mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 17:09 
 
roball napisał(a):
Hehe, ludzie z FFXI sa zajebisci. Wolaja moderatorow i tupia nozkami jak ktos im wsadzi kijek w oko, jak sami robia syf i nie stosuja sie do regulaminu to wtedy wszystko jest ok.

hint: /lsmes, sigi, krzysiu rzucajacy rzucajacy gownem we wszystkich ktorzy cos powiedza nie po jego mysli

Tacy starzy a tacy glupi.

Topik /lsmes nie jest OFFTOPEM. Założeniem tego topica były wiadomości do całego polskiego ls - a chocobos, rózne, smieszne, ciekawe i duperelki.

Komenda /lsmes w FFXI powoduje że na chacie linkshella ( gildi ) pojawia sie wiadomosc skierowana do membersow, dowolna wiadomość. Za starych czasów był tylko 1 polski linkshell na Ramuhu, i 99% osób czytajacych to forum było w tym linkshellu, stąd i topik.

Roball masz możliwość raportować naruszenia net etykiety bądz regulaminu forum do administratorów, wiem że oni to czytają i reagują. Jesli uznajesz że zachowanie krzyska, Maćka czy Pysia jest w stosunku do Ciebie obrazliwe, rasistowskie, uwłaczające Twojej religii lub w inny sposób niewłasciwe - zaraportuj to.

To że moderatorzy z finala nie są zbyt regorystyczni i nadgorliwi nie jest winą administratorów, oni się nie wcinają w sprawy for wewnętrznych danej gry o ile nie są to bardzo rażące nadużycia, niby jak to mają robić ? Czytać każdą wiadomość ? Od tego są pewne mechanizmy i sposoby działania by z nich kożystać, zresztą jesteś chyba gdzieś tu modem ... sam wiesz

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 17:42 
 
Topic /lsmes mial z zalozenia sluzyc do wrzucania waznych informacji dla calego polskiego community FFXI, ale szybko zamienil sie w topic do wrzucania zartow, ktore w 90% nie smiesza kogos kto nie gral w FFXI/nie jest zakochany w JP (mnie tez nie smiesza), wiec imo to nie jest offtopic. Wiele z wrzucanych tam linkow jest w jakis sposob zwiazane z FF.

Jesli chodzi o raportowanie naduzyc to nie jestem wielkim fanem takich zachowac (sam nigdy tego nie robilem), ale wiem o raportowaniu i graczy FF i przez graczy FF, wiec raczej nie jest to typowe tylko dla userow tego dzialu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 18:21 
 
roball napisał(a):
Hehe, ludzie z FFXI sa zajebisci.


Na pozegnanie z moderacja tego dzialu napisze jeszcze jedno:

Wrzucanie wszystkich graczy FFXI do jednego worka jest strasznie glupie.

Dla mnie community FFXI to zawsze bedzie: Lesiu, Canto, Myrta, Krzyk (Suczka), Rhaegal, Galenros, Volirion, Saitou, Zetoriush, Huckster, Masakra, Xavery, Bodziu, Sztorm, Stokrotka, Comodo, Kyash, Ancover, Naif, Karwacek, Zjawcia, Kalcia, Vejitta, Idril i Oczko, Gokulo, Coldee, Kyubi, Krzysiek, Blacklady i pewnie jeszcze pare osob o ktorych zapomnialem.

Wiekszosc z tych osob juz nie gra, albo gra bardzo rzadko.

Nawet Asmax, Mark24 czy Pieszczoch swoja krotka gra wniesli do community wiecej klimatu niz osoby, ktore graja od roku czy dwoch.

Nie zapomne nocnych rozmow po wódzie czy piwach, wspolnego odkrywania swiata, eventow robionych dla funu, a nie dla itemow.

Przez ostatnie dwa lata chyba ani razu nie poczulem sie tak fajnie jak czulem sie na poczatku FFXI prawie non-stop i nie chodzi o znudzenie gra, bo FFXI jest gra ktora sie nie nudzi (zawsze jest 10 rzeczy naraz do zrobienia), bo fenomenu FFXI nie stanowila gra tylko gracze.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 18:31 
 
!!! :wtf:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 21:21 
 
Myślę, że krzywdzące dla wielu może być umieszczenie na jednej liście z myrtą...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 21:28 
 
hehe dokladnie Opi dawniej to wszystko mialo jakis taki lepszy klimat:D


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 21:31 
 
"zmeczenie materialu" ..... gram juz ponad 4 lata ?? a powiem to samo ... z 1 strony chec bycia w HNMlsie - z drugiej smierc dawnego Social LSa ( wiem ze liderzy Provoke starali/staraja sie sie jak moga ) ale to jzu nie wroci dawnych czasow w CC .


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 21:59 
 
do tego community FFXI Opiekun powinien chyba dopisać ze 25-50 graczy którzy nie są polakami a wnieśli 10000x większy wkład do tego kim się stali gracze FFXI z naszej biednej ojczyzny :roll:
a stali się jak wiadomo ... bardziej wypasieni i mniej proSocjalFinalowoZjednoczeni :D

"Myślę, że krzywdzące dla wielu może być umieszczenie na jednej liście z myrtą..."

nie sądzę, z tej listy mógłby być nawet niezły LS, może z 1 osoba by się wyłamała ale reszta by prawdopodobnie nie pisnęła słowem (sorry czekoladą)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 08:03 
 
@Robal,
na to moge tylko doradzić Ignore User ... ale ludzie "jush tacy som"

@Slayerek,
Mów za siebie, ja zdecydowanie wiekszość "dobrych" zdażeń wspominam ze strony Polaków jak innych nacji, natomiast żle wspominam HNM-LS-y ... choć przyzaje ze czasem się świetnie bawiłem w End Gamingu.

@Opiekun,
True, to już nie to samo, community się podzieliło, drama, whine etc .. i brak ludzi typu old school jak my ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 09:20 
 
Scorpio napisał(a):
True, to już nie to samo, community się podzieliło, drama, whine etc .. i brak ludzi typu old school jak my ...



Ha ha ha. No ciekawe dlaczego sie "podzielilo"


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 09:23 
 
tczewiak napisał(a):
Myślę, że krzywdzące dla wielu może być umieszczenie na jednej liście z myrtą...


Myrta jaki jest kazdy wie, ale braku poczucia humoru mu zarzucic nie mozna, a liste stworzylem adhoc i jedynym kryterium bylo to, czy ktos wniosl cos fajnego do chata w grze.

Nie wiem moze jestem jebanym sentymentalista, ale kiedys nawet dramy byly fajne, jakies smieszniejsze i traktowane mniej serio przez wiekszosc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 09:26 
 
katsu napisał(a):
Scorpio napisał(a):
True, to już nie to samo, community się podzieliło, drama, whine etc .. i brak ludzi typu old school jak my ...



Ha ha ha. No ciekawe dlaczego sie "podzielilo"


Przyczyn bylo kilka, jedna z nich bylo oczywiscie Pixies, ale poza tym odchodzenie ludzi do innych HNM LSow (DH, SW, OB), proby tworzenia alternatywnych, polskich linkshelli (LS Pilka, Radio Maryja).

Jesli chodzi o liste to prosze sie nie obrazac i zwrocic uwage na dopisek:

"i pewnie jeszcze pare osob o ktorych zapomnialem."

Wyminilem tych ktorzy mi przyszli do glowy w pierwszej chwili i kojarzyli sie z konretnymi tekstami/zdarzeniami. I na 100% nie jest to lista: tych lubie, a pozastalych nie lubie np. bardzo lubie Draconiego mimo tego, ze na /l sie prawie nie odzywal.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 10:51 
 
katsu napisał(a):
Scorpio napisał(a):
True, to już nie to samo, community się podzieliło, drama, whine etc .. i brak ludzi typu old school jak my ...



Ha ha ha. No ciekawe dlaczego sie "podzielilo"


:wtf:
insynułujesz że to mój w tym udział był jakiś ???

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 11:23 
 
katsu napisał(a):
Scorpio napisał(a):
True, to już nie to samo, community się podzieliło, drama, whine etc .. i brak ludzi typu old school jak my ...



Ha ha ha. No ciekawe dlaczego sie "podzielilo"


Ha ha ha. Katsu wyprowadzony z rownowagi, tego tu jeszcze nie bylo :P

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 12:17 
 
Zangetsukun napisał(a):
katsu napisał(a):
Scorpio napisał(a):
True, to już nie to samo, community się podzieliło, drama, whine etc .. i brak ludzi typu old school jak my ...



Ha ha ha. No ciekawe dlaczego sie "podzielilo"


Ha ha ha. Katsu wyprowadzony z rownowagi, tego tu jeszcze nie bylo :P


Katsu tak ostro pisze jak się go wyprowadzi z równowagi?

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 12:26 
 
Nooo powiem ci ze potrafi nawet sie glosem uniesc :P

Edit: Jak go znam 10 lat tak widzialem to moze 2 razy ;]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 12:50 
 
Na naszych assaultach z 2 razy powiedział "kurwa"! :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 13:59 
 
Czuję się zaszczycony, że jestem na "liście Opiekuna". Co do wątku o dobrym komunity... na forum największych polskich serwerów w CoD4 i CoD5 jeden z adminów ma taki cytat w stopce: "You'll come for the Games, but you'll stay for the People!"... i chyba wszystko jasne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 14:25 
 
Offtopicznie - dla wtajemniczonych - tam gdzie ma być dodałem co nie co z krapkowic...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 20:50 
 
roball napisał(a):
Krzysiek2099 napisał(a):
Czuję się zaszczycony, że jestem na "liście Opiekuna". Co do wątku o dobrym komunity... na forum największych polskich serwerów w CoD4 i CoD5 jeden z adminów ma taki cytat w stopce: "You'll come for the Games, but you'll stay for the People!"... i chyba wszystko jasne.


Na mojej liscie tez jestes.


A to akurat mnie gówno interesuje... także wsadź sobie te wieści w dupe i zamerdaj. Mówią na WoW czacie, że to lubisz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.