mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 28 lip 2010, 22:38 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
Ja od drugiej juz strony tego topica trabie z Allbinem ze marzy nam sie Thew Bomblet i za kazdym razem ktos inny to zgarnia wiec pisze sie na jakikolwiek system ktory umozliwi mi zdobycie tego itema. Bo chodzenie charytatywnie mi sie nie usmiecha :)

no i allbin dostał w poniedzielek, frelot ma to do siebie ze nie kazdy dostanie ja tez nie dostalem

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 04:04 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
mimo wszystko - widze ze skupiacie sie na TAHRONGI ... nie robicie innych zon ? a jak przedstawia sie sprawa VNMow w abyssea ? moze mi ktos cos wiecej napisac na ten temat ? jakie sa VNMy tam ? ( chodzi mi o to czy sa szanse zabic , czy raczej nikle ) .


Ja tam sie wcale nie chce skupiac na tahrongi next NMy to jeszcze tahrongi ale pozniej juz raczej nie.


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 11:32 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Pewnie ze nie bedzie, boo ma 20 jobow i liczy ze bedzie mogl brac wszsytko. Pamietasz Naif Salvage z Maxiim? hahaha...


Wiecie co odechcialo mi sie chodzic zupelnie - kiedy tutaj przyszedlem bylo na ls cicho i pusto, ale fajnie bo gralo sie z fajnymi ludzmi. Jak ktos ,mogl z czyms pomoc to pomagal nie robiac nikomu wytykow. Jestes jedyna osoba ktora jak na razie ma do czegos watpy i naprawde zaczynam rozumiec postawe tych co nie chca grac (w jakis sposob mi sie to udzielilo). Pamietam, ze pierwsza rzecza ktora tutaj robilem byl VNM - i to ty powiedziales, ze sie nie dolaczysz bo nie rozumiemy zasady VNM i nie bedziesz chodzil z ludzmi ktorzy nie wiedza po co ida, potem walnales mi jakims tekstem, ze nie potrafie sobie radzic z zabiciem mobkow na trial- przywaliles sie do mnie 2 razy nawet mnie nie znajac - a teraz probujesz organizowac ten ls pod wzgledem abyssea - chcesz robic priorirty - to rob, ale bedzie Tobie ciezko znalezc chetnych. Z jakiej racji itemy maja byc dla tych co chodza na poniedzialkowe runy? Oni sie dziela itemami z NM przeciez - w czwartek kazdy z nas poswieci tyle samo czasu i energii i nie wdze powodu aby itemy mialy ich ominac - nawet w runach z "lapanki" ludzie robia free lot. Sorry ale Hack & Huck ogarnijcie to jakos i zapanujcie nad tym bo ludzie Wam znowu z ls znikna
Dziekuje i pozdrawiam

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 11:52 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Pewnie ze nie bedzie, boo ma 20 jobow i liczy ze bedzie mogl brac wszsytko. Pamietasz Naif Salvage z Maxiim? hahaha...


Wiecie co odechcialo mi sie chodzic zupelnie - kiedy tutaj przyszedlem bylo na ls cicho i pusto, ale fajnie bo gralo sie z fajnymi ludzmi. Jak ktos ,mogl z czyms pomoc to pomagal nie robiac nikomu wytykow. Jestes jedyna osoba ktora jak na razie ma do czegos watpy i naprawde zaczynam rozumiec postawe tych co nie chca grac (w jakis sposob mi sie to udzielilo). Pamietam, ze pierwsza rzecza ktora tutaj robilem byl VNM - i to ty powiedziales, ze sie nie dolaczysz bo nie rozumiemy zasady VNM i nie bedziesz chodzil z ludzmi ktorzy nie wiedza po co ida, potem walnales mi jakims tekstem, ze nie potrafie sobie radzic z zabiciem mobkow na trial- przywaliles sie do mnie 2 razy nawet mnie nie znajac - a teraz probujesz organizowac ten ls pod wzgledem abyssea - chcesz robic priorirty - to rob, ale bedzie Tobie ciezko znalezc chetnych. Z jakiej racji itemy maja byc dla tych co chodza na poniedzialkowe runy? Oni sie dziela itemami z NM przeciez - w czwartek kazdy z nas poswieci tyle samo czasu i energii i nie wdze powodu aby itemy mialy ich ominac - nawet w runach z "lapanki" ludzie robia free lot. Sorry ale Hack & Huck ogarnijcie to jakos i zapanujcie nad tym bo ludzie Wam znowu z ls znikna
Dziekuje i pozdrawiam


Kurwa teraz to mnie juz zaczynasz wkurwiac. Napisalem tutaj milego posta z propozycja polaczenia, po czym zostalem obrzucony gownem z kazdej strony, ale spoko probowalem bez flamu argumentami cos osiagnac , ale nie bardzo dalo rade. Mial byc run pierwszy zeby ocenic jak to wyjdzie w praniu wyszlo swietnie ALE Ty znowu sie dojebales ze Ci nudno bylo, dojebales sie o wstepna liste osob na ktorej nie bylo 50% ludzi bo byla lista WSTEPNA, teraz zmieniasz zupelnie moje slowa i ZNOWU SIE DOPIERDALASZ. Gdzie ja napisalem ze na czwartkowym runie itemy beda priorytetowo dla ludzi zponiedzialku? Naucz sie kurwa czytac napisalem ze na czwartkowy run ludzi ez poniedzialku powinni miec PRIORITY DO BYCIA W ALLY, ktore powinno byc uzupelnione ludzmi z Provoke a na koncu outside ludzmi. bronisz najwyrazniej Naifa w sprawie o ktorej nie masz pojecia. Utozsamiasz sie z ludzmi jak Myrta ktorzy sa zlodziejami kont i przyznam bardzo umiejetnie podlizuja sie wszystkim zeby jak najwiecej z tego miec. Dalej kurwa kiedy ja sie dowalilem ze nie umiesz zabic jakiegos moba na trial? Co Ty wogole gadasz? Na VNM Ci nie pomoglem to fakt, bo nikt nie chcial mnie sluchac w sprawie taktyki na tego VNM i wkoncu wipneliscie. Przestan juz wiec pierdolic bo kazdy Twoj zarzut jest bez podstaw.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 11:54 
Cytuj  
a mozna poleechowac expa u was troche?:)


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 11:56 
Cytuj  
egoist napisał(a):
a mozna poleechowac expa u was troche?:)


Zalezy co masz na mysli mowiac poleechowac :) Jak chcesz przyjsc na 30 lv to nie jak leechowaniem nazywasz 75 lvl to sadze ze bez przeszkod :)


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 12:13 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Pierszenstwo maja osoby ktore chodza w poniedzialki na NMy a pozniej kto chce z provoke i imo koniec nikogo z zewnatrz bym nie zapraszal.


Kurwa to mozesz mowic do swoje panny *****

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 12:22 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Pierszenstwo maja osoby ktore chodza w poniedzialki na NMy a pozniej kto chce z provoke i imo koniec nikogo z zewnatrz bym nie zapraszal.


Kurwa to mozesz mowic do swoje panny *****


Gratuluje zblaznij sie jeszcze bardziej...
Dales link do mojej wypowiedzi ktora wytlumaczylem w poscie przed chwila.. PIERSZENSTWO BYCIA W ALLY. Natomiast twierdzac, ze do swojej dziewczyny moglbym mowic kurwa sugerujesz, że Ty tak robisz, a wiec gratuluje zidiocenia.


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 12:28 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Gratuluje zblaznij sie jeszcze bardziej...
Dales link do mojej wypowiedzi ktora wytlumaczylem w poscie przed chwila.. PIERSZENSTWO BYCIA W ALLY.


klamiesz

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 12:41 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Gold chesty zawieraja mnostwo triggerow (nawet od razu na tier 3-4 NMy) oraz mnostwo itemow na sprzedaz oraz sporo mocnych temp drinkow oraz augmented itemy. Saleable pojda na split dla LS ludzi bedacych na danym runnie, augmented beda freelot dla ludzi mogacych uzywac (slabe augmenty beda sprzedawane do npc i na split), triggery do liderow i dalej jesli liderzy beda pelni, temp drinki do odpowiednich ludzi i zachowane beda na NM run w poniedzialek.

Pierszenstwo maja osoby ktore chodza w poniedzialki na NMy a pozniej kto chce z provoke i imo koniec nikogo z zewnatrz bym nie zapraszal.


Chłopaki kurde weźcie się uspokójcie proszę. W tym co napisał Ato jest jakaś propozycja (uważam że rozsądna bo po ostatnim czwartkowym runie nie dostałem ani jednego gila). Brakuje jakieś głosu z naszej strony - chodzi mi o Hucka :). Ato musisz zrozumieć Tomasza że broni Naifa czy Sukoshi bo ich zna i z nimi grał / robili triale / nmy / nyzul. Mnie też nic złego nie zrobili więc nie dziw się że kwurza nas że ludzie z którymi sporo graliśmy nagle rezygnują z eventu. Najgorsze w tym wszystkim jest że tak naprawdę nic nie jest ustalone a jedynie rzucacie mięchem w każdą stronę bez sensu. Jak ktoś ma cos przeciw jakiejś propozycji to niech zaproponuje coś innego. I niech kurde Huck zabierze głos.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 12:42 
Cytuj  
TandK napisał(a):
klamiesz


Nie no stary nie moge z Ciebie juz. Ile Ty masz lat? Ja wiem ze gramatycznosc tego co pisze pozostawia wiele do zyczenia bo mnie to troche nie obchodzi bo pisze w przerwie miedzy graniem. Prawdopodobnie jezeli nie umiesz zrozumiec co pisze to nie zauwazyles tez ze jestes jedyna osoba ktora czegos nie rozumie po raz drugi i robi z siebie idiote kazdym nastepnym postem ( zreszta ja robie z siebie idiote tez odpowiadajac na Twoje zalosne posty dlatego ten jest ostatni). Btw dla tych co zapomnieli lub sa nowi Sukoshi to Myrta koles ktory innemu Polakowi zajebal konto bo potrzebowal kasy pewnie na swoj stage 4 ( Swoja droga uzywanie Totsukanotsurugi poza miastem jest kolejnym przykladem nooba jakim jest Myrta) albo na wódke. Mało mnie to obchodzi, ale to, że nie chce z nami grac uwarzam za błogosławieństwo, zresztą jego druga połówka Naif, który jest w Myrte zapatrzony jak w obrazek tez sie kiedyś na nim przejedzie. No to by było an tyle koniec flamu zmojej strony (Sorry Oyci3c)


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 12:46 
Cytuj  
a miaaaalo byc tak pieeeknie :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 12:55 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
TandK napisał(a):
klamiesz


Nie no stary nie moge z Ciebie juz. Ile Ty masz lat? Ja wiem ze gramatycznosc tego co pisze pozostawia wiele do zyczenia bo mnie to troche nie obchodzi bo pisze w przerwie miedzy graniem. Prawdopodobnie jezeli nie umiesz zrozumiec co pisze to nie zauwazyles tez ze jestes jedyna osoba ktora czegos nie rozumie po raz drugi i robi z siebie idiote kazdym nastepnym postem ( zreszta ja robie z siebie idiote tez odpowiadajac na Twoje zalosne posty dlatego ten jest ostatni). Btw dla tych co zapomnieli lub sa nowi Sukoshi to Myrta koles ktory innemu Polakowi zajebal konto bo potrzebowal kasy pewnie na swoj stage 4 ( Swoja droga uzywanie Totsukanotsurugi poza miastem jest kolejnym przykladem nooba jakim jest Myrta) albo na wódke. Mało mnie to obchodzi, ale to, że nie chce z nami grac uwarzam za błogosławieństwo, zresztą jego druga połówka Naif, który jest w Myrte zapatrzony jak w obrazek tez sie kiedyś na nim przejedzie. No to by było an tyle koniec flamu zmojej strony (Sorry Oyci3c)


hehe , a pies mojego dziadka sluzyl w Wermachcie . Prowadzenie dyskusji na forum internetowym przypomina troche rozmowy politykow , kazdy mowi co chce bez wzgledu czy to prawda czy nie . Szkoda czasu i przede wszystkim nerwow na to , tylko sobie dzien mozna zepsuc. Dobrze czasem zrobic sobie przerwe i nabrac dystansu,dajcie sobie juz spokoj.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 13:05 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
TandK napisał(a):
klamiesz


Nie no stary nie moge z Ciebie juz. Ile Ty masz lat? Ja wiem ze gramatycznosc tego co pisze pozostawia wiele do zyczenia bo mnie to troche nie obchodzi bo pisze w przerwie miedzy graniem. Prawdopodobnie jezeli nie umiesz zrozumiec co pisze to nie zauwazyles tez ze jestes jedyna osoba ktora czegos nie rozumie po raz drugi i robi z siebie idiote kazdym nastepnym postem ( zreszta ja robie z siebie idiote tez odpowiadajac na Twoje zalosne posty dlatego ten jest ostatni). Btw dla tych co zapomnieli lub sa nowi Sukoshi to Myrta koles ktory innemu Polakowi zajebal konto bo potrzebowal kasy pewnie na swoj stage 4 ( Swoja droga uzywanie Totsukanotsurugi poza miastem jest kolejnym przykladem nooba jakim jest Myrta) albo na wódke. Mało mnie to obchodzi, ale to, że nie chce z nami grac uwarzam za błogosławieństwo, zresztą jego druga połówka Naif, który jest w Myrte zapatrzony jak w obrazek tez sie kiedyś na nim przejedzie. No to by było an tyle koniec flamu zmojej strony (Sorry Oyci3c)



hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 13:12 
Cytuj  
Mój głos jest na dzisiaj taki - nie widzę możliwości współpracy z Atorem między ludźmi z Provoke a jego teamem.

Jedynie Have jest w stanie się po łączyć i spróbować - reszta nie chce tego, więc nie ma wg mnie sensu łączyć teamów.

Bardzo lubię grać z Naifem, Tomaszem, Sukoshi i w związku z tym, że dla nas najważniejszy jest fun, bez punktów, bidowania, chodzenia na eventy, ustawiania się pod wypad i napinania - uważam, że połączenie teamów nie ma sensu.

Dzisiaj zbiorę ludzi z Provoke (którzy będą chętni) + ludzi z Pixies + z łapanki na exp w Tahrongi.

Ato - myślę, że spokojnie dobierzesz taki team, który będzie w stanie grać tak jak chciałbyś, żeby to wyglądało. Po prostu Provoke i Twoja wizja na wspólne wypady to dwa różne światy, których nie można połączyć.

Do momentu rzucenia propozycji połączenia teamów wszystko grało i wypady były b. fajne - od czasu jak propozycja się pojawiła, Abyssea stała się zarzewiem kłotni i dramy. Nie mam na to ochoty ani czasu - mało gram w Finala podobnie jak wiele osób z Provoke i czas, który chcę poświęcić na wypad do Abyssea musi być przede wszystkim dobrą zabawą a nie grindowaniem punktów i brakiem możliwości bidowania bo bardziej aktywni gracze mają ich więcej.

U nas do tej pory nie było żadnych problemów z lootem - i sądzę, że w tym składzie jaki mamy obecnie takich problemów nie będzie.

Żeby też uporządkować dyskusję - dzielę temat od momentu propozycji Ato.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 13:40 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Mój głos jest na dzisiaj taki - nie widzę możliwości współpracy z Atorem między ludźmi z Provoke a jego teamem.

Jedynie Have jest w stanie się po łączyć i spróbować - reszta nie chce tego, więc nie ma wg mnie sensu łączyć teamów.

Bardzo lubię grać z Naifem, Tomaszem, Sukoshi i w związku z tym, że dla nas najważniejszy jest fun, bez punktów, bidowania, chodzenia na eventy, ustawiania się pod wypad i napinania - uważam, że połączenie teamów nie ma sensu.

Dzisiaj zbiorę ludzi z Provoke (którzy będą chętni) + ludzi z Pixies + z łapanki na exp w Tahrongi.

Ato - myślę, że spokojnie dobierzesz taki team, który będzie w stanie grać tak jak chciałbyś, żeby to wyglądało. Po prostu Provoke i Twoja wizja na wspólne wypady to dwa różne światy, których nie można połączyć.

Do momentu rzucenia propozycji połączenia teamów wszystko grało i wypady były b. fajne - od czasu jak propozycja się pojawiła, Abyssea stała się zarzewiem kłotni i dramy. Nie mam na to ochoty ani czasu - mało gram w Finala podobnie jak wiele osób z Provoke i czas, który chcę poświęcić na wypad do Abyssea musi być przede wszystkim dobrą zabawą a nie grindowaniem punktów i brakiem możliwości bidowania bo bardziej aktywni gracze mają ich więcej.

U nas do tej pory nie było żadnych problemów z lootem - i sądzę, że w tym składzie jaki mamy obecnie takich problemów nie będzie.

Żeby też uporządkować dyskusję - dzielę temat od momentu propozycji Ato.


Nie mam slow... Mial byc run kontrolny na ktorym Cie nie bylo, mimo ze bardzo sie udal sluchasz sie jednej osoby i zlodzieja... Na Abbysea byli Have, Caspian, Allbin, Deva z provoke i z tego co wiem byli zadowoleni. Kamilus tez chcial chodzic, tylko akurat nie mogl. Wiec zostaje Tomasz co robi dramy, zlodziej i Naif ktory zapowiedzial ze narazie nie ebdzie gral. Ja tu widze wiekszosc po stronie polaczenia ale w/e.


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:00 
Cytuj  
Dzieki Huck, naprawde jestes super. Wszystko było OK tylko jakies emo chłopiec Tomasz wszystko popsuł bo strzelil focha że się nudzi motywując tym że nic nie robi. Naprawde szło nam dobrze, zabilismy nmy z łatwością dzieki dobrej współpracy. Ty przychodzisz nawet nie bedąc na tym runie kontrolnym i takie rzeczy wypisujesz :| Moi ludzie z Salvage byłi bardzo zadowoleni z tego wypadu w poniedziałek i chca tak dalej przychodzić. Sorry ale jedna czy dwie osoby które tak bardzo chca super zabawy zniszczą ja dla wielu osob zarazem dla mnie i mojej grupy z Salvage. Bardzo wam dziekuje chłopaki, nie ma to jak polegać na Polakach - już sie nawet zaczołem pojawiać na provoke ale dowod tutaj że nie ma po co - lepiej zebrac ludzi z pixies i random i chodzić w takiej grupce.

Może jednak zmienisz zdanie Huck ? Jak narazie to tylko tomasz robi zamieszanie razem z tym w sukoshi który tu się nie udziela ;)

Jesli chodzi o to co Ato pisze to on chce jak najlpeiej. Na jego pomysły ludzie rzucaja miesem i sami robią z siebie debili naprawde :/ Prawie zadnego normalnego odzewu nie ma :( Pare osob z waszego teamu chce tylko zabawy i tylko tego a jest tez pare co zalezy na itemach tak samo jak na zabawie.


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:03 
Cytuj  
Nie - nie ma sensu - mój styl grania się zmienił - nie mam ciśnienia na żadne itemy obecnie - często może mnie nie być - i nie chcę grać jak w 2005+.

Każdy ma jednak wolną wolę odnośnie dołączenia do Waszego składu - LSa. Jeżeli ludzie z Provoke będą chcieli chodzić z Wami, to nie ma problemu - ich wybór.

Wypady Provoke'owe będą - tak jak do tej pory - bardzo casualowe.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:09 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Nie - nie ma sensu - mój styl grania się zmienił - nie mam ciśnienia na żadne itemy obecnie - często może mnie nie być - i nie chcę grać jak w 2005+.

Każdy ma jednak wolną wolę odnośnie dołączenia do Waszego składu - LSa. Jeżeli ludzie z Provoke będą chcieli chodzić z Wami, to nie ma problemu - ich wybór.

Wypady Provoke'owe będą - tak jak do tej pory - bardzo casualowe.


Napisz Huck wprost ze ci sie nie chce i nie wiem po co wogole ludzie patrza na Twoje zdanie jak Ty i tak nie ebdziesz chodzil lol.

Ja to olewam to polaczenie i robie tak Allbin, Have, Deva, Caspian, Kamilus mile widziani na runach w poniedzialek reszcie podziekujemy.


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:12 
Cytuj  
Dobra wiedziałem ze tak będzie, przez paru emosów wszystko się rozpadło. 80% polaków to jednak ludzie z którymi nie da się normalnie grać, wiedziałem to od samego początku grania w FFXI i dlatego omijałem was szerokim łukiem i trzymałem perle provoke w storage. Niedawno (licząc na to że bedzie normalnie) ja wyjąłem i zacząłem używać przez te wielkie "połączenie" ale widzę że to było bez sensu.

I na koniec, ktoś chce się do nas przyłączyć? Myślę ze bedziemy to kontynuować, pozbieramy ludzi - mamy już BRD z reliciem :) Jak chcecie dołączyć to dajcie /tell ingame.


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek


Ostatnio edytowano 30 lip 2010, 22:05 przez Ragni, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.