mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 20:07 
Cytuj  
Nastała chwila przemyśleń. Być może awaria będzie trwać długo długo - bo to gdzieś w chuj daleko jest i generalnie mają w dupie problem. Granie "tylko w jeuno i bastok" mija się dla mnie z celem.

W co by tu pograć co nie ma serwerów w Azji, horendalnych wymagań i jest w miarę ciekawe? >.>
Dóóóóóóóół...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 20:18 
Cytuj  
Najlepszy WoW :)

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 23:12 
Cytuj  
Nie marudz tylko kombinuj.
Bo tu gra czeka


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 23:44 
Cytuj  
wypij piwo , zapal ganje , zajmij sie / znajdz kobiete ...reszte na priva ci napisze :)


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 23:47 
Cytuj  
jest na to pewien sposob...

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 23:48 
Cytuj  
... weź i nie graj ;];];]

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 00:20 
Cytuj  
Tak się kończy uzależnienie :lol:

Jest tyle ksiażek, filmów, wystaw... znajomi, piwo, basen, spacer bla bla bla

http://www.kurnik.pl i Netopol XD


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 07:31 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
wypij piwo

Nie piję
Cytuj:
zapal ganje

aktywny przeciwnik narkomanii :P
Cytuj:
zajmij sie

też już tęskni za ff :P

Zresztą książki, kino itp. itd. - też sobie dawkuję. Do tego studia i nauka... Nawet praca... Ale odkąd nie mam dostępu do ff to 11 godzin dziennie to spanie :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 09:49 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
wypij piwo

tczewiak napisał(a):
Nie piję

No co ty!? Piwo przy grillu to jest jedna z piękniejszych rzeczy na tym świecie ;]
A poza tym: książki, kino, rower, idź pobiegaj, kopnij piłke z kolegami, poczu się jak ~15 lat do tyłu.
Świat nie kończy się na drugiej stronie kabla sieciowego :P[/b]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 11:27 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
W co by tu pograć co nie ma serwerów w Azji, horendalnych wymagań i jest w miarę ciekawe? >.>
Dóóóóóóóół...


Lotro jest fajne, szczerze polecam. Dawno mnie nic tak nie wciągnęło aby grać po 16h dziennie. Przedewszystkim gra ma kosmiczny klimat, jak stare dobre UO. Tylko niestety po pewnym czasie człowiek jest niewolnikiem tej gry. Ile razy mi się zdarzyło, że już miałem iść spać ale oddając questa natrafiłem na imprezę i tak siedzieliśmy przy ognisku paląc fajki i opowiadając zmyślone historie jak nazgul odgryzł mojemu elfiemu tacie lewe jądro itp :P To gra w której wchodzisz to karczmy wyciągasz mandolinę i zaczynasz grać "Under The Bridge" Red Hottów a ludzie zaczynają śpiewać, tańczyć na stołach albo wyciągają fujarki, harfy i inne badziewie i się dołączają :] Jest ciekawa linia fabularna i ciekawe questy (np. bieganie z wiadrem wody po lesie entów), jest fajny crafting i bardzo aktywny rynek towarów, są super dopracowane profesje (do tego stopnia że nie wiadomo kim grać ;)). Mają dodać housing i łowienie ryb wkrótce, więc pewnie będzie jeszcze fajniej teraz jakoś był też free content patch dodający nowe tereny. Najbardziej mi się jednak podoba to że w lotro każde miejsce jest na swój sposób piękne i ma swoją historię. Nigdy nie byłem fanem Tolkiena ale trzeba mu oddać, że stworzył niesamowicie spójny świat. Od strony technicznej muszę powiedzieć, że gra jest prześliczna graficznie a muzyka to kosmos, jeszcze bardziej buduje klimat. Wymaganie przy tym są wręcz śmieszne w porównaniu z takim Vanguardem. Buga spotkałem jednego, zgłosiłem go do helpdesku , a po 3 minutach GM się odezwał na /tell i mi autentycznie pomógł (poczekał spokojnie aż dojdę do NPC i mi go zresetował dzięki czemu mogłem zakończyć questa), więc obsługa gry to też kosmos. Ale tak jak mówię gra wręcz uzależnia i niestety nie jest to tytuł w który można grać po 2-3h dziennie, bo masę rzeczy się po prostu traci. W pewnym momencie zatraca się jakieś granice rozrywki i sie po prostu żyje w śródziemiu z przerwami na żarcie i sen. Ja niestety po przemyśleniu sprawy (grałem 8h w pracy a potem do 8h w domu) zrobiłem sobie przerwę, bo lotro mnie tak pochłaniał, że za dużo spraw zaniedbywałem. Ale naprawdę polecam - jak ktoś ma dużo czasu, nielubi tłuczenia milionów mobów na każdy level albo bezskutecznego szukania pomocy do byle jakiej pierdołki, campienia mobów czy farmowania godzinami kasy to gra dla niego, a jeśli jeszcze jest fanem tolkienowskiej prozy to wręcz grzech nie zagrać. Lotro to nie jest jakiś odkrywczy tytuł, ale wspaniale łączy to wszystko co widziałem w mmogach przez te ładne kilka lat przygody z tym gatunkiem gier :D Boję się tylko, że już nie wrócę do lotro - obecnie gram znowu w EVE (nawiasem mówiąc też polecam - dla osób mających mało czasu jest wręcz idealne), a jeszcze tyle fajnych tytułów na horyzoncie (AOC,STO...). Czasem chciałbym być znowu w liceum albo na studiach i mieć masę czasu do zmarnowania :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.