mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 12:25 
Cytuj  
Huck my jesteśmy na każdym runie i chcemy jak najwięcej zrobić. Nie nasza wina że najpierw chcieli chodzić a teraz nie chodzą. Nawet bez nich jesteśmy w stanie dużo zrobić - a teraz nie będę się powtarzał i przeczytaj posty Ato ;)

Ulatwie i zacytuje

Bartelius napisał(a):
Jestesmy w tym Ls bo potrzebujemy einharjar, dynamis, VNMy itd. LS jest idealny pod wzgeledem tego co robia bo nie robia lame HNMow. Robia tez abyssea 2 razy w tygodniu. Miedzy innymi robili wczoraj i jakos nie widzialem roznicy z naszej strony miedzy runem wczorajszym a tydzien temu jak nie mieliismy innego abyssea. Znowu zaczynacie pierdolic jakies pesymistyczne wizje, a chcialem przypomniec ze ja i Ragni jestesmy jedynmi z moze 4 osob ktore nie opuscily runu. Problem jest taki ze wczoraj nie bylo nawet chyba 5 osob, wiec kurwa idzcie winic kogos innego. Jak napisalem my jestesmy w stanie robic dalej te runy, ale to waszych marzen o zabiciu Kulkulkana w 5 osob nie spelnimy. To by bylo nawet mozliwe, jakby kazdy mial wszystkie joby potrzebne , ale prawda jest taka, ze wczoraj gdyby nie coldee to nie mamy brd nie mamy tez porzadnego rdm jesli Dasva nie przyjdzie. streszczajac, runy sie nadal beda odbywac, ale z taka frekwencja jak wczoraj nie bedzie zadnych bossow bo to by byla strata czasu. Wole pofarmic atmy ktore damy rade zrobic i randomowe NMy niz tracic poltorej godziny na cos czego i tak nie damy rady zabic.


A plan na czwartek to normalny xp, bo ostatnie dwie próby robienia xp nie wypaliły i teraz chcemy aby się udało.


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 13:03 
Cytuj  
Ja będę. Przy okazji proszę o punktualność dziś na nyzul bo muszę spadać o 20:30 :)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 13:30 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Po zrobieniu relica gra mi zwyczajnie znudzila.
Nie podpisywalem zadnego kontraktu z DP ani z SE, ze bede gral wiecznie. Spharai zrobilem w calosci za kase swoja i Anc (glownie Anc mowiac szczerze :) ).


A także za czas innych, którzy między innymi zajmowali się organizowaniem runów, robieniem setupów, użeraniem się z debilami co woleli w dynamis robić skillup warp cluba zamiast używać GKT itd, itp.

mrynar napisał(a):
Ludzie nie chodzili na dynamisy po to, zebysmy zrobili relici, tylko po to zeby zdobywac AFy i dzieki sponsorowanym runom nie musieli placic za wejscie.


Wiele osób pomimo skompletowania wszystkiego co chcieli chodziło tylko po to tylko po to aby skończyć nam reliki. Sehrahin, Coldee, Newzarb, Valega, Naiku, Ketiru, Kyuubipl, Zjawcia, Althen, Laeriuen, Enoikos, Espeon, Valyana...
Jakby prezentowali Twoje podejście o "nie podpisywaniu kontraktu" to by DP dawno padło bo by odeszli jakby dostali co chcieli.


mrynar napisał(a):
Mimo wszystko bylem chyba w pierwszej piatce najaktywniejszych ludzi w DP.


Każdy był aktywny póki nie dostał czego chciał. Ale pewnie same no-lify zostały potem aby odwdzięczyć się innym za pomoc... :roll:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 13:49 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Wiele osób pomimo skompletowania wszystkiego co chcieli chodziło tylko po to tylko po to aby skończyć nam reliki. Sehrahin, Coldee, Newzarb, Valega, Naiku, Ketiru, Kyuubipl, Zjawcia, Althen, Laeriuen, Enoikos, Espeon, Valyana...


Wiekszosc tych osob wydawala zdobyte punkty, albo w DP albo pozniej w Pixies. Kilka nawet dostalo za to pozniej relica.
Jak sie ma wiele jobow to zawsze jest po co chodzic na dynamis.

Chodzenie na tak nudny event jak dynamis to nie praca w caritasie. W 99% przypadkow chodzi sie dla wlasnej korzysci.

Jakbym wiedzial, ze wspolne granie to az takie zobowiazanie wg. niektorych to pewnie bym sobie odpuscil. W XIV juz napewno takiego bledu nie popelnie i nie bede sie angazowal w smierlelnie powazne wirtualne przedsiewziecia.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 18:37 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Wiele osób pomimo skompletowania wszystkiego co chcieli chodziło tylko po to tylko po to aby skończyć nam reliki. Sehrahin, Coldee, Newzarb, Valega, Naiku, Ketiru, Kyuubipl, Zjawcia, Althen, Laeriuen, Enoikos, Espeon, Valyana...


Wiekszosc tych osob wydawala zdobyte punkty, albo w DP albo pozniej w Pixies. Kilka nawet dostalo za to pozniej relica.
Jak sie ma wiele jobow to zawsze jest po co chodzic na dynamis.

Chodzenie na tak nudny event jak dynamis to nie praca w caritasie. W 99% przypadkow chodzi sie dla wlasnej korzysci.

Jakbym wiedzial, ze wspolne granie to az takie zobowiazanie wg. niektorych to pewnie bym sobie odpuscil. W XIV juz napewno takiego bledu nie popelnie i nie bede sie angazowal w smierlelnie powazne wirtualne przedsiewziecia.


Jakbys napisal na starcie ze nie bedziesz tego relica uzywal tylko traktujesz go jak kolekcjonerski gadzet to nikt by Ci nie pomogl w jego robieniu. Wszyscy mysleli ze robia go bo jestes dedicated MNK ktory dlugo jeszcze bedzie gral i odplaci sie czasem gry pozniej na eventach gdzie inni cos beda mogli zdobyc.

Myrta szkoda mi w sumie czasu na odpowiadanie na Twoje wypowiedzi bo to cie tylko nakreca, ale kilka rzeczy sprostuje:
1. Nie mam relica i prawdopodobnie nie bede mial ( Mozesz sobie zwalic gruche teraz)
2. Mialem kiedys konto z postacia Bartelius. Zaczalem grac rowno z Atorem bratem Maxii'ego. Razem robilismy CoP i quitnelismy w tym samym czasie. Skasowalem moja postac (MNK70) i skonczylem CoP tuz przed 3path. Jak sie pozniej dowiedzialem Ator skonczyl z tydzien pozniej po mnie i definitywnie odszedl z gry. Zapytalem sie go czy moze mi swoja postac sprzedac bo generalnie byl na tym samym etapie gry. Sprzedal mi za wartosc gry. Najwyzszy job jaki mial na koncie to BST71, mial tez DRG na okolo 50+ i PLD na 60. Reszta jobow byla albo locked albo na poziomach 1-10 poza /war ktory byl chyba na 30+. Teraz mam 4x 80 i 8 jobow 70-80. Nigdy tez nie levelowalem na Astral burn poza SMNerem (70 lv). Takze z czystym sumieniem moge powiedziec ze konto jest moje i to jak teraz wyglada to w 97% moja zasluga, a za te 3% serdecznie Atorowi dziekuje.
3. Fulltimowanie Totsukanotsurugi to typowy przejaw debilizmu przeplatanego z proba showoff. W miescie spoko, na dynamis jak najbardziej, ale gdzie indziej to kompletna glupota.
4. Masz Maat's cap ale i tak ssiesz na kazdym jobie :)
5. Jak ja chciałem grać Atorem to grzecie spytałem i zapłaciłem za konto. Jak ty chciales itemy z konta Sama to zwyczajnie zajebales i to jest glowna roznica miedzy nami.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 19:10 
Cytuj  
Kyuubi teraz gra w World of Tanks.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 19:23 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
mrynar napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Wiele osób pomimo skompletowania wszystkiego co chcieli chodziło tylko po to tylko po to aby skończyć nam reliki. Sehrahin, Coldee, Newzarb, Valega, Naiku, Ketiru, Kyuubipl, Zjawcia, Althen, Laeriuen, Enoikos, Espeon, Valyana...


Wiekszosc tych osob wydawala zdobyte punkty, albo w DP albo pozniej w Pixies. Kilka nawet dostalo za to pozniej relica.
Jak sie ma wiele jobow to zawsze jest po co chodzic na dynamis.

Chodzenie na tak nudny event jak dynamis to nie praca w caritasie. W 99% przypadkow chodzi sie dla wlasnej korzysci.

Jakbym wiedzial, ze wspolne granie to az takie zobowiazanie wg. niektorych to pewnie bym sobie odpuscil. W XIV juz napewno takiego bledu nie popelnie i nie bede sie angazowal w smierlelnie powazne wirtualne przedsiewziecia.


Jakbys napisal na starcie ze nie bedziesz tego relica uzywal tylko traktujesz go jak kolekcjonerski gadzet to nikt by Ci nie pomogl w jego robieniu. Wszyscy mysleli ze robia go bo jestes dedicated MNK ktory dlugo jeszcze bedzie gral i odplaci sie czasem gry pozniej na eventach gdzie inni cos beda mogli zdobyc.

Myrta szkoda mi w sumie czasu na odpowiadanie na Twoje wypowiedzi bo to cie tylko nakreca, ale kilka rzeczy sprostuje:
1. Nie mam relica i prawdopodobnie nie bede mial ( Mozesz sobie zwalic gruche teraz)
2. Mialem kiedys konto z postacia Bartelius. Zaczalem grac rowno z Atorem bratem Maxii'ego. Razem robilismy CoP i quitnelismy w tym samym czasie. Skasowalem moja postac (MNK70) i skonczylem CoP tuz przed 3path. Jak sie pozniej dowiedzialem Ator skonczyl z tydzien pozniej po mnie i definitywnie odszedl z gry. Zapytalem sie go czy moze mi swoja postac sprzedac bo generalnie byl na tym samym etapie gry. Sprzedal mi za wartosc gry. Najwyzszy job jaki mial na koncie to BST71, mial tez DRG na okolo 50+ i PLD na 60. Reszta jobow byla albo locked albo na poziomach 1-10 poza /war ktory byl chyba na 30+. Teraz mam 4x 80 i 8 jobow 70-80. Nigdy tez nie levelowalem na Astral burn poza SMNerem (70 lv). Takze z czystym sumieniem moge powiedziec ze konto jest moje i to jak teraz wyglada to w 97% moja zasluga, a za te 3% serdecznie Atorowi dziekuje.
3. Fulltimowanie Totsukanotsurugi to typowy przejaw debilizmu przeplatanego z proba showoff. W miescie spoko, na dynamis jak najbardziej, ale gdzie indziej to kompletna glupota.
4. Masz Maat's cap ale i tak ssiesz na kazdym jobie :)
5. Jak ja chciałem grać Atorem to grzecie spytałem i zapłaciłem za konto. Jak ty chciales itemy z konta Sama to zwyczajnie zajebales i to jest glowna roznica miedzy nami.


Tak Ato już to pisałeś ze 100 razy.... Fulltime Totsukano ... bo nie mam innej GKT i nie mam zamiaru zdbywac innej...bo SAM juz bardzo bardzo mało gram...tak mam Maat's i jestem beznadziejny na każdym jobie...ale potrafie z tym żyć i gram w taki sposób jaki mi odpowiada, bo gram dla funu...a jeżeli ide już na jakiś event to daje z siebie 100 % moich niewielkich możliwości, wszystkie joby lvl sam, bez smn burnow czy innych wynalazkow...botowalem fishing, ale jak Lady Ghost na mnie doniosla to przestalem , bo nie chciałem stracic konta... Ty quitowalec kilka razy i sprzedales LS itemy na koks...chociaz powinenes na implant mózgu zbierac, wiec nie pierdol o morlanosci i o tym kto co komu zajebal...bo akurat Ty jestes ostatnia osoba ktora powinna to pisać...i tak grasz na kupionym koncie... i zawsze bedzie mnie to bawilo.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 19:32 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Jakbys napisal na starcie ze nie bedziesz tego relica uzywal tylko traktujesz go jak kolekcjonerski gadzet to nikt by Ci nie pomogl w jego robieniu. Wszyscy mysleli ze robia go bo jestes dedicated MNK ktory dlugo jeszcze bedzie gral i odplaci sie czasem gry pozniej na eventach gdzie inni cos beda mogli zdobyc.



Ato ty naprawde zrobiles sie jebniety, albo wczesniej tego nie zauwazalem.

Jak zaczynalem robic relica to mialem przed soba z 3 lata intensywnego grania, w zyciu bym nie pomyslal ze bede tak dlugo w jednej grze (zreszta po zrobieniu relica gralem dalej, z przerwami do teraz i zawsze uzywalem relica bo MNk to moj jedyny job).

Ty w tym czasie raz skasowales konto i z 3 razy odchodziles z gry "na dobre", raz sprzedajac itemy z pixies, ktore wg. zasad LSa nie byly twoje, zeby kupic sterydy i trzymac sie poziomo znakow drogowych.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 19:34 
Cytuj  
Kasa za sprzedaz itemow nie poszla na zaden koks czy na odzywki. Zdjecie bylo po to zeby wkurwic osoby z Pixies odpowiedzialne za moje wyrzucenie. Pomysl byl chybiony zreszta bo ich to gowno obchodzilo. Pomijajac juz ze to nie koks a zwykle bialko (co zreszta dobrze wiesz ale powtarzasz koks bo usilniee myslisz ze mnie to w jakis sposob rusza) to kupilem to za swoja kase,a o kasie za konto wogole zapomnialem lezala w ksiazce przez pol roku i pozniej ja przypadkowo znalazlem i mialem niezly ubaw z tego.
Jesli chodzi ze jestem ostatnia osoba ktora powinna tu pisac o moralnosci to zupelnie nie wiem o co ci chodzi.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 19:40 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Jakbys napisal na starcie ze nie bedziesz tego relica uzywal tylko traktujesz go jak kolekcjonerski gadzet to nikt by Ci nie pomogl w jego robieniu. Wszyscy mysleli ze robia go bo jestes dedicated MNK ktory dlugo jeszcze bedzie gral i odplaci sie czasem gry pozniej na eventach gdzie inni cos beda mogli zdobyc.



Ato ty naprawde zrobiles sie jebniety, albo wczesniej tego nie zauwazalem.

Jak zaczynalem robic relica to mialem przed soba z 3 lata intensywnego grania, w zyciu bym nie pomyslal ze bede tak dlugo w jednej grze (zreszta po zrobieniu relica gralem dalej, z przerwami do teraz i zawsze uzywalem relica bo MNk to moj jedyny job).

Ty w tym czasie raz skasowales konto i z 3 razy odchodziles z gry "na dobre", raz sprzedajac itemy z pixies, ktore wg. zasad LSa nie byly twoje, zeby kupic sterydy i trzymac sie poziomo znakow drogowych.


Zeby sie trzymac poziomo znakow drogowych to trzeba jedynie podciagac sie duzo na drazku i troche cwiczyc sterydy tu nie pomoga za bardzo. Natomiast co do sprzedazy za kase itemow z Pixies to najwyrazniej brak wiedzy. Gdybym z Pixies odszedl to rzeczywiscie powinienem oddac itemy, ale ja nie odszeedlem tylko zostalem emo wyjebany przez Emoikosa ( Zlamal mi perle bez zadnego glosowania czy rozmow z innymi liderami i zrobil to na podstawie klamst Dexy i tej dziwki Ekmet. Sam pozniej zreszta napisal ze prawda ma dwa dna jak sie zorientowal ze go oklamali, ale wtedy to juz mialem to w dupie) Wiec sorry jak sie zostaje niergulaminowo wyjebanym z LS to ciezko pozniej trzymac sie regulaminu.


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 20:02 
Cytuj  
Nie wiem co w tym dziwnego brać białko. To jest normalne, że jak ktoś się nie zna to gada głupoty ;) Opi pewnie palisz papierosy (jak nie to to i tak), to jest dopiero gówno (pali to gówno duża część świata) - gorsze niż nawet sterydy.

Btw super offtop, Opi się pojawił i od razu kłótnia ;D


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 20:06 
Cytuj  
Ato skoro jesteśmy taka banda nieudaczników, a ty jestes jednym uberem, to po jaki chuj chciales polaczenia abyssea staticow ? ( w konsekwencji rozjeabnia naszego ) chyba tylko dla walsnej korzysci, zeby ktos cos dla ciebie zabil, a potem zebys sie mogl na wszystkich wypiac i pojsc do jakiegos endgame ls.

Nie musisz odpisywac, nic mojego zdania na twoj temat nie zmieni. Zreszta nie mam zamiaru kontunlowac tej bezsensownej gadki, ktora do niczego nie prowadzi /goodbye


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 21:10 
Cytuj  
Mysle ze i tak nie dotrze to do Ciebie skoro nie dotarlo z poprzednich postow. chcemy chodzic tu i tu. Czemu chcialem bo liczylem na dobry abyssea Ls z Polakami w liczbie ktora dalaby rade cos tam zdzialac. Ja jak cos chce to kombinuje na wlasna reke jak to zdobyc (Zrobilismy z Ragnim duo Khalamari 10 razy bo cos z niego chcielismy i planujemy robic znacznie wiecej duo i trio). Prawda jest taka ze rozjebaliscie iniciatywe Wy a nia ja i to w zarodku a ja i Ragni mimo, ze jedziecie na mnie i troche na niego nadal trzymamy sie tego i mamy 100% attendence, ale spoko to my rozwalamy ta grupa lol.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 07:56 
Cytuj  
Zajebiście, nie ma to jak poczytać was z rana :). Po prostu nawet nie chce mi się myśleć o graniu w FFXIV jak to tak wygląda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 09:19 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
Opi pewnie palisz papierosy (jak nie to to i tak)


Nie pale, chodze na silownie dosc regularnie, wpierdalam MyoFusion 3-4 razy dziennie.

Ato od poczatku wiedziales, ze nie chcemy polaczenia grup, ale sie uparles. Gdybys poprostu przychodzil na nasze runy na naszych zasadach (jak wszyscy Polacy) to stawiam krowe, ze nie byloby zadnej dramy.

Zreszta to super polaczenie to ty i Ragni i z 15 osob z naszej strony. Prawda jest taka, ze chciales przejac grupe i zrobic z niej taki semiHNMLS.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 10:13 
Cytuj  
"jestes dedicated MNK ktory dlugo jeszcze bedzie gral i odplaci sie czasem gry pozniej"
ty niedobry mrynarze ty!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 10:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
"jestes dedicated MNK ktory dlugo jeszcze bedzie gral i odplaci sie czasem gry pozniej"
ty niedobry mrynarze ty!


:)

To jest FFXI a nie jakies zarty, albo grasz 10h dziennie, albo jestes smiec i czlowiek bez honoru. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 10:34 
Cytuj  
tylko 10h? nie za malo? ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 10:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tylko 10h? nie za malo? ;p


to takie minimum, mile widziana gra 36h non-stop

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 11:20 
Cytuj  
Tak Opi Ato chciał przejąć waszą grupę aby zrobić z tego hnmls LOL!. Jesteś tak głupi że głowa mała. My z Ato chcieliśmy przejść pograć z wami - ale wy to nazwaliście wielkim połączeniem. Nie chcieliśmy swoich ludzi zostawiać na lodzie więc, grzecznie się spytaliśmy czy możemy ich wziąć ze sobą (nigdzie nie obiecywałem że będą mieć 100% attendance). To nie my (ja i Ato) wam "rozbiliśmy" statik tylko WY sami, którym coś się nie podobało - a teraz ty jako główny "niszczyciel" plujesz się ;) Wiem wiem to my zniszczyliśmy wam statik! Zły Ato pożeracz statików a ja jako srebrny surfer - poszukiwacz "dobrych" statików :D. Innymi słowy, dziękuję i życzę szczęścia - mam już tego dosyć. Zamiast dobrej zabawy otrzymałem emo kłótnie na każdym kroku. Najgorsze jest to że dobrzy gracze tacy jak Allbin Tomasz Havelock Casp tylko ucierpią na tym. Ja sobie z Ato wróce do duo np khalamari czy innego syfu - aha ja w tym statiku nic nie zdobyłem ;)

Bardzo was przepraszam ale nie spodziewałem się tak dużej presji i kłótni związanych z tym statikiem. I Huck my nie mogliśmy zostawać dłużej ponieważ mamy Salvage o 23:30 a 30 minut wcześniej się zbieramy aby robić rvb, więc tak czy siak nie mogliśmy chodzić po następne kamienie i grać dalej.


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.