mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 22:38 
Cytuj  
Ja bym sie raczej pytał będziesz na 2ch runach huck?:P bo z tego co widze to bardziej pomiędzy THF a BRD jutro, na drugim runie jeszcze ani razu THFa nie było to pewno THF a na pierwszy to się zobaczy ale pewno BRD albo THF:P

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 22:49 
Cytuj  
Dobra, to nabije ten buforek na wszelki wypadek o.0....


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 09:52 
Cytuj  
będę na dwóch runach - mam permita.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 22:57 
Cytuj  
To ja napisze może dziś kilka słów na temat emo i czemu jest tak a nie inaczej:
Priority owszem jest na 2/3 bez 15ki (100% drop, card, ZR żabka), a reszta jak komuś brak 25ki to jak się dogada i ludzie co przebidować mogą passna to nie a problemu.

25ki też nie są wcale takie common żeby je na priority dawać jak ktoś ma 35ke i 15ke poza tym są bossowie co można robić przy farmowaniu jak zostaje czas i mamy cellsy odpowiednie po drodze pozbierane (AR), ZR też można full farm i bossa jak jest czas.
Za to na BR niedość że trzeba skipować farm potem się meczyć z gearsami 10/10 rzadko wychodzi to że raz zabiliśmy z 8/10 nie znaczy że się to powturzy dlatego te 25ki będą bardziej rzadkie od innych.
No i w sumie trzeba mieć jakiegoś powera żeby je ubijać w 60sek czasem w 6-7 osób nie mamy takiej możliwości co nasuwa iż nawet jak będziemy robić często to o dropy będzie ciężko.

Dlatego dropy z AR bossa będzie najłatwiej zdobyć, bo zawsze jest szansa na bossa i full farm, potem to już jest SSR ale tylko robimy jak komuś brakuje 25ki i ma najwięcej punktów inaczej będzie farm, BR też robimy kiedy popnie więcej ludzi i są osoby 2/3 inaczej będzie farm, a ZR mimo iż przy każdym farmie jak ostaje czas jest okazja bicia nie jest taki łatwy jak reszta do pokonania więc nawet jak będzie dobry skład dużo healing power i dużo czasu to z niego 25ki będą najrzadsze.

Czyli sumując zależnie od ilości punktów powinno być priority a to czy kogoś stać na coś czy nie to zależy od jego wkładu w salvage ja wiem czasem ludzie sie nie pojawiają z przyczyny taga nie wzięli wcześniej nie mogli z innej przyczyny i maja 2/3 a są ludzie co się pojawiają co run mają duże ilości punktów i nie sa 2/3 a też chcą dany item w pierwszej kolejności złożyć to jak dlamnie sprawa jest prosta chodzisz dostajesz co chcesz chyba że poza salvage się dogadacie inaczej.
Pozatym dropy z bossuw sa randomowe czasem dropia jedne itemy cały czas a jakieś konkretne co caly LS siedzi na 35kach dropią raz na 3 miechy.

Pisanie że jak ktoś skończy coś prędzej to będzie to lepsze dla całego LSa to bajka bo w salvage equip dostają tankowie, support i DD, a w takim AR to się bez equipu biega większość czasu wiecej dają merity bo działają od początku niż to czy ktoś coś skończy.
To jak w HNM LSie masz punkty jest drop to bierzesz to co chcesz nie patrzysz czy to się komuś innemu bardziej przyda.

Co do samego runu to na BR parę celli poznikało przez co z 10min potem straciliśmy i pofarmować ramparta się nie dało na 4f. Tak pozatym było ok.

Co do AR to dropy dziś były super kiepskie może za sprawą NM nie wiadomo. Czasu trochę na 1f straciliśmy, potem było ok w miarę poza dropami duch NM nam czas wtopił potem restowanie bez tanka agro ramparta, za dużo gespenstów (z duza ilością gespenstów to akurat moja wina), zgubieniem się na piętrze z duchem.
Sumując wszystkie błędy straty poszło 15min akurat czas na bossa.

Edit:
Nie ma co robić emo o dropa którego nie było w sumie gorzej miał ato jak dropły 2 i nie dostał:P i tak farmujemy bossów w miare możliwości aż każdy co może skończyć skończy nie koniecznie z pierwszego dropa. Trafi się że dany drop jest tym rzadkim to wtedy jest trudno i trzeba odkładać punkty na następny drop a osoba co dostała może się tylko cieszyć i czekać na 35ke (bo z tymi jest już gorzej i też jest tak jak z 25kami o jedne łatwiej niż o inne i już widze jak by mi ktoś pasnoł 35ke bo akurat mogę skończyć ale mam mniej punktów też nikt nie pasuje).
Po to jest system punktowy że jak ktoś chodzi ma punkty to biduje co chce.
Wyda wszystkie punkty na common dropa to będzie żałował wyda punkty na coś dropnie następne za 3-5miechów to akurat zrobił dobra inwestycje punktów i mimo braku 35ki szybciej skończy od osoby 2/3.
No i na większość farm runów starczy 6 osób i można wszystkie NMy zrobić albo te co ludzie potrzebują a z bossami już tak łatwo nie bywa i dlatego czasem łatwiej dostać 35ke niż 25ke.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 10:10 
Cytuj  
Czy w czwartki nie dałoby rady robić też dwóch runów?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 10:30 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Czy w czwartki nie dałoby rady robić też dwóch runów?

Jeżeli pierwszy będzie startować o 19:00 to jestem za.
Jeżeli o 20:00, a drugi o 22:00 to ja się wypisuję całkowicie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 10:48 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Huckster napisał(a):
Czy w czwartki nie dałoby rady robić też dwóch runów?

Jeżeli pierwszy będzie startować o 19:00 to jestem za.
Jeżeli o 20:00, a drugi o 22:00 to ja się wypisuję całkowicie.


Same, ja mam assaulty po salvage i nie chce zeby na mnie caly static assaultowy czekal jak w poniedzialek. Z assaultow tez nie zrezygnuje bo wiadomo nie ma assaultow nie ma salvage a poza tym mam zajebista grupe :P (nawet Desh ma swoj urok :P ) Jesli drugi bedzie startowal ( startowal nie gather ) o rowno max 21 to moze byc wczesniej o 19.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 11:16 
Cytuj  
zawsze mamy spoznienie .... nie bylo runu zeby KTOS sie nie spoznil .

Poza tym - rozmawialismy na ten temat ( 4 x salvage ) - sporo osob w fgrupie nie ma jeszcze Captaina ( 1 tag mniej ) i staraja sie go dokonczyc - poza tym robimy tez Nyzul climb .

Na dzis dzien nie wiem czy kazdy dalby rade byc na 4 runach , a z drugiej strony .... skoro niektore osoby nie sa w stanie byc na 3 !! runach na tydzien .... ( Huck, Kamil - zobaczcie ile razy byliscie do tej pory ) , to po co dyskusja o 4 razach ?


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 11:29 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
zawsze mamy spoznienie .... nie bylo runu zeby KTOS sie nie spoznil .

Poza tym - rozmawialismy na ten temat ( 4 x salvage ) - sporo osob w fgrupie nie ma jeszcze Captaina ( 1 tag mniej ) i staraja sie go dokonczyc - poza tym robimy tez Nyzul climb .

Na dzis dzien nie wiem czy kazdy dalby rade byc na 4 runach , a z drugiej strony .... skoro niektore osoby nie sa w stanie byc na 3 !! runach na tydzien .... ( Huck, Kamil - zobaczcie ile razy byliscie do tej pory ) , to po co dyskusja o 4 razach ?


Dobra - to niech będą 3 runy, skoro nie ma ciśnienia na 4 :)

Do zobaczenia w czwartek!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 11:46 
Cytuj  
Coldee nie było mnie, bo w ogóle nie grałem - pracowałem w tym czasie. Oczywiście, że nie będzie mnie na drugim runie salvagowym w czwartki, bo o 21:30 mam static, z którym chodzę od prawie roku. Nie ma mowy abym go odpuścił.
Jednak jeśli się zdecydujecie na 20:00 + 22:00 to odchodzę, bo po prostu punktowo będę w tyle + niedługo zacznie obowiązywać rules 2/4 żeby bidować.

Co do systemu punktów - widzę w nim wiele błędów, które raczej zniechęcają do chodzenia, niż do bycia aktywnym. O ile ja chodzę na luzie - bo mam z salvage już mnóstwo rzeczy - o tyle nie dziwię się Freyah, że wczoraj się wkurzyła. Ja z ekipą Valyany i Rhaegala się przyzwyczaiłem, a później przeniosłem na salvagowe poniedziałki do przyjaznej atmosfery. Tylko lider mógł wyzywać :P
Między membersami nie narastało napięcie konkurencji. Jeżeli jest już system punktowy to proponuję nie dzielić punktów na 15/25/35 oraz minbid 50% (tak wiem, że pojawił się limit 25, ale imo to nadal zbyt wysoka poprzeczka). Pominie się w takim przypadku bidowanie 25 "a bo mam takie widzimisię, chociaż i tak tego nie użyję".
Wkurzyła mnie też wczorajsza drama i przycinanie w ciula o zgubione cellsy. W logu wyraźnie zaznaczone komu wpadło, a rzucanie oskarżeniami "ktoś mnie overlotował" tylko wkurza i rozprasza. Poza tym... leczenie... masakra. Wiem, że ja jako RDM popełniam niezliczone błędy, ale...
Czemu WHM dostaje pierwsze magic, a nie RDM. OK. Domyślam się, że Maxii zajmuje się cellsami i dlatego nie leci jako main heal. Jednak ciągły brak mp u Colda nas raczej spowalnia. Phalanx2 i refresh to imo podstawa na starcie runu. Ja przez kilka miesięcy ogarniałem startowe cellsy + mainhealing.
To co mi się podoba to błyskawiczne reakcje na sytuacje (to głównie zasługa Naifa i Ato). Ja przy bossach nieraz panikowałem ze względu na swoją znikomą wiedzę o MNKowaniu, a nie owijając w bawełnę - moja grupa oczekiwała gotowego rozwiązania "co robić". Zasadniczo to Szajba sobie radził, reszta bała się wyłamać ze strategii w obawie przed moim bluzganiem :P

To czego mi tu brakuje to chęć współpracy. Są punkty i "każdy sobie, rzepkę skrobie". Ja wolę podejście patrzenia na to co się przyda w rozwoju grupy. System punktowy uważam, że jest dobry - ale bez rozdzielania na 15/25/35.
I na 15 też powinien wtedy być min bid 2.
Gwoli ścisłości - ciężej nam będzie zdobyć usukane feet 15 niż jakikolwiek 25. Trzeba praktycznie run na to poświęcić (no może jeszcze bossa się uda klepnąć). Pisząc to wkopuję sam siebie, bo ja miałbym teraz prior na usu 15 feet (25+35 mam (25 CHYBA :P) ), ale uważam to po prostu za niesprawiedliwe.
Z jednej strony system ułożony jest aby niby zapobiegać lootwhoringowi Naifa i Maxa (jak wcześniej zostało powiedziane), z drugiej jednak podział na 15/25/35 wywołuje scysje i właśnie lootwhoring tychże (a bo nikomu nie szkodzi, skoro nie traci szans na 35).

Pozdro 600 i idę aktywować tokena :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 12:00 
Cytuj  
zawsze masz jakies ALE do mojego leczenia jako WHM . Jesli statik stwierdzi ze nie nadaje sie na WHM SALVAGE - przestana zajmowac miejsce - zawsze mozesz zrobic sam WHM ( bron boze brac suczke) - nauczysz sie i mnie zmienisz .... do tej pory popelnilem juz kilka bledow na Salvage i wiem ze jeszcze nie raz popelnie - trudno .

NIech sie o wczorajsze bidy Freyah wypowie , a nie ty - moze ....

jestem 1/3 na feet , ona 2/3 - mam pkty , mam lvl , mam job - moge lotowac

W zeszlym tygodniu spytala przed runem czy damy jej lotowac 1st !!! zgodzilem sie ja - i inni tez . Wczoraj nie powiedziala NIC .

To ze chodze jako WHM nie znaczy , Kamil , ze bede albo zbieral caly set ( w tym wypadku Marduk ) i nic wiecej . Chce poszczegolne rzeczy na poszczegolne joby. I tyle.

Poza tym - po runie zawsze pozostaje kilka osob na perle salvage'owej i omawia bledy/wyciaga wnioski . Pisz/ piszcie jak cos macie - jesli 2 osoby sa do leczenia , to my sie z Maxiim dogadujemy kto , kogo bierze .
Ty - mozesz nawet o tym nie wiedziec - a nie kazdy jest Alfa i oMEGA nieomylnym i perfekcjonista jak ty ( przyanjmniej ja sie za takiego nie uwazam ) - - i bledy moga sie zdarzac ... ludzie mi nie padali ( nie liczac DMG za 1,2k + ) statusow staram sie pilnowac ....

Jezeli nie podoba ci sie gra ze mna - nie graj . Rownie dobrze ja moge przestac - o ile nie jestem potrzebny/albo daje dupy jako whm ....

edit ; donosnie systemu pktowego - juz pisalem tez ... trudno sie na takowy przestawic - jednak wyglada na to , ze ma swoje dobre strony ( z tego co Maxii argumentowal ) i taki pozostanie


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 12:13 
Cytuj  
Czepiłem się tego, że za mało mp masz żeby na starcie leczyć zamiast rdm. Tyle. Nie tego jak grasz czy leczysz. Nie powiesz mi, że nie zatrzymywaliśmy się kilka razy bo zabrakło mp. I to nie było do Ciebie tylko do Maxa właśnie.
Nie wypowiadam się za Freyah tylko o całym systemie. Po runie nie mam czasu zostawać - bo albo mam pracę albo idę coś robić z Pixies. Wręcz kazano o wątpliwościach mi pisać tutaj. Więc piszę.

Cytuj:
jestem 1/3 na feet , ona 2/3

powinno być:
Cytuj:
mam już 15s na feet , ona 15s + 35s

bo 1/3 35s, a 1/3 15s to ogromna różnica.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 12 maja 2009, 12:15 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 12:14 
Cytuj  
jak nie masz czasu zostac - racja - pisz tutaj . odnioslem wrazenie ze to piszesz o leczeniu przeze mnie


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 12:17 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
jak nie masz czasu zostac - racja - pisz tutaj . odnioslem wrazenie ze to piszesz o leczeniu przeze mnie

Piszę o RDM vs. WHM przydatności na starcie runu. SCH i tak zamiata obu :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 12:27 
Cytuj  
No dobra, co do wczoraj. Khem khehem.
Rozumiem, że każdy ma prawo do bidowania, nie kwestionuje tego. Nie rozumiem tylko po co item ma leżeć w mogu i czekać na lepsze czasy, kiedy kto inny może go złożyć od ręki. Niby to tylko jeden drop, ale czasem NMy 35 lubią robić na złość. Nie mam do nikogo żalu, że bidował, ale wkurzyć się miałam prawo.
Jeśli Cold masz tą 35tke to nie ma tematu, przepraszam.

Cytuj:
W zeszlym tygodniu spytala przed runem czy damy jej lotowac 1st !!! zgodzilem sie ja - i inni tez . Wczoraj nie powiedziala NIC
Pytałam się, czy mogę WOGÓLE bidować, bo nie miałam lvlu żeby ubrać te buty. Nie o to, co napisałeś. :)

Na drugim runie nie zostałam, bo 1. miałam emo (ahaha) 2. na 1szym byłam przysłowiowym 5tym kołem u wozu, większość runu nie miałam co robić.
Przy okazji - na bossie MELEE i MAGUSIE! Stójcie z dala od siebie, bo ciężko wybrać czy dać ballady czy minuety do WSów. Dałam minuety, balladę tylko wtedy z pianissimo i zostałam bez mp (Sanction a refresh miałam). Po co BRD mp? Nikt inny nie dawał Koniowi paralyna. ._. Potem (nie wiem co mi odbiło) podbiegłam do chariota dac marche Koniowi, bound i nie miałam mp żeby rzucić erase. Kam ofc nukował, na takie rzeczy jak cure czy erase "czasu nie miał". :) Freyah dead.


(I tak powstał najdłuższy post jaki kiedykolwiek napisałam! o: )


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 12:32 
Cytuj  
Sora napisał(a):
Kam ofc nukował, na takie rzeczy jak cure czy erase "czasu nie miał". :) Freyah dead.

1. Kam erasował Ragniego, a Erase ma kurewsko długi recast....
2. Kam paralynował Konia.
3. Do roboty KOBIETO! :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 12:38 
Cytuj  
Dziwne wtedy, że jakoś zawsze moje wchodziło.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 12:40 
Cytuj  
Widocznie nie zawsze rzucałaś.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 13:28 
Cytuj  
Wiadomo że RDM lepszy na start ale nie jak jest zajęty bardzo bo jak mam pisac gdzie biec rozdzielać cellsy a na 1-3f zwykle ważne kto co dostajei przy naplywie celli w BR i SSR wiecej ludzi szybciej mobki padaja szybciej mobki padaja jeszcze wiecej celli to się po prostu nieda dobrze grać...
Zreszta cold sobie dobrze radzi i jedyne postoje jakie są na 1f to tylko na SSR przed NM a czasem nawet i tam niema postoju na mp. Cześciej stoimy na 1f bo nie wiedza ludzie gdzie bieć niż na mp czekają w skrzynkach pozatym jest pełno leczenia.
Wiec jak mam RDM nie wpelni skupionym na leczeniu sciaganiu statuw i buffowaniu latac na 1f to wole dać komuś co sie na leczeniu może skupić odrazu.

Zaliczamy jakieś zgony na 1f? nie idzie szybko? (no moze nie AR bo tam jeszcze nie kazdy sie do rutyny przyzwyczaił, SRR tez jeszcze mozna przśpieszyć). Ale jeszcze nie robiliśmy na tyle żeby jakaś rutyna była.

Co do usukane feet lvl 15 to owszem się zrobi tobie jak wbijesz 75 na jakimś jobie co może nosić i nie koniecznie trzeba cały run na to, choć bez praktyki na ZR to pewno trzeba cały run.

Co do systemu punktowego to jak w każdym LSie promuje ludzi co chodzą, 25pkt za 35ke to za dużo? na minium raczej za mało moim zdaniem 25pkt to jest 9 runów a jak często dropia 35ki?
Jak bedzie jedna 35ka raz na 10 runów to będzie dobrze. Czemu tak długo się sety składa? bo dropią rzadko albo boss niechce 25ki dropić.
Co do podziału punktów na 25/35 to jest bardziej dlatego jak masz punkty żeby wszystkich outbidowac na 35ke to i cie stać na 25ke do tej części (jak na coś innego sie nie wydawało punktów).
W praktyce jak wydajesz punkty na 25ki a dorwiesz potem 35ke co chcesz to możliwe że będzie trzeba czekać na 25ke.
50% jest nie poto żeby powstrzymac lotwhoring bo na LSie masz wszystkich co moga 2 sety skladac i pare osub co 3-4, tylko wydajesz połowę punktów na to co chcesz i spadasz w kolejce dając możliwość innym złożenia itemu. To jak każdy zarządza swoimi punktami to już inna sprawa.

System punktowy ma swoje plusy i minusy promuje ludzi aktywnych ale huck tez swoje wie bo w SE chodził jak mugł i jakoś tez coś złożył.
Nie powiecie mi że w pixies nie macie tak że kto ma więcej punktów ten dostaje dropa i jak komuś na czymś zalezy to się pojawia zawsze.

I niema co dramy robić bo to jak bitwa małych dzieci o lizaczka jest. (silniejszy wygrywa:P)

No i pisałem w czwartek że to się frey musisz pytać/dogadać ludzi co też chca buty i maja wiecej punktów i z nimi uzgadniać czy ci passna.
Kamil robisz salvage nie od dziś sam powinieneś dobrze wiedzieć że są common dropy i rary z bossów jedne się częściej od innych widuje i też pewno jak zaczynałeś w grupie co na punktach czy innym systemie sie opierała to nie dostawałeś itemuw co inny chcieli i mieli dużo więcej punktów to potem trza był pewno chodzic co run długi czas i zbierać to co juz każdy miał i szło za min 2pkt:P i oszczędzać na to co chciałeś.
Nasza grupa ma mało skończonych itemków i każdy na cos innego od startu celował prioryty sie pomału niektórym zmienia ale jakby każdy mi miał emo walic że nie może dostac pierwszego itemu to ja pierdole.
Nie powiecie mi że w pixies też tak walczycie o pierwszy drop i potem drame robicie czemu xxx a nie ja dostałem dropa. Bo to jest żałosne i dziecinne.

Edit:
Co do paralyny konia to sorry ale jak luzie robią zerg to też z głowa troche wszyscy bili to miałem ledwo czas się tank PT z coldem zajmować bo spam epecjali byl kilkakrotnie wiekszy szczególnie na koniec.
To ludzie z drugiego PT powinni podchodzic pojedyńczo i wycofywać się zaraz jak im HP spadnie do czerwonego lub nawet żółtego i zaczekać na cure przed powrotem jest jedno erase w PT to tylko jedna osoba bije i na tell niech pisze magowi z tamtego PT żeby mu sciągal para i bind zrobi swoje się wycofuje jak MP jest ok to inny DD wbija na jego miejsce iitd.
Na BR to nam 4 mp cellsy wczoraj dropnely tylko z czego jedno chyba każdy passował te co rzekomo ktoś outlotował nie miałem czasu w logu zobaczyć dlatego były tylko 3 mp (cold ja saku).

A z 35kami jak z 25ki jak boss sobie ubzdura tez długo nie dropnie.


Ostatnio edytowano 12 maja 2009, 13:43 przez Max', łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 13:39 
Cytuj  
Ja powtórzę może: pytałam, czy mogę bidować, bo w rulesach jest ponoć, że można tylko jak się może coś nosić. Na 73 Skadi feet nie można.

Tyle. :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.