mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:17 
Cytuj  
widzac po twojej stopce to bedziesz rzadko :) skoro juz w 14tke grasz :)

Sukoshi = Balrog << wiec co chcial napisac , to napisal .....

sie porobilo przez te 12 godzin na forum . Jak zwykle - duzo hateu ... dziwi mnie tylko ze wolicie grac z Pixies random'ami np. bardziej niz sprobowac z Polakami ..

Ja z Tomaszem duzo gralem ostatnio - i nie mam mu tam nic do zarzucenia .... jednak z drugiej strony jak ktos pisze

"Ato musisz zrozumieć Tomasza że broni Naifa czy Sukoshi bo ich zna i z nimi grał / robili triale / nmy / nyzul" ....

to NAPRAWDĘ mało czasu grali razem .....

WYglada na to ze bedziecie sie skupiac na EXP abyssea skoro NMow wspolnie nie chcecie bic ... Pomijajac Naifa i Myrte ( bo oni sie uparli i zdania nie zmienia ) , to Tomasz powinien zwrocic uwage na to , ze ZA KROTKO gra zeby byc 100% do ludzi z LSa . Kazdy ma swoje + jak i -

Generalnie - Robic abyssea , jak to Huck napisal bez cisnienia ... to po co wogole robic ?? dla exp czy meritow ?


_________________
COLD is BACK !

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:20 
Cytuj  
Coldee bardzo rozsądnie myśli i to on powinien być jakimś liderem czy cuś :p Abyssea to głownie NMy z który leca mocne itemy, ale aby to zrobic potrzebujesz wiecej niz 7 osób - tak jak my to mieliśmy ostatnim razem gdzie zrobiliśmy trudne NMy i np Have dostał lepszy luk niż eurytos bow . Jest jeszcze pełno nmow które dropia uber itemsy - jak chcecie expic to możesz zrobić shout i masz w 10 minut 18 osób :) A taki team na nmy to już trudniej. Uwierzcie mi aby złożyć taki statik jak ja mam na Salvage musiało minąć z 2 miechy.


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek


Ostatnio edytowano 29 lip 2010, 14:24 przez Ragni, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:20 
Cytuj  
Ragni, Ator- szkoda energii i zachodu. Raczej nie powinno Wam zależeć na tanku, z którego tier 3 nuke bierze hate na 50% hp mobka czy na ninja, którego jiny robią 250dmg na lvl 78-79 a do tego stroją fochy jak chce im się doradzić co można poprawić tanim kosztem napisania makra i odrobiną dobrej woli.

Abstrahując od sytuacji z Samadamem bo kto chce ten użyje opcji szukaj i znajdzie odpowiedź. :]


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:23 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
widzac po twojej stopce to bedziesz rzadko :) skoro juz w 14tke grasz :)

Sukoshi = Balrog << wiec co chcial napisac , to napisal .....

sie porobilo przez te 12 godzin na forum . Jak zwykle - duzo hateu ... dziwi mnie tylko ze wolicie grac z Pixies random'ami np. bardziej niz sprobowac z Polakami ..

Ja z Tomaszem duzo gralem ostatnio - i nie mam mu tam nic do zarzucenia .... jednak z drugiej strony jak ktos pisze

"Ato musisz zrozumieć Tomasza że broni Naifa czy Sukoshi bo ich zna i z nimi grał / robili triale / nmy / nyzul" ....

to NAPRAWDĘ mało czasu grali razem .....

WYglada na to ze bedziecie sie skupiac na EXP abyssea skoro NMow wspolnie nie chcecie bic ... Pomijajac Naifa i Myrte ( bo oni sie uparli i zdania nie zmienia ) , to Tomasz powinien zwrocic uwage na to , ze ZA KROTKO gra zeby byc 100% do ludzi z LSa . Kazdy ma swoje + jak i -

Generalnie - Robic abyssea , jak to Huck napisal bez cisnienia ... to po co wogole robic ?? dla exp czy meritow ?


Huckowi sie nie chce chodzic czesto wiec nie chcez zebysmy mieli punkty bo on by chcial nie chodzic ale dostawac itemy, Naif to lootwhore a Myrta to wiadomo. Oczywiscie ze chcemy z Polakami, z tymi normalnymi piecoma co napisalem, oczywiscie coldee jak chcesz wpasc to jestes mile widziany :D


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:38 
Cytuj  
Tak Ato - wszyscy poza tobą to Loot Whore'y. :) Które tylko sępią na itemy. Napisałem, że itemy mnie mało obchodzą...


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:46 
Cytuj  
CIebie Huck moze itemy nie obchodza ..... ale moze innych , ktorzy z toa grali ?

Piszesz ze nie bedziesz zawsze w grze - to sprobuj zgrac sie z Atorem - zrobic 1 ZAJEBISTA grupe - i potem ocen ....

potem sie okaze , komu to przypasuje - i to nie jest rozwalanie LSa lol

widziales - na poczatku bylo z 5 Polakow wiecej - zrezygnowali ... wiec moze da sie zrobic tak jak on proponuje ... zamiast pisac NO THANKS - lepiej sprobowac zrobic cos wspolnie ....

chyba ze do konca chcecie meritowac/exp na mandy + bic po raz 100tny NM dla THEW BOMBLET .


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:58 
Cytuj  
Kurde - nie patrzycie na big picture. Na początku to ja zapronowałem przecież, że nie ma co się uprzedzać do propozycji Ato i żeby zrobić run testowy.

Taki run się udał - pobiliście NMy, zdobyliście itemy. Część ludzi z Provoke (Opi, Naif, Myrta, Tomasz) nie chce chodzić na wspólne wypady, a oni stanowili 1/2 ludzi, którzy byli na LSie.

Druga część chce chodzić - więc w czym problem? Provoke to social LS a nie HNM LS - jeżeli chcecie robić dedykowany team do Abyssea stylizowany na LSy Salvage / Dyna / Limbus - i macie ludzi do tego - to chwała Wam za to i tak róbcie.

Nie ma sensu w takim razie organizować runów z Provoke gdy połowa teamu quitnęła a druga walnęła focha - niech to robi dedykowany team / LS.

Ja w miarę możliwości czasowych i chęci z Waszej strony pomogę w runach.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:59 
Cytuj  
czasem wszyscy pojda za 3ma osobami ....


a co do Tomasza - to mysle , ze on potrzebuje tez przemyslec wszystko na spokojnie - Ator , musisz tez wziac na wstrzymanie - gadac z ludzmi na spokojnie :) ... bez kurw .... bez nerw


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 15:22 
Cytuj  
Rozumiem , ze jak zawsze potrzebna jest jakas metka zeby kogos zdyskredytowac ale zeby przypinac mi metke Lootwhore ? Skad to sie wzielo ?:) . Przez ostatnie 2 lata wiecej mnie nie bylo jak bylem , wczesniej z HNMow byl Pixies i SW . Z pixies nic nie mialem a z sw homam rece i feet . Po drodze byl salvage static Maxa o ktorym Ato pisze , ale tam mialem tylko jedna 25 i ze 2x15 ktore byly free loot i chyba sky Torella gdzie nic nie bralem. I to wszystko ...

Przykre jest takie politykowanie . Jak pisalem wczesniej cancelnalem konto , wiec nie zlootuje tych ton sprzetu jak zwykle :).

Tak czy siak zycze wam powodzenia.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 15:37 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Ragni, Ator- szkoda energii i zachodu. Raczej nie powinno Wam zależeć na tanku, z którego tier 3 nuke bierze hate na 50% hp mobka czy na ninja, którego jiny robią 250dmg na lvl 78-79 a do tego stroją fochy jak chce im się doradzić co można poprawić tanim kosztem napisania makra i odrobiną dobrej woli.


No i to jest w zasadzie podsumowanie tego co glosno nie mowicie - potrzebujecie ludzi do tego zeby moc cos robic, a ci co nie pasuja to niech spadaja


Ostatnio edytowano 29 lip 2010, 15:38 przez TandK, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 15:37 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
system punktów to najzdrowsza rzecz - na razie lejemy T1 NMy (popowalne z itemów ze zwykłych mobów), ale zaraz się zaczną T2 NMy (key itemy) i T3 NMy (key item + item z T2NMa) i będą sceny :)


Huckster napisał(a):
słuchajcie - nie może być tak, że jak się umawiamy na wypad to tank ma 2 kamienie, podczas gdy wszyscy mają 3 - Tomasz dzisiaj po 60 minutach wyexpirował bo zuzył kamienie na random runy, przez co cały dalszy wypad nie miał sensu (byliśmy przed popowaniem Tefeneta).

Albo szanujemy swój czas nawzajem - albo to nie ma sensu.


Huckster napisał(a):
Bardzo lubię grać z Naifem, Tomaszem, Sukoshi i w związku z tym, że dla nas najważniejszy jest fun, bez punktów, bidowania, chodzenia na eventy, ustawiania się pod wypad i napinania - uważam, że połączenie teamów nie ma sensu.


Przestaje zabierać głos w tej dyskusji bo to nie ma sensu (i żeby nie było że się uwziąłem na ciebie Huck po prostu nie rozumiem o co chodzi). Najfajniejszy IMO był pierwszy wypad w którym laliśmy tego gryfa (prawdziwa dramaturgia). Potem za najfajniejszy uważam wypad w ten poniedziałek bo naprawdę sporo zabiliśmy NMów.
Jak to się mówi fajnie było ale się zwaliło.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 15:51 
Cytuj  
TandK napisał(a):
No i to jest w zasadzie podsumowanie tego co glosno nie mowicie - potrzebujecie ludzi do tego zeby moc cos robic, a ci co nie pasuja to niech spadaja


Święta racja. Na wódkę i gadanie preferuję RL.
Do FFXI się loguje po to aby pograć w grę. Czyli pozabijać NMy, porobić questy itd. Wolę to robić z ludźmi, którzy wysilą się na tyle aby przynajmniej mieć pojęcie jak się gra daną profesją niż takimi, które rugają osobę oferującą sugestie co poprawić. Dziwne, wiem.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 18:40 
Cytuj  
haha Fajna drama.

Decyzja Hucka sluszna, ale spozniona. Naif cancelnal konto, ja tez robie przerwe. Nie wiem jak inni. Moze od wrzesnia znowu uda sie zebrac.

Problem jest taki, ze ludzie z roznymi oczekiwaniami nie powinni grac razem. Jakims cudem w Provoke udalo sie zebrac grupke ludzi, ktora miala podobne, luzne podejscie do gry i nie bylo w abyssea ZADNEJ dramy. Wczesniej fajnie sie tez robilo misje w staticu.

Moja potrzeba zbierania punktow skonczyla sie na limbusach pare lat temu. Na salvage i asautach juz odpadlem i nie mam zamiaru wracac do takiego stylu gry (w FFXIV tez nie), mysleniu ze moze lepiej nie isc na piwo, bo mi przpeadna punbkty. :)

Cold i Rha popieraja Ato, bo maja podobne podejscie do gry. Dziwie sie, ze nie gracie razem. Wezcie Ato do Pixies, albo wezcie perelke od Ato.
Zeby nie bylo calkowice was rozumiem, punkty, itemy, dazenie do perfekcjonizmu ma swoj urok.

Jesli chodzi o Myrte to bardzo go lubilem (m.in. za jego poczucie humoru), ale po tym co zrobil z kontem Samadama nie gadalem z nim i nie gralem przez dlugi okres czasu. Teraz wrocil "z wygnania" i nie widze powodu, zeby mu nie dac tzw. drugiej szansy. Gra sie z nim dobrze, nawet nam pomagal w misjach staticowych.

Do zobaczenia w grze we wrzesniu (prawdopodobnie).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 18:46 
Cytuj  
chcialem cos napisac ... ale dosc mam juz flameu .. niektorzy mogliby zle zrozumiec to co chce powiedziec

Coldee popiera Ato , bo ATO moze zrobic cos dla INNYCH ... a nie grac jako casual ..... onry


no offense Opi .

a o Pixies nie pisz - jesli nie wiesz jak sprawy teraz wygladaja .... Wiem ze Rha sie prawdopodobnie pod tym nie podpisze - ale teraz Pixies to Riyoko,Wortie,Cata + mass character - tej wlasnie trojki ... oczywiscie kazdy moze sobie kupic CHARa ... nawet ja - a nie jęczeć ... ale to juz nie to samo , jak wszystko obraca sie wokol 3 osob ...

takie jest moje zdanie


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 21:11 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
a o Pixies nie pisz - jesli nie wiesz jak sprawy teraz wygladaja .... Wiem ze Rha sie prawdopodobnie pod tym nie podpisze - ale teraz Pixies to Riyoko,Wortie,Cata + mass character - tej wlasnie trojki ... oczywiscie kazdy moze sobie kupic CHARa ... nawet ja - a nie jęczeć ... ale to juz nie to samo , jak wszystko obraca sie wokol 3 osob ...



Nie wiem, dlatego napisalem wezicie Ato do Pixies albo przylaczcie sie do niego.
A co do mass chars to zauwazylem, bo Riyoko co jakis czas do mnie pisze z innego chara. :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.