mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:01 
Cytuj  
Mnie zawsze bawilo ze Loth najlepiej czuje sie w tematach okolo-finalowych. Rzeklbym nawedt - im mniej FFXI tym wiecej Loth ;]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:02 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
goliat napisał(a):
Sidagel napisał(a):
Lothlorien napisał(a):
zuy/a


Co to jest?


zly/zla po lothlorienemu :D


Po devianckiemu :P

Nie będą mnie koffać? OMG pochlastam się w takim razie własnym ogonem ... :cry: :wtf:


eeee ogonem? to co ty jestes? :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:07 
Cytuj  
Veli, bo tematy około Final XI zwykle mówia o wypadach na misje, mobki etc. Nie wtrącam się, bo i po co? ;)
A tutaj mam fun jak patrzę jak "uberzy" robią dramę z takiego powodu :lol:

goliat napisał(a):
Lothlorien napisał(a):
goliat napisał(a):
Sidagel napisał(a):
Lothlorien napisał(a):
zuy/a


Co to jest?


zly/zla po lothlorienemu :D


Po devianckiemu :P

Nie będą mnie koffać? OMG pochlastam się w takim razie własnym ogonem ... :cry: :wtf:




eeee ogonem? to co ty jestes? :D


ZUO wcielone :evil: :]


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:10 
Cytuj  
Uberzy lol. Sama nic nie robisz to trzeba się pośmiać tak ?:D To jest forum tematyczne nie masz nic do powiedzenia na ten temat to skończ postować - proste :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:13 
Cytuj  
mam policzyc wszystkie offtopy ot-y inne takie w tym dziale?

Cytuj:
ZUO wcielone

trans? :D j/k


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:19 
Cytuj  
Gal ja rozumiem, ze skoro według Ciebie nic nie robię w gronie polaków = całkowicie nic nie robię? Boskie rozumowanie. Poza tym nie każdego całym życiem jest FF :roll:
Śmiech to zdrowie, Galciu. Spróbuj czasem, to nie jest trudne. Wyjmij kij, który nosisz w zadku i się wyluzuj ^^
Było tematyczne. Temat trzymał się kupy, aż przyszedłeś i zacząłeś wywód o tym jaka jestem zła i jak to w ogóle mam czelność się udzielać :lol:

Transformers! XD

Edit: I tak przyjdzie mod i wykasuje tego cudnego OT buuhuu ; ;


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:35 
Cytuj  
goliat napisał(a):
ja ci moge podac numer karty.
nie, nie czekaj.wysle zaraz priorytetem. oczywiscie pin tez dorzuce.jakby co to wyplate dostaje ok. 25, zebys wiedzial kiedy placic i wydawac.
karte kredytowa bede mial za pare tygodni.tez ci wysle.moja dziewczyna tez ci da swoja.po co nam numery kart. jutro tez przepisze na ciebie swoje mieszkanie. przeciez znajomym z gry mozna zaufac. :roll:
:lol:

edit:wraz z mieszkaniem dorzucam lokatorow.tylko ich nie zepsuj.
poplakalem sie ze smiechu czytajac twa prosbe :D


Drama maker #1

Lothlorien napisał(a):
Ale on nawet nie jest znajomym XD Kupił grę i przyszedł na forum prosic o numer czyjegoś konta... Przecież to takie normalne. Się chłopiec doczekac nie może. Nie mamy się co śmiac, zaraz mu jakiś uber pomoże...


Drama maker #2

Jezeli wysmiewanie sie z innych sprawia wam przyjemnosc to jest to zalosne. Szydzenie, ironizowanie w czystej formie, tylko ja sie pytam po co ? Bo dzien bez dramy dniem straconym ? "Jakis uber pomoze" ? No prosze... Dam wam rade: jezeli nie macie zamiaru pomoc w jakikolwiek sposob, najlepiej bedzie jak nic nie napiszecie.

Erelen napisał(a):
Poza tym, ja tam nie widziałem, żadnej dramy aż do postów Kanga, Shinjiego i twoich Coldee


Jezeli powyzsze dwa posty Ci nic nie mowia to gratuluje umiejetnosci czytania ze zrozumieniem.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:38 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
goliat napisał(a):
ja ci moge podac numer karty.
nie, nie czekaj.wysle zaraz priorytetem. oczywiscie pin tez dorzuce.jakby co to wyplate dostaje ok. 25, zebys wiedzial kiedy placic i wydawac.
karte kredytowa bede mial za pare tygodni.tez ci wysle.moja dziewczyna tez ci da swoja.po co nam numery kart. jutro tez przepisze na ciebie swoje mieszkanie. przeciez znajomym z gry mozna zaufac. :roll:
:lol:

edit:wraz z mieszkaniem dorzucam lokatorow.tylko ich nie zepsuj.
poplakalem sie ze smiechu czytajac twa prosbe :D


Drama maker #1

Lothlorien napisał(a):
Ale on nawet nie jest znajomym XD Kupił grę i przyszedł na forum prosic o numer czyjegoś konta... Przecież to takie normalne. Się chłopiec doczekac nie może. Nie mamy się co śmiac, zaraz mu jakiś uber pomoże...


Drama maker #2

Jezeli wysmiewanie sie z innych sprawia wam przyjemnosc to jest to zalosne. Szydzenie, ironizowanie w czystej formie, tylko ja sie pytam po co ? Bo dzien bez dramy dniem straconym ? "Jakis uber pomoze" ? No prosze... Dam wam rade: jezeli nie macie zamiaru pomoc w jakikolwiek sposob, najlepiej bedzie jak nic nie napiszecie.

Erelen napisał(a):
Poza tym, ja tam nie widziałem, żadnej dramy aż do postów Kanga, Shinjiego i twoich Coldee


Jezeli powyzsze dwa posty Ci nic nie mowia to gratuluje umiejetnosci czytania ze zrozumieniem.


hmm drama maker?lol
udzielilem odpowiedzi.w jaki sposob to zrobilem nie ma znaczenia.
drama to by byla, jakbym napisal jak pojebani ludzie tu sa, ze chlopakowi karty nie chca pozyczyc.
najwyrazniej ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem strazniku


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:40 
Cytuj  
Oby Opi to zrobił. Ja kija w tyłku nie mam to Ty masz jakiś uraz. Nie wiem co robisz a czego nie robisz, widzę tylko że wypowiadasz się na tematy które nie mają nic wspólnego z tematyką forum. Ja przyszedłem Ci zwrócić uwagę, gdyż jesteś tu przez moją osobę niemile widziana ze względu na ton, częstość jak i też treść swoich wypowiedzi. Odejmij sarkazm, ironię, satyrę i zobacz że ponad to Twoja osoba nie oferuje nic. Co ma szczerość wypowiedzi to poniżania lub naśmiewania się z innych ? Jak masz ochotę żartować to idź tam gdzie ktoś Cię będzie chciał bo niestety tutaj nie jesteś mile widziana.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:41 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Ale wy jesteście żałośni...
Po jaką cholerę się tu wogóle wypowiadacie bla bla bla


Drama Queen No.3

+ inni DRAMATopisarze...

Drama to była, teraz się zrobiło nabijanie postów :roll: :lol:

Gal to mnie ignoruj. Jakby mnie obchodziło, ze przeszkadzam Twej "szanownej" "uber" osobistości bla bla bla DRAMAtopisasz pierwszej kategorii. :roll:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 maja 2007, 15:42 przez Lothlorien, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:42 
Cytuj  
Cytuj:
Ale wy jesteście żałośni...
Po jaką cholerę się tu wogóle wypowiadacie - Loth Ty chyba byś kurwa ze sobą potrafiła gadać... Nie wystarczy jedna odpowiedź? Trzeba się więcej pośmiać - bo trzeba wykazać swoją "wyższość" takimi niskimi i gówno znaczącymi wypowiedziami ?


^tu i post powyzej masz swojego drama mejkera


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:44 
Cytuj  
goliat napisał(a):
hmm drama maker?lol
udzielilem odpowiedzi.w jaki sposob to zrobilem nie ma znaczenia.


Powiem Ci w jaki: zalosny. Twoj sposob odpowiedzi swiadczy tylko o Tobie. Jak masz wyimaginowane wlasne ego to ja juz nic nie poradze. To tyle odemnie. Nastepne posty bede ignorowane, kthxbye.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:45 
Cytuj  
poza tym jezeli wam przeszkadzaj "nie mile widziane" osoby to czas pomyslec o zamknietym forum w dziale gildie.
tam bedziecie sobe mogli posiedziec w zamknieciu i nikt wam nie bedzie przeszkadzal w waszym rozowym swiatku


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:45 
Cytuj  
wyśmiewać się z kogoś najłatwiej, szczególnie z osób które dopiero zaczną grać w ffxi bo człowiek czuje przewagę i czuje power tylko dlatego że nieźle dostał w d*** w ffxi i myśli że ma przewagę nad 'njubami' a potem obraża się sam jak ktoś chce mu wytknąć jego miejsce w finalowym szeregu, idąc tym tokiem mogę równie dobrze napisać że większość z tych co pisała na ostatnich kilku stronach zielonego pojęcia nie ma o 'męczarniach' które funduje ffxi 'superwytrwałym graczom' ale czy to mnie ma zmuszać żeby pisać że jesteście w realu beznadziejni i warto śmiać się, wyszydzać was czy obrażać ?
gwarantuję że każdy nowy może liczyć na posta od Loth bo niestety nie czuje ona różnicy pomiędzy graczami a ludźmi w realu
czy Ty Loth nie rozumiesz dalej że ludzie tutaj nie mogą ignorować obrażania innych ? szczególnie obcych


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:50 
Cytuj  
Przez obrażanie uznaję nazywanie kogoś debilem, idiotą etc. Wyśmiałam prośbę, ale to chyba trudno zrozumieć, skoro i tak Loth jest ZUA i powinna iść na szubienicę, bo obraża kogo się da zawsze i wszędzie. Obraziła strasznie ubera Gala i innych i jest winna całej dramie bla bla bla. Nuub słusznie stwierdził. Albo nas wywalcie, albo zróbcie forum całkowicie zamknięte dla waszego "światka". Jak nie gracze WoW etc., to Loth przyjdzie i wam zrobi straszliwa dramę. Biedactwa. :roll:


_________________
Obrazek

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:54 
Cytuj  
to pozwole sobie przypomniec jak sie pojawilem pierwszy raz na CC i mnie wysmiali/zmieszali z blotem/poobrazali za wybranie ksywy.GDZIE ZESCIE WTEDY BYLI O OBRONCY UCISNIONCH I CIERPIACYCH :cry: :cry: :cry:

wytykac komus to latwo?swoje bledy sa... a co ja pisze przeciez jestescie bezbledni


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:56 
Cytuj  
Loth - bardzo mi miło że wreszcie w publicznej dyskusji przyznałaś się że jesteś niczym więcej niźli tylko trollem któremu się nudzi i musi sobie pospamować. Rzeczywiście jest się czym pochwalić.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 16:01 
Cytuj  
Spam:

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=22184
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=24809
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=23961
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=24757
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=24375
itd itp
wszystkie te smieci nie naleza do tego dzialu. a ty wytykasz jednej osobie ze spamuje


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 16:03 
Cytuj  
Kang to wszystko dzięki Tobie ^^ Olałabym ten temat po napisaniu pierwszych 2óch uwag, a tak...mamy 2 strony slicznego OT-Drama. Dziękuję Ci :]

Nuubciu zjechali Cię za nicka? Ci święci uber ludzie, którzy zawsze są cudowni i świeca przykładem? I po raz kolejny kłania się zasada "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" :roll:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 16:04 
Cytuj  
O o :wtf: drama bezemie co to ma byc? :D

Po pierwsze: to pytanie rzeczywiscie było żałosne, też bym coś pewnie jebnał ale teraz to już nie ma po co.../zepsuli mi cała zabawe/

Po drugie Loth i Goliat zareagowali tak jak zwykle czyli poprostu tak już maja nikogo nie udają tacy już są... uzytkownik tego forum od którego posta sie zaczeło napewno to zauwazyl i juz ich ocenił uznal ich za takich czy siakich jeden chu... grzyb XD i nie potrzebowal napewno pomocy,Tadzik i Gal wykorzystali tylko okazje zeby przyjebac sie do tych których nie lubią... hero mode on??? lol zareagujcie na miescie jak pieciu bedzie kopalo jednego... wtedy spierdolicie i nie bedziecie im zwracac uwagi ze sie wam ich zachowanie nie podoba i maja spierdalac...

Prawda jest taka ze ludzie sa rozni i nikt nie musi nikogo lubic na sile ale nie mozna powiedziec komus ze ma sie nie wypowiadac na forum bo sie wam styl jego wypowiedzi nie podoba ja np. jestem ZUY /opinia wiekszosci ludzi na tym forum i w FFXI w realu zreszta tez XD/ ale nie zabraniam tym DOBRYM zwracac sie do innych z kulturą i na odpowiednim poziomie zawsze wyciagajacym pomocną dłoń... wiec moze tez nauczcie sie nas tolerowac bo jak my bysmy nie byli takimi bydlakami to wy nie byli byscie juz tacy wspaniali a tak mozecie sie wykazac jacy z was MEGA-UBER-GOOD ppl

Dramy się robia dlatego że kazdy wykorzystuje każdą okazje żeby zaatakować kogoś kogo nie lubi pod przykrywka pomocy czy innej pierdoły... załużcie topic na forum gdzie kazdy bedzie mógl kazdemu wygarnac co mysli i bedzie w koncu spokój /zakladajac ze bedziecie mieli na to dosc odwagii żeby wprost napisac co myslicie :P/

btw FFXI to prawdziwe zło przez niego nie uzywam prawie polskich znaków lol :lol:

...a tak naprawde to na moje mozecie sie pozabijac w chuj whatever XD


Ostatnio edytowano 17 maja 2007, 16:11 przez Samotnik, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.