mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 21:52 
Cytuj  
OK po dzisiejszej dramie na LS mam to w dupie.
Jeśli jutro nie zrobimy salvage - odchodzę z OS. Wieczne czekanie, bo się ludziom nie chce zrobić assaultów żeby mieć punkty na wejściówki.

Jeśli do tego dojdzie cała władza, bank, triggery zostaną przekazane bezpośredniemu następcy czyli Marasowi.
Mam dosyć stania w miejscu, bo ludziom się nie chce, bo wolą robić jakieś idiotyczne misje, z których nagroda potrzebna jest... na assaulty only...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 22:39 
Cytuj  
Jakbyś nie wiedział to te Ringi działają też na Salvage.

"The Assault effect will be active in Salvage as well"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 23:27 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
OK po dzisiejszej dramie na LS mam to w dupie.
Jeśli jutro nie zrobimy salvage - odchodzę z OS. Wieczne czekanie, bo się ludziom nie chce zrobić assaultów żeby mieć punkty na wejściówki.

Jeśli do tego dojdzie cała władza, bank, triggery zostaną przekazane bezpośredniemu następcy czyli Marasowi.
Mam dosyć stania w miejscu, bo ludziom się nie chce, bo wolą robić jakieś idiotyczne misje, z których nagroda potrzebna jest... na assaulty only...

Pamietaj za na skuteczne farmowanie na Salvage wystarczy 6-8 osob, na bossow nie wiecej niz 12. Generalnie lepiej nie brac wiecej niz 12 osob na run, gdyz albo reszte i tak trzeba bedzie pominac przy rozdawaniu cellsow, a jesli zdecydujesz sie kazdemu cos dac to wyladujesz z grupa zbyt slabo odblokowanych postaci i boss/NM cie sklepie. Pisze to tylko dlatego zebys nie poddawal sie jak bedziesz mial malo osob, tylko dostosowal sie do sytuacji :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2007, 08:34 
Cytuj  
Odnosnie wczorajszej dramy, od miesiaca stoimy w miejscu, ja juz od biedy zeby nie bylo ze caly wieczor nic nie robimy wolalem robic te misje, ale wkurwia mnie juz ze nawet i notatki porobilem co i jak i ciagle kogos nie ma. Chyba tylko Devastate mi szkoda bo gosc naprawde jest co run.

Edit: A tak wogole kto stwierdzil ze sky jest nudne i ze dzisiaj go nie ma tylko salvage? grupa czy jednostka?

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2007, 12:06 
Cytuj  
Czesiu lubi gorzkie żale... przecież one są wesołe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2007, 12:26 
Cytuj  
Decyzją z 29 listopada (zatwierdzoną przez członków - sprzeciwu nie było)
Cytuj:
Tuesday GMT 19:00 - 21:00
Friday!!! GMT 19:00 - 21:00


Sky pozostaje nadal - ale dla noobów. OS to nie sky LS o czym dudnimy od początku. Sky robiliśmy po to by ludzi wyposażyć na ciekawsze eventy...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2007, 12:32 
Cytuj  
hmmmm
zobaczymy czy uda mi sie wymotac maly help odnosnie assaultow, wtedy bede mogl chodzic, jezeli nie, to sorry, dopoki nie zmotam normalnej ekipy, to punktow miec nie bede

editka: na 99% bede mial helpa, na 100% bede wiedzial jak bede in game :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2007, 12:40 
Cytuj  
Zang jak już mówiłem - nie czekać na kogoś kogo nie ma, bo.... xxx,yyyy,zzzz.
Assaultów nie robi sie dla ranków tylko dla punktów, które są wejściówkami na salvage. To nie jest static z misjami. Zacznijcie słuchać tych co mają x tego typu eventów za sobą.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2007, 12:43 
Cytuj  
Ja sie wczoraj zagotowalem przez to podejscie: "nie bo xxxx, yyyy, zzzz" takie chodzenie nie ma sensu, a ze pojawila sie kolejna mozliwosc to moze cos z tego bedzie

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2007, 12:46 
Cytuj  
Dlatego wydarłem się wczoraj, że macie pójść w takiej ekipie jak wczoraj była obecna. To jedyna droga do sukcesu - nie czekanie na xxx,yyy,zzz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2007, 13:28 
Cytuj  
Nic na sile bo sie latwo mozna zniechecic.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2007, 15:43 
Cytuj  
OT >>>> Zangetsukun :


spoko Zang > mozemy robic we 3 > ale tylko 4 assaulty w tygodniu. W soboty mam run-y z ekipa z Pixies > wiec musze miec 3 tagi zawsze na sobote. dogadamy sie ingame > i jezeli bedziesz/bedziecie potrzebowac runow na pkty > bedziemy meczyc moim SMNerem.

Zaznaczam ze moze to sie zmienic , gdy znajde ekipe na Nyzul ( co nastapi nie wczesniej jak pod koniec stycznia ) .


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 09:37 
Cytuj  
wg mnie żeby wszyscy byli troszkę zadowolenie powinniśmy ustalić rozkład jazdy LSa mniej więcej tak :
- tydzień chodzenia do sky
- tydzień salvage
- tydzień chodzenia do sky
- tydzień salvage
(punkty w salvage oddzielne oczywiście)

w takim sensie że w określone dni w jednym tygodniu (np. wtorek, środa, piątek, niedziela) - triggery i gody w sky
w drugim tygodniu w jakieś dni salvage

lub

można by się umówić że przez 3 miesiące jeszcze robimy sky i zbieramy triggery a potem godbye sky na zawsze lub na ileś miesięcy, pamiętajcie że im więcej ludzi będzie nowych w LSie tym dłużej ten LS będzie musiał chodzić do sky żeby stamtąd dla nich złom uzbierać, dla wielu będzie nie na rękę że będą musieli chodzić do SKY pomagać tym którzy nie będą mogli chodzić np. na Limbusy a na końcu pewnie okaże się że nikt dostępu do sea nie uzyska bo nie będzie mieć na to czasu

lub

olać przez jakiś czas WSZYSTKIE EVENTY i robić tylko od pon-niedz 20-23 misje CoP tak długo aż wszyscy będą mieć dostęp do sea

LS nigdy nie będzie dobrze funkcjonował gdzie rozrzut dostępu do eventów, doświadczenie itp. będzie między przedszkolem a emeryturą, kto tego nie zrozumie ten zawsze będzie tylko liczyć na fuxa dla siebie w zbieraniu złomu który mu i tak nic nie da

zachęcam wszystkich do zrobienia assaultowego SL i trzaskania dla punktów misji Red Versus Blue http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Category:Assault#Leujaoam_Sanctum

jeśli chodzi o salvage to może by warto by dla tego eventu zrobić oddzielną perłę ? i tak punkty będą oddzielne i nie związane z niczym co dotyczy OS Lsa, (to tylko pomysł dla OSa bo ja swój Salvage LS mam), Salvage to taki event że chodząc tam regularnie przez 100 lat nie ma się gwarancji że każdy stamtąd coś fajnego będzie mieć, jak już wszyscy będą wiedzieć co tam się robi i jak to i tak sporo zależy od szczęścia i drop rate, dlatego pewnie ten event jest taki tani i skomplikowany

Dynamis w OS to inna bajka, nie wiem jaki cel i jakie dynamisy chciałby LS robić, szkoda że OS nie ma takich wypasionych i doświadczonych zawodników jak inne LSy które mogą trzaskać z nudów i sentymentu tylko CoPowe dynamisy, ja pewnie nie dam rady chodzić bo szczerze pisząc pewnie bym musiał quitnąć z finala na widok tego by się działo na dynamisach, tam musi być dyscyplina nieosiągalna dla 99% ludzi w OS (z tego co zdążyłem zauważyć)

proponowałbym dopisać do rulesów żeby każdy kto zamierza/ma w planach opuszczenie OS LSa napisał to na forum miesiąc przed swoją ostateczną decyzją i opuszczeniem LSa

jeśli chodzi o K Osode to trzeba by na ten złom spojrzeć z wielu stron biorąc pod uwagę kontekst historyczny, nie wiem dlaczego ludzie się teraz o to 'zabijaja'
BRD BST MNK NIN RNG SAM WAR
jak ktoś chce udowodnić że to jest przydatny item (chodzi mi o tych co mają kupę niezłego sprzętu i merity a nie początkujących amatorów zbierania złomu którym nawet +10000 do STR nie pozwoli zbliżyć się dmg do zadowalającego wyniku) niech zrobi/wklei pls z parsera dane które przecież każdy expert od Osode może przeanalizować w 2 minuty i się dowiedzieć czy ten item na który musi pracować XX osób da 1 osobie taką przewagę w jakimś momencie gry która spowoduje że XX osobom będzie się grało łatwiej/lepiej itd.,
przecież +10 do statsów na ciężkie mobki to taka loteria że aż głupio pisać, a w OS ciężkich mobków jeszcze chyba nie biliśmy
wg mnie takie osode powinnismy sprzedać temu kto tylko chce za full a połowę gili z tego przeznaczyć na PRAWDZIWY ROZWÓJ LSa czyli dla ludzi i płacić im np. po 100k za wymaxowanie jakiśtam parametrów meritowych, czy po 200k za dostęp do sea, itd. (co innego jakby ludzie z OS LSa regularnie pomagali robić misje reszcie ale na to chyba się nie zanosi)
do czasu sprzedania osode jeśli chodzi o mnie to nie widziałbym nic złego w wypożyczeniu go melee który chciałby pobawić się w badanie wpływu osode na jego grę, dmg , wpływ statsów itd.
wiem że wielu będzie oburzonych takim sposobem myślenia szczególnie że kiedyś zapierdzielali za darmo żeby mieć to co mają dzisiaj, ale wg mnie KAŻDY DZISIAJ jeśli chce grać i bawić się w gronie nie amatorów to powinien zgodzić się na niektóre ruchy które przyspieszą okres dorastania ludzi do prawdziwego endgameu

powinniśmy zrobić tabelkę (przynajmniej na tym forum) w której będą wyraźnie napisane potrzeby priorytetowe ludzi z LSa i starać się zdobywać coś dla ludzi zaczynając od itemów które mają 100% drop rate, ja do dzisiaj nie wiem komu co brakuje z podstawowych rzeczy, szkoda że OS to nie wyłącznie polski LS, nie widzę najmniejszych szans żeby polacy w OS LS się dogadali szczególnie że chcą ze sobą rozmawiać po angielsku w którym nic ciekawego i sensownego się nie da napisać, nie wiem nawet czy ludzie którzy dali triggery na DM dostali za to gile z banku
(btw. od miesiąca czy nawet dłużej powinienem się uczyć i nie powinienem w ogóle grać, już niedługo będzie po i mam nadzieję że będę mieć czas na szczegółowe badania nad tym co w ffxi robią melee łącznie z moim :roll:)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 10:51 
Cytuj  
Takie moje skromne uwagi dotyczące wczorajszego runu:
1. Jak pullujecie mobki to je pullujcie a nie chi blast i wszyscy lecą do moba. Wychodzą z tego niepotrzebne dodatkowe linki i agrra. Mobek powinien być pullnięty do korytarza (a nie stać w drzwiach). Puller robi disengage kilka procent przed ubiciem moba i leci po nowego. Jak w zwykłym party. Dlatego też pullerem nie powinien być mnk. No chyba, że niema innej opcji.
2. (i to się tyczy tez mnie... postaram się jak najszybciej uzupełnić brak) Wszyscy co idą na Salvage i mają zamiar bic moby od początku, powinni mieć H2H skill 100+. Ja z moim 55 missowałem lub biłem za 0 (raz na 100 ciosów za max 2). Jak każdy będzie miał 100+ to będziemy robić przyzwoity dmg i na spokojnie można tam lekki skill up robić. Totalne minimum uważam 80+. Jeżeli zostanie to zatwierdzone to nie znaczy, że każdy nie-NMK będzie miał 100 i nie będzie skillował dalej. Jak się nie mylę to chyba Huck scapował H2H na Salvage (a wiadomo jakim jobem gra).
3. Powinniśmy wprowadzić lidera tanka, na którego reszta robi assist. To taki wniosek po wczorajszej akcji ze skorpionami (chyba, że są dwa moby to czasem można bić dwa na raz).
4. Coś chyba jeszcze pisałem do Kamilusa, ale nie pamiętam co.

A tak poza tym to grats dropów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 11:11 
Cytuj  
Simi - punkty są wspólne. Z prostej przyczyny. Ludzie to tacy megaegoiści, że nie będą przy rozdzielnych punktach chodzić tam gdzie niczego nie potrzebują. Przykładem jest chociażby Maras... "Dynamis nie, salvage nie, limbus nie". Założeniem LSa nigdy nie było być skyLS. Tylko właśnie endgame LS. I wzorując się na najlepszych - punkty są i będą wspólne na wszystkie te eventy. Kwestia odpowiedniego przeliczenia punktów.

Co do CoP'a. Proponuję w okresie świątecznym pomóc go robić ludziom.

No i najważniejsza kwestia - u nas zawsze będzie otwarty wstęp do LSa dla każdego Polaka 70+ (sky i dynamis na dzieńdoberek).

Dyscyplina - wczoraj udowodniono, że potrafi zapanować dyscyplina. Szło naprawdę sprawnie jak na pierwszy raz w salvage...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 13:20 
Cytuj  
True strike run byl ok. Tylko troszke na poczatku z passowaniem bylo wolno. Mimo wszystko trzymam sie tego co powiedzialem: nie zaniedbujmy sky. A co do polakow 70+ to zawsze mozemy na wejscie zrobic dostep do sky.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 13:23 
Cytuj  
jak simi mowi dajcie sobie miesiac 2 na sky i koniec bo nigdy stamtad nie wyjdziecie. robcie dyna sea jakies HNMy moze


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 15:13 
Cytuj  
Kamil ja limbusow nie bede robil w OS bo juz mam limbusowy LS z ktorego nie mam zamiaru rezygnowac.... na slavage nie bede chodzil;, bo wole assaultowe punkty wydac na itemy ktore moge sprzedac, a z salvage zeby dostac Ares body musialbym wydac z 7 mil, na co nie mam kasy wiec po cholere mam zbierac wszystkie czesci i sobie moga zawalac jak i tak 99% na LSie nie bedzie stac na chocby jedna czesc z seta.... na Dyna nie bede chodzil bo ile mozna???


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 16:02 
Cytuj  
Ja na dynamisy przestałem chodzić po roku chodzenia bo mnie to znudziło i zabierało zbyt dożo in game czasu którego i tak mam bardzo mało. W OS na 100% nie wrócę do tego.

Na limbusy chodziłem też bardzo długo i też nie mam zamiaru wracać.

Dla mnie gra to być fun, przyjemność, jak chcecie robić z tego obowiązek, sorry, im out.

Do gry nie wchodzę ostatnio codziennie, ale co 2-3 dni. Jak nie ma eventu OS, to chce sobie skończyć levelować BLU, zacząć levelować DNC. I nic ani nikt mnie od tego nie powstrzyma.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 20:03 
Cytuj  
ja mam powazne pytanie do liderow OS - bedziecie robic Einherjar?
z uwagi na to ze nie bylo ,mnie 7 miesiecy ominelo mnie robienie wing1 w pixies i nie zanosi sie na powtarzanie runow - dlatego chetnie znalazlabym inny LS robiacy Eina - zaznaczam ze nie interesuja mnie ZADNE abj wypadajace na ruchach tylko ampulki za udzial w runie

do dyspozycji - nin75 i smn75


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.