mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 08:02 
 
Aldatha napisał(a):
zalecam wiecej dystansu , jak ktos daje fote swojej twarzy lub twarzy zony czy dziecka do publicznej galerii na forum z paroma setkami userow to niech sie nie dziwi ze znajdzie sie ktos kto ich pojedzie w niewyszukany sposob :)


I tu popieram, jest to taka sama glupota jak wrzucanie swojego wizerunku na nk.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 18:11 
 
Zangetsukun napisał(a):
Aldatha napisał(a):
zalecam wiecej dystansu , jak ktos daje fote swojej twarzy lub twarzy zony czy dziecka do publicznej galerii na forum z paroma setkami userow to niech sie nie dziwi ze znajdzie sie ktos kto ich pojedzie w niewyszukany sposob :)


I tu popieram, jest to taka sama glupota jak wrzucanie swojego wizerunku na nk.


Miałeś profil na NK przez spory czas, więc nie fisiuj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 19:02 
 
bo prawdziwi prorebele nie maja konta na n-k.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 20:17 
 
Panowie moj blad wyjasniam moje stanowisko. Jezeli ktos chce miec tam konto to jest oczywiscie jego sprawa nie mam nic przeciwko. Jednak na wlasnej skorze przekonalem sie ze upowszechnianie wlasnego wizerunku w internecie moze niesc nie tylko nie lada przykrosc ale i problemy.

Jezeli chodzi o mmo i community z ff oczywiscie nie widze problemu w tym ze ktos z was wie jak wygladam. Natomiast nie zycze sobie aby kolejne potencjalne foty trafily tutaj bo nie chce sie wkurzac ze ktos zacznie jezdzic po tym jak wygladam. Chocbym mial ch*** na glowie jest to tylko moja sprawa.

Jezeli chodzi o konto na nk to mialem mala grupke dobrych znajomych. Po raz stwierdzilem ze jest to troche bez sensu bo mam z tymi ludzmi taki kontakt ze wiecej ich widze rl niz na nk (wyjatki to black, kris, cold i to chyba tyle). Po dwa innych pseudoznajomych nie posiadam bo po co mi tam ktos kogo widzialem raz w zyciu i pewnie wiecej nie zobacze, albo ktos kogo nie trawilem cala szkole podstawowa/srednia/wyzsza a teraz bede z niego robil wielkiego mojego znajomego.

A moje klopoty z przez nk zaczely sie od zatargu z jednym kolesiem dwa lata temu. Jak ze i on i ja przewaznie nie olewamy zadnego metalowego koncertu w miescie to nonstopem byly jakies przepychanki. Ale w pewnym momencie (styczen/luty) zauwazylem ze nawet jak jego nie bylo to slyszalem ze "bedzie wpierdal za przemusia". Zapamietalem mordy no i zaczely sie one pokrywac z tymi ktore odwiedzaly moj profil na nk. Miedzy innymi dlatego moje konto zniknelo stamtad.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 10:53 
 
Podsumowując :

Strasznie przejmujesz się tym co internetowe pikselki piszą na temat twojego wyglądu.

Skasowałeś konto na n-k bo cie terroryzowała banda brudasów.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 15:46 
 
Shadhun napisał(a):
Podsumowując :

Strasznie przejmujesz się tym co internetowe pikselki piszą na temat twojego wyglądu.

Skasowałeś konto na n-k bo cie terroryzowała banda brudasów.


Czlowieku jestes daremny to raz. Dwa gadam z toba? Nie! Wiec GTFO.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 17:04 
 
To jest forum, a nie gadu-gadu, wiec przestan whinowac.
Bedzie mi brakowac mrynara : (

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 17:27 
 
Mirtul napisał(a):
To jest forum, a nie gadu-gadu, wiec przestan whinowac.
Bedzie mi brakowac mrynara : (


Gimbus ma racje, jak piszesz, to piszesz do wszystkich, zakompleksiony człowieczku.

A mrynara też będzie mi brakować, jedyny gracz FF 11 z jajami :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 17:31 
 
Shadhun napisał(a):
A mrynara też będzie mi brakować, jedyny gracz FF 11 z jajami :)

Niektórzy się cieszą, że nie maja! o:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 18:05 
 
ja nie rozumiem jak można się zachwycać n-k...
Nie jestem jakimś tam rebelem, ale nigdy nie chciało mi się tam rejestrować. Z kim chcę to kontakt utrzymuję bez n-k.
Chociaż kapitalne było obejrzeć zdjęcia z podstawówki Freyah :P

Jednak absolutnym fenomenem są dla mnie osoby publikujące swoje profile na serwisach randkowych, rozbierano-randkowych, a w szczególności "let's fuck together" - grupowo-randkowych.

A przyjebanie się do gościa, który nigdy wam nie zaszkodził, nigdy z wami się nie kłócił... Bomba. Pokazujecie klasę i "nawet zabawne" poczucie humoru.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 18:18 
 
Cytuj:
A przyjebanie się do gościa, który nigdy wam nie zaszkodził, nigdy z wami się nie kłócił... Bomba. Pokazujecie klasę i "nawet zabawne" poczucie humoru.


Zdefiniuj 'przyjebać się'.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 18:42 
 
Shadhun napisał(a):
Mirtul napisał(a):
To jest forum, a nie gadu-gadu, wiec przestan whinowac.
Bedzie mi brakowac mrynara : (


Gimbus ma racje, jak piszesz, to piszesz do wszystkich, zakompleksiony człowieczku.

A mrynara też będzie mi brakować, jedyny gracz FF 11 z jajami :)


Zakompleksiony? Dlatego ze postanowilem sie nie wkurwiac komentarzami na temat mojego wygladu wyglaszanymi przez ciebie i tobie podobnych to jestem zakompleksiony? A moze dlatego ze kupilem sobie odrobine wiecej spokoju usuwajac profil ktory wlasciwie do niczego nie byl mi kompletny? Moze dla odmiany wrzuc swoje zdjecie to ci nawtykamy. Chociaz nie, tutaj raczej nikt na twoim i twoich kolegow poziomie nie jest zeby wrzucac na to jak ktos wyglada.

Przemysl czasami co piszesz bo momentami to wydaje mi sie ze piszesz tylko po to zeby wkurwiac. Po co byl ten caly komentarz pod moja wypowiedzia? Po cholere tam wrzucasz swoje trzy grosze i to w sposob prowokujacy awanture?

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 19:16 
 
Zangetsukun napisał(a):
Zakompleksiony? Dlatego ze postanowilem sie nie wkurwiac komentarzami na temat mojego wygladu wyglaszanymi przez ciebie i tobie podobnych to jestem zakompleksiony?

Czy zalozenie, ze jest sie tak nieatrakcyjnym, ze gdyby pokazalo sie swoje zdjecie na forum, to by padaly nieprzyjemne komentarze na temat wygladu, nie jest przypadkiem objawem posiadania kompleksow?
Zangetsukun napisał(a):
(...) usuwajac profil ktory wlasciwie do niczego nie byl mi kompletny?

ke? dziwne wyrazenie...


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 19:33 
 
Cytuj:
momentami to wydaje mi sie ze piszesz tylko po to zeby wkurwiac.


Brawo Einsteinie.

Bardzo mnie śmieszą ludzie którzy denerwują sie na internecie.

Cytuj:
Zakompleksiony? Dlatego ze postanowilem sie nie wkurwiac komentarzami na temat mojego wygladu wyglaszanymi przez ciebie i tobie podobnych to jestem zakompleksiony?


Jesteś zakompleksiony bo przyznajesz że takie komentarze mogły by cie zdenerwować. Trzeba mieć naprawde niskie poczucie własnej wartości by przejmować się opinią random pikselków z internetu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 19:47 
 
Cytuj:
Sig usuniety.


sieg hail.

:roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 19:49 
 
No niestety, kolejny bez jaj :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 20:09 
 
Sinistralis napisał(a):
Zangetsukun napisał(a):
Zakompleksiony? Dlatego ze postanowilem sie nie wkurwiac komentarzami na temat mojego wygladu wyglaszanymi przez ciebie i tobie podobnych to jestem zakompleksiony?

Czy zalozenie, ze jest sie tak nieatrakcyjnym, ze gdyby pokazalo sie swoje zdjecie na forum, to by padaly nieprzyjemne komentarze na temat wygladu, nie jest przypadkiem objawem posiadania kompleksow?
Zangetsukun napisał(a):
(...) usuwajac profil ktory wlasciwie do niczego nie byl mi kompletny?

ke? dziwne wyrazenie...


Sry zamota pisze na szybko bo w miedzyczasie meble wypieprzam na smietnik. Mialo byc potrzebny. Sinistralis tutaj chocby ktos wygladal jak z okladki bodybuildingu to i tak go zjada wiec po co wrzucac swoja facjate? Zeby dac po sobie jezdzic?

Shadhun - ciesze sie ze cie smiesze. I vice versa. Przeczytaj co napisalem odnosnie wypowiedzi Sinistralis, idealnie pasuje do twojej wypowiedzi.

I jeszcze jedno na koniec: nie mam zamiaru wiecej z toba dyskutowac. Bo chocbym powiedzial cos co jest oczywiste to i tak to zakwestionujesz i bedziesz probowal mnie okpic. Nie wiem czemu masz taka tendencje ale twoja sprawa skoro twoje hobby to robic sobie kolejnych wrogow.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 20:31 
 
"okpić"
"dać po sobie jeździć"
"wrogów"

HALO HALO
ZIEMIA DO ZANGETSUKUNA

TO JEST INTERNET !!


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 20:51 
 
Czy to ze to jest internet w jakis sposob usprawiedliwia takie zachowania jak wobec Kyuubiego? Czy gdybys widzial go na ulicy tez tak jezdzilbys po nim? Moim zdaniem robienie sobie kpin z jego nadwagi nie jest na miejscu niezaleznie od tego czy jest to rl czy internet.

Edit: dlatego sie tak wkurwiam bo dla mnie nie ma roznicy czy to net czy rl.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 21:49 
 
rl czy net, przypierdalanie się, że ktoś wygląda tak a nie inaczej jest po prostu żałosne


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.