mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 17:45 
Cytuj  
Oz, moze jak nie potrafisz jednoczesnie grac/czytac p/ i odpowiadac, to zainstalujemy sobie Ventrilo i bedziemy normalnie rozmawiac ? nie trzeba bedzie sie wtedy koncentrowac w zaden sposob na klawaiturze....przynajmniej ja bo gram na joypadzie z ps3.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 14:43 
Cytuj  
Ogolie ciekawy pomysl z zainstalowaiem ventrilo jestem za :P
Nie ma mnie dzisiaj na Salvage, mam wyjatkowo zajecia dzisiaj 17-21.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2008, 08:45 
Cytuj  
Kto moze niech instalnie sobie Ventrilo, na pewno ulatwi nam to komunikacje na Nyzule i Salvage.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 22:13 
Cytuj  
ello ekypa :P

Cold kupil Routera i dzis zainstalowalem FFXI na jego starym gruchocie :)
Update tez juz zrobiony tak ze w poniedzialek bede na Assaultach!


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 22:31 
Cytuj  
Gizmos napisał(a):
ello ekypa :P

Cold kupil Routera i dzis zainstalowalem FFXI na jego starym gruchocie :)
Update tez juz zrobiony tak ze w poniedzialek bede na Assaultach!


super ! w sumie z SL zrobilismy tylko Red vs Blue, wiec bardo do tylu nie jestes, a ten Assault jest banalny, wiec nie bedzie problemow z powtorzeniem.



PS. Ator, badz na czas i miej czas do konca runu, i jezeli ktos mowi ze masz zmienic joba, to masz to zrobic...koniec.kropka. Zaczynasz naciagac nasza cierpliwosc...Assault to nie miejsce na twoje e-peen popisy. I zeby bylo jasne, to nie jest TYLKO moje zdanie tylko opinia naszego calego statica....no moze nie Ozmana, bo on lewituje w calkowicie odrebnej czaso przesztrzeni i nie jest w stanie sie za bardzo z nami porouzumiewac przy pomocy tak prymitywnych srodkow jak pisanie/czytanie.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 23:49 
Cytuj  
Balrog napisał(a):

....no moze nie Ozmana, bo on lewituje w calkowicie odrebnej czaso przesztrzeni i nie jest w stanie sie za bardzo z nami porouzumiewac przy pomocy tak prymitywnych srodkow jak pisanie/czytanie.


L O L


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 07:31 
Cytuj  
Balrog napisał(a):

....no moze nie Ozmana, bo on lewituje w calkowicie odrebnej czaso przesztrzeni i nie jest w stanie sie za bardzo z nami porouzumiewac przy pomocy tak prymitywnych srodkow jak pisanie/czytanie.


Moge to wrzucic na basha?? ^^

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 18:50 
Cytuj  
Po pierwsze bylem na czas po drugie jak chcesz zebym sie przebieral w bst to daj znac dzien wczesniej bo to potrwa z 30 minut poniewaz wogole tego jobu nie urzywam, po trzecie mysle ze 2h na assaulty to wystrczajaca ilosc. W poniedzialki mam o 20+ Salvage w czwartki o 21 limbus.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 18:55 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Po pierwsze bylem na czas po drugie jak chcesz zebym sie przebieral w bst to daj znac dzien wczesniej bo to potrwa z 30 minut poniewaz wogole tego jobu nie urzywam, po trzecie mysle ze 2h na assaulty to wystrczajaca ilosc. W poniedzialki mam o 20+ Salvage w czwartki o 21 limbus.


Mam ci wysylac podanie ten dzien wczesniej ? zebys zmienial joba, a jak musimy zmienic joba miedzy Assaultami, to juz niewykonalne....bo musisz wiedziec dzien wczesniej ? A to ze masz inne eventy w te dni to mnie totalnie wali, miales czas zeby sobie to wszystko dopasowac juz dawno temu. Acha i jak miales zamiar sobie to wykombinowac zeby chodzic z kims innym na Nyzule ? potem sciemniac u Nas ze nie wziales taga ?


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 19:05 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Po pierwsze bylem na czas po drugie jak chcesz zebym sie przebieral w bst to daj znac dzien wczesniej bo to potrwa z 30 minut poniewaz wogole tego jobu nie urzywam, po trzecie mysle ze 2h na assaulty to wystrczajaca ilosc. W poniedzialki mam o 20+ Salvage w czwartki o 21 limbus.


Mam ci wysylac podanie ten dzien wczesniej ? zebys zmienial joba, a jak musimy zmienic joba miedzy Assaultami, to juz niewykonalne....bo musisz wiedziec dzien wczesniej ? A to ze masz inne eventy w te dni to mnie totalnie wali, miales czas zeby sobie to wszystko dopasowac juz dawno temu. Acha i jak miales zamiar sobie to wykombinowac zeby chodzic z kims innym na Nyzule ? potem sciemniac u Nas ze nie wziales taga ?


Moge zmieniac joby bez problemu szybko ale tyck ktore urzywam czyli war mnk drk. Limbus mam od roku w czwartki i a na salvage w poniedzielki chodzi tez Gizmos z tego co wiem. Na koniec sprawa ktora mnie totalnie rozsmieszyla CO TY KURWA PISZESZ O JAKIMS NYZUL? NIE BYLEM NA NYZUL Z NIKIM INNYM POZA NASZYM JEDNYM WYPADEM CHYBA Z ROK CZASU! WIEC PRZESTA OPOWIADAC JAKIES BREDNIE I SIE WYTLUMACZ CO TO ZA OSKARZEIA I SKAD?

EDIT : jesli kiedykolwiek bylem z kims na assaultach to tylko jesli nasz statik z jakiegos powodu nie robil i zostawaly tagi, ale tak czy siak nigdy nie byl to nyzul lol.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 19:11 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Balrog napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Po pierwsze bylem na czas po drugie jak chcesz zebym sie przebieral w bst to daj znac dzien wczesniej bo to potrwa z 30 minut poniewaz wogole tego jobu nie urzywam, po trzecie mysle ze 2h na assaulty to wystrczajaca ilosc. W poniedzialki mam o 20+ Salvage w czwartki o 21 limbus.


Mam ci wysylac podanie ten dzien wczesniej ? zebys zmienial joba, a jak musimy zmienic joba miedzy Assaultami, to juz niewykonalne....bo musisz wiedziec dzien wczesniej ? A to ze masz inne eventy w te dni to mnie totalnie wali, miales czas zeby sobie to wszystko dopasowac juz dawno temu. Acha i jak miales zamiar sobie to wykombinowac zeby chodzic z kims innym na Nyzule ? potem sciemniac u Nas ze nie wziales taga ?


Moge zmieniac joby bez problemu szybko ale tyck ktore urzywam czyli war mnk drk. Limbus mam od roku w czwartki i a na salvage w poniedzielki chodzi tez Gizmos z tego co wiem. Na koniec sprawa ktora mnie totalnie rozsmieszyla CO TY KURWA PISZESZ O JAKIMS NYZUL? NIE BYLEM NA NYZUL Z NIKIM INNYM POZA NASZYM JEDNYM WYPADEM CHYBA Z ROK CZASU! WIEC PRZESTA OPOWIADAC JAKIES BREDNIE I SIE WYTLUMACZ CO TO ZA OSKARZEIA I SKAD?


Nie musze ci sie z niczego tlumaczyc, pisze to czego sie dowiedzialem.
Jeszcze jeden numer i wylatujesz Ato ( wlicza sie w to 45 min spoznienia, 30 min zmiana joba i wpadanie na genialne pomysly podczas Assaulta, co konczy sie porazka ) ..koniec.kropka...to pewnie nie jest przypadek ze zawsze zostajesz wykopany z kazdego statica ? moze czas zmienic nastawienie do gry i ludzi, a nie byc tylko Lot Whore...musze, musze , musze to miec, bo moze kiedys bede robil tego joba.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 19:48 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Balrog napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Po pierwsze bylem na czas po drugie jak chcesz zebym sie przebieral w bst to daj znac dzien wczesniej bo to potrwa z 30 minut poniewaz wogole tego jobu nie urzywam, po trzecie mysle ze 2h na assaulty to wystrczajaca ilosc. W poniedzialki mam o 20+ Salvage w czwartki o 21 limbus.


Mam ci wysylac podanie ten dzien wczesniej ? zebys zmienial joba, a jak musimy zmienic joba miedzy Assaultami, to juz niewykonalne....bo musisz wiedziec dzien wczesniej ? A to ze masz inne eventy w te dni to mnie totalnie wali, miales czas zeby sobie to wszystko dopasowac juz dawno temu. Acha i jak miales zamiar sobie to wykombinowac zeby chodzic z kims innym na Nyzule ? potem sciemniac u Nas ze nie wziales taga ?


Moge zmieniac joby bez problemu szybko ale tyck ktore urzywam czyli war mnk drk. Limbus mam od roku w czwartki i a na salvage w poniedzielki chodzi tez Gizmos z tego co wiem. Na koniec sprawa ktora mnie totalnie rozsmieszyla CO TY KURWA PISZESZ O JAKIMS NYZUL? NIE BYLEM NA NYZUL Z NIKIM INNYM POZA NASZYM JEDNYM WYPADEM CHYBA Z ROK CZASU! WIEC PRZESTA OPOWIADAC JAKIES BREDNIE I SIE WYTLUMACZ CO TO ZA OSKARZEIA I SKAD?


Nie musze ci sie z niczego tlumaczyc, pisze to czego sie dowiedzialem.
Jeszcze jeden numer i wylatujesz Ato ( wlicza sie w to 45 min spoznienia, 30 min zmiana joba i wpadanie na genialne pomysly podczas Assaulta, co konczy sie porazka ) ..koniec.kropka...to pewnie nie jest przypadek ze zawsze zostajesz wykopany z kazdego statica ? moze czas zmienic nastawienie do gry i ludzi, a nie byc tylko Lot Whore...musze, musze , musze to miec, bo moze kiedys bede robil tego joba.



Jak rzucasz jakies oskrzenia to proponuje jednak sie wytlumaczyc bo gadasz o jakis yzul isle na ktorym nigdy z nikim nie bylem a juz napewno ie bylem z nikim na assaultach klamiac Wam ze nie wzialem taga. Nie robie zadych epeen na assaultach. Nie bywam tez emo jak Ty ze wychodzisz z assaulta bo sie zdenerwowales. Popelnilem kilka bledow ale byly one podyktowanee checia zaliczenia ssaulta i bledu w kalkulacjach a nie epeenow... jednak Ty tez kilka popelniles ale Twoje bledy sie nie licza bo jest uber graczem zapomnialem. To pewnie ie jest przypadek ze polowa polakow na ciebie bluzga 90% Ci nie ufa, a 95% uwarza Cie za zlodzieja. Ja nigdy nie wyciagalem na twoj temat pochopnych wnioskow, jednak nie bede stal spokojnie jak mnie obrazasz i wymyslasz na moj temat jakies klamstwa. Na koniec lot whore hmmm spojrzmy ja chce z dropow denali feet i amir body dla mnk i warka i Usukane SET dla mnk, a teraz spojrzmy co Ty chcesz:
Balrog napisał(a):
OK......

Nyzule:

Amir Korazin ---> cała reszta setu, nie spieszy mi sie z tym specjalnie
Denali Set ---> jedyny set sensowny dla DNC, wiec YES PLEASE

Salvage:

Usukane oczywiscie ^^ ----> Feet - Head - Body ---- reszta
Skadi's set ---> wszystkie czesci, akurat mam wszystkie joby, dla ktorych jest ten set.


Czyli niech spojrze 4 SETy a ja jeden set i dwie czesci kto tu jest lootwhore i kto niby chce cos dla joboww ktore moze kiedys bedzie mial bo nie rozumiem. Wszystkie Twoje oskarzenia poza tym ze czasami sie spozniam i czasami popelnie glupi blad mozna o kant dupy rozbic. Robisz jakies chamskie zagrywki. Moze chcesz mnie wygryzc bo to Tobie zalezy jak malpie na bananie na usukane set a tylko ja chce poza Toba. Dla Twojego spokoju powiem Ci ze robie salvage systematycznie i pewnie zdobede Usukane wlasie tam.

Wszystko o co mnie oskarzyles wlasnie sprostowalem.
Przyznaje sie ze sie spoziam i czasami cos odwale ale jak juz pisalem to z checi zaliczenia assaulta, jestem nadgorliwy przepraszam.
Reszta oskarzen to stek bzdur ktorego mozna sie po Tobie spodziewac Kthxbye


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 19:58 
Cytuj  
Ato ja nie bede z Toba dyskutowal, jedno potkniecie i cie nie ma.proste.koniec


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 20:14 
Cytuj  
Nie bedziesz ze mna dyskutowal bo straciles argumenty i biedaczku nie wiesz co napisac. Z dniem w ktorym od ciebie bedzie zalezalo czy bede w tym statiku oszczedze ci fatygi i sam odejde.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 20:26 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Nie bedziesz ze mna dyskutowal bo straciles argumenty i biedaczku nie wiesz co napisac. Z dniem w ktorym od ciebie bedzie zalezalo czy bede w tym statiku oszczedze ci fatygi i sam odejde.


Stracilem argumenty lol ? to ze wszycy maja cie dosc jest wystaraczajacym argumentm. W poniedzialek juz mozesz sie nie pojawiac. Mamy zastepstwo /goodbye


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 20:31 
Cytuj  
..... NAJS ......


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 01:37 
Cytuj  
Padl mi monitor. Mam nadzieje ze sie wyrobie i kupie nowy jutro i bede normalnie ale nie obiecuje.

Ok kupilem bede


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 17:48 
Cytuj  
Ok bylem gotowy od :29 prosilem visha o invite powiedzial "spierdalaj", na co nie znalazlem argumentow, wyglada wiec na to ze dzisiejszy wypad dla mnie sie zakonczyl.


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 17:32 
Cytuj  
<ziewa> .... <sięga po piwo> ... <wzdycha>

Sie porobiło panowie no :) .

Cóż nasz static nie jest idealnie dograny nie da sie ukryć , co ? :D. Mimo to chciałbym abyśmy ukończyli razem to co zaczęliśmy. Captain moi przyjaciele Captain!.

Vish głęboki wdech :) . Ato już rozmawialiśmy .

Mimo , że bardzo chciałbym abyśmy zdobyli razem Captain , zachowanie pewnych osób może to zmienić i będziemy musieli się rozstać. Mam jednak nadzieję , że do tego nie dojdzie .

w skrócie ATO USPOKÓJ się :].

Naprawdę nie chciałbym wyrzucać nikogo będąc tak blisko celu i mam nadzieję , że reszta to zrozumie.

<sięga po następne>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 17:34 
Cytuj  
nie pij piwa tylko WÓDA ... jak ja i Gizmos :)


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.