mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 13:04 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Jeszcze jedna drobnostka - grupa Atoreisa to 5 osób, a nie jedna. Oni go na lodzie nie zostawią, ale chcieliby dołączyć - nie pozwolicie IM, bo jednym z nich jest Atoreis? :/
C'mon.


Ja nawet nie zamierzam do siebie przekonywac bo jak czytam jak sie wypowiadaja o mnie sooby z ktorymi styk w grze mialem praktycznie zaden to mnie to tylko smieszy. To co Opi gada dobrze podumowal Rhae. Po raz kolejny nie ja bede leaderem i nie ja bede podejmowal kluczowe decyzje. cala taktyke (i nie odnosnie mandy mam raczej wieksze ambicje jak np zone quest bossy) bede obgadywal z huckiem i to On bedzie Wam to wykladal jako polecenia wiec nie bedzie problemu z moim jezykiem. Najbardziej mnie smiesza opinie o mnie osob typu Krzysiek ktore powtarzaja jakies zaslyszane brednie, albo Naif mowiacy o cisieniu na itemy gdzie z tego co pamietam jak byl free lot dla ludzi co moga urzywac to lotowal wszystko jak lecialo i pewnie 90% w mogu i u npc teraz jest :)


Tak , to wszystko prawda . Od razu sie przyznam ,ze w 2004 zrobilem ninja loot na E body jak akurat nikt nie patrzyl , a w 2007 oszukalem caly ls na 2,3mil gilow i jak kocham boga tak na prawde to nigdy przenigdy nie chcialem jakiegokolwiek itema.
Anyway , przekonaliscie mnie , Ato to rowny gosc , jak tylko sie zaloguje wysle mu zaproszenie do flist bo to w koncu rodak wiec wypada. A na swieta mam nadzieje , ze wymienimy sie kartkami. Bladzac odnalazem swiatlo nadzieji dzieki waszej milosci i serdecznosci . Kochajmy sie i wygrywajmy bitwy w FFXI !.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 13:05 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Osobiscie jak moge grac to gram - ale najczesciej mam na to 2h / dobe kiedy pracuje. Jesli chcecie wprowadzic system punktowy i przymus to troche lipa bo ja punktow nigdy nie nazbieram i jakos nie bede mial motywacji do robienia tego skoro i tak na kij moge liczyc. Itemy to pikus ale nie chcialby zeby ktos mi wypominal, ze malo chodze itp. Pixie robi runy regularnie i maja tam system punktowy - Czemu sie z nimi na takie wycieczki nie wybierac a nam zostawic robienie tego dla "fun"? Przeciez jak cos wpadnie to i tak "w rodzinie" zostanie i nikt zalu miec nie bedzie, kolejny item dostanie ktos inny - do tej pory nikt nie robil lot aby to na AH wystawiac.
P.S. Proponowalby jednak chodzenia na 2x PLD bo czasami za dlugo sie po nowego mobka biegnie a czasem mam problem z target na mobku - ewentualnie 2 x puller zeby sie mogli wymieniac i nie bylo przestoi


Jest jeszcze cos takiego jak system hybrydowy czyli wybierasz sobie priority 3 joby + system punktowy - to znaczy bid puunktowy jest pomiedzy tymi osobami co maja priority. Predzej czy pozniej i tak dostaniesz w takim systemie jesli nie bedzie duzo chodzil nawet.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 13:08 
Cytuj  
naif napisał(a):
Bartelius napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Jeszcze jedna drobnostka - grupa Atoreisa to 5 osób, a nie jedna. Oni go na lodzie nie zostawią, ale chcieliby dołączyć - nie pozwolicie IM, bo jednym z nich jest Atoreis? :/
C'mon.


Ja nawet nie zamierzam do siebie przekonywac bo jak czytam jak sie wypowiadaja o mnie sooby z ktorymi styk w grze mialem praktycznie zaden to mnie to tylko smieszy. To co Opi gada dobrze podumowal Rhae. Po raz kolejny nie ja bede leaderem i nie ja bede podejmowal kluczowe decyzje. cala taktyke (i nie odnosnie mandy mam raczej wieksze ambicje jak np zone quest bossy) bede obgadywal z huckiem i to On bedzie Wam to wykladal jako polecenia wiec nie bedzie problemu z moim jezykiem. Najbardziej mnie smiesza opinie o mnie osob typu Krzysiek ktore powtarzaja jakies zaslyszane brednie, albo Naif mowiacy o cisieniu na itemy gdzie z tego co pamietam jak byl free lot dla ludzi co moga urzywac to lotowal wszystko jak lecialo i pewnie 90% w mogu i u npc teraz jest :)


Tak , to wszystko prawda . Od razu sie przyznam ,ze w 2004 zrobilem ninja loot na E body jak akurat nikt nie patrzyl , a w 2007 oszukalem caly ls na 2,3mil gilow i jak kocham boga tak na prawde to nigdy przenigdy nie chcialem jakiegokolwiek itema.
Anyway , przekonaliscie mnie , Ato to rowny gosc , jak tylko sie zaloguje wysle mu zaproszenie do flist bo to w koncu rodak wiec wypada. A na swieta mam nadzieje , ze wymienimy sie kartkami. Bladzac odnalazem swiatlo nadzieji dzieki waszej milosci i serdecznosci . Kochajmy sie i wygrywajmy bitwy w FFXI !.


stary robisz na mnie jakies wjazdy, ja napisalem jedna rzecz i robisz z tego jakis syf. Ja chcialem spokojnie pograc mimo uprzedzen, a Ty od razu nie dosc ze skreslasz wszystko z gory to na dodatek jezdzisz po mnie jak chcesz i masz pretensje ze ktos nagle o Tobie powiedzial cos zlego. wez sie troche zastanow...


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 13:13 
Cytuj  
100licad napisał(a):
..... Inaczej tego się nie da zrobić bo jak dropnie coś dla SAM to każdy kto ma SAMa lotuje (czyli prawie każdy?) a tak bidować będą ci dla których to priorytet.....



ale ludzie maja wiecej niz 1 job - co niektorzy - wystarczy okreslic NA CO sie ma cisnienie - na jaki job - i sie tego trzymac .....


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 13:17 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
100licad napisał(a):
..... Inaczej tego się nie da zrobić bo jak dropnie coś dla SAM to każdy kto ma SAMa lotuje (czyli prawie każdy?) a tak bidować będą ci dla których to priorytet.....



ale ludzie maja wiecej niz 1 job - co niektorzy - wystarczy okreslic NA CO sie ma cisnienie - na jaki job - i sie tego trzymac .....


No właśnie o tym mówie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 14:01 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Reasumując lepiej walki nie wygrać i stracić exp w doborowym towarzystwie niż poświęcić 5 minut na dowiedzenie się czegoś o walce bo wtedy przestaje się być casualem ;)


Jedno drugiego nie wyklucza. Huck i nie tylko Huck akurat przed kazda walka stara sie dowiedziec jak najwiecej i oczywiscie gramy po to, zeby wygrac a nie po to, zeby sie posmiac z glupich tektow.

Chodzi nam tylko o to, zeby sie nie cisnieniowac. Kiedys dla mnie tez item czesto byl najwazniejszy, ale teraz wole zabawe, bo nie wiem ile jeszcze bede gral 5 dni czy 50.

Z Ato wczesniej gralem i nie bylo z tym zadnego problemu. Tylko ostatnio kazda rozmowa z nim sprowadza sie do wytykania bledow w equip. Kiedys bym to potraktowal jako cenna rade, teraz mnie to tylko irytuje. Zdaje sobie sprawe, ze sprzet mam z 2005 roku, ale w zwiazku z brakiem czasu na granie i tym ze FFXI sie konczy nawet nie planuje tego zmieniac.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 14:13 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Reasumując lepiej walki nie wygrać i stracić exp w doborowym towarzystwie niż poświęcić 5 minut na dowiedzenie się czegoś o walce bo wtedy przestaje się być casualem ;)


Jedno drugiego nie wyklucza. Huck i nie tylko Huck akurat przed kazda walka stara sie dowiedziec jak najwiecej i oczywiscie gramy po to, zeby wygrac a nie po to, zeby sie posmiac z glupich tektow.

Chodzi nam tylko o to, zeby sie nie cisnieniowac. Kiedys dla mnie tez item czesto byl najwazniejszy, ale teraz wole zabawe, bo nie wiem ile jeszcze bede gral 5 dni czy 50.

Z Ato wczesniej gralem i nie bylo z tym zadnego problemu. Tylko ostatnio kazda rozmowa z nim sprowadza sie do wytykania bledow w equip. Kiedys bym to potraktowal jako cenna rade, teraz mnie to tylko irytuje. Zdaje sobie sprawe, ze sprzet mam z 2005 roku, ale w zwiazku z brakiem czasu na granie i tym ze FFXI sie konczy nawet nie planuje tego zmieniac.


Tu Cie boli, jakbys zamiast irytowac sie posluchal troche to bys zauwazyl ze zawsze staralem ci sie doradzac equip ktory
a) jest latwy do zdobycia (w sensie czasowym)
b) poprawia Twojego relica
Np. pisalem Ci o synergy equipie z counter. NMa ktory dropuje potrzebny aptant mozna zabic solo mnk/dnc a nm popuje co 2h i jest up wiekszosc czasu. Inne co potrzebujesz to itemy z ah za 500k i masz najelpszy counter head i buty.
czapka ktora Ci odradzilem z abbysea jest po prostu slaba i nie nadaje sie do niczego (ma 2 wiecej acc niz O hat ktory ma 6 lat)
Zawsze kiedy Ci doradzalem staralem sie to robic z uwaga ze nie mozesz miec full usu itd. i nie masz czasu na eventy, ale widac duma przeszkaddzala Ci uslyszec tresc, a nigdy nie mialem na mysli sie z ciebie smiac szanuje Cie za opor z jakim stales przy mnk (nawet jesli po czesci byl to brak czasu na lvlowania innych jobow :P) i zawsze mi bylo szkoda ze Spharai lezy nieuzywane dlatego staralem Ci sie doradzac zeby bylo chodz troche lepiej. No ale coz widac nie abrdzo wyszlo


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 14:24 
Cytuj  
Ato - jeżeli jesteś w stanie mentalnie się pogodzić z tym, że będziemy w gimpowatym equipie i że nie zawsze będziemy wchodzić na wyżyny performensu to będzie sens chodzić.

Ja mam takie samo podejście jak Opi - chodzę teraz tylko dla funu - jak wpadnie jakiś item to fajnie, ale jak nie wpadnie to trudno. I tak pewnie z początkiem XIV final XI będzie świecił pustkami i nie ma co się napinać.

Przeczytaj dokładnie co Opi pisał - to nie chodzi o to, że on o tym nie wie czy się nie chce dowiedzieć. Jemu po prostu to totalnie zwisa czy jego Spharai będzie counterował 10-50 czy nawet 100% lepiej. Ja też teraz mógłbym chodzić na Dynamisy, zdobywać Mirage Equip dla BLU, chodzić na Limbusy i robić +1 reliki, grindować hordy mobów do trial weaponów - ale jak mam w ciągu tygodnia parę godzin na granie to wolę się powygłupiać z ludźmi z Provoke podczas expa, spróbować jakiegoś NMa, albo coś nowego, porobić misje sobie.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 14:27 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
pewnie z początkiem XIV final XI będzie świecił pustkami i nie ma co się napinać

Oj nie tak szybko. 14 w chwili obecnej to straszne gówno, przy którym 11 wygląda jak dzieło sztuki.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 15:30 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Ato - jeżeli jesteś w stanie mentalnie się pogodzić z tym, że będziemy w gimpowatym equipie i że nie zawsze będziemy wchodzić na wyżyny performensu to będzie sens chodzić.

Ja mam takie samo podejście jak Opi - chodzę teraz tylko dla funu - jak wpadnie jakiś item to fajnie, ale jak nie wpadnie to trudno. I tak pewnie z początkiem XIV final XI będzie świecił pustkami i nie ma co się napinać.

Przeczytaj dokładnie co Opi pisał - to nie chodzi o to, że on o tym nie wie czy się nie chce dowiedzieć. Jemu po prostu to totalnie zwisa czy jego Spharai będzie counterował 10-50 czy nawet 100% lepiej. Ja też teraz mógłbym chodzić na Dynamisy, zdobywać Mirage Equip dla BLU, chodzić na Limbusy i robić +1 reliki, grindować hordy mobów do trial weaponów - ale jak mam w ciągu tygodnia parę godzin na granie to wolę się powygłupiać z ludźmi z Provoke podczas expa, spróbować jakiegoś NMa, albo coś nowego, porobić misje sobie.


Dlatego mu poradzilem co mozna zdobyc minimalnym nadmiarem czasu, cos w sam raz dla niego bardzo fajny NM cactus (najsmiszniejsza walka na mnk jaka moze byc) i idealny item dla spharai. to jest cos co moze zrobic solo, miec kupe funu, zdobyc fajny item, porobic synergy (bo chyba lubi craft) i do tego mozna to zrobic kiedy chce Nm jest up czesto i sie go bijee 5 minut i jest kolo outpostu. Zaufaj mi wiem ze Opi duzo nie gra wiec doradzilem mu cos dla niego :roll:


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 16:14 
Cytuj  
Ator - pomozesz mi z NM rabbitem w la theine ?

Bo w Pixies cos mi nie chce cape wypasc :)


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 19:34 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Ator - pomozesz mi z NM rabbitem w la theine ?

Bo w Pixies cos mi nie chce cape wypasc :)


Akurat o rabbcie slyszalem rozne rzeczy ze sie leczy za 3500k ze ma aoe po 800 wiec to byloby w sam raz raczej dla "polaczonych sil"

BRD RDM BLU BLU BLM DNC

+ BRD DD/nin

cos takiego by bylo optymalne


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 23 lip 2010, 19:36 przez Bartelius, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 19:34 
Cytuj  
własnie .. napierdala ze hoho :) a juz 3 razy kill bez dropa :p


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2010, 15:31 
Cytuj  
Ok dobrze by bylo wiedziec jaki mamy sklad zebymoze cos ustalic?
Strony do punktow itd nie ma sensu robic bo trzeba zobaczyc czy wyjdzie razem, ale jakie kto ma joby i kto bedzie w poniedzialek to byloby dobrze wiedziec:

Jesli ma byc Minhocao to:

DD pt:
1. DD Huck BLU
2. DD Kamilus BLM
3. DD Have SAM/thf
4. Healing ???
5. ???
6. ???

Taank pt:
1. Tank Ragni PLD
2. Tank Atoreis MNK
3. RDM Dasva(?)
4. BRD Maxpower
5. WHM ???
6. ???


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 lip 2010, 16:17 
Cytuj  
A o której godzinie zbiórka?


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2010, 16:22 
Cytuj  
Kamilus RDM.
W chwili obecnej nie mam kasy na HQ staffy, a bez nich to dupa nie BLM. Mam tylko warth,wind, light HQ obecnie :/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2010, 16:37 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Kamilus RDM.
W chwili obecnej nie mam kasy na HQ staffy, a bez nich to dupa nie BLM. Mam tylko warth,wind, light HQ obecnie :/


No widzisz a w tego worma sie lasnie nukuje wind based :)


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2010, 18:34 
Cytuj  
Mnie nie bedzie.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 25 lip 2010, 08:00 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Ok dobrze by bylo wiedziec jaki mamy sklad zebymoze cos ustalic?
Strony do punktow itd nie ma sensu robic bo trzeba zobaczyc czy wyjdzie razem, ale jakie kto ma joby i kto bedzie w poniedzialek to byloby dobrze wiedziec:

Jesli ma byc Minhocao to:

DD pt:
1. DD Huck BLU
2. DD Kamilus BLM
3. DD Have SAM/thf
4. Healing ???
5. ???
6. ???

Taank pt:
1. Tank Ragni PLD
2. Tank Atoreis MNK
3. RDM Dasva(?)
4. BRD Maxpower
5. WHM ???
6. ???


eeeee to znaczy, ze poniedzialek mam wolny? Troche szkoda bo fajne te wypady byly, ale trudno. Zaproscie tylko na xp czasami

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2010, 08:06 
Cytuj  
Ato - nie wybiegaj przed orkiestrę :)

Jutro zbiórka o 19:30 - może być tak, że się na jutro nie wyrobię - ale wtedy dam znać Naifowi SMSem.

Przed Minho proponuje się przejść najpierw na słabsze NMy i "zgrać" - jak się nie zgramy.....nie będzie dobrze. ;)

Czyli jutro Mandy NM i kot NM.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.