dostarcza porzadnej porcji funu :D
Wkurwia mnie za to porzadnie jak kogos operdalacie za pisanie w postach/ls-ie nie na temat. A OT-OW I ZBEDNYCH KOMENTARZY TU MILIONY!!!! Mysle ze osoby ktore to dotyczy wiedza o czym mowie.>to nie do konca na temat, no ale....

tyle mojego.nudzilem sie w pracy.
oczywiscie mimo wszystko zaprasza wszystkich rowniez do BR /tell mi albo /Junfan :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.