mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 19:47 
Cytuj  
JunFan napisał(a):
*couch*
jak zwykle wpadłem nie wczas hehe
enyways...co wy tak z tym CC? LS to przede wszystkim ludzie, a jako że tych niema, to dajcie umrzeć temu LSowi z honorem, a nie ciągniecie to jakoś dziwnie i nie wiadomo poco.


jestem tego samego zdania
CC od pewnego momentu było pupilkiem i dzieckiem starszych graczy którzy mieliby się w razie burzy gdzie schować
mógłbym wymienić z pamięci negatywne odczucia i fochy graczy którzy zaczęli grać od listopada-grudnia 2004 r. a które miały kolosalny wpływ na eventy w gronie CC na które stawiali się prawie bezinteresownie starsi uberzy którzy chcieli pokazać kawałeczek hardcoru i pomóc młodszym mięczakom zdobyć trochę złomu, powstanie Pixies nie ma nic wspólnego ze śmiercią CC bo nastąpiła ona prawie rok wcześniej (listopad 2005) jak ludzie w CC po prostu przestali sobie priorytetowo pomagać (np. namawianie na zabicie ungura dla Lesia XXX czasu) bo każdy nowicjusz zrozumiał ile i co mu brakuje żeby być podstawowym endgameowcem i dla większości było ponad siły angażowanie się w zdobywanie dla siebie punktów i sprzętu
teraz jest dokładnie to samo a raczej nic się nie zmieniło w CC w sensie priorytetów LSowego grania które miałoby znaczyć coś więcej niż gadanie o głupotach za 50 zł miesięcznie, więc jak ktoś wie czego oczekuje od gry to sobie znajdzie miejsce i ludzi żeby robić to co się robi w ffxi niezależnie jaki kolor perły ma nosić
zmuszanie nastolatków którzy mają na kolanach 'bravo' do nocnego chodzenia na eventy, doczłapnięcia do endgameu czy hardcorowego grania jest niehumanitarne więc są skazani na zieloną perłę czy chcą tego czy nie chcą, jak złamią perłę to jedynie ucierpią na tym ich palce bo będą musieli częściej używać /t , smutne to jest :-?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 21:25 
Cytuj  
Ungura Lesiowi zabilismy :D niech sam opowie jak bylo ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 22:17 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
za 50 zł miesięcznie


za 30 zl miesięcznie! dolar staniał :D /hurray

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 22:17 
Cytuj  
Co z tego, że będzie nowa perełka jak ludzie będą ci sami? Wszyscy piszą o wej perełce ale i tak wszystko się sprowadza do klimatu na CC.

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 13:52 
Cytuj  
Gdy zaczynałem (grudzień 2005) CC miało sie dobrze i mogłem poczuć klimacik tego lsa. Znaczy tak jak mówi Simi już wtedy chociaż n00bek byłem (jestem? :) ) i niebardzo rozumiałem o czym mowa można było głosy usłyszeć że CC niemoże sie na nic zebrać i wogóle święto lasu jak udało sie ubić jakiegoś NMa :D . Pamiętam jak Glizda dał mi perełke i zdaje sie 30k co wtedy było bardzo dużą sumą dlamie (grałem wtedy jeszcze warriorem :P )
Niezgodze sie z czarnuchem zwanym Simi że CC już wtedy było żywym trupem, ls to ludzie a wtedy większość siedziała na CC właśnie dzięki czemu jak dopisało szczęście to możnabyło doczekać sie na jakąś pomoc a przedewszystkim były te durne rozmowy na lsie które jednak miały swój klimat 8)
Dalej obstaje przy tym że CC upadło w momencie powstania pixies. Większość starych wyjadaczy przeniosła sie na hnmlsa i na CC zaglądali sporadycznie więc siła rzeczy na CC pozostali ci którzy do pixies wejść niemogli z powodu swojego lv.
Nowych nic niełączy z CC dlatego leją na tego ls i zakładają/przechodzą do innych czemu się niedziwie :wink:

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 14:39 
Cytuj  
Sonoman napisał(a):
...Dalej obstaje przy tym że CC upadło w momencie powstania pixies. Większość starych wyjadaczy przeniosła sie na hnmlsa i na CC zaglądali sporadycznie więc siła rzeczy na CC pozostali ci którzy do pixies wejść niemogli z powodu swojego lv.


i dlatego właśnie było powiedziane/napisane że każdy z CC ma wstęp do Pixies za darmo, dzisiejsi gracze z CC powinni i mają się cieszyć że mają możliwość zagrania w endgamie lub nawet endendendgamie jakby tylko im się chciało, niech spróbują szczęścia w innych HNMLSach i niech zobaczą jak łatwo będąc ziobrem dostać się do elitarnych zespołów w ffxi
zresztą jaka filozofia jest pobyć troszkę czasu w socjalCC żeby zrobić lvl 75 i iść do Pixies żeby pograć z polakami z tego samego CC ? a z drugiej strony w CC powinien być jakiś plan / kalendarz kto, co i kiedy potrzebuje żeby dojść do lvlu 75 żeby każdy mógł to widzieć codziennie, wtedy jest większa szansa że ktoś z polaków pomoże, piszcie dalej na /tell to akurat będzie wiadomo kto jaki ma problem i z czym w ffxi ...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 15:49 
Cytuj  
Simi - zapomniales dodac liste dyzurow kto kiedy ma PLowac biedne noobki zeby jak najszybciej zrobily 75 level...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 16:01 
Cytuj  
nie każdy miał/ma uberów na pstryknięcie palcem w njubowskim okresie
ja osobiście PLować mogę jedynie BLMów na lvlu 75 :roll:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 16:27 
Cytuj  
A może potrzebujecie jakiejś dramy Ramuh vs Fairy? ;) Wtedy zamiast znowu się kłócić między sobą, będziemy mogli sobie wesoło powrzucać jak ostatnio :) Co wy na to?


_________________
Obrazek

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 16:47 
Cytuj  
Wszyscy grający na Fairy to Cieniasy i nie dorastają do pięt Graczom z Ramuha :wink:

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 17:04 
Cytuj  
Ok zacznijmy dramę międzyserverową :D

Erelen levelujesz barda bo thfa nie brali do tp burna? :lol:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 17:09 
Cytuj  
Superbart napisał(a):
Wszyscy grający na Fairy to Cieniasy i nie dorastają do pięt Graczom z Ramuha :wink:

I to mówi lolbst :P
Leveluję brd-a bo mnie Comodo podniecał :P Nie taki cieniasnin jak ty Rha :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 17:29 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Leveluję brd-a bo mnie Comodo podniecał :P Nie taki cieniasnin jak ty Rha :P


:o :o :o Comodo to chlopak 8)


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 17:39 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Erelen napisał(a):
Leveluję brd-a bo mnie Comodo podniecał :P Nie taki cieniasnin jak ty Rha :P


:o :o :o Comodo to chlopak 8)

Myślisz, że o tym nie wiem? :P Ta męska siła, drapieżność mmmm ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 18:05 
Cytuj  
Erelena po prostu zaczęło kręcić yaoi... co się czepiacie ;)

Fairy czy Ramuh - Polacy wszędzie tacy sami, łatwo się kłócą. Zgadzam się z opinią, że CC umarło wraz z powstaniem Pixies. Ludzie tworzą ls'a, nowi ludzie bez starych to już zupełnie inna sprawa, inny ls - tylko kolor perły i nazwa ta sama. Tworzyć nowy? Po co? Dla tych samych osób, co siedzą teraz na CC? Bez sensu.
CC zdycha, co tu dużo gadać. Nowa "polityka" ls'a pod tytułem "zero wulgaryzmów, zero kłótni, zero tolerancji dla tych, co są szczerzy" - odstrasza. Nie jest tak? Ok, to może te wszystkie dramy, co miały miejsce w ostatnich tygodniach, to moje jakies zwidy. Dramy odstraszają, jedni userów innych i tak w kółko. Zero luzu, już sobie wyobrażam pogadankę o wag... pewnej cześci ciała na CC. Drama, kłótnia i "demoralizacja młodzieży". CC jest sztywny IMO. Juz pomine jakiekolwiek próby zrobienia czegoś. Jak się uda, to potem screeny i posty "jeee udało się" w każdym możliwym temacie. Trzeba się zastanowić czy jest sens siedzieć na ls'ie /emo & /drama, czy może warto poeksperymentowac z innymi?
Zostawiłam CC, albo inaczej "zrobiłam sobie wakacje od CC" i zaryzykowałam z BR. Jest sympatycznie i zabawnie z tego co widzę, ale i nie szczędzi się odpowiedzi na wszelkie pytania i jakieś tam wspólne akcje wychodzą. Czy CC'owcy tak nie potrafią? Pewnie tak, ale łatwiej się kłócić, niż wyluzować i się postarać...

/poszła po herbatę/


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 18:23 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Zero luzu, już sobie wyobrażam pogadankę o wag... pewnej cześci ciała na CC.

Pamiętam naukę Aira, Dita i Xethiego polskich przekleństw i co to jest wagina ^_^


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 18:38 
Cytuj  
Rotfl. Jeden dzień na EM to więcej przekleństw i wyzwisk niz na CC przez miesiąc chyba. Ale i tak mimo to, cos tam wychodziło, jak ktoś potrzebował zrobić misję czy questa. Nikt do nikogo nie miał pretensji, ze bywa na innym ls'ie etc. Eh lekcje polskiego rlz. Kuroi...lmao.


_________________
Obrazek

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 18:44 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
I to mówi lolbst :P

Raczej lol BLM i jeszcze bardziej LOL WHM :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 18:47 
Cytuj  
OD kiedy blm są "lol"? oni są tylko "emo" tak jak rdm :D


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 07:19 
Cytuj  
/emo to sa tylko WHMi i to glownie TYLKO JEDEN WHM ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.