mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 19:38 
 
tczewiak napisał(a):
BTW Kirina można spokojnie puknąć w 18 osób. Tak wyglądał ostatni w OS - ale mieliśmy wtedy do pomocy Katsukuna, Rhaegala i Galenrosa ^^


Czyli 3 reliki!


...
ohwai....


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 19:42 
 
Masz relika? :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 19:55 
 
Mysle, ze event bylby w godzinach 16-20, moze ciut dluzej czasem.

Nikt nie bedzie poswiecal eventow w swoim wlasnym HNM LSie po to, zeby przyjsc do SKY. To oczywiste.

Chce zeby wszystko odbywalo sie na luzie, bez cisnieniowania.

Jak przyjda 3-4 osoby to zawsze mozna pofarmowac golemy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 19:57 
 
Golemy/Water, a przy dobrym skladzie(w sensie nie kupa ludzi, tylko 2-3 dobrych graczy) to da sie tak Fausta lub Zipacne zrobic, ale do tego wlasnie trzeba z 1 chociaz blm i 2 rdm :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 20:15 
 
Ja bym się pisał, jakby to było w jakiś sensownych godzinach :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 21:25 
 
katsu napisał(a):
tczewiak napisał(a):
BTW Kirina można spokojnie puknąć w 18 osób. Tak wyglądał ostatni w OS - ale mieliśmy wtedy do pomocy Katsukuna, Rhaegala i Galenrosa ^^


Czyli 3 reliki!


...
ohwai....

ciekawe jakie zastosowanie ma relic na kirinie jak job ktory go posiada przez cala walke przed nim spierdala chyba ze to byl TP burn ; )

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 21:25 
 
pracuje na 3 zmiany wiec nie zagwarantuje ze bede na kazdym evencie ale jak bede online - chetnie :)

NIN75 / SMN75


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 21:44 
 
Podziwiam Cie Opik za Twoje zaangazowanie, aczkolwiek jak wiadomo, znow to nie wypali ;)

Like patron saint of lost causes

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 21:55 
 
getserious napisał(a):
katsu napisał(a):
tczewiak napisał(a):
BTW Kirina można spokojnie puknąć w 18 osób. Tak wyglądał ostatni w OS - ale mieliśmy wtedy do pomocy Katsukuna, Rhaegala i Galenrosa ^^


Czyli 3 reliki!


...
ohwai....

ciekawe jakie zastosowanie ma relic na kirinie jak job ktory go posiada przez cala walke przed nim spierdala chyba ze to byl TP burn ; )


Tylko slabi spierdalaja przed kirinem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:12 
 
To ktoś jeszcze robi kitting metodę na Kirinie a nie normalny tanking? Kurde, czuję się jak w 1997 :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:56 
 
tczewiak napisał(a):
BTW Kirina można spokojnie puknąć w 18 osób. Tak wyglądał ostatni w OS - ale mieliśmy wtedy do pomocy Katsukuna, Rhaegala i Galenrosa ^^


Nie urazajac Galenrosa i Katsukuna, to oni tylko przyspieszyli calosc z gorszymi dd po prostu byloby wolniej wiec, ale jesli Rha byl na nin i wam tankowal to juz zmienia postac rzeczy bo tu juz mozna powiedziec, ze jego obecnosc mogla zawazyc na tym ze wygraliscie.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 23:02 
 
getserious napisał(a):
katsu napisał(a):
tczewiak napisał(a):
BTW Kirina można spokojnie puknąć w 18 osób. Tak wyglądał ostatni w OS - ale mieliśmy wtedy do pomocy Katsukuna, Rhaegala i Galenrosa ^^


Czyli 3 reliki!


...
ohwai....

ciekawe jakie zastosowanie ma relic na kirinie jak job ktory go posiada przez cala walke przed nim spierdala chyba ze to byl TP burn ; )
ze co? lol Kirina sie napierdziela rowno, 2 tankow SATA, jak popmnie mini goda to tank kituje przez chwile bo wszyscy zabijaja mini goda w minute maks i znow normalna walka z kirinem.


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 23:05 
 
Poniedzialek to moj jedyny wolny dzien w tygodniu :lol: - ja bym sie na to zapisal - chce W.Legs (i W.Feet + W.Hands - ale to nie koniecznie, tylko jak nikt inny nie bedzie chcial :P )

Jobs: RDM75 + BLM75

[Edit] Kazdy poniedzialek moge poswiecic


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 23:13 
 
Jesli ja bym dal rade, to bym chcial pewnie w legs(dla PLD ktoreg niedlugo koncze bo bede mial ares body i wortie mnie przekonal zebym zrobil PLD :) i dla DRK tez fajne :P | osode dla MNK,RNG,SAM | m hands i head ewentualnie dla PLD | aha i ejszcze seiryu Kote dla RNG

Joby75: DRK MNK
Joby wkrotce 75: SAM RNG PLD


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 23:16 
 
Ja chciałbym głównie kasę ze splitu z money dropów :D Pozostałe dropy mogę innym udostępniać :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 23:26 
 
sorry że to napiszę ale SKY jest megaharówą i 90% ludzi w tym topicu nie wie o czym pisze, gdyby wiedzieli DAWNO by mieli itemy które chcą, szkoda że nie wypowiadają się w tym topicu polacy którzy na prawdę nie mają nic ze sky i nie znają tamtych mobków i godów na wylot, wszyscy którzy tu piszą mają swoje LSy w których by mogli pykać sky 3-5x w tygodniu na luzie w małych grupach i mieć wypchane MH triggerami na kirina po brzegi, mogę pomagać zabić kirina w polskim gronie zawsze i o każdej nocnej porze, nic za to nie chcę oprócz poświęcenia ludzi, użycia przez nich dobrego food'a i RR + umawiania się i robienie SC, wiem że to drogo, kirin też drogie dropuje rzeczy ...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 00:08 
 
Slayerek napisał(a):
sorry że to napiszę ale SKY jest megaharówą i 90% ludzi w tym topicu nie wie o czym pisze, gdyby wiedzieli DAWNO by mieli itemy które chcą, szkoda że nie wypowiadają się w tym topicu polacy którzy na prawdę nie mają nic ze sky i nie znają tamtych mobków i godów na wylot, wszyscy którzy tu piszą mają swoje LSy w których by mogli pykać sky 3-5x w tygodniu na luzie w małych grupach i mieć wypchane MH triggerami na kirina po brzegi, mogę pomagać zabić kirina w polskim gronie zawsze i o każdej nocnej porze, nic za to nie chcę oprócz poświęcenia ludzi, użycia przez nich dobrego food'a i RR + umawiania się i robienie SC, wiem że to drogo, kirin też drogie dropuje rzeczy ...


Simi ... 0/21 W legs i 1/21 osode w pixies + 5-6 osob przedemna + pelno itemow fajnych na ktore tez potrzeba punktow. Mimo ze czasami masz racje to akurat teraz fail.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 06:00 
 
Bartelius napisał(a):
Simi ... 0/21 W legs i 1/21 osode w pixies + 5-6 osob przedemna + pelno itemow fajnych na ktore tez potrzeba punktow. Mimo ze czasami masz racje to akurat teraz fail.


no to jest tylko dowód że narobiliście się jak woły , myślisz że teraz ma być inaczej bo jesteśmy polakami i mamy mieć większe szczęście w mniejszej ilości walk ?
(no i miałem na myśli prawdziwe chodzenie do sky a nie tylko liźnięcie 8) , czymże jest bicie 21x kirina w porównaniu do chodzenia w tym czasie 100x na dynamis 100x na limbus i 100x na salvage ? chodzi mi harówkę w sensie chodzenia do sky w celu zdobycia itemów a nie rekreacyjnie :) jak dla mnie droprate w sky czegokolwiek jest na 100% sterowany )


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 07:20 
 
Slayerek napisał(a):
szkoda że nie wypowiadają się w tym topicu polacy którzy na prawdę nie mają nic ze sky i nie znają tamtych mobków i godów na wylot, .


no szkoda

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 08:12 
 
Slayerek napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Simi ... 0/21 W legs i 1/21 osode w pixies + 5-6 osob przedemna + pelno itemow fajnych na ktore tez potrzeba punktow. Mimo ze czasami masz racje to akurat teraz fail.


no to jest tylko dowód że narobiliście się jak woły , myślisz że teraz ma być inaczej bo jesteśmy polakami i mamy mieć większe szczęście w mniejszej ilości walk ?
(no i miałem na myśli prawdziwe chodzenie do sky a nie tylko liźnięcie 8) , czymże jest bicie 21x kirina w porównaniu do chodzenia w tym czasie 100x na dynamis 100x na limbus i 100x na salvage ? chodzi mi harówkę w sensie chodzenia do sky w celu zdobycia itemów a nie rekreacyjnie :) jak dla mnie droprate w sky czegokolwiek jest na 100% sterowany )


Nie simi chodzi o to ze Pixies nie chce chodzic do sky poniewaz jest mnostwo nowych eventow ZNM i mnostwo troche starszych Salvage, assault, nyzul i starych limbus, sea, dynamis i mamy wtpchany grafik na maksa juz do tego dochodza okna DI/SW okazjonalne popy Tiamata i ludzia sie nie chce chodzic do sky, nie dlatego ze nie maja czasu RL tylko ingame. zapomnialem jeszcze o ENM jak ktos robi. Poza tym nie uwazam ze drop rate bedzie lepszy, ale z takim drop ratem w pixies nie dostane tych itemkow nigdy poniewaz w pixies sie dostaje punkty za wszystko i ludzie co sa nolifami i jeszcze nie maja osode czy w legs albo maja i chca zbidowac zeby swoje sprzedac w/e sa przede mna z powodu 3 krotnej ilosci moich punktow lub priority. Dlatego dodatkowe sky gdzie punkty bylyby tylko za sky bylby dla mnie mozliwoscia zeby te itemy zdobyc.


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.