mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 12:49 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Oczywiście są perfekcjoniści, ktorzy muszą wyciągnąć max z danej profesji ... i wtedy liczy się rasa, ale w tym przypadku potrzebny też jest gear ktorego skompletowanie zajmuje duuuuuzo czasu i potrzeba na to duuuuuzo kasy, typu relic weapon, end gamowy gear na kazdą okazję przypisany do makr ... itd.


To samo chcialem napisac. Jesli ktos chce byc w pierwszej dziesiatce na serwerze w danym jobie (jak Rha, Gal czy ja :roll: ) to wtedy rasa ma znaczenie, bo zawsze to +2 STR czy +2 MND czy tez +40 HP itp

W innym wypadku wystarczy troche meritow, troche sprzetu i z taru mozna zrobic przyzwoitego tanka, a z galki calkiem skutecznego maga.
Umiejetnosc gry to jedno, ale ograniczenia wynikajace ze statsow to drugie. Galka mag z dupnym sprzetem i bez meritow napewno sobie nie poradzi, chocby nie wiem jak bym sprawny manulanie i nawet gdyby doskonale znal swoj job.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 13:31 
Cytuj  
Zeby byc w pierwszej dziesiatce trzeba grac czesciej niz raz na tydzien :lol:

I didnt' say anything :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 13:48 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Zeby byc w pierwszej dziesiatce trzeba grac czesciej niz raz na tydzien :lol:

I didnt' say anything :roll:


Jesli to do mnie aluzja to pragne zauwazyc, ze od momentu powrotu jestem w grze codziennie po pare godzin. Glownie zyje nowym dodatkiem, ale inne rzeczy tez staram sie robic.

Chetnie przyjme wyzwanie na brenner 1vs1 od innych monkow. :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 13:57 
Cytuj  
Do ciebie do ciebie, ale to tylko joke ;)
Bardzo fajnie, ze mamy az 3 polakow, ktorzy moga zaliczac sie do grona najlepszych nie tylko na serverze, ale i ogolem :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 14:02 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Scorpio napisał(a):
Oczywiście są perfekcjoniści, ktorzy muszą wyciągnąć max z danej profesji ... i wtedy liczy się rasa, ale w tym przypadku potrzebny też jest gear ktorego skompletowanie zajmuje duuuuuzo czasu i potrzeba na to duuuuuzo kasy, typu relic weapon, end gamowy gear na kazdą okazję przypisany do makr ... itd.


To samo chcialem napisac. Jesli ktos chce byc w pierwszej dziesiatce na serwerze w danym jobie (jak Rha, Gal czy ja :roll: ) to wtedy rasa ma znaczenie, bo zawsze to +2 STR czy +2 MND czy tez +40 HP itp

W innym wypadku wystarczy troche meritow, troche sprzetu i z taru mozna zrobic przyzwoitego tanka, a z galki calkiem skutecznego maga.
Umiejetnosc gry to jedno, ale ograniczenia wynikajace ze statsow to drugie. Galka mag z dupnym sprzetem i bez meritow napewno sobie nie poradzi, chocby nie wiem jak bym sprawny manulanie i nawet gdyby doskonale znal swoj job.

W tym układzie Rhaegal powinien grać Mithra a ty Galka :lol:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 14:17 
Cytuj  
ffxi jest prawdopodobnie tak """skonstruowany""" że nawet jak się spotka cały alliance najbardziej wypasionych graczy z pierwszych trójek na serwerze i pójdzie coś ciekawego robić to nigdy nie ma gwarancji że to będzie lepiej wyglądało od graczy z np. 5tej dziesiątki, w randomFFXI jeden głupi błąd/foch/zamyślenie się supernajlepszejszegowypasionego gracza może mieć dokładnie taki sam efekt jak 100 błędów zrobionych przez tych z 5tej czy 15tej dziesiątki (co nie znaczy że od 1 herosa nie może zależeć powodzenie czegośtam, ale heros musi się sprężyć w 100% cały czas a 1 błąd kogokolwiek może to zniszczyć w kilka sekund)
wiem że trudno będzie komuś w to uwierzyć ale wg mnie nadal jako grupa/grupy w ffxi jesteśmy słabi bo na 200+ playdni każdego hardcorowca w tej grze prawdopodobnie tylko kilka razy udało się jakieś grupie/LSowi zrobić coś na dość dobrym poziomie :D
+
pewnie tematem tabu do końca świata będzie ocena kogoś w graniu zespołowym, chyba zawsze łatwiej o kimś pisać bez 'tła' w jakim musi uczestniczyć

czyżby SE poprawiło drop rate Khroma ? :roll:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 14:24 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Liderów w OS jest obecnie 4. Z pierwotnych jeden quitnął, a drugi nie chciał robić innych niż sky eventów.


Kamil co do mojej rezygnacji z liderowania OS to nie quitnalem ze wzgedu na to ze chce robic tylko sky, ale dla tego ze powoli bylem robiony w CH.... i jako jeden z zalozycieli mialem wzglednie niewielkie prawo podejmowania decyzji w przeciwienstwie do takiego Grypheego(mimo iz to nasze zdanie mialo sie liczyc) pozniej doszly do tego decyzje podejmowane poza moimi plecami gdzie bylem postawiony przed faktem dokonanym... dodatkowym argumentem za quitnieciem liderowania bylo to ze nie dam sie zmusic do chodzenia na eventy ktore mnie wogole nie kreca na chwile obecnal... a co to za lider ktory nie chodzi na eventy? wiec to olalem i dobrze mi z tym...


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 14:39 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
W tym układzie Rhaegal powinien grać Mithra a ty Galka :lol:


Ja jestem chiblastmaniakiem wiec galka odpada. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 14:41 
Cytuj  
moje zdanie takie:

najlepszym dowodem na to ze polacy potrafia sie dogadac jest trio maxii+canto+lesiu

najlepszym dowodem na to ze dowolna rasa mozna grac kazda profesja i byc uberem jest paker

tyle ;]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 14:50 
Cytuj  
Pan_Pritula napisał(a):
moje zdanie takie:

najlepszym dowodem na to ze polacy potrafia sie dogadac jest trio maxii+canto+lesiu

najlepszym dowodem na to ze dowolna rasa mozna grac kazda profesja i byc uberem jest paker

tyle ;]


3/4 osób obecnie grających nie ma pojęcia kim jest Paker.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 14:52 
Cytuj  
Simi: Obawiam się, że tak :(
Koniec z dobrą kasą... Znowu załamanie rynku.
Dzisiaj spłacę dług u Stoka. Mam nadzieję, że Pudzian przetrzyma jeden dodatkowy dzień. SE ****je :P

Maras: ja wiem ;) Osobiście o Tobie złego zdania nie mam, bo całkiem dobrze mi się z Tobą gra. Jednak miałeś straszne parcie na itemki (tak wiem - kupa punktów w lolm i nie miałeś szansy ich wykorzystać) i to wkurzało chyba wszystkich. Pomysł ze wstrzymaniem KO był mój i to otwarcie powiedziałem (stopniowo Ci dawkowałem tą wiedzę właśnie po to, abyś nie strzelił focha). Wiedziałem, że jeśli Ty weźmiesz KO, a po stwierdzeniach, że lejesz na Salv, Dyn itd. byłem całkowicie pewien, że reszta LS'a by mnie za to zlinczowała. Spytałem o zdanie innych liderów i wszyscy przyznali zgodnie - będziemy wydawać parzyste KO, a nieparzyste będą pozostawać w LSie. Myślę, że to fair deal ;)

OK. Zachowałem się wobec Ciebie nieco nie fair, bo nie poczekałem na to byś się zalogował i wcześniej pod wpływem impulsu przeprowadziłem dyskusję z Simim, Grypheem i Deva.

Co do tego czemu Gryphee > Maras. Dlatego, że Gryphee nie oczekiwał od początku niczego poza funem. Dlatego, że Gryphee przychodzi i mi pomaga utrzymać to wszystko w kupie. Też często z nim się kłócę - na przykład o moje parcie na to by wciskać na siłę polskich liderów - często też o wizję LSa. Ja do końca stoję za tym by Polacy mieli wolny wstęp, by mieli możliwość uczestniczenia w eventach. Bez względu na swoje przewinienia.
Jak dotąd było głosowanie za wydaleniem jednego członka, ale opadły emocje i jest wszystko ok. Za to wyciąłem już z listy wszystkich nieaktywnych niepolaków. Tylko Polacy mają szansę się opierdzielać i zbierać jakieś żniwa.
Teraz będę starał się zwerbować w OS dwóch kolejnych polskich liderów (obecnie jest 3 polskich i dwóch niepolskich) ze względu na to, że chcę jednym z liderów uczynić także Loziela.

OS ma odzwierciedlać zapotrzebowanie na endgame Polaków. I szczerze mam głęboko to co ludzie o mnie sądzą. Ja mogę z liderowania zrezygnować, bo to wcale nie jest taka fajna fucha i nic z tego nie mam. No może poza kilkoma nowymi, niepolskimi znajomymi i jakimś tam szacunkiem.

Obecnie mam solidny static assaultowy, udało mi się pograć nawet z Opiekunem - tutaj podziękowania prawdopodobnie należą się Pudzianowi :)
Wiem jakim meganoobem jestem - ciągle spóźniam się ze stunem, ciągle jeszcze wpadam w panikę mimo kilku miesięcy spędzonych już w endgame. Chociażby sytuacja wczoraj... AM2 i biegnę do grupy.... dopiero wtedy zauważyłem, że ścierwiak rzucał -ga3... No to bieg spowrotem ze stunem :D Oczywiście wlazłem w zasięg stuna w momencie gdy -ga już wylatywało. Efekt - zabity ja i Loziel :D
Prawda taka, że mogłem po prostu dobiec do reszty i ścierwiam miałby out of range ze swoim -ga, albo nie rozpoczynać swojego biegu zaraz po nuku, bo ścierwiak nie agruje na tego na kim ma hate tylko biegnie do swojego start pointa najpierw... Podejrzewam, że kolejnym razem ten błąd już się nie pojawi za to milion innych owszem :D

Jednak zebrałem już taką grupę na salvage, że największe wpadki to chyba już tylko moje...
Myślę, że przyszłość OS klaruje się jednak przyzwoicie (mimo dram, spóźnień i nieobecności ludzi) i razem będziemy się dobrze w tych kilku eventach bawić.

A teraz poproszę o flame... Niech tutaj napiszą wszyscy ci, którzy mają coś przeciwko mnie. Nie musicie żalić się Loth i Samotnikowi. Możecie pisać to tutaj. Oficjalnie i otwarcie. Ja za to nie wyciągam konsekwencji na OS czy coś - jeśli tego się obawiacie w jakikolwiek sposób.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 14:54 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
3/4 osób obecnie grających nie ma pojęcia kim jest Paker.


wszystkie inne placa karta MasterCard ;]


a tak serio to
szkoda ze paker odszedl, a tym co go nie znaja niech ktos poopowiada ;p

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 15:02 
Cytuj  
Pan_Pritula napisał(a):
Krzysiek2099 napisał(a):
3/4 osób obecnie grających nie ma pojęcia kim jest Paker.


wszystkie inne placa karta MasterCard ;]


a tak serio to
szkoda ze paker odszedl, a tym co go nie znaja niech ktos poopowiada ;p


To może ja opowiem. Ci co go nie znają niech żałują :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 15:04 
Cytuj  
Paker >>> all

Kamilus w grze >>> Kamilus na forum mmorpg.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 15:09 
Cytuj  
Ejjjj no Opi.... Buuuu... Psujesz mój wizerunek największego skurwiela ; _ ;


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 16:26 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Rozumiem, że na wsi to kobieta może wszystko, ale jej już nie wolno odpowiedzieć? Jak ty zwyzywałeś Famfatale to było ok tak?

Katsu już mnie nie ma na blist. Miał za lolm.
Liderów w OS jest obecnie 4. Z pierwotnych jeden quitnął, a drugi nie chciał robić innych niż sky eventów.

Dwulicowość polega na niezgadzaniu się z twoim zdaniem? Czy na tym, że człowiek potrafi się czasami w język ugryźć i po prostu z tobą nie rozmawiać - reagować dopiero gdy zaczniesz przeginać.

Zamknęliście się w dwójkę w swoim własnym świecie, winą za wasze kłótnie z Polakami obarczacie mnie :lol:.
Tak się składa, że jak ktoś zaczyna z czymś przeginać to mu to mówię. Powiedziałem to wielu członkom OS. Gram w FF dla funu. Dramy na polskim LSie zniknęły wraz z waszą dwójką. To bardzo ciekawe zjawisko.


buahahahaah whatever

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 17:09 
Cytuj  
Po długotwałym i głebokim namyśle doszłem do wniosku że grajac rasą mithra jako RDM gimpuje tą profesję a więc porzucam zawód rdm i zostaje albo thf albo rng 8)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 18:15 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Po długotwałym i głebokim namyśle doszłem do wniosku że grajac rasą mithra jako RDM gimpuje tą profesję a więc porzucam zawód rdm i zostaje albo thf albo rng 8)


NIN

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 18:44 
Cytuj  
kamilus mentor FFXI jednym slowem, tylko umiejetnosci brak. ile razy robiliscie w swoim super CoP staticu misje 6-4? czytajac tamten thread (o CoP) byliscie na 5-2, a ja nawet nie zaczalem misji. Przegonilem was, haha. (tak chwale sie, bo z shouta) skonczylem promathie 2 miesiace wczesniej niz wy. dla chcacego nic trudnego.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 19:51 
Cytuj  
Taki maly OT, kto mowi ze ten static byl super? Ja na dobra sprawe expowalem monka szykujac sie na te misje. A 6-4 nie jest prosta sprawa wiec nie wiem do czego bijesz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.