mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 12:42 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Konto się sprzedaje by wycofac część nakładów ... w tym sensie nie odzyska poświeconego czasu na grę. Żadna kasa nie zrekompensuje włożonego czasu i energii ... a szkoda oddawać komuś za srebrnika coś na co się "pracowało" 5 lat ...

Ps : Chętnie bym sobie pokykła z waszą radosną bandą w jakiegoś mmorpg ale jakoś nie mogę was znaleść niegdzie online..


W LOTRO siedzimy od jakiegos czasu: ja z rodzina, Gal z rodzina, Sai z rodzina :D i pewnie jeszcze pare osob grajacych wczesniej w FFXI (Suczka jeszcze niedawno byl online, Kassei tez).

O tyle, ze ja gram bardzo aspolecznie, loguje sie nieregularnie, a jak juz sie loguje to ostatnia rzecz jaka mi przychodzi do glowy to zbieranie sie w jakiejs grupie i robienie czegos, co nie znaczy, ze bym sie nie przeszedl na jakas instancje ze starymi kumplami raz na jakis czas.
Otwarty jestem za to na wszelkie biznesy w grze, glownie kupowanie surowcow, ale scraftowac tez cos moge.

Sorry za offtop.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 13:57 
Cytuj  
No w lotro aktualnie mam wylaczoną subskrypcję niestety :()

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 14:44 
Cytuj  
to chodz do WoW :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 14:47 
Cytuj  
Na WoW tęz, pozatym WoW śsie pałe ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 15:30 
Cytuj  
Czasu nie żałuję Stok :) Broń boże :) Gry to jednak moja ulubiona rozrywka. Jak Opi pisze pogrywamy w lotro, ja też praktycznie bez kinshipa, odpoczynek! ;D Na chwilę obecną czekam na następcę FFXI od SE, oby było coś fajnego :) Stok - za srebrnika, myślę że nie ;D


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 08:51 
Cytuj  
Powodzenia w RL Gal.


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 09:30 
Cytuj  
Powiem szczerze, ze tez czekam z utesknieniem na nastepce FF11, a po ostanim dodatku za 9$ mysle, ze oni juz cos na ten temat mysla, kto wie czy wraz z FF13 nie wyjdzie jakas zapowiedz o next MMO :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 09:34 
Cytuj  
Bodziu, SE juz pracuje nad nowym MMO ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/Final_Fantasy_XI_II

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 10:03 
Cytuj  
Kurde przeoczylem ;) Ale jak widac moje domysly byly jak najbardziej trafne, gdyz FFXI_II bedzie wykorzystywac wlasnie ten sam engine co FFXIII :) A wyczytales Goku kiedy planuja wypuscic owy nowy MMO ? :P

ps. zaczeli w polowie tak 2005roku, wiec powinni wypuscic okolo drugiej polowy 2010roku, biorac pod uwage sredni czas produkcji MMO, ale to w przypadku jednak japsow dosc mala zaleznosc ;) We will see ... :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 10:27 
Cytuj  
Pytanie tylko, czy warto zaczynać grę w nowego mmorpga od SE skoro ich customer support jest nadal skandaliczny w porównaniu do tego co prezentuje na przykład Blizzard.

Ponad 2 lata czekamy na konkretną informację jaki sposób jest na AV.
PW to też zabawa dla 2-3 LSów w sumie ze wszystkich serwerów wziętych do kupy. Update zamiast co 2 miesiące są teraz co 4 w dodatku każdy wychodzi tak zbugowany, że bez kilku emergency maint przez nastęne dni się nie da obejść.

Kiedyś ponoć SE miało dedykowane forum dla kontaktu graczy z developerami ale krytyczne komentarze były od razu kasowane. Także po tym co nam SE serwuje przez ostatnie lata widać, że sugestie nadsyłane przez graczy są w 99% zlewane i dają nam to co oni chcą a nie to co my chcemy.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 10:39 
Cytuj  
Rha - akurat Blizzarda support jest imho taki sobie (aczkolwiek maja w planach Polish Customer Service), na pewno lepszy niz SE ale za przyklad bardzo dobrego supportu podalbym wlasnie Mythic (WAR), ci Panowie wlasnie pokazuja jak powinno sie wspolpracowac z graczami i uwzgledniac to w swoich kolejnych patche :) Masz oczywiscie racje, jesli ten support sie nie zmieni to lipa bedzie, aczkolwiek wez pod uwage, ze w dobie WoW - standardu, ciezko im bedzie sie wydzwignac na dobra pozycje, wiec musza czyms zaskoczyc :)

A tak przy okazji od ponad pol roku monitowania o zmiane hasla do maila w pol.com, nadal nic w tej kwestii sie nie zmienilo, nadal nie mam dostepu do maila LOL :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 11:07 
Cytuj  
Chcialbym, zeby SE zrobilo MMO w stylu FFXII i FFXIII, czyli bardziej SF.

Jesli chodzi o support w samej grze to ostatnio w LOTRO wyslalem dwa tickety i w obu wypadkach dostalem odpowiedz w ciagu kilkudziesieciu sekund. O ile pierwsza mogla isc z automatu, bo pytanie bylo typowe, to druga wyraznie byla napisana na biezaco.

Tak jak pisal Bodziu devsi w WAR za to chyba najepiej reaguja na sugestie graczy co w grze poprawic.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 11:31 
Cytuj  
Jak patrzę na LOTRO to widzę na maksa klona WoWa. Co tam jest fajniejszego? (utrudnienie dla Opiego: oprócz lore!)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 11:45 
Cytuj  
na E3 (czyli już niedługo) ma być zaprezentowany ten nowy mmo od SE


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 12:18 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Jak patrzę na LOTRO to widzę na maksa klona WoWa. Co tam jest fajniejszego? (utrudnienie dla Opiego: oprócz lore!)


Jak juz pisalem LORE to dla mnie 50% w wypadku LOTRO, gdyby ta sama gra byla w innym universum to bym ja pewnie olal, ale poza tym fajniejsze jest:

- community, naprawde dojrzale, stawiam ze srednia wieku jest najwyzsza z wszystkich mmorpg (pewnie EVE ma tylko podobna). Zamiast sie bic o moby ludzie w 75% pomagaja sobie nawzajem calkiem bezinteresownie. Co prawda sporo ludzi przeskoczylo ponoc z WoWa do LOTRO, ale nie odbilo sie to jakos zauwazalnie na grze.

- crafting, gorszy niz w FFXI, ale lepszy niz w WoW. Jest sytem HQ. Troche brakuje mi naprawde rzadkich itemow.

- grafika. Postacie wygladaja lepiej. Maja normalne rece i nogi, a nie wygladaja jak bulwy z plasteliny ulepine przez 5-latka. Swiat jest piekny. Teren widac az po horyzont. Reweleacyjne efekty swietlne i pogodowe w niektorych miejscach.

- system deedow, czyli bonusy za odkrywany teren, zabita odpowienia ilosc mobow, uzyte skille itp, ktore daja tytuly i podnosza statsy. W WoW tez cos takiego wprowadzili ostatnio, ale chyba mniej to jest rozbudowane.

- oryginalny system pvp, czyli monster play. Mozna wybrac zla strone, ma sie max level i sie walczy z normalnymi graczami.

- granie na instrumentach, palenie fajek, picie piwa. Nie wplywa to sama gre, ale ludzie z tego korzystaja. Czesto mi sie zdarzalo przez godzine sluchac prawdziwych koncertow w Bree.

- system podobny do misji z FFXI, czyli przechodzenie fabuly gry, spotykanie postaci z Wladcy Pierscieni, instancjonowane walki, krotkie filmiki (ten element moglby byc lepszy). Co pare miesiecy dochodza nowe booki w ktorych fabula jest kontynuowana.

- housing. Calkiem fajny, mamy z zona i synem po pietrowym domu w jednej dzielnicy. Mozna je meblowac, zmieniac kolory scian, wzory podlog, dodawac motywy muzyczne, zmieniac otoczenie domu: stawaic pomniki, sadzic drzewa i itp Gildie maja jeszcze wieksze domy.


Ostatnio edytowano 21 maja 2009, 13:00 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 12:47 
Cytuj  
Dzięki - przetestuję :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 13:00 
Cytuj  
Opi - w WoW dostaje sie teraz exp za kazdy odkryty kawałek terenu, kazda lokacja podzielona jest na kilka/kilkanascie mniejszych regionow za odkrycie ktorych dostaje sie exp

system archievements - http://www.wowhead.com/?achievements
tutaj chyba kompletna lista archievements w wow, za niektore dostaje sie oryginalne title, dodawane do nicka w grze, za niektore eventy dostaje sie rare peta, naprawde fajna sprawa :) bardzo ciekawe sa wrchievementy za battlegroundy - np za zabicie gracza przeciwnej frakcji w okreslonym miejscu w alterac valley zanim zsiadzie w ogole z mounta :D

co do kraftu w WoW - na main character mam alchemy i zrobiony quest na elixir mastery - co to daje? to ze robiac dowolny elixir z listy dostepnych mam szanse zrobic 2-5 sztuk na 1 syntezie - dziala czesto :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 21 maja 2009, 13:03 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 13:01 
Cytuj  
IMHO EQ2 i tak jest lepszy :) Posiada to samo i jeszcze wiecej, a craft jest bardziej zroznicowany, no i przede wszystkim housin, the best of all !!! :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 13:01 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
Opi - w WoW dostaje sie teraz exp za kazdy odkryty kawałek terenu, kazda lokacja podzielona jest na kilka/kilkanascie mniejszych regionow za odkrycie ktorych dostaje sie exp

system archievements - http://www.wowhead.com/?achievements
tutaj chyba kompletna lista archievements w wow, za niektore dostaje sie oryginalne title, dodawane do nicka w grze, za niektore eventy dostaje sie rare peta, naprawde fajna sprawa :) bardzo ciekawe sa wrchievementy za battlegroundy - np za zabicie gracza przeciwnej frakcji w okreslonym miejscu w alterac valley zanim zsiadzie w ogole z mounta :D


A ty Zjawcia jak oceniasz WoWa?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 13:14 
Cytuj  
Przetestowac warto, ale nie namawiam. Jak ktos gral dlugo w FFXI to LOTRO moze sie nie spodobac. Co sie na poczatku rzuca w oczy to granie solo (ludzie sie grupuja na 1-2 questy, albo na misje) i dosc proste levelowanie. Dla mnie to zalety, ale oczywiscie levelowanie w party w FFXI tez bylo fajne.

Gdyby ktos mial ochote to jest trial, siedzimy na serwerze Snoubourn. Mamy taki niby Kinship (gildie) The Family, ale glownie po to, zeby nas do innych Kinow nie zapraszali. :D Zapraszac moze Mrynador, Aminagrath, Bodziu i jeszcze kilka osob. Obcych nie invitujemy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.