mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 11:53 
Cytuj  
Liderem jest i był Huck.
Kwestia ff7 - lol... Loth nie będę nawet prosić o wybaczenie tego co napiszę... Jesteś głupia i ograniczona. Z tego co kojarzę to w dyskusji udział wzięło więcej osób i ogólnie był fun. Większe dramy były raczej o twoje niskopoziomowe naskakiwanie na pis. Co też nie przyczyniało się do tego czy cię lubię czy nie - bo byłaś mi obojętna. Za to stałaś się moim zażartym wrogiem na własne życzenie wypisując tego typu bzdury na forum.

Na CC nigdy nie byłem liderem. Kilkukrotnie tylko wychodziłem z inicjatywą "zróbmy coś wspólnie" i wychodziło to nawet całkiem całkiem. Jednak FF to nie tylko czat i czasami trzeba odstąpić od gry z Polakami na rzecz zdobywania itemków i innych korzyści. Dlatego po wielkim niewypale lolm przeistoczyliśmy to w OS. Tam już nieszczęśliwie się złożyło tak, że wybrano mnie liderem (sposób wyborów póki co przemilczę :D). I jakoś ciągniemy. Polacy zarówno z CC jak i z Voke przeszli na OS. Z tą różnicą, że "obecni uberzy" z CC siedzą większość czasu na OS. Z czego to wynika? Z ciągłych pytań noobów odkąd mnie nie ma już tyle w grze. Dla mnie odpowiedź zawsze była prosta (i tu moszę Cię Loth pochwalić bo postępowałaś podobnie). Zamiast rozpieszczania graczy (to nie ten rodzaj gry) - zdawkowa odpowiedź z adresem strony gdzie można takowe informacje odszukać. Zresztą - po to Opik i ja pisaliśmy poradniki by tego typu głupich pytań nie było. O to często była drama nowych i uciekali do dziecka Szarleja/Pudziana.

Możliwe, że OS się utrzyma dłużej, że będzie głównie złożone z Polaków i że Voke stanie się nawet przedsionkiem. Osobiście jednak wolałbym aby miało nazwę CrazyChocobos, kolor CC, by kontynuowało tradycję.

OS stało się alternatywą Pixies dla osób, które nie mają szans (z takich czy innych powodów) do Pixies się dostać. Umożliwia liźnięcie endgame'u i nie ma w tym nic dziwnego, że w pierwszych tygodniach działalności Polacy z CC spędzają czas na OS. Gdy zapełnimy szeregi nowymi osobami to spokojnie będzie można w godzinach pozaeventowych na CC powrócić. CC przeżyło w okresie istnienia lolm to przeżyje i teraz. Z Caspianem czy bez niego.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby przejęcie browara przez Hucka i rozdanie sacków w CC. AMEN! =]

Edytka:
Coldee - ja nie mam sacka ;) No i spór mam tylko z frontem jednej osoby. Z resztą jakoś się dogadać potrafię. Dramy i kłótnie to naturalna rzecz w każdej społeczności.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 12:05 
Cytuj  
Sam jestes wielki niewypał! Poczekajmy co ten twoj OS zrobi...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 12:13 
Cytuj  
W kwestii CC - Provoke.

Na w obu lsach dalo sie pogadac. Ale czasami na CC odpowiadala mi cisza. Z kims kiedys nawet gadalem ze jak sie zada pytanie na CC to nie ma zadnej odpowiedzi. Nikt nawet nie napisze spier***** nie mam czasu.

Na Provoke jakos tego nie czuje. Ludzie normalnie potrafia odpowiedziec nie teraz, pozniej, nie mam czasu.

Coldee mowisz ze zycie CC zalezy od naplywu nowych graczy. Wiec wyjasnij mi dlaczego gdy dostaja perle Provoke to juz na CC nie wchodza? Moje zdanie jest takie: co z tego ze bedzie tam siedzialo i 30 osob jezeli beda to low levelowcy i nawet nie beda mieli komu zadac pytania (a o pomocy nie wspomne) Ludzie po prostu staraja sie stworzyc cos co bedzie normalnie funkcjonowac - Provoke, albo i tacy ktorzy stwierdzaja ze nie beda sie szarpac z polakami (Nuub, Samo)

I zeby byla jasnosc, wyciagam te dwa przypadki tylko dlatego ze juz od pewnego czasu zastanawialem sie nad jakims EU socjalem, na szczescie Provoke rozwiazalo problem.

Coldee pamietasz czasy kiedy czlonkowie Pixies byli CC only. Jak ogladam screeny ze byly jakies eventy w miescie to mam oczy jak 5 pln. Ja sie niestety na nic takiego nie zalapalem. :/

Loth ale z ciebie maciwoda :P Aby CC nie padlo nic nie da sie zrobic. Nawet jakby Provoke, OS, wolni strzelcy weszli spowrotem na CC to i tak jest miedzy jednostkami niechec, zal, nienawisc i znowu powstanie drama i znowu ludzie poodchodza bo nie beda chcieli z innymi przebywac bo maja zal, nienawisc, nie chce im sie na drame patrzec.

Kamila tez nikt i nic nie zmieni. Wkurzal wiele osob i sie wymadrzal, jedni zacisneli zeby i nic nie powiedzieli, inni zwyzywali i sobie poszli, ja akurat w paru momentach udowodnilem mu swoja racje. Kazdy mial swoje rozwiazanie na jego osobe.

Na koniec i niech sobie to kazdy wezmie do serca: nikogo nie oskarzam ze jest to jego wina ze CC wyglada jak wyglada ale zlozylo sie na to wiele czynnikow, nawet moj swiadomy wybor siedzenia na OS, Provoke.

Kazdy jest temu na swoj sposob winny.



Editka: od kiedy Huck byl liderem CC? Dla mnie Huck jest gosciem do ktorego mozna walic z problemem in game nawet o 4 rano. Ale CC nigdy nie mialo lidera.

Editka 2: Nie nazywalbym LOLm niewypalem bo duzo zrobili. Kamil i Katsu chce wam sie generowac drame?

Editka 3 (ciekawe ile ich jeszcze bedzie): Kamil na przyszlosc najpierw wrzuc zasade na forum, potem ja egzekwuj to nie uslyszysz tekstu ze wymyslasz sobie zasady na miejscu.


Ostatnio edytowano 8 lis 2007, 12:22 przez Zangetsukun, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 12:20 
Cytuj  
A co? Działalność lolm wypaliła? Z tego co wiem to jednak nie >.>
Ja wiem, że Ty się Katsu starałeś, ale nie udało się i nie z Twojej winy. Teraz ciągniemy to dalej pod nazwą OS i już jakieś pierwsze efekty są w pomocy świeżym (bo działalność OS jest nieco szersza niż lolm).

Edytka:
Huck cały czas prowadził i dbał o CC.

P.S. Ja jestem prawdopodobnie największy /emo (sorki Desh :P) i dramamaker, ale nigdy swoich emo nie przekładam nad powodzenie eventów dla innych ludzi. Więc będąc nawet megawkurzony na cały świat wolę powyzywać, powiedzieć co o kimś sądzę niż obrócić się plecami i schrzanić event co wielu już czyniło - kreując sobie w ten sposób we mnie wroga (tak Zang - na shipie mi podpadłeś ;) ).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 12:25 
Cytuj  
Niważne czy wypalilo czy nie. Mówiąc tak obrażasz tych którzy byli w tym LSie i krtórym na nim zależało.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 12:27 
Cytuj  
Mąciwoda to ja. :D

Lol Kamilus. I tu jest miedzy nami różnica. Ja nie muszę używać epitetów. Myślę, ze moje zdania same pokazują moją opinie na Twój temat.

Coś nie wyszło, a coś wyszło, CC umarło. Umarło z braku tych, którzy je tworzyli i wsio. Można teraz pisać co i przez kogo, ale chyba lepiej zadomowić się na Provoke i normalnie grać? Niech Kamilus zostanie na CC i pilnuje, aby nie było na nim dram.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 12:34 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
W kwestii CC - Provoke.

Na w obu lsach dalo sie pogadac. Ale czasami na CC odpowiadala mi cisza. Z kims kiedys nawet gadalem ze jak sie zada pytanie na CC to nie ma zadnej odpowiedzi. Nikt nawet nie napisze spier***** nie mam czasu.

Na Provoke jakos tego nie czuje. Ludzie normalnie potrafia odpowiedziec nie teraz, pozniej, nie mam czasu.


True Strike. Dlatego we wrześniu więcej siedziałem na Provoke. Potrzebowałem pomocy m.in. z ZM i tam szybko ją dostałem (raczej nie w danej chwili, ale dość łatwo było zrobić ustawkę choćby na następny dzień). Na CC było tak jak Zang napisał. Mam ten 75 level i jeżeli potrzebuję pomocy lub pomeritować to na pewno najpierw założę perełki OS/Pro, gdyż tam 3/4 graczy ma 75 level. Jeżeli będę robił job z niższym levelem to będę na CC, gdyż tam znajdę ludzi podobnych levelem i może uda się złożyć party ze swoich. Nie napinam się na siedzenie na OS/Pro. Siedzę tam, gdzie wygodniej. Jeżeli mam wybór to dlaczego miałbym z niego nie skorzystać.


Ostatnio edytowano 8 lis 2007, 12:37 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 12:35 
Cytuj  
katsu napisał(a):
Niważne czy wypalilo czy nie. Mówiąc tak obrażasz tych którzy byli w tym LSie i krtórym na nim zależało.

Chodziło mi o to, że ta idea LSa nie wypaliła. Już nvm. Nie miałem na celu obrażać Ciebie. Wiem, że się starałeś i jako jeden z niewielu byłeś aktywny.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 12:40 
Cytuj  
A tak btw jest ktoś chętny na exp 32-33? Ja mam THFa na Jasonosie, Cold ma PUPa a Gizmos DRKa. Jak mi ktoś podłączy drugiego kompa do neta to może i Black z BRDem się dołączy. Tyle, że exp w godzinach raczej nocnych. Ja potrzebuje THFa do 37.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 12:45 
Cytuj  
Ja się może nie znam ale wypowiem się z punktu widzenia nowej osoby.
Zanim zacząłem grać w FFXI dokładnie przekopałem to forum czekając na grę a później na e-konto. Znalazłem informacje o CC właśnie i kiedy tylko zacząłem grać starałem się zastać kogoś kto da mi perłę. Ludzie z CC pomagają nowym czego sam doświadczyłem, ale teraz częściej siedzę na Provoke a powód jest prosty - kiedy włączam perłę CC (a robię to codziennie bo już się do tego LSa przywiązałem w pewnym sensie) to zwykle zastaje góra 3 osoby. Na Provoke jest koło 10ciu.
Mówicie, że CC nie umrze, że ma renomę na serwerze. Ale co komu po renomie skoro nie uświadczy się gracza z perłą CC w dzisiejszych czasach. A jak na CC nie będzie nikogo, a przynajmniej żadego sackholdera, to nowi gracze nie będą mieli jak tam dołączyć.
Dlatego na koniec powiem tyle: CC jest wielkie, ale na chwilę obecną Provoke jest większe :P {Take care!}

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 12:48 
Cytuj  
Nie ma co "uberów" męczyć i namawiać do pomagania jakiemuś śmiesznemu CC, oni mają inne cele w grze już, trzeba się skupić na tych co są jeszcze zwykłymi graczami i co by chcieli robić i jak.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 12:48 
Cytuj  
Loth plz sens jest roztrzasac? Kolejna drama wyjdzie nie ma sensu. Najwazniejsze aby nowi dostali perle Provoke aby nie zostali sami.

Kamil czym podpadlem bo teraz to zglupialem. Btw ty mi tez podpadles gadka "monk sie nie nadaje do CoPa" :P

Krzysiek super ze sie odezwales :) Ja i Haco od dluzszego czasu wisimy z jobami na lvl 33. Ja mam thf 33, on sam 33. W sobote w nocy chcemy zrobic do 37. Byloby 6 osob + wspomaganie niedocenianej suczki :)

Editka: i niech nikt nie mowi o mnie uber bo mam 75 (no chyba ze uberLOL ktory ginie zabity w sky przez detectory :P)

Editka2: Tilandil ktory rank? Kiedy Shadow Lord? :):):)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 12:52 
Cytuj  
Z perłami nie było problemów chyba nigdy, kazdy sackholder moze wydac "zapasowe" perły i tak to bylo robione.

Znaczy wiem ze CC is dead bo jak dochodza nowi polacy i sa twozone nowe polskie ls-y to tak to sie konczy. Kiedy dostep do sackow maja ludzie ktorzy nie powinni miec bo sa dramatyczne itd ... :P
Proponowąłem rozwiązanie problemu ok roku temu, powiedzialem ze utwozę nowy shell powiazany nazwa do CC i rozdam nowe sacki a jak bede robil quit to oddam shellholding komus. Ale brak bylo checi na takie rozwiazanie, to teraz macie na co zapracowaliscie.
Tak na marginesie do dramy potrzeba wiecej niz 1 osoba, bo ktos musi budowac z kims taka atmosferke ...

Gratuluje !


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 12:57 
Cytuj  
Zang mam rank 5 i na razie tak zostanie.
A z perłami to w sumie nie jest problem żeby dostać ale po co nowemu perła CC skoro nie będzie miał z kim pogadać i kogo o pomoc poprosić?
Wczoraj do Voke dołączył nowy gracz i został ciepło przyjęty. Pamiętam, że moje przyjęcie przez CC nie było gorsze, ale gdyby Zioło (ten nowy) wszedł wczoraj do CC to zastałby pustki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 13:06 
Cytuj  
Zang: Twoim popisywaniem się dmg, a potem płaczem, że "się nie da" i zwalaniem winy na tanków ;)
Szczególnie na uber NINa =P

Gdy powiedziałem to wiekopomne zdanie o MNK to mocno szperałem w poradniku Ereci czy jak jej tam. Nadal uważam, że MNK nie jest dobrym jobem do CoPa (pomyśl sam ile razy byłeś w tych misjach przydatny tak na zasadzie "must have"). Wszystkie krytyczne misje to albo BLU (hehe... robimy test - nie używać medsów i 2h!), albo BLM (to robimy kilka razy dla każdego po kolei), albo jakiś naprawdę uber DD spełniają kluczową rolę ;)

Już nie będę roztrząsać szczegółów, ale Twoje emo często mnie irytują :P Szczególnie narzekanie, że inni nie potrafią przy Tobie hate'a utrzymać...

No - chciałeś wiedzieć ;)
Zrób /NIN ;)

Śmieszne jest zwalanie winy na mnie za "upadek CC". Starałem się wręcz by były jakieś eventy. Garrisony itepe shity dla lowlvl - zero zainteresowania, olewanie, nie przychodzenie. To nie będzie miało znaczenia czy LS nazywać będzie się CC czy Provoke jeśli tylko ludzie będą mieć to nadal głęboko by pomagać innym czy robić wspólne wypady.

Ostatni akapit już nie był do Zanga ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 13:07 
Cytuj  
Buuuuuu staraj sie chlopak ja chce znowu Shadow Lola obic :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 13:41 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
. Dlatego po wielkim niewypale lolm przeistoczyliśmy to w OS.


Pizgnij się w łeb człowieku....


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 13:56 
Cytuj  
Qurama napisał(a):
Pizgnij się w łeb człowieku....

Tobie wypaliło... Zdobyłeś co potrzebowałeś tylko potem przestałeś się na runach pojawiać - zostawiając na lodzie "swoich ludzi".
No i nigdy nie rozliczone długi/obietnice wobec ludzi, którzy pomagali.
Godna postawa :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 14:03 
Cytuj  
Dlatego CC padło.

3...2...1.... DRAMA!

Śmiem tylko zauważyć, ze często dramy toczą się wokół K. ciekawe. Nie wnikam.

Dobra, to jak ktoś będzie ingame, niech powie, to wpadnę po perłę.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 14:15 
Cytuj  
hehe i znowu jakaś fajna drama do poczytania;) dawno nie było.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.