mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 16:11 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
ja będę robić Einherjar poza Pixies, jest ktoś jeszcze chętny ?


/


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 16:24 
Cytuj  
/ - prawdopodobnie


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 16:40 
Cytuj  
/ jako Brd chcialbym ale Whm i nie zaszkodzi.


Drak@Szuczkens

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 18:27 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
ja będę robić Einherjar poza Pixies, jest ktoś jeszcze chętny ?

/


_________________
B.B.B.T.D. King

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 10:25 
Cytuj  
niestety jest nas za mało żeby nawet wejść także kto chce będzie musiał sobie znaleźć jakiś LS lub shout lub sobie podaruje ten event


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 11:41 
Cytuj  
Moglibyscie naprawde czasami przestac cwaniakowac i najzwyczajniej w swiecie chodzic z Pixies...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 11:43 
Cytuj  
Nie jesteśmy w pixies?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 11:55 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Moglibyscie naprawde czasami przestac cwaniakowac i najzwyczajniej w swiecie chodzic z Pixies...

Bardzo chętnie, ale z taką stratą punktową jaka ma osoba która dopiero się zapisuje to nie ma sensu. No chyba że punkty na ten event byłyby wyzerowane.


_________________
B.B.B.T.D. King

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 11:55 
Cytuj  
No i? Jesli chcecie robic Einharjar to do jakiegos HNM LSa bedziecie musieli sie dostac, wasze zglaszanie checi w ramach CC to zwyczajna powtorka z rozrywki ktora kazdy dobrze wie jak sie skonczy. Zamiast wiec tkwic ciagle w marazmie i jakims bezsensownie uargumentowanym oportunizmie, lepiej po prostu zglosic sie do HNM LSa i w ramach niego robic to co sie chce robic, bo nikt wam nie kaze robic czegos czego robic nie chccie.

Ostatnie zdania sa skierowane zwlaszcza do Simiego :P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 12:15 
Cytuj  
nie każdy chce być w Pixies a szczególnie być może ja
(zobaczymy kto zostanie w Pixies za rok, może będę wtedy, na teraz ja nie potrzebuję nic ani nikt nie potrzebuje mnie więc nie ma mowy o marazmie)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 14:29 
Cytuj  
Nikt wam nie kaze byc w pixies.

Veji ma racje bez duzego, zorganizowanego LSa raczej nie wygracie tych walk. Chyba ze waszym celem jest narzekanie na to jacy Polacy sa do dupy.
Radze jednak wam spojrzec na moj screen - tak sie nieprzypadkowo sklada ze sa na nim sami Polacy.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 17:05 
Cytuj  
a co jest takiego trudnego w Einherjar że na screenie Coldiego cały super zorganizowany LS leży na ziemi obok kilku psów ?
co jest takiego trudnego w Einherjar że zorganizowanemu LSowi zabrakło czasu na zabicie bossa ?
co jest takiego trudnego na dynamisach że super zorganizowanym LSom zdarza się wielokrotnie wipować w różnych miejscach ?
w ffxi liczą się jednostki a nie tłumy, tylko i wyłącznie od pojedynczych graczy zależy sukces lub porażka walki/eventa i nieistotne czy gra polak czy nie


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 17:20 
Cytuj  
to idz simi zbierz swoja grupe superjednostek i zabijcie go w 3min


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 17:44 
Cytuj  
egoist napisał(a):
to idz simi zbierz swoja grupe superjednostek i zabijcie go w 3min


czytaj ze zrozumieniem pls, po X latach życia wypadałoby
nigdzie nie napisałem słowa super ani nie dałem do zrozumienia że da się coś zabić w 3 minuty
pochodziłbyś na masowe eventy to byś wiedział kto i kiedy daje d*py ...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 22:20 
Cytuj  
Simi....oni naprawdę mają rację. Co z tego, że zbierzesz 10-15 osób (MAX) skoro levele się nie skaluja. Lepiej dołączyć do Pixies i razem robić runy. Tym bardziej że trzeba 9 aż zaliczonych Einherjarów, żeby dojść do ostatniego chambera. (3 Wingi po 3 Chambery)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 22:23 
Cytuj  
Huck istnieje pewien problem.
Nie każdy może dołączyć do Pixies (tylko jeden job, mało meritów)
Nie każdy może utrzymać się w Pixies (praca, nauka, życie prywatne >> gra)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 22:32 
Cytuj  
Wylewelowac job, wymeritowac (dla BLMa to chyba nie problem na 75 ?). Utrzymac sie w Pixies ? Wystarczy, ze bedac online bedziesz na LSie i gdy jestes proszony (tak proszony, nie zmuszany) pojawisz sie w wybranym miejscu. Proste jest, ze jak sie nie bedziesz w LSie udzielal to kiche dostaniesz.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 00:03 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
...Lepiej dołączyć do Pixies i razem robić runy....

wiem że lepiej dlatego namawiam wszystkich polaków i nie polaków którzy chcą żeby próbowali dołączyć do Pixies w celu robienia Einherjarów
(jakby było wolne miejsce ja mógłbym chodzić na Einherjary z Pixies bez perełki Pixies bez żadnych problemów z mojej strony (wszyscy wiedzą doskonale jaki jest mój stosunek do kalendarzowych eventów))


_________________
Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 06:36 
Cytuj  
Regularnie wchodze na forum ff, czesto czytam co piszecie. Gram na innym serwerze, ale nie o to chodzi.. Chcialbym tutaj nawiazac do wypowiedzi simiurga (ktory i tak to czesto powtarza), ze w grze wazna jest jednostka, a nie tlumy.. Tutaj sie z nim zgodze, poniewaz nieumiejetnosc gry danym jobem dotyczy wylacznie osoby, ktora nia steruje.. Jak wspominal wielokrotnie, ci ktorzy maja mase uber itemow niekoniecznie potrafia grac na tyle dobrze, bo na te ich itemy pracowalo wiele osob.. Jezeli wiec uwazacie sie za takich uber graczy to czemu nie mozecie zabic jakiegos konkretnego HNM'a w krotszym czasie niz dotychczas? Mam tu na mysli 10-15 min. Jest to mozliwe tylko wymaga od ludzi wiekszego poswiecenia.. Jezeli kazdy by sie skupial na tym co ma robic, walki z pewnoscia bylyby latwiejsze i szybsze.. Sam nie uwazam sie za jakiegos dobrego gracza, bo gram niecaly rok. Nie mam jakiegos super sprzetu .. Pewnie sie dziwicie czemu osadza was jakis noob, ktory nie ma pojecie o grze... nie wie co to endgejm... Nie koniecznie mozna podawac przyklad na finalu.. Kazdej gry mmorpg sie to tyczy... Zazwyczaj jest tak, ze uber to nie jest gracz, ktory dobrze gra, tylko osoba, ktora spedzila wiecej czasu przy tej grze... (sa wyjatki)
Nie chodzi mi tutaj o konkretne osoby. Daje ogolny przyklad..
I tak olejecie ta wypowiedz, ale mialem zamiar ja kiedys tam napisac ;)
Podsumowujac: zgadzam sie z kazda wypowiedzia simiurga;)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 10:59 
Cytuj  
Problem z krótszym zabijaniem jest taki, że nie każdy po iluśtam miesiącach endgame dojrzał do używania fooda, medicines, farmowania na bierzące wydatki typu reraise i tak dalej. Znam whma, któremu sie wydaje, że skoro ma reraise 3 to nie jest dla niego obowiązkiem noszenie RR w buteleczce/scrollu/gorgecie/pinie a o farmowaniu to chyba tylko czytał na wikipedii.

Zgadzam się, że każdy jest odpowiedzialny za swoją postać i tylko od niego zależy jak nią gra. Niemniej jednak, są osoby które potrafią powiedzieć innym (zasugerować, rozkazać- w zależności od sytuacji i ciśnienia podczas walki :) ) co ma w danej chwili zrobić co najbardziej opłaci się całemu alliance.

Są ludzie, którzy jak wali się misternie ułożony plan z powodu zbiegu okoliczności/pecha/zawalenia któregoś z graczy zaczynają panikować a są też tacy, którzy natychmiast potrafią powiedzieć co należy zrobić aby wyjść z sytuacji pozornie bznadziejnej obronną ręką. Dzięki tym drugim wygrywa się walki a nie dzięki pierwszym, mimo że każdy steruje własną postacią.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.