mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 14:16 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Qurama napisał(a):
Pizgnij się w łeb człowieku....

Tobie wypaliło... Zdobyłeś co potrzebowałeś tylko potem przestałeś się na runach pojawiać - zostawiając na lodzie "swoich ludzi".
No i nigdy nie rozliczone długi/obietnice wobec ludzi, którzy pomagali.
Godna postawa :lol:


Hmm ciekawe... Byłeś w LOLm, że możesz to stwierdzić ? Zawsze musisz brać udział w dyskusji, o której nie masz pojęcia. Nie uważam się za świetnego lidera, ale LOLm było szansą dla ludzi z CC i nie tylko zdobycia czegoś w sky, z czego wielu skorzystało. Początek LOLm był świetny wszystko nam wychodziło, Ja, Samotnik, Katsu i Mojaoja stworzyliśmy naprawde dobrą paczke. Niestety potem zaczeły się schody gdy Moja i Samo opuścił gre
(naszczescie wrocili niestety po rozwiązaniu LOLm) Wtedy dobraliśmy Marasa, i zostało 3 liderów Ja, Katsu i Maras. Po wakacjach ze względu na szkołę nie byłem w stanie grać i tak zostało w sumie do dzisiaj ,Katsu poszedł do Pixów ( i bardzo dobrze zrobił swoją drogą ) No i Maras został sam z liderów. Wtedy postanowiliśmy rozwiązać LOLm.

I nie pisz, że LOLm było nie wypałem bo zrobiliśmy naprawde wiele jeśli chodzi o sky. Powiem ci coś jeszcze, teraz dopiero wiem czemu Samo tak cie nienawidzi ( jak i wielu ludzi z twojego LSa, szkoda tylko, że nie mają odwagi Ci tego powiedzieć ), nie wiem jak można być tak zakompleksionym człowieczkiem jak Ty... pewnie jak niedługo wejde do gry dowiem się wiele ciekawych rzeczy na swój temat bo Ty w oczernaniu ludzi jesteś specem. Nie będe prowadził dalszej dyskusji z tobą bo to, nie ma to poprostu sensu jak zdecydowana większość tego forum pewnie już zdarzyła się przekonać


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 14:17 
Cytuj  
Jest co w pracy robić :D
A dramy kręcą się wokoło mnie, bo je po prostu lubię. Więc nie przemilczę okazji na ciekawą kłótnię. Szczególnie z taką osobistością jak Loth. No i Torell też sobie zasłużył (innych członków lolm, którzy poczuli się urażeni przepraszam).

Torell: fakty to to, że poprosiłeś nas (virtue) o pomoc na kirinie - w zamian wy mieliście pomóc na naszym. Efekt - nas olałeś, obiecanych gili też nikt nie dostał (co akurat nie było problemem). Wtedy wyrobiłem sobie zdanie żeś nieodpowiedzialny szczeniak. A potem to już tylko napływające info, że znowu w sky nie wychodzi, bo ludzie widzą, że lider ich kompletnie olewa. I to jest nadal zdanie osób, które w lolm były.
My zaś mieliśmy na starcie kompletny fail, ale teraz zaczyna iść przyzwoicie. Niedługo ruszamy z kolejnymi - niesky eventami i zobaczymy jak będzie wówczas.

Za to rewelacyjnie zachowywałeś się na runie LSa, którego liderem nie jesteś i w którym ludzie najzwyczajniej w świecie nie mają do Ciebie zaufania (myślałeś czemu?).
Kompleksy? To nie powód. Powodem jest ogromny fun i przyjemność płynąca z kłótni z osobami, które na to zasługują. Do momentu akcji z Virtue, po której ja musiałem "świecić oczami" nic przeciwko Tobie nie miałem.

A koniec końców LOLm był niewypałem, bo się rozpadł. Staramy się z Twoich błędów wyciągnąć wnioski i ich nie powielać. Chociaż pojawiają się inne. "My to robiliśmy tak, a ja to robiłem siak". Chociażby PLD/NIN - potrafi być przydatny i trzymać hate. Tylko trzeba umieć grać, a nie trzymać się strategii sprzed x lat, które straciły na aktualności po wprowadzeniu ToAU i kolejnych update'ów (w szczególności update SAMów).

Go go go. Zripostuj - będzie fun.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 8 lis 2007, 14:28 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 14:26 
Cytuj  
ja jestem za tym żeby każdy polak który ma lvl 75 starał się i dostał do Pixies !!!
i tak Pixies jest nadal za słabe żeby robić większość rzeczy endgameowych w sensownym stylu więc jakakolwiek pomoc by im się na pewno przydała :D
nie wiem skąd się biorą jakieś urazy polaków do polaków, być może że gadacie za dużo o sobie i o głupotach w grze, realu, zdjęcia, głupie posty, topiki a i tak wszystko na końcu sprowadza się do próby zabicia mobków, bidowania/ lotowania/ zdobywania jakiegoś złomu

kiedyś była mowa że CC ma być polskim LSem 1-75 a potem ktoś jak chce to niech szuka szczęscia w endgameowych LSach, oczywiście nie każdemu zalezy na endgamie i ważniejsze jest dla niego otoczenie i klimat niż zdobywanie po XXX wipach jakiś punktów


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 14:28 
Cytuj  
Kamilus Kaczyński napisał:
"ogromny fun i przyjemność płynąca z kłótni z osobami, które na to zasługują."

Oto wasza odpowiedź, dlaczego CC padło.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 14:37 
Cytuj  
Hehe szczególnie, że padło pod moją nieobecność :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 14:42 
Cytuj  
Rok temu mówiłam, że pada. Potem wyszedł jakiś pomysł z nowym ls'em, ale pomysł upadł. CC to nie zwykły ls, który pada w 2 dni, on padał kilka miesięcy.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 15:01 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
ja jestem za tym żeby każdy polak który ma lvl 75 starał się i dostał do Pixies !!!

Nie wiem czy wszyscy chcą być no-life'ami :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 15:58 
Cytuj  
Jak fajnie :) Przed wyjazdem na zajęcia: 1 strona, po 3 :) No dalej :) Jeszcze nikt nie wrzucał, że to wszystko wina PO i Stokrotki :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 16:14 
Cytuj  
Ja już nie siedzę na CC tylko na AA gdyż nie mam tam nikogo poniżej 75 lvlu, dlatego też, zawsze znajdzie się pare osób chętnych do pomocy.

Na CC od dłuugiego czasu pomocy znaleźć nie mogę.

W ogóle ciężko doprosić się czegokolwiek od Polaka :P

No wyjątek to Kyuu który zawsze mi pomoże jak akurat nie jest zajęty :)
Właśnie kiedy miałbyś wolną chwilę aby pójść pomóc zdobyć mi tavnazia bell?? :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 16:44 
Cytuj  
Ja już nie mam zamiaru brać udziału w zadnej dramie szkoda czasu a na niektórych najlepsze i tak jest ignorowanie. LOLm bylo bardzo dobrym ls'em ,a ze padlo to nie znaczy ze bylo niewypalem, padlo bo wyszlo tak jak wyszlo, fakt zabraklo liderów z takich czy innych powodów, ze swojej strony moge tylko przeprosic jesli przyczynilem sie do jego upadku swojw nieobecnoscia ale to nie zalezalo odemnie i nie wiek skad ludzie wzieli informacje ze nie jako wyszedlem z gry... gdybym to zrobil to napewno wczesniej bym o tym ludzi poinformował, nie bede sie tlumaczyl Ci co maja wiedziec czemu mnie nie bylo to wiedza, reasumujac lolm umarlo ale nie kazdy kto umiera to niewypał ... zreszta dla ludzi ktorzy byli w ls to wyszystko jest jasne a jesli ktos nie byl to nie powinien sie wypowiadać.

teraz cos do kamilusa: wlasnie dlatego ze generujesz dramy i wkurwiasz ludzi powiedzialem liderom lolm ze predzej sam wyjde z ls ktorego wspolnie z Torellem i innymi budowalem niz bede go z toba dzielil, a teraz co warczysz na niezywy juz ls bo cie do niego nie wzieli za to kim/jaki jestes??? jak juz tu powyzej napisano oczernianie ludzi to twoja specjalnosc, za plecami oczywiscie jestes mocny bo nie masz odwagi nic napisac wprost a nawet jak cos sie wda to udajesz ze nic sie nie stalo, nic nie mowiles, zdazenia nie bylo, albo po prostu pomyliles sie, ewentualnie jaki to byles glupi wtedy ze to napisales, nawet do konca przy swoim stac nie potrafisz, jesteś żałosny, wszyscy powinni zaczac cie i to co o nich mowisz ignorowac... najezdzasz na kazdego od kogo czujesz sie gorszy/zagrozony? lecz sie czlowieku lecz poki czas, pomysl o swoich dzieciach na co ty ich wychowasz... /sigh

hehehe jak juz gdzies to pisalem ze ja pierwszy sie na tobie poznalem i ci to okazalem jak bardzo cie lubie ale na mnie sie nie skonczy, i widzisz zbierasz plony az milo ... żałosne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:02 
Cytuj  
Ja otwarcie piszę co mi nie odpowiada. Torell nieładnie załatwił sprawę z LSem przez co wiele osób się do tego zniechęciło. Gdy w niedzielę pojawił się u nas to pojawiły się pytania "a co on tutaj robi?"... Potem naskok na liderowanie, głupie komentarze z jego strony...

Ty samotnik jesteś po prostu kanalią bo wtrącasz się między dwie osoby, między które nie powinieneś. Ja się nigdy nie wpierdzielałem między ciebie i twoje życie prywatne, twoją dziewczynę.
I wbrew pozorom - jestem bardzo wdzięczny, że dzięki tobie nie było mnie w LOLm. Dzięki temu poznałem inne sposoby na sky, byłem w rozwiniętym LSie i chodząc teraz jako OS możemy przedyskutować kilka taktyk. Chociaż te z Virtue zazwyczaj okazują się trudniejsze, natomiast na Kirinie "wasza" była megadziwna i nieefektywna.

Loth - no cóż - Ona po prostu lubi się kłócić więc jest z kim się pobawić ;)

Teraz może jeszcze dojdzie do dramy między mną i Marasem, ale to już sprawa między nami i rulesami OS ;) Może wszystko będzie dobrze. Ostatnio było już lepiej :)

Są pewne punkty newralgiczne, po których staję się nieprzyjemny. I na 100% nie jest to ff7 ;) Nawet najlepszy z fajnali! :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 8 lis 2007, 17:06 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:04 
Cytuj  
Simi lol ale mnie rozbawila ta twoja wypowiedz: ) wpadnij czasem zobacz jak cos bijemy wtedy sie o stylu wypowiadaj:)


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:17 
Cytuj  
"Ty samotnik jesteś po prostu kanalią bo wtrącasz się między dwie osoby, między które nie powinieneś. "

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAAHAHAHHAHAHAHA
OMG. Czyli przez to, że Samowi miło się gadało z Freyah, uważasz, ze chciał popsuć wam stosunki lub (o zgrozo) odbić ci ją? Nie wiem czy jesteś aż takim idiota czy tylko udajesz. Dlatego wlazłeś na konto Freyah i zbanowałeś go na JEJ liscie kontaktów? Jestes żałosnym, małym człowieczkiem z przerostem ego. To co piszesz jest chore i Sam słusznie zauważył, ze potrzebne Ci leczenie. Nie wiem jak ktokolwiek może z Tobą grać. Masz chyba niezły zapas wazeliny. Jesteś ponadto strasznie dwulicowy. Pojedziesz komuś, a potem odwracasz kota ogonem. Skłócasz ludzi i działasz jak śmierdzący wirus na ls'y. Powiedz od razu, że należysz do Provoke, to nie będę sie fatygowała po perłę. Ls'ów jest masa.

Lubisz kłótnie? Widać. Nikt tak nie skłóca polaków na forum i w grze, jak Ty. Bycie Tobą musi być w życiu największym upokorzeniem.

Tak. Ulżyłam sobie, juz nie będę ^^


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:26 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Simi lol ale mnie rozbawila ta twoja wypowiedz: ) wpadnij czasem zobacz jak cos bijemy wtedy sie o stylu wypowiadaj:)


znowu Lesiu mylisz bicie 1 moba w 20-10000 osób z superwymagającymi skupienia eventami które wymagają sporo więcej niż gapienie się i przez X czasu na ....
wpadłbym na dynamis w gronie Pixies, oczywiście wtedy gdy nie będzie grać Rha, Gal i inni kluczowi zawodnicy :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 lis 2007, 17:36 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:28 
Cytuj  
Drama in progress... :) more please ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:39 
Cytuj  
Dalsza część flame'u po pracy... Muszę do domu dojechać ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:53 
Cytuj  
te klotnie pomiedzy Samotnikiem a Kamilusem odnosnie Freyah sa zalosne ...dzieki tym ktorzy je co chwila wywlekaja na swiatlo dzienne .... powinniscie to zalatwic na PMkach , (a wogole to moze Freyah cos z tym powinna zrobic )> nie w topiku o UMARLYM LSie :(

Loth .... po co ty sie wcinasz miedzy nich ? ty to lubisz drame tak samo jak Kamilus podobno .... ( nie przecze , sam czasem lubie cos wzniecic :) ale Ty .... ) wez po prostu przez 1 miesiac sobie postanowienie < nie napisze ani 1 odpowiedzi w zadnym poscie .....


to tak pol zartem , ale wkur.... mnie jak sie ktos wcina miedzy wodke a zakaske .

Co do dram i 3 ( moze 4 stron juz ) wszyscy to potepiaja , marudza > ale kazdy to czyta i czeka na next post .

wezcie wytnijcie wszystko co poza tematem > wiem ze drama jest ok , zycie na forum znow wraca do normy ( jak przy duzym mainteansie ) , ale znajdzcie moze inny temat na topik ?


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 18:06 
Cytuj  
Nie pisałam przez ponad miesiąc, gdy nie miałam kompa :lol: I jakoś dałam radę. To, ze Kamilus wzbudza we mnie odruch wymiotny i agresję, to zasługa samego Kamilusa. Jednakowoż, jak już pisałam - ulżyło mi po ostatnim i z mojej strony temat Kamilusa jest zamknięty. <nabijanie postów <3 >


_________________
Obrazek

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 19:25 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
te klotnie pomiedzy Samotnikiem a Kamilusem odnosnie Freyah sa zalosne ...dzieki tym ktorzy je co chwila wywlekaja na swiatlo dzienne .... powinniscie to zalatwic na PMkach , (a wogole to moze Freyah cos z tym powinna zrobic ).....

Co mogłam to zrobiłam (RL drama... -.-'), bo uważałam to za debilizm (ze strony Kamilusa, do Samotnika nic nie mam aż do dzisiaj z powodu braku dowodów heh) i nie miałam zamiaru być wymieniana podczas ich "dyskusji". Ciągłe wywlekanie tego jest trochę niesmaczne i byłabym wdzięczna za nie przypominanie mi o tamtym fakcie. :P Brrr...
Wracając do tematu. Zapewne też zgłoszę się po perełkę Provoke, bo nieswojo już chodzi mi się bez LSa. Jednak jak zobaczę kogoś na CC zostanę żeby dotrzymać towarzystwa (jak każdy wie - za dużo się nie odzywam ^^; ). Zawsze będę mieć sentyment do CC, ale, jak to się mówi - zmarłym należy pozwolić odejść w spokoju...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 19:43 
Cytuj  
Sora napisał(a):
zmarłym należy pozwolić odejść w spokoju...
ja nie pozwole ;] nie CC ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.